О создании Государственной комиссии по приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 870
В целях приемки в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Государственную комиссию в следующем составе:
Мусайбеков             - вице-министр транспорта и
Сакен Жунусбекович       коммуникаций Республики Казахстан,
председатель
Байнаков               - заместитель директора Департамента
Рахмет Газизович         государственного долга и
кредитования Министерства финансов
Республики Казахстан
Караманов Аскар        - заместитель председателя
Узакбаевич               Комитета по делам строительства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Омаров                 - аким города Семипалатинска
Нурлан Сраилевич         Восточно-Казахстанской области,
заместитель председателя
Турлыханов             - начальник Восточно-
Кайрат Болатович         Казахстанского
территориального управления
охраны окружающей среды
Нугербеков             - директор Департамента финансового
Серик Нугербекович       регулирования Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Бисенов                - первый заместитель председателя
Жалгасбай Абуович        Комитета автомобильных дорог
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Соловьев               - председатель Восточно-Казахстанского
Владимир Васильевич      областного комитета по управлению
земельными ресурсами
Нуркенов               - начальник управления Восточно-
Аманбай Мухамедияроич    Казахстанского областного
архитектурно-строительного контроля и
лицензирования
Якупов                 - начальник управления Восточно-
Валерий Саримович        Казахстанского областного
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Темный                 - начальник Восточно-Казахстанского
Григорий Владимирович    областного управления по
чрезвычайным ситуациям, полковник
Альмухамбетов          - начальник отдела защиты
Орал Жексембаевич        имущественных прав государства
управления защиты имущественных
прав государства, договоров и
претензионно-исковой работы
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Утегулов               - директор Департамента
Маулен Амангельдиевич    планирования, государственного
заимствования и кредитования
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Беккер                 - заместитель начальника главного
Владимир Робертович      управления государственной
противопожарной службы по
Восточно-Казахстанской области
Чакенов                - начальник управления дорожной
Мейрамбек Садвакасович   полиции Восточно-Казахстанской
области
Уранхаев               - начальник управления Восточно-
Нурлан Тельманович       Казахстанского управления
энергетики, жилищно-коммунального
хозяйства и транспорта     <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 декабря 2002 г. N 1306 ; от 9 сентября 2003 года N 913 ; от 24 апреля 2004 г. N 462 ; от 2 июля 2004 года N 731 .

Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы көпiрді пайдалануға қабылдау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 5 тамыз N 870
Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы көпiрдi пайдалануға қабылдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мынадай құрамда Мемлекеттiк комиссия құрылсын:
Мұсайбеков                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Сәкен Жүнiсбекұлы             коммуникациялар вице-министрi, төраға
Қараманов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Ұзақбайұлы              және сауда министрлiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитет төрағасының
орынбасары, төрағаның орынбасары
Омаров                      - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының
Нұрлан Срайылұлы              әкiмi, төрағаның орынбасары
Тұрлыханов                  - Шығыс Қазақстан аумақтық
Қайрат Болатұлы               қоршаған ортаны қорғау
басқармасының бастығы
Өтеғұлов                    - Қазақстан Республикасы
Мәулен Амангелдiұлы           Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi Жоспарлау, мемлекеттiк
қарыз алу және несие беру
департаментiнiң директоры
Нөгербеков                  - Қазақстан Республикасының Көлiк
Серiк Нөгербекұлы             және коммуникациялар министрлiгi
Қаржылық реттеу департаментiнiң
директоры
Бисенов                     - Қазақстан Республикасы Көлiк
Жалғасбай Әбуұлы              және коммуникациялар
министрлiгінің
Автомобиль жолдары комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Соловьев                    - Шығыс Қазақстан Жер ресурстарын
Владимир Васильевич           басқару жөнiндегi облыстық
комитетінің төрағасы
Нүркенов                    - Шығыс Қазақстан Сәулет-құрылыс
Аманбай Мұхамедиярұлы         бақылау және лицензиялау облыстық
басқармасының бастығы
Якупов                      - Шығыс Қазақстан Мемлекеттiк
Валерий Саримович             санитарлық-эпидемиялогиялық
қадағалау облыстық басқармасының
бастығы
Темный                      - Шығыс Қазақстан облыстық Төтенше
Григорий Владимирович         жағдайлар жөніндегі басқармасының
бастығы, полковник
Әлмұхамбетов                - Қазақстан Республикасының
Орал Жексембайұлы             Әдiлет министрлiгі Мемлекеттiң
мүліктік құқықтарын қорғау,
шарттар және талап-қуыным
жұмысы басқармасы мемлекеттiң
мүлiктiк құқықтарын қорғау
бөлiмiнiң бастығы
Оранханов                   - Шығыс Қазақстан энергетика, тұрғын
Нұрлан Тельманұлы             үй-коммуналдық шаруашылық және көлiк
басқармасының бастығы
Беккер                      - Шығыс Қазақстан облыстық мемлекеттiк
Владимир Робертович           өртке қарсы қызмет бас басқармасы
бастығының орынбасары
Шәкенов                     - Шығыс Қазақстан облысы жол полициясы
Мейрамбек Сәдуақасұлы         басқармасының бастығы
Байнақов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Paxмет Ғазизұлы               министрлiгiнiң Мемлекеттік борыш және
кредит беру департаментi директорының
орынбасары
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 1306  қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 қыркүйектегі N 913  қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Құрамға өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 462  қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Құрамға өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 02 шілдедегі N 731  қаулысымен .

2. Государственной комиссии по завершению строительства представить на утверждение в Правительство Республики Казахстан акт о приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске. <*>
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Правительства РК от 12 декабря 2002 г. N 1306 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Мемлекеттiк комиссия құрылыстың аяқталысымен Семей қаласындағы Epтiс өзенi арқылы өтетiн көпiрдi пайдалануға қабылдап алу туралы актiнi Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң бекiтуiне ұсынсын. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 1306  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі