О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 133
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 1040. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1105 (P041105)
В соответствии с Указом  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 133 "Вопросы Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 3, ст. 37) следующие изменения:
подпункт 3) пункта 2 исключить;
в пункте 3 цифру "4" заменить цифрой "3";
в Положении о Министерстве энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1, подпункте 1) пункта 10, подпункте 1) пункта 11 слова "горно-металлургической, химической" исключить;
в подпункте 13) пункта 10 слова "космодрома "Байконур" и" исключить;
в пункте 11:
подпункт 11) изложить в следующей редакции:
"11) организует конкурсы инвестиционных программ и проводит переговоры по предоставлению прав на проведение операций по недропользованию;";
подпункт 40) исключить;
в подпункте 41) слова "космодрома "Байконур"," исключить;
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Республиканские государственные предприятия" строки, порядковые номера 8 и 20, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 қыркүйек N 1040. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1105 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 133  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 3, 37-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын;
3-тармақтағы "4" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі туралы ережеде:
1-тармақтағы, 10-тармақтың 1) тармақшасындағы, 11-тармақтың 1) тармақшасындағы "кен-металлургия, химия" деген сөздер алынып тасталсын;
10-тармақтың 13) тармақшасындағы "Байқоңыр" ғарыш айлағының," деген сөздер алынып тасталсын;
11-тармақта:
11) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"11) инвестициялық бағдарламалар конкурстарын ұйымдастырады және жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге құқықтар беру жөнінде келіссөздер жүргізеді;";
40) тармақша алынып тасталсын;
41) тармақшаның мемлекеттік тілдегі мәтініндегі "Байқоңыр" ғарыш айлағының объектілерін, бұрынғы Семей ядролық сынақ полигонын" деген сөздер "бұрынғы Семей ядролық сынақ полигонының объектілерін" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар" бөліміндегі реттік нөмірлері 8 және 20-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі