О переименовании государственного учреждения "Республиканская психиатрическая больница строгого наблюдения Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2002 года N 795
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать государственное учреждение "Республиканская психиатрическая больница строгого наблюдения Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения" в государственное учреждение "Республиканская психиатрическая больница специализированного типа с интенсивным наблюдением Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (далее - Учреждение).
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) внести соответствующие изменения и дополнения в устав Учреждения и обеспечить его перерегистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 июля 2002 года N 795
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г. N 604  )       2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_  "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
в подфункции 3 "Специализированная медицинская помощь":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 036 "Оказание специализированной медицинской помощи":
в подпрограмме 036 слова "Республиканская психиатрическая больница строгого наблюдения" заменить словами "Республиканская психиатрическая больница специализированного типа с интенсивным наблюдением".
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1117  )
4. В постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 143 P020143_  "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства здравоохранения Республики Казахстан на 2002 год":
в приложении 19 к указанному постановлению:
в графах 4, 5, 7 подпрограммы 036 программы 036 пункта 6 слова "строгого наблюдения" заменить словами "специализированного типа с интенсивным наблюдением".

"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң Республикалық қатаң бақылаудағы психиатриялық ауруханасы" мемлекеттiк мекемесiн қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 шілде N 795
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң Республикалық қатаң бақылаудағы психиатриялық ауруханасы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Республикалық жiтi бақыланатын мамандандырылған үлгiдегi психиатриялық ауруханасы" мемлекеттiк мекемесi (бұдан әрi - Мекеме) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Мекеменiң жарғысына тиiстi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзсiн және оның әдiлет органдарында қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 17 шілдедегі
N 795 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604   қаулысымен
2. "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715  P011715_  қаулысына:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" бөлiмiнде:
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
3 "Мамандандырылған медициналық көмек" iшкi функциясында:
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
036 "Мамандандырылған медициналық көмек көрсету" бағдарламасында:
036-кiшi бағдарламасында "Республикалық қатаң бақылаудағы психиатриялық аурухана" деген сөздер "Республикалық жiтi бақыланатын мамандандырылған үлгiдегi психиатриялық аурухана" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1117  қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 143  қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 19-қосымшада:
6-тармақтың 036-бағдарлама 036-кiші бағдарламасының 4, 5, 7-бағандарында "қатаң бақылаудағы" деген сөздер алынып тасталып, "республикалық" деген сөзден кейiн "жiтi бақыланатын мамандандырылған үлгiдегi" деген сөздермен толықтырылсын.