О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 517
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1420. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года N 691
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.07.2008   N 691 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 517 "О государственных органах, представители которых входят в состав Квалификационной комиссии по аттестации кандидатов в аудиторы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 14, ст. 182) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строку "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" исключить;
строку "Министерство экономики и торговли Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 сәуірдегі N 517 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1420. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі N 691 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі  N 691 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Өкілдері Аудиторлыққа кандидаттарды аттестаттау жөніндегі біліктілік комиссиясының құрамына енетін мемлекеттік органдар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 сәуірдегі N 517  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 14, 182-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі" деген жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі