Некоторые вопросы республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2002 года N 1238
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать в коммунальную собственность города Алматы с баланса Республиканского государственного казенного предприятия "Институт археологии имени А.Х. Маргулана" помещение площадью 467,8  м2 по адресу: город Алматы, пр. Достык, д. 44.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом города Алматы в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные меры по приему-передаче вышеуказанного помещения в коммунальную собственность города Алматы.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года N 1141 "О видах государственной собственности в отношении организаций и объектов, расположенных на территории города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 41, ст. 371)
следующее дополнение:
перечень объектов, передаваемых в коммунальную собственность города Алматы:
дополнить строкой, порядковый номер 395, следующего содержания:
"395. Помещение площадью 467,8 м2      пр. Достык, д. 44".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Республикалық меншіктің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 22 қараша N 1238
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ә.Х.Марғұлан атындағы археология институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының теңгерімінен Алматы қаласы, Достық даңғ., 44-үй мекен-жайындағы ауданы 467,8 м2 үй-жай Алматы қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Алматы қаласының әкімиятымен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен жоғарыда көрсетілген үй-жайды Алматы қаласының коммуналдық меншігіне қабылдап алу-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
3. "Алматы қаласының аумағында орналасқан ұйымдар мен объектілерге қатысты мемлекеттік меншік түрлері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 41, 371-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
Алматы қаласының коммуналдық меншігіне берілетін объектілердің тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 395-жолмен толықтырылсын:
"395. Алаңы 467,8 м2 үй-жай            Достық даңғ. 44-үй".
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі