О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2001 года N 958
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2002 года N 1123
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года "О мерах защиты внутреннего рынка при импорте товаров" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2001 года N 958 "О введении защитных мер при импорте бумажных обоев".
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского Экономического Сообщества и исполнительный комитет Содружества Независимых Государств об отмене Республикой Казахстан защитных пошлин при импорте бумажных обоев, соответствующих кодам ТН ВЭД СНГ - 481410000, 481420000, 481430000, 481490100, 481490900.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2001 жылғы 14 шілдедегi N 958 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 14 қазан N 1123
"Тауарлар импорты жағдайында iшкi рынокты қорғау шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 28 желтоқсандағы Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қағаздан жасалған тұсқағаздардың импорты кезiнде қорғау шараларын енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметiнің 2001 жылғы 14 шiлдедегi N 958 қаулысының  күшi жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, белгiленген тәртіппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Интеграциялық комитетiнің хатшылығын және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқару комитетiн Қазақстан Республикасының ТМД СЭҚ ТН 481410000, 481420000, 481430000, 481490100, 481490900 кодтарына сәйкес қағаздан жасалған тұсқағаздардың импорты кезiндегі қорғау баждарының күшiн жоятыны туралы хабардар етсiн.
3. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі