О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 206
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2002 года N 206а. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 декабря 2002 г. N 206б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 206 P020206_  "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса на 2002 год" следующие изменение и дополнения:
в пункте 1 цифру "4" заменить цифрой "7";
дополнить приложениями 5-7 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 марта 2002 года N 206а
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2002 года N 206
Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса
-----------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030 "Государственная
программа развития и поддержки малого предпринимательства
в Республике Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 90791 тысяча тенге (девяносто миллионов семьсот девяносто одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 17 февраля 2000 года N 344 U000344_  "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года", Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 2001 года N 597 U010597_  "О государственной программе развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2001-2002 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 P000367_  "О Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 921 P010921_  "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2001-2002 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_  "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 12 ақпандағы N 206 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 21 наурыз N 206а Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.12.20. N 206б қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгiнiң 2002 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 12 ақпандағы N 206 қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "4" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес 5-7-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметінің
2002 жылғы 21 наурыздағы
N 206а қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметінің
2002 жылғы 12 ақпандағы
N 206 қаулысына 5-қосымша
Қазақстан Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу, бәсекелестіктi қорғау
және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттігi
бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған 030 "Қазақстан Республикасында Шағын кәсіпкерліктi дамыту мен қолдаудың мемлекеттік бағдарламасы" Республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 90791 (тоқсан мың жетi жүз тоқсан бiр) мың теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" 2000 жылғы 17 ақпандағы N 344 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасында Шағын кәсіпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2000-2002 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 7 мамырдағы N 597 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000-2002 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулысы ; "Қазақстан Республикасында Шағын кәсіпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2001-2002 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 5 шілдедегi N 921 қаулысы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: институциональная поддержка малого предпринимательства.
5. Задачи бюджетной программы: создание и развитие качественной инфраструктуры в секторе малого предпринимательства, совершенствование и развитие системы информационного обеспечения малого предпринимательства, обеспечение занятости населения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации ! Сроки  !Ответственные
прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)    !реали-  !исполнители
раммы!прог-!(подпро-    !                          !зации   !
!раммы!грамм)      !                          !        !
-----!-----!------------!--------------------------!--------!--------------
2 !   3 !      4     !             5            !    6   !       7
-----!-----!------------!--------------------------!--------!--------------
030   00   Государст-   Проведение исследований     В тече-  Агентство
венная про-  по вопросам малого бизнеса  ние      Республики
грамма раз-  1. Проведение комплексного  2002     Казахстан по
вития и под- анализа участия субъектов   года     регулированию
держки мало- малого бизнеса в государст-          естественных
го предпри-  венных закупах                       монополий,
нимательст-  1.1. Командировочные                 защите
ва           расходы по регионам                  конкуренции и
Казахстана (88 чел/дней)             поддержке
1.2. Изготовление и                  малого
заполнение анкет (3200 шт.),         бизнеса
реклама в печатных СМИ
(640 кв.см).
2. Организация
маркетинговых исследований
по потенциальным и
перспективным
рынкам продукции (работ,
услуг) малых предприятий.
2.1. Привлечение
интервьюеров и респондентов
- Оплата услуг маркетологов,
аналитиков, социологов
(10560 чел/час)
- Оплата интервьюерам и
респондентам (1500 чел/час).
3. Выявление потенциальных
отечественных и зарубежных
партнеров для
сотрудничества с субъектами
малого предпринимательства
в Казахстане, презентация
возможностей казахстанского
малого бизнеса.
3.1. Изготовление брошюр,
проспектов (1600 экз.)
3.2. Реклама в СМИ (48 мин).
4. Совершенствование
процессов государственного
регулирования в области
лицензирования, сертификации,
инспекций.
4.1. Услуги специалистов за
разработку и проведение
социологических и других
опросов (10560 чел/час)
4.2. Командировочные расходы
по регионам Казахстана:
(88 чел/дней).

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: шағын кәсiпкерлiкті институционалдық қолдау.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: шағын кәсiпкерлiк секторындағы сапалы инфрақұрылым құру және дамыту, шағын кәсіпкерліктің ақпараттық қамтамасыз ету жүйесiн жетілдiру және дамыту, халықтың жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
Бағ.!Кіші !Бағдарлама.   !  Бағдарламаларды (кіші    !Іске  !   Жауапты
дар.!бағ. !  лардың      !   бағдарламаларды) іске   !асыру ! орындаушылар
лама!дар. !(кіші бағдар. !      асыру жөніндегі      !мерзі.!
коды!лама.!ламалардың    !       іс-шаралар          !мі    !
!коды !  атауы)      !                           !      !
!     !              !                           !      !
---------------------------------------------------------------------------
1  ! 2   !    3         !            4              !   5  !       6
---------------------------------------------------------------------------
030       Шағын         Шағын бизнес мәселелерi     2002 жыл Қазақстан
кәсiпкерлiктi жөнiнде зерттеулер жүргiзу  ішінде   Республикасы.
дамыту мен    1. Шағын бизнес субъектi.            ның Табиғи
қолдаудың     лерiнiң  мемлекеттік сатып           монополияларды
мемлекеттiк   алуларға қатысуына кешендi           реттеу, бәсе.
бағдарламасы  талдау жүргiзу                       келестікті
1.1. Қазақстанның аймақтары          қорғау және
бойынша iссапар шығыстары:           шағын бизнесті
(88 адам/күн)                        қолдау жөнін.
1.2. Анкет әзiрлеу және              дегі агенттігі
толтыру (3200 дана), БАҚ-да
басылған жарнама (640 шаршы
см.)
2. Шағын кәсiпкерлер өнiм.
дерiнiң (жұмыстарының,
қызмет көрсетулерiнiң)
әлеуеттi және перспекти.
валық рыноктары бойынша
маркетингiлiк зерттеулер
ұйымдастыру
2.1. Интервью алатындар
мен респонденттер тарту
- Маркетологтардың,
талдаушылардың, социолог.
тардың қызмет көрсетуле.
рiне ақы төлеу (10560
адам/сағ.)
- Интервью алатындар мен
респонденттерге ақы
төлеу (1500 адам/сағ.)
3. Қазақстанда шағын
кәсіпкерлiк субъектiлерi.
мен ынтымақтастық үшiн
әлеуеттi отандық және
шетелдiк әрiптестердi
анықтау, Қазақстан шағын
бизнесiнiң мүмкiндiктерiн
таныстыру
3.1. Брошюралар, анықтама.
лықтар әзiрлеу (1600 дана)
3.2. БАҚ-да жарнама беру
(48 мин)
4. Лицензиялау, сертификат
беру, инспекциялау
саласындағы мемлекеттік
реттеу процестерiн
жетiлдiру
4.1. Мамандардың социоло.
гиялық және басқа сауал.
дарды әзiрлегенi және
жүргiзгенi үшін қызмет
көрсетулерi (10560
адам/сағ.)
4.2. Қазақстанның аймақ.
тары бойынша iссапар
шығыстары: (88 адам/күн)

5. Проведение исследований и
разработка механизмов по
развитию адвокатуры малого
бизнеса.
5.1. Услуги консультантов
(6336 чел/час)
5.2. Командировочные расходы
(88 чел/дней).
6. Определение перспективных
направлений развития
инструментальной базы ведения
предпринимательской
деятельности.
6.1. Услуги маркетологов
(8448 чел/час)
6.2. Услуги аналитиков
(8448 чел/час).
7. Проведение выставок,
смотров, конкурсов в сфере
малого бизнеса (4 выставки)
7.1 Изготовление наград,
призов (240 шт.)
7.2. Изготовление билбордов
(32 шт.)
Презентационно-информационная
деятельность
8. Выпуск рекламно-товарных
каталогов, информационных
бюллетеней, сборников
инвестиционных предложений
по вопросам малого бизнеса.
8.1. Выпуск методических
пособий (1600 экз.)
8.2. Услуги специалистов по
подготовке метод. пособий
(8448 чел/час)
8.3. Выпуск рекламно-товарных
каталогов (1600 экз.)
8.4. Услуги дизайнеров
(64 чел/час)
8.5. Выпуск информационных
бюллетеней (1600 экз.)
8.6. Услуги по подготовке
информационных бюллетеней
(8448 чел/час)
8.7. Выпуск сборников
инвестиционных предложений
по вопросам малого бизнеса
(1600 экз.)
8.8. Услуги консультантов
(6336 чел/час).
9. Публикация и
распространение необходимых
нормативно-правовых
материалов для малого
бизнеса.
9.1. Услуги специалистов по
разработке формата и
подготовке необходимых
материалов (10560 чел/час)
9.2. Печать сборника
нормативно-правовых
материалов по малому бизнесу
(800 экз.).
10. Организация тематической
работы с использованием
телевизионных и печатных
средств массовой информации.
10.1. Оплата эфирного времени
(54 мин)
10.2. Оплата услуг по
подготовке роликов, статей
(5 рол)
10.3. Командировочные расходы
по регионам Казахстана
(32 чел/дней)
IV. Обучение предпринимателей
(50 чел).
11. Организация
функционирования базового
республиканского учебного
центра по малому
предпринимательству
в г. Астане
- Стол преподавателя (1 шт.)
- Кресло (1 шт.)
- Компьютерные столы (10 шт.)
- Стулья (20 шт.)
- Диван (1 шт.) и кресло для
переговоров (2 шт.)
- Столы (10 шт.)
- Книжные шкафы (3 шт.)
11.1. Расходы на обучение -
оплата услуг преподавателей:
12600 чел/час.
11.2. Выделенный канал
(512 кБит/сек)
12. Проведение учебных
тренингов по вопросам малого
предпринимательства в
регионах.
12.1. Разработка
тренинг-программ
- Анализ ситуации в каждом
регионе (6 рег.)
- Оплата услуг лекторских
групп (2640 чел/час)
12.2. Командировочные
расходы: 327 чел/дней
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение уровня занятости населения, число занятых в сфере малого предпринимательства на 40% (на 1 января 2002 года составляет - 1,6 млн. тенге), объем произведенной продукции (работ и услуг) субъектами малого предпринимательства на 20% (на 1 января 2002 года - 774,6 млрд. тенге), увеличение отчислений в бюджет от субъектов малых предпринимателей на 15% (на 1 января 2002 года - 67,8 млрд. тенге), реализация программы импортозамещения, повышение экспортного потенциала субъектов малых предпринимателей, инициирование новых законопроектов.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 марта 2002 года N 206а
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2002 года N 206
Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса
-----------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500 "Сопровождение
информационной системы развития и поддержки
предпринимательства" на 2002 год

5. Шағын бизнес адвокату.
расын дамыту жөнiнде
зерттеулер жүргiзу және
оның тетiктерiн әзiрлеу
5.1. Консультанттардың
қызмет көрсетулерi (6336
адам/сағ.)
5.2. Iссапар шығыстары
(88 адам/күн)
6. Кәсiпкерлiк қызметтi
жүргiзудiң аспаптық базасын
дамытудың перспективалық
бағыттарын айқындау
6.1. Маркетологтардың
қызмет көрсетулерi (8448
адам/сағ.)
Талдаушылардың қызмет
көрсетулерi (8448 адам/
-сағ.)
7. Шағын бизнес саласында
көрмелер, байқаулар,
конкурстар өткiзу (4 көрме)
7.1. Наградалар, жүлделер
әзiрлеу (240 дана)
7.2. Билбордтар әзiрлеу
(32 дана)
Таныстыру-ақпарат қызметi
8. Жарнамалық-тауарлық
каталогтар, ақпараттық
бюллетеньдер, шағын бизнес
мәселелерi жөнiнде
инвестициялық ұсыныстардың
жинақтарын шығару
8.1. Әдiстемелiк құралдар
шығару (1600 дана)
8.2. Мамандардың әдiстеме.
лiк құралдар дайындау
жөнiндегi қызмет көрсету.
лерi (8448 адам/-сағ.)
8.3. Жарнамалық-тауарлық
каталогтар шығару (1600
дана)
8.4. Дизайнерлердiң қызмет
көрсетулері (64 адам/сағ.)
8.5. Ақпараттық бюллетень.
дер шығару (1600 дана)
8.6. Ақпараттық бюллетень.
дер дайындау жөнiндегi
қызмет көрсетулер (8448
адам/-сағ.)
8.7. Шағын бизнес мәселе.
лерi жөнiнде инвестиция.
лық ұсыныстардың жинақ.
тарын шығару (1600 дана)
8.8. Консультанттардың
қызмет көрсетулерi (6336
адам/сағ.)
9. Шағын бизнеске арналған
қажеттi нормативтiк
құқықтық материалдарды
жариялау және тарату
9.1. Мамандардың формат
әзiрлеу және қажетті
материалдарды дайындау
жөнiндегi қызмет
көрсетулерi (10560 адам/
сағ.)
9.2. Шағын бизнес
жөнiнде нормативтік
құқықтық материалдар
жинағын басу (800 дана)
10. Бұқаралық ақпараттың
телевизиялық және
баспалық құралдарын
пайдалана отырып тақырып.
тық жұмыс ұйымдастыру
10.1. Эфир уақытына ақы
төлеу (54 мин.)
10.2. Роликтер дайындау
жөнiндегi қызмет көрсету.
лерге ақы төлеу (5 рол.)
10.3. Қазақстанның аймақ.
тары бойынша iссапар
шығыстары: (32 адам/күн)
10.4. Кәсiпкерлердi оқыту
(54 мин.)
11. Шағын кәсiпкерлiк
жөнiндегi негiзгi
республикалық оқу орта.
лығының Астана қаласында
жұмыс iстеуiн ұйымдастыру
- оқытушы столы (1 дана)
- орынтақ (1 дана)
- компьютерге арналған
стол (10 дана)
- орындықтар (20 дана)
- столдар (10 дана)
- кiтап шкафтары (3 дана)
11.1. Оқуға жұмсалатын
шығыстар - оқытушылардың
қызмет көрсетулерiне ақы
төлеу: 12600 адам/сағ.
11.2. Бөлiнген арна (512
кБит/сек.)
12. Аймақтарда шағын
кәсiпкерлiк мәселелері
бойынша оқу тренингілерiн
жүргiзу
12.1. Тренинг-бағдарламалар
әзiрлеу
- Әрбiр аймақтағы жағдайға
талдау жасау (6 аймақ)
- Лектор топтарының қызмет
көрсетулеріне ақы төлеу
(2640 адам/сағ.)
12.2. Iссапар шығыстары:
327 адам/күн
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: халықтың жұмыспен қамтылу деңгейiн, шағын кәсіпкерлік саласында жұмыспен қамтуды 40 пайызға (2002 жылғы 1 қаңтарға - 1,6 млн. теңге), шағын кәсіпкерлік субъектiлерi өндiретiн өнiм көлемiн (жұмыстар мен қызмет көрсетулердi) 20 пайызға (2002 жылғы 1 қаңтарға - 774,6 млрд. теңге) арттыру шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнен бюджетке аударылатын аударымдарды 15 пайызға (2002 жылғы 1 қаңтарға - 67,8 млрд. теңге) көбейту, импортты алмастыратын бағдарламаларды iске асыру, шағын кәсiпкерлiк субъектілерiнің экспорттық әлеуетiн арттыру, жаңа заң жобаларына бастамашылық жасау.
Қазақстан Республикасы Үкiметінің
2002 жылғы 21 наурыздағы
N 206а қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметінің
2002 жылғы 12 ақпандағы
N 206 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды
реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын
бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу" 500 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 11196 тысяч тенге (одиннадцать миллионов сто девяносто шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 17 февраля 2000 года N 344 U000344_  "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года", Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 2001 года N 597 U010597_  "О государственной программе развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2001-2002 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 P000367_  "О Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 921 P010921_  "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2001-2002 годы".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение работоспособности и развития информационной системы поддержки малого предпринимательства.
5. Задачи бюджетной программы: анализ функционирования информационной системы; доработка программно-математического обеспечения по замечаниям пользователя (субъектов малого предпринимательства).
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации ! Сроки  !Ответственные
прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)    !реали-  !исполнители
раммы!прог-!(подпро-    !                          !зации   !
!раммы!грамм)      !                          !        !
-----!-----!------------!--------------------------!--------!--------------
2 !   3 !      4     !             5            !    6   !       7
-----!-----!------------!--------------------------!--------!--------------
500         Сопровожде-  Программное и техническое   В тече-  Агентство
ние информа- сопровождение Республикан-  ние      Республики
ционнной     ской информационной сети    2002     Казахстан по
системы раз- по вопросам малого пред-    года     регулированию
вития и      принимательства в целях              естественных
поддержки    расширения возможностей              монополий,
малого       пользовательского                    защите
предприни-   интерфейса.                          конкуренции и
мательства   Разработка программного              поддержке
обеспечения:                         малого
Оплата услуг программистов           бизнеса
на разработку технического
задания для разработки
программного обеспечения,
работающего в онлайновом
режиме - 880 чел/час
(5 чел*3 мес).
Оплата услуг программистов
на разработку программного
обеспечения, работающего в
онлайновом режиме - 2640
чел/час (5 чел*9 мес).
Оплата услуг программистов
на разработку технического
задания для разработки
программного обеспечения,
защищающего от
несанкционированного
доступа в сеть - 880 чел/час
(5 чел*3 мес).
Оплата услуг программистов
на разработку программного
обеспечения, защищающего от
несанкционированного доступа
в сеть - 2640 чел/час
(5 чел*9 мес).
Оплата услуги связи
(16 тел. линий), в том числе
выделенный канал Интернет.
---------------------------------------------------------------------------

1. Құны: 11196 мың (он бір миллион жүз тоқсан алты мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" 2000 жылғы 17 ақпандағы N 344 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында Шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2001-2002 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 7 мамырдағы N 597 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000-2002 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулысы , "Қазақстан Республикасында Шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2001-2002 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 5 шілдедегi N 921 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: шағын кәсiпкерлiктi қолдаудың ақпараттық жүйесiнiң жұмысқа қабiлеттiлiгi мен дамуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық жүйенiң жұмыс жасауын талдау, пайдаланушының (шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң) ескертулерi бойынша бағдарламалық-математикалық қамтамасыз етудi пысықтау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағ.!Кіші !Бағдарлама.   !  Бағдарламаларды (кіші    !Іске  !   Жауапты
дар.!бағ. !  лардың      !   бағдарламаларды) іске   !асыру ! орындаушылар
лама!дар. !(кіші бағдар. !      асыру жөніндегі      !мерзі.!
коды!лама.!ламалардың    !       іс-шаралар          !мі    !
!коды !  атауы)      !                           !      !
!     !              !                           !      !
---------------------------------------------------------------------------
1  ! 2   !    3         !            4              !   5  !       6
---------------------------------------------------------------------------
500       Шағын         Пайдаланушы интерфейсiнiң   2002 жыл Қазақстан
кәсiпкерлiктi мүмкiндiктерiн кеңейту      бойы     Республикасы.
дамыту мен    мақсатында Шағын кәсiпкер.           ның Табиғи
қолдаудың     лік мәселелерi жөнiндегі             монополияларды
ақпараттық    республикалық ақпарат                реттеу, бәсе.
жүйесiн       желiсiн бағдарламалық және           келестікті
сүйемелдеу    техникалық сүйемелдеу.               қорғау және
Бағдарламалық қамтамасыз             шағын бизнесті
етудi әзiрлеу:                       қолдау жөнін.
Онлайн режимiнде жұмыс               дегі агентті.
жасайтын бағдарламалық               гі
қамтамасыз етудi әзiрлеу
үшiн бағдарламашылардың
техникалық тапсырма
әзiрлеу жөнiндегі қызмет
көрсетулерiне ақы төлеу -
880 адам/сағ (5 адам* 3 ай).
Бағдарламашылардың онлайн
режимiнде жұмыс жасайтын
бағдарламалық қамтамасыз
етудi әзiрлеу жөнiндегi
қызмет көрсетулерiне
ақы төлеу - 2640 адам/сағ.
(5 адам* 9 ай).
Бағдарламашылардың желiге
рұқсатсыз кiруден қорғайтын
бағдарламалық қамтамасыз
етудi әзiрлеу үшiн техника.
лық тапсырма әзiрлеу
жөнiндегi қызмет көрсету.
лерiне ақы төлеу - 880
адам/сағ. (5 адам* 9 ай).
Бағдарламашылардың желiге
рұқсатсыз кiруден қорғайтын
бағдарламалық қамтамасыз
етудi әзiрлеу жөнiндегi
қызмет көрсетулерiне ақы
төлеу - 2640 адам/сағ.
(5 адам* 9 ай).
Байланыс қызмет көрсету.
лерiне (16 тел. желiсi),
оның iшiнде бөлiнген
интернет арнасына ақы
төлеу
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: налаживание механизма доступа к информации субъектов малых предпринимателей, увеличение доли субъектов малых предпринимателей, использующей Интернет-технологии ведения бизнеса, повышение уровня информатизации субъектов малых предпринимателей.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 марта 2002 года N 206а
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2002 года N 206
Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса
-----------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600 "Создание
информационной системы развития и поддержки малого
предпринимательства" на 2002 год
1. Стоимость: 26362 тысячи тенге (двадцать шесть миллионов триста шестьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 17 февраля 2000 года N 344 U000344_  "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года", Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 2001 года N 597 U010597_  "О государственной программе развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2001-2002 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 P000367_  "О Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 921 P010921_  "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2001-2002 годы".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Расширение функциональных возможностей системы.
5. Задачи бюджетной программы: Разработка программно-математического обеспечения и ввод в действие новых задач качественного сопровождения информационной системы развития и поддержки малого предпринимательства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации ! Сроки  !Ответственные
прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)    !реали-  !исполнители
раммы!прог-!(подпро-    !                          !зации   !
!раммы!грамм)      !                          !        !
-----!-----!------------!--------------------------!--------!--------------
2 !   3 !      4     !             5            !    6   !       7
-----!-----!------------!--------------------------!--------!--------------
600          Создание     Организовать функциониро-  В тече-  Агентство
информа-     вание 16 региональных      ние      Республики
ционной      мест "удаленного доступа"  2002     Казахстан по
системы      в базу данных по вопросам  года     регулированию
развития и   малого предпринимательст-           естественных
поддержки    ва (16 регионов).                   монополий,
малого       Создать и обеспечить                защите
предприни-   функционирование респуб-            конкуренции
мательства   ликанского сайта и                  и поддержке
информационной базы дан-            малого
ных по вопросам малого              бизнеса
предпринимательства.
(Различная информация,
собранная по всем
регионам Казахстана и за
рубежом, касающаяся
вопросов
предпринимательства будет
помещена на Вэб-сайте и в
информационной базе
данных).
Организовать создание в
16 регионах базы данных о
местных предприятиях малого
бизнеса, выпускаемой ими
продукции и предоставляемых
услугах. (Информация,
собранная по всем регионам
Казахстана о
предпринимателях,
предприятиях и выпускаемых
ими продукции и услугах
будет помещена на Вэб-сайте
и в информационной базе
данных).
Приобретение основных
средств для информационной
базы: сервер - 1 шт.,
компьютеры - 25 шт.,

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнің ақпаратына қол жеткiзу тетiгiн ретке келтiру, бизнес жүргiзудiң интернет-технологиясын пайдаланатын шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң үлесiн арттыру, шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiн ақпараттандыру деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметінің
2002 жылғы 21 наурыздағы
N 206а қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметінің
2002 жылғы 12 ақпандағы
N 206 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды
реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын
бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың ақпараттық жүйесiн құру" 600 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 26362 мың (жиырма алты миллион үш жүз алпыс екi мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстанның 2030 жылдарға дейiнгi даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" 2000 жылғы 17 ақпандағы N 344 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында Шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2001-2002 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 7 мамырдағы N 597 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000-2002 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулысы , "Қазақстан Республикасында Шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2001-2002 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 5 шілдедегi N 921 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жүйенiң функционалдық мүмкiндiктерiн кеңейту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың ақпараттық жүйесiн сапалы түрде сүйемелдеудi бағдарламалық-математикалық қамтамасыз етудi әзiрлеу және оның жаңа мiндеттерiн қолданысқа енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағ.!Кіші !Бағдарлама.   !  Бағдарламаларды (кіші    !Іске  !   Жауапты
дар.!бағ. !  лардың      !   бағдарламаларды) іске   !асыру ! орындаушылар
лама!дар. !(кіші бағдар. !      асыру жөніндегі      !мерзі.!
коды!лама.!ламалардың    !       іс-шаралар          !мі    !
!коды !  атауы)      !                           !      !
!     !              !                           !      !
---------------------------------------------------------------------------
1  ! 2   !    3         !            4              !   5  !       6
---------------------------------------------------------------------------
600       Шағын         Шағын кәсiпкерлiк мәселе.   2002 жыл Қазақстан
кәсiпкерлiктi лерi жөнiндегі дерекқорға   бойы     Республикасы.
дамыту мен    "шалғай жатқан" 16 аймақ.            ның Табиғи
қолдаудың     тық орынның енгізiлуiн               монополияларды
ақпараттық    ұйымдастыру.                         реттеу, бәсе.
жүйесiн құру  Шағын кәсiпкерлiк мәселе.            келестікті
лерi жөнiндегi республика.           қорғау және
лық сайт пен ақпараттық              шағын бизнесті
дерекқор құру және олардың           қолдау жөнін.
жұмыс жасауын қамтамасыз             дегі агенттігі
ету (Қазақстанның барлық
аймақтары бойынша және
шет елде кәсiпкерлiк
мәселелерiне қатысты
жиналған әр түрлi ақпарат
Вэб-сайт пен ақпараттық
дерекқорда орналастырылатын
болады).
16 аймақта жергiлiктi шағын
бизнес кәсiпорындары,
олар шығаратын өнiмдер мен
көрсететiн қызметтер
туралы дерекқорлар құруды
ұйымдастыру (Қазақстанның
барлық аймақтары бойынша
кәсіпкерлер, кәсiпорындар
және олар шығаратын
өнiмдер мен көрсететiн
қызметтер туралы жиналған
ақпарат Вэб-сайт пен
ақпараттық дерекқорда
орналастырылатын болады).
Ақпарат қоры үшiн негiзгi
құрал-жабдықтарды сатып
алу: сервер - 1 дана,
компьютерлер - 25 дана,

модем - 20 шт., UPS - 20 шт.,
лазерные принтеры - 16 шт.,
сетевой лазерный
принтер-1 шт., Notebook-3 шт.
Приобретение лицензионного
программного обеспечения
BackOffice Srv 2000 English
OLP NL - 1 ком, Windows Srv
2000 English OLP NL - 1 ком,
BackOffice Srv 2000 English
СD+Dос Kit - 1 ком,
BackOffice CAL 2000 English
OLP NL - 1 ком, SQL Srv
2000 Enterprise Edtn English
Intl CD 25 Clt (на 25 чел).
Приобретение лицензионного
программного обеспечения
windows 2000 - 1 шт.,
MS Office - 1 шт.
Оплата услуг программистов
на разработку технического
задания для разработки
программного обеспечения,
защищающего от
несанкционированного доступа
в базу данных - 5 чел
в течение 880 чел/час
(5 чел*3 мес).
Оплата услуг программистов
на разработку программного
обеспечения, защищающего от
несанкционированного доступа
в базу данных 2640 чел/час
(5 чел*9 мес).
Оплата услуг программистов
на разработку технического
задания для разработки
программного обеспечения в
целях расширения
возможностей
пользовательского
интерфейса данных
- 880 чел/час (5 чел*3 мес).
Оплата услуг программистов
на разработку программного
обеспечения в целях
расширения возможностей
пользовательского интерфейса
данных - 2640 чел/час
(5 чел*9 мес).
Оплата услуг программистов
на разработку технического
задания для разработки и
многофункциональных баз
данных - 880 чел/час
(5 чел*3 мес).
Оплата услуг программистов
на разработку и создание
Вэб-сайта и
многофункциональных баз
данных - 2640 чел/час
(5 чел*9 мес).
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: налаживание механизма доступа к информации субъектов малого предпринимательства, увеличение доли субъектов малого предпринимательства, использующей Интернет-технологии ведения бизнеса, повышение уровня информатизации субъектов малого предпринимательства.

модем - 20 дана, UPS - 20
дана, лазер принтерлер -
16 дана, желiлiк лазер
принтер - 1 дана, Notebook
- 3 дана.
BackOffice Stv 2000
English OLP NL - 1 ком,
BackOffice Stv 2000
English СD+Dос Kit - 1 ком,
BackOffice CAL 2000
English OLP NL - 1 ком,
SQL Srv 2000 Enterprise
Edtn English Intl CD 25
Сlt. (25 адамға) лицензия.
лық бағдарламалық қамта.
масыз етудi сатып алу.
Windows 2000 - 1 дана, MS
Office - 1 дана лицензиялық
бағдарламалық қамтамасыз
етудi сатып алу.
Бағдарламашылардың желiге
рұқсатсыз кiруден қорғай.
тын бағдарламалық қамта.
масыз етудi әзiрлеу үшiн
техникалық тапсырманы
әзiрлеу жөнiндегi қызмет
көрсетулерiне ақы төлеу
- 5 адам 880 адам/сағ.
(5 адам* 3 ай) бойы.
Бағдарламашылардың желiге
рұқсатсыз кiруден
қорғайтын бағдарламалық
қамтамасыз етудi әзiрлеу
жөнiндегi қызмет көрсету.
лерiне ақы төлеу - 2640
адам/сағ.(5 адам* 9 ай).
Деректердiң пайдаланушы
интерфейсiнің мүмкiндiкте.
рiн кеңейту мақсатында
бағдарламалық қамтамасыз
етудi әзiрлеу үшiн
бағдарламашылардың
техникалық тапсырма
әзiрлеу жөнiндегi қызмет
көрсетулерiне ақы төлеу
- 880 адам/сағ (5 адам*
3 ай).
Деректердiң пайдаланушы
интерфейсiнiң мүмкiндiк.
терiн кеңейту мақсатында
бағдарламашылардың
бағдарламалық қамтамасыз
етудi әзiрлеу жөнiндегі
қызмет көрсетулерiне
ақы төлеу - 2640
адам/сағ (5 адам* 9 ай).
Бағдарламашылардың көп
функциялы дерекқорларды
әзiрлеу мен құру үшiн
техникалық тапсырма
әзiрлеу жөнiндегi қызмет
көрсетулерiне ақы төлеу
880 адам/сағ
(5 адам* 3 ай).
Бағдарламашылардың
Вэб-сайт пен көп
функциялы дерекқорларды
әзiрлеу мен құру жөнiн.
дегі қызмет көрсетулерiне
ақы төлеу - 2640 адам/сағ.
(5 адам* 9 адам).
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң ақпаратына қол жеткiзу тетiгiн ретке келтiру, бизнес жүргiзудiң интернет-технологиясын пайдаланатын шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң үлесiн арттыру, шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiн ақпараттандыру деңгейiн арттыру.