О Мухамеджанове Б.Г.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2002 года N 1084
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Мухамеджанова Бектаса Гафуровича Председателем Агентства
Республики Казахстан по государственным закупкам.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Б.Ғ.Мұхамеджанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 қазан N 1084
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Бектас Ғафурұлы Мұхамеджанов Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сатып
алу жөніндегі агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.