О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 и 26 января 2002 года N 118
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2002 года N 1242
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 4 "Образование":
в подфункции 5 "Дополнительное профессиональное образование":
по администратору 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в программе 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров":
в подпрограмме 005 "Повышение квалификации государственных служащих" цифру "2 153" заменить цифрой "3 381";
в подпрограмме 030 "Обучение специалистов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" цифру "14 239" заменить цифрой "13 011";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 118 "Об утверждении Паспортов республиканских бюджетных программ на 2002 год Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в приложении 11 к указанному постановлению в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" таблицы пункта 6, цифру "420" заменить цифрой "480";
в приложении 17 к указанному постановлению в пункте 5 слова "территориальных органов" заменить словами "Министерства труда и
социальной защиты населения Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 және 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 118 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 22 қараша N 1242
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына :
көрсетілген қаулыға қосымшада:
ІҮ "Шығындар" деген бөлімде:
4 "Білім беру" деген функционалдық топта:
5 "Қосымша кәсіби білім беру" деген ішкі функцияда:
213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" деген әкімші бойынша:
010 "Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау" деген бағдарламада:
005 "Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру" деген кіші бағдарламадағы "2 153" деген сан "3 381" деген санмен ауыстырылсын;
030 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің мамандарын оқыту" деген кіші бағдарламадағы "14 239" деген сан "13 011" деген санмен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 118 қаулысына :
көрсетілген қаулыға 11-қосымшада 6-тармақтың кестесінің "Бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-бағанындағы "420" деген сан "480" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 17-қосымшадағы 5-тармақта "аумақтық органдарды" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі