О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1705
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2002 года N 808
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 года N 193  P990193_ "Об утверждении Программы по профилактике и контролю болезней, передаваемых половым путем, на 1999-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 7, ст. 55):
в Программе по профилактике и контролю болезней, передаваемых половым путем, на 1999-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
строку, порядковый номер 3.1.5, раздела 3 "Мероприятия по предотвращению распространения БППП" исключить;
2)  (утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 июня 2006 года N  600 );
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2001 года N 1500  P011500_ "О Концепции по нравственно-половому воспитанию в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 40, ст. 517):
пункт 2 исключить.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1705   P001705_   "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 47-48, ст. 560).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1705 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 шілде N 808
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Жыныстық жолмен берiлетiн аурулардың алдын алу және оларға бақылау жасау жөнiндегi 1999-2002 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 2 наурыздағы N 193  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 7, 55-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жыныстық жолмен берiлетiн аурулардың алдын алу және оған бақылау жасау жөнiндегi 1999-2002 жылдарға арналған бағдарламада:
"ЖЖБА-ның таралуының алдын алу жөнiндегi iс-шаралар" 3-бөлiмiнiң реттiк нөмiрi 3.1.5-жолы алынып тасталсын;
2) <*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.06.29. N  600 қаулысымен.
3) "Қазақстан Республикасындағы адамгершiлiк-жыныстық тәрбие жөніндегі тұжырымдама туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 қарашадағы N 1500  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 40, 517-құжат):
2-тармақ алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1705  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 47-48, 560-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi