О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 и от 26 января 2002 года N 122
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года N 1247
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 036 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения":
в подпрограмме 035 "Реконструкция участка автомобильной дороги Астана - Боровое" цифру "3320000" заменить цифрой "3112700";
дополнить подпрограммой 061 следующего содержания:
"061 Реконструкция автомобильной дороги Самара - Шымкент на участке Шымкент - Туркестан 207 300";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 122 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2002 год":
в приложении 3 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
в пункте 2 цифру "3100" заменить цифрой "4400";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Укладка верхнего строения пути:
перегон Арка - Талдыколь - 50 км; перегон Хромтау - Жоса - 60 км; капитальный ремонт ст.Арка - Арыстансор - 38 км; восстановительные работы на перегоне Арка - Арыстансор - 38 км; энергоснабжение на перегонах Арка - Талдыколь - 50 км, Хромтау - Жоса - 60 км.";
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
"5. Заготовка материалов (приобретение материалов для зашивки рельсо-шпальной решетки в количестве 283 км.).";
в пункте 7:
в подпункте 2) цифру "3100" заменить цифрой "4400";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) Укладка верхнего строения пути:
перегон Арка - Талдыколь - 50 км; перегон Хромтау - Жоса - 60 км; капитальный ремонт ст.Арка - Арыстансор - 38 км; восстановительные работы на перегоне Арка - Арыстансор - 38 км; энергоснабжение на перегонах Арка - Талдыколь - 50 км; Хромтау - Жоса - 60 км.";
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 және 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 122 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 25 қараша N 1247
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
12 "Көлiк және байланыс" деген функционалдық топта:
1 "Автомобиль көлiгi" деген iшкi функцияда:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
036 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы және қайта жаңарту" деген бағдарламада:
035 "Астана - Бурабай автомобиль жолының учаскесiн қайта жаңарту" деген кiшi бағдарламада "3320000" деген сан "3112700" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 061-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"061 Шымкент - Түркiстан учаскесiндегi Самара - Шымкент автомобиль жолын қайта жаңарту 207 300";
2) "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 122 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру бойынша iс-шаралар" деген бағанда:
2-тармақтағы "3100" деген сан "4400" деген санмен ауыстырылсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Жолдың беткi қабатын төсеу:
Арқа - Талдыкөл аралығы - 50 км; Хромтау - Жоса аралығы - 60 км; Арқа станциясы - Арыстансор - 38 км күрделi жөндеу; Арқа - Арыстансор аралығындағы 38 км қалпына келтiру жұмыстары; Арқа - Талдыкөл - 50 км, Хромтау - Жоса - 60 км аралықтарын энергиямен жабдықтау.";
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
"5. Материалдарды дайындау (283 км санындағы рельс-шпал торын тiгуге арналған материалдарды сатып алу).";
7-тармақта:
2) тармақшадағы "3100" деген сан "4400" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Жолдың беткi қабатын төсеу:
Арқа - Талдыкөл аралығы - 50 км; Хромтау - Жоса аралығы - 60 км; Арқа станциясы - Арыстансор - 38 км күрделi жөндеу; Арқа - Арыстансор аралығындағы 38 км қалпына келтiру жұмыстары; Арқа - Талдыкөл - 50 км, Хромтау - Жоса - 60 км аралықтарын энергиямен жабдықтау.";
мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:

"5) Заготовка материалов (приобретение материалов для зашивки рельсо-шпальной решетки в количестве 283 км.).";
в приложении 7 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, графы "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" цифры "986" и "1028" заменить цифрами "936,7" и "918" соответственно;
дополнить строкой, порядковым номером 7, следующего содержания:
"7       061  Реконструкция Выполнение строительных  октябрь Минис-
автомобильной работ в соответствии с   - де-   терст-
дороги Самара проектно-сметной доку-   кабрь   во
- Шымкент на  ментацией, прошедшей в           тран-
участке       установленном порядке            спорта
Шымкент -     государственную экспер-          и ком-
Туркестан     тизу и утверждение:              муника-
- подготовительные               ций
работы - 5,15 км;                Рес-
- устройство земляного           публи-
полотна - 20,1 тыс. м 3 ;          ки
- устройство дорожной            Казах-
одежды - 81,6 тыс. м 2 ;           стан
- ремонт искусственных
сооружений - 6 шт.                   ";
в пункте 7:
в подпункте 2) цифры "986" и "1028" заменить цифрами "936,7" и "918" соответственно;
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) Реконструкция автомобильной дороги Самара - Шымкент на участке Шымкент - Туркестан, в том числе:
- подготовительные работы - 5,15 км;
- устройство земляного полотна - 20,1 тыс. м 3 ;
- устройство дорожной одежды - 81,6 тыс. м 2 ;
- ремонт искусственных сооружений - 6 шт.";
в приложении 9 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
строку, порядковый номер 2, графы "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Проведение технического аудита выполненных работ";
в приложении 10 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
строку, порядковый номер 1, графы "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Проведение технического аудита выполненных работ";
в приложении 14 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" цифру "37" заменить цифрой "40";
в пункте 7:
в абзаце втором цифру "1584" заменить цифрой "1587";
в подпункте 1):
раздел "Алматинская область" дополнить следующими строками:
"Автодорога "Алматы-Космостанция" с подъездом к санаториям Алматы, Алма-Арасан
Ликвидация паводковых разрушений, км 7-10           км  3";
в строке "Всего" цифру "37" заменить цифрой "40";
в приложении 28 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
строку:
"- косилка навесная - 74 шт.;"
изложить в следующей редакции:
"- косилка навесная - 80 шт.;";
строку:
"- передвижная ремонтная мастерская - 15 шт.;";
изложить в следующей редакции:
"- передвижная ремонтная мастерская - 24 шт.;";
в приложении 33 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"Разработка технического задания информационной системы "Государственная база данных "Физические лица" - 1 компл.";
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"Разработка информационной системы Государственная база данных "Физические лица" - 1 компл.";
строку, порядковый номер 6, исключить;
абзацы четвертый и пятый пункта 7 изложить в следующей редакции:
"Разработка технического задания информационной системы Государственная база данных "Физические лица" - 1 компл.
Разработка информационной системы - 1 компл.";
в приложении 34 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":

"5) Материалдарды дайындау (283 км санындағы рельс-шпал торын тiгуге арналған материалдарды сатып алу).";
көрсетiлген қаулыға 7-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағанның реттік нөмiрi 2-жолындағы "986" және "1028" деген сандар тиiсiнше "936,7" және "918" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 7-жолмен толықтырылсын:
"7 061  Шымкент -     Белгiленген        қазан -     Қазақстан
Түркiстан     тәртiппен        желтоқсан    Республика.
учаскесiнде   мемлекеттік                   сының Көлік
Самара  -     сараптамадан                     және
Шымкент       және бекiтуден                 коммуника.
автомобиль    өткен жобалау-                   циялар
жолын қайта   сметалық                       министрлігі
жаңарту       құжаттамаға
сәйкес
құрылыс
жұмыстарын
орындау:
- дайындау
жұмыстары -
5,15 км;
- жер төсемiн
салу - 20,1
мың м3;
- жол бетін
салу - 81,6
мың м2;
- жасанды
құрылыстарды
жөндеу -
6 дана                                  ";
7-тармақта:
2) тармақшадағы "986" және "1028" деген сандар тиiсiнше "936,7" және "918" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) Шымкент - Түркiстан учаскесiнде Самара - Шымкент автомобиль жолын қайта жаңарту, оның iшiнде:
- дайындау жұмыстары - 5,16 км;
- жер төсемiн салу - 20,1 мың м3;
- жол бетiн салу - 81,6 мың м2;
- жасанды құрылыстарды жөндеу - 6 дана";
көрсетiлген қаулыға 9-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру бойынша iс-шаралар" деген бағанның реттiк нөмiрi 2-жолы мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Орындалған жұмыстардың техникалық аудитiн жүргiзу";
көрсетiлген қаулыға 10-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру бойынша iс-шаралар" деген бағанның реттiк нөмiрi 1-жолы мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Орындалған жұмыстардың техникалық аудитiн жүргiзу";
көрсетiлген қаулыға 14-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнде "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру бойынша iс-шаралар" деген бағандағы "37" деген сан "40" деген санмен ауыстырылсын;
7-тармақта:
екiншi абзацтағы "1584" деген сан "1587" деген санмен ауыстырылсын;
1) тармақшада:
"Алматы облысы" деген бөлiм мынадай жолдармен толықтырылсын:
"Алматы-Космостанция" автомобиль жолы Алматы,
Алма-Арасан санаторийлерiне кiреберiс жолдарымен бiрге
Су тасқыны қиратқанын жою, 7-10 км          км         3";
"Барлығы" деген жолда "37" деген сан "40" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 28-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру бойынша iс-шаралар" деген бағанда:
мынадай жол:
"- аспалы кескiш - 74 дана;"
мынадай редакцияда жазылсын:
"- аспалы кескiш - 80 дана;";
мынадай жол:
"- жылжымалы жөндеу шеберханасы - 15 дана"
мынадай редакцияда жазылсын:
"- жылжымалы жөндеу шеберханасы - 24 дана;";
көрсетiлген қаулыға 33-қосымшада:
6-тармақтың кестесiндегi "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағанда:
реттік нөмiрi 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке тұлғалар" мемлекеттік дерекқоры" ақпараттық жүйесiнiң техникалық тапсырмасын әзiрлеу - 1 жиынтық";
реттік нөмiрi 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке тұлғалар" мемлекеттiк дерекқоры" ақпараттық жүйесiнiң техникалық тапсырмасын әзiрлеу - 1 жиынтық";
реттік нөмiрi 6-жол алынып тасталсын;
7-тармақтың төртiншi және бесiншi абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке тұлғалар" мемлекеттiк дерекқоры" ақпараттық жүйесiнiң техникалық тапсырмасын әзiрлеу - 1 жиынтық.
Ақпараттық жүйенi әзiрлеу - 1 жиынтық";
көрсетiлген қаулыға 34-қосымшада:
6-тармақтың кестесiндегi "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағанда:

строки, порядковые номера 3 и 4, изложить в следующей редакции:
"Приобретение лицензионного базового программного обеспечения, проведение научно-исследовательских работ по созданию второй очереди единой системы электронного документооборота - 1 комплект
Управление проектом - 712 чел.дн.";
в строке, порядковый номер 6:
цифру "275" заменить цифрой "65";
дополнить строкой следующего содержания:
"Приобретение и наладка оборудования для организации обмена электронными документами для государственных органов-участников РНиОН - 6 компл.";
в пункте 7:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"Приобретение лицензионного базового программного обеспечения, проведение научно-исследовательских работ по созданию второй очереди единой системы электронного документооборота - 1 комплект";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"Управление проектом - 712 чел.дн.";
в абзаце седьмом цифру "275" заменить цифрой "65";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"Приобретение и наладка оборудования для организаций обмена электронными документами для государственных органов-участников РНиОН - 6 компл.";
в приложении 35 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
в строке, порядковый номер 2, после слов "данных" дополнить словами "Web-сайта Правительства Республики Казахстан";
строки, порядковые номера 6, 7, 8, 9 и 10, изложить в следующей редакции:
"Разработка технического задания на создание системы электронных архивов государственных органов - 1 ед.
Разработка первой очереди прикладного программного обеспечения системы электронных архивов государственных органов - 1 компл.
Приобретение технических средств для Государственного электронного архива - 1 компл.
Разработка технического задания и приобретение программного обеспечения для центра идентификации ключей - 1 компл.
Проведение научно-исследовательских работ, разработка и приобретение программного обеспечения для системы сбора и обработки информации - 1 ед.";
строки, порядковые номера 11, 12, 13, исключить;
в пункте 7:
абзац четвертый после слов "данных" дополнить словами ", Web-сайта Правительства Республики Казахстан";
в абзаце двенадцатом слова "разработка нормативных документов" заменить словами "техническое задание";
в абзаце тринадцатом слова "разработка и" исключить;
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"Проведение НИР, разработка и приобретение программного обеспечения для системы сбора и обработки информации - 1 ед.";
абзацы пятнадцатый, шестнадцатый, семнадцатый и восемнадцатый исключить;
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"Приобретение технических средств для Государственного электронного архива - 1 компл.";
в приложении 36 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"Развитие информационной системы "Государственный регистр информационно-телекоммуникационных ресурсов" для учета результатов сертификации - 1 ед.";
строку, порядковый номер 6, исключить;

реттік нөмiрлерi 3 және 4-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Лицензиялық базалық бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу, электрондық құжат айналымы бiрыңғай жүйесiнiң екiншi кезегiн құру жөнiндегi ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу - 1 жиынтық
"Жобаны басқару - 712 адам-күнi";
реттік нөмірі 6-жолда:
"275" деген сан "65" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Мемлекеттiк органдар - Салық төлеушiлер және салық салу объектiлерi тiзiлiмiнiң қатысушылары үшiн электрондық құжат алмасуды ұйымдастыруға арналған жабдықты сатып алу және реттеу - 6 жиынтық";
7-тармақта:
үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Лицензиялық базалық бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу, электрондық құжат айналымы бiрыңғай жүйесiнiң екiншi кезегiн құру жөнiндегi ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу - 1 жиынтық";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Жобаны басқару - 712 адам-күнi";
жетiншi абзацтағы "275" деген сан "65" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттiк органдар - Салық төлеушiлер және салық салу объектiлерi тiзiлiмiнiң қатысушылары үшiн электрондық құжат алмасуды ұйымдастыруға арналған жабдықты сатып алу және реттеу - 6 жиынтық";
көрсетiлген қаулыға 35-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағанда:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "Бағдарламалық" деген сөздiң алдынан "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң Web-сайтын" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрлерi 6, 7, 8, 9 және 10-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк органдардың электрондық мұрағаттары жүйесiн құруға техникалық тапсырманы әзiрлеу - 1 бiрлiк
Мемлекеттiк органдардың электрондық мұрағаттары жүйесiнiң қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз етуiнiң бiрiншi кезегiн әзiрлеу - 1 жиынтық
Мемлекеттiк электрондық мұрағатқа арналған техникалық құралдарды сатып алу - 1 жиынтық
Техникалық тапсырманы әзiрлеу және кiлттердi сәйкестендiру орталығына арналған бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу - 1 жиынтық
Ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргiзу, ақпаратты жинау және өңдеу жүйесiне арналған бағдарламалық қамтамасыз етудi әзiрлеу және сатып алу - 1 бiрлiк";
реттік нөмiрлерi 11, 12, 13-жолдар алынып тасталсын;
7-тармақта:
төртiншi абзац "Бағдарламалық" деген сөздiң алдынан "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң Web-сайтын" деген сөздермен толықтырылсын;
он екiншi абзацтағы "нормативтiк құжаттарды әзiрлеу" деген сөздер "техникалық тапсырма" деген сөздермен ауыстырылсын;
он үшiншi абзацтағы "әзiрлеу және" деген сөздер алынып тасталсын;
он төртiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ҒЗЖ жүргiзу, ақпаратты жинау және өңдеу жүйесiне арналған бағдарламалық қамтамасыз етудi әзiрлеу және сатып алу - 1 бiрлiк";
он бесiншi, он алтыншы, он жетiншi және он сегiзiншi абзацтар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік электрондық мұрағатқа арналған техникалық құралдарды сатып алу - 1 жиынтық";
көрсетiлген қаулыға 36-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағанда:
реттік нөмiрi 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Сертификаттау нәтижелерiн есепке алу үшiн "Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстардың мемлекеттiк тiркелiмi" ақпараттық жүйесiн дамыту - 1 бiрлiк";
реттiк нөмiрi 6-жол алынып тасталсын;

в строках, порядковые номера 9 и 10, после слов "депозитария" дополнить словами "программных кодов и документации";
в пункте 7 абзацы шестой и десятый исключить;
в приложении 38 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
строки, порядковые номера 1 и 2, исключить;
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"Разработка технического задания, в том числе проведение научно-исследовательской работы для организации центра электронной коммерции - 1 ед.";
в пункте 7:
абзацы третий и четвертый исключить;
в абзаце пятом слова "и программное обеспечение" исключить;
в приложении 39 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
строки, порядковые номера 1 и 2, исключить;
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"Приобретение и наладка оборудования информационной системы "Государственный земельный кадастр" в рамках интеграции информационных систем государственных финансов с учетом РНиОН - 1 компл.";
в пункте 7:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"Приобретение и наладка оборудования информационной системы "Государственный земельный кадастр - 1 компл.";
абзацы четвертый и пятый исключить;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"Развитие системы "Государственный земельный кадастр" интегрированный с информационной системой РНиОН".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

реттiк нөмiрлерi 9 және 10-жолдардағы "Депозитарийдiң" деген сөз "Бағдарламалық кодтар мен құжаттама депозитарийiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтағы алтыншы және оныншы абзацтар алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 38-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағанда:
реттiк нөмiрлерi 1 және 2-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық коммерция орталығын ұйымдастыру үшiн техникалық тапсырманы әзiрлеу, оның iшiнде ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргiзу - 1 бiрлiк";
7-тармақта:
үшiншi және төртiншi абзацтар алынып тасталсын;
бесiншi абзацтағы "пен бағдарламалық қамтамасыз ету" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 39-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағанда:
реттiк нөмiрлерi 1 және 2-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық төлеушiлер және салық салу объектiлерi тiзiлiмiн ескере отырып, мемлекеттiк қаржы ақпараттық жүйелерiн бiрiктiру шеңберiнде "Мемлекеттік жер кадастры" ақпараттық жүйесiнiң жабдығын сатып алу және реттеу - 1 жиынтық";
7-тармақта:
үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік жер кадастры" ақпараттық жүйесiнiң жабдығын сатып алу және реттеу - 1 жиынтық";
төртiншi және бесiншi абзацтар алынып тасталсын;
жетiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық төлеушiлер және салық салу объектiлерi тiзiлiмi" ақпараттық жүйесiмен бiрiктiрiлген "Мемлекеттік жер кадастры" жүйесiн дамыту".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі