О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1998 года N 1108
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 47
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1998 года N 1108 "О штатной численности аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 цифры "23" заменить цифрами "39".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2003 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 қазандағы N 1108 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы. 2003 жылғы 17 қаңтар N 47
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы аппаратының штат саны туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 қазандағы N 1108 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "23" деген сан "39" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі