О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2002 года N 481
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2002 года N 911
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2002 года N 481 P020481_ "О распределении автотранспорта, переданного Национальным Банком Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 2:
графу "Ниссан-Максима" дополнить цифрой "1*";
графу "Форд-Лавест" дополнить цифрой "1";
в графе "Ниссан-Урван" цифру "1" заменить цифрой "2";
в графе "Всего" цифру "4" заменить цифрой "7";
строку, порядковый номер 3, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2002 жылғы 29 сәуiрдегi N 481 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 16 тамыз N 911
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi берген автокөлiктi бөлу
туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 сәуiрдегi N 481
P020481_
қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
"Ниссан-Максима" деген баған "1*" деген санмен толықтырылсын;
"Форд-Лавест" деген баған "1" деген санмен толықтырылсын;
"Ниссан-Урван" деген бағанындағы "1" деген сан "2" деген санмен
ауыстырылсын;
"Барлығы" деген бағанындағы "4" деген сан "7" деген санмен
ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.