О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия "Западно-Казахстанский государственный университет" Министерства образования и науки Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2002 года N 1172
В соответствии со статьей 16 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать республиканское государственное казенное предприятие "Западно-Казахстанский государственный университет" Министерства образования и науки Республики Казахстан путем выделения из него республиканского государственного казенного предприятия "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет" Министерства образования и науки Республики Казахстан (далее - предприятие).
2. Определить Министерство образования и науки Республики Казахстан органом государственного управления предприятием.
3. Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить утверждение Устава предприятия и его государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi "Батыс Қазақстан мемлекеттiк университетi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 5 қараша N 1172
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335  заң күшi бар Жарлығының 16-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Батыс Қазақстан мемлекеттiк университетi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны одан Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Батыс Қазақстан аграрлық техникалық университетi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын (бұдан әрi - кәсiпорын) бөлiп шығару жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi кәсiпорынды мемлекеттiк басқару органы болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) кәсiпорынның жарғысын бекiтудi және оның әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi