О некоторых вопросах закупа зерна урожая 2002 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 961
В целях поддержки отечественных сельскохозяйственных товаропроизводителей, избежания демпинга цен на зерно на внутреннем рынке Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация" осуществить закуп зерна урожая 2002 года для экспортных поставок в объеме до 1000000 (один миллион) тонн за счет привлечения кредитных ресурсов.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Есимова А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

2002 жылғы егіннің астығын сатып алудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 3 қыркүйек N 961
Отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді қолдау, ішкі рынокта астық бағасының демпингін болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамына экспортқа шығару үшін 2002 жылғы егіннің 1000000 (бір миллион) тоннаға дейінгі көлемдегі астығын кредит ресурстарын тарту есебінен сатып алуды жүзеге асыру ұсынылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрі А.С.Есімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.