Об Абусеитове К.Х.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2002 года N 1080
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Абусеитова Кайрата Хуатовича первым вице-Министром
иностранных дел Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой
должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Қ.Қ.Әбусейiтов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 қазан N 1080
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
Қайрат Қуатұлы Әбусейiтов Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
бiрiншi вице-министрi болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметiнен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.