О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава органов финансовой полиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2002 года N 1237
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава органов финансовой полиции Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего   состава органов финансовой полиции Республики Казахстан
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 июля 2002 года "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан" постановляю:
1. Утвердить прилагаемый текст присяги лиц рядового и начальствующего состава органов финансовой полиции Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Утверждена
Указом Президента
Республики Казахстан
от "___"______2002 г. N___
Присяга
лиц рядового и начальствующего состава
органов финансовой полиции Республики Казахстан
Я, гражданин Республики Казахстан ________________(Ф.И.О.),
поступив на службу в органы финансовой полиции, торжественно клянусь:
быть преданным народу и Президенту Республики Казахстан;
строго соблюдать Конституцию и законодательство Республики Казахстан, во всех своих действиях следовать принципам законности и справедливости;
добросовестно и профессионально выполнять возложенные на меня обязанности, дорожить высоким званием сотрудника органов финансовой полиции;
не жалеть сил, а если потребуется - и самой жизни для защиты
прав, свобод, законных интересов граждан и укрепления экономической
безопасности страны;
строго хранить государственную и служебную тайны.
Если я нарушу эту мою торжественную присягу, то пусть меня постигнет наказание по всей строгости законов Республики Казахстан.
"___"_________ 200__г.                           ______________
(подпись)

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтiнiн бекiту туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 22 қараша N 1237
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтiнiн бекiту туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының
қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының
мәтiнiн бекiту туралы
"Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 шiлдедегi Заңын iске асыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтiнi бекітiлсiн.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы "__"_______
N___ Жарлығымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының
қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының
АНТЫ
Мен, Қазақстан Республикасының азаматы _____________________
(тегі, аты, әкесiнiң аты)
қаржы полициясы органдарына қызметке кiре отырып:
Қазақстан Республикасының халқы мен Президентiне адал болуға;
Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңнамасын қатаң сақтауға, өзiмнiң барлық iс-қимылымда заңдылық және әділдік қағидаттарын ұстануға;
маған жүктелген мiндеттерді жауапкершiлікпен әрi кәсiби түрде орындауға, қаржы полициясы органдары қызметкерi жоғары атағын қастерлеуге;
азаматтардың құқықтарын, бостандықтарын, заңды мүдделерiн қорғау және елдің экономикалық қауiпсiздігін нығайту үшін күшiмді аямауға, қажет болса өмiрiмді қиюға;
мемлекеттік және қызметтiк құпияны қатаң сақтауға салтанатты түрде ант етемiн.
Егер мен өзiмнiң осы салтанатты антымды бұзсам, онда мен Қазақстан Республикасының заңдары бойынша қатаң жазаға тартылайын.
200__ жылғы "__"_____________          ___________________
(қолы)