Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам судопроизводства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 73
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам судопроизводства", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2002 года N 1130.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне сот ісін жүргізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 22 қаңтар N 73
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 қазандағы N 1130 қаулысымен енгізілген "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне сот ісін жүргізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі