О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнения в Закон Республики Казахстан "О национальном архивном фонде и архивах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2003 года N 129
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнения в Закон Республики Казахстан "О национальном архивном фонде и архивах".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О внесении изменения и дополнения в Закон Республики
Казахстан "О национальном архивном фонде и архивах"
Внести в Закон Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года "О национальном архивном фонде и архивах" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998 г., N 24, ст. 435) следующие изменение и дополнение:
в пункте 1 статьи 22:
1) после слов "Министерстве внутренних дел Республики Казахстан" союз "и" исключить;
2) после слов "Службе охраны Президента Республики Казахстан" дополнить словами "и Агентстве финансовой полиции Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан

"Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 5 ақпан N 129
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы "Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
"Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1998 ж., N 24, 435-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
22-баптың 1-тармағында:
1) "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінде" деген сөздерден кейінгі "және" деген шылау алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінде" деген сөздерден кейін "және Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігінде" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті