О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 1438
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2003 года N 190. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 1102
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.07.2009 № 1102 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 1438 "О порядке оказания платных образовательных услуг государственными учреждениями образования" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 47, ст. 440) следующие дополнения:
Порядок оказания платных образовательных услуг  государственными учреждениями образования, утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 2-3 следующего содержания:
"2-3. К платным образовательным услугам Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан также относятся образовательные услуги по программам высшего, послевузовского и дополнительного профессионального образования";
в абзаце третьем пункта 5:
после слов "Платные образовательные услуги, указанные в пунктах 2-1 и 2-2" дополнить цифрой "2-3";
дополнить словами "или юридическими лицами";
в абзаце втором пункта 6 после слов "в пунктах 2-1 и 2-2" дополнить цифрой "2-3".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 22 қыркүйектегi N 1438 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 24 ақпан N 190. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 шілдедегі N 1102 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.07.20. N 1102 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк бiлiм мекемелерiнің ақылы бiлiм беру қызметiн көрсетудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 22 қыркүйектегi N 1438 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 47, 440-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерінің ақылы бiлiм беру қызметiн көрсетуінің тәртiбi:
мынадай мазмұндағы 2-3-тармақпен толықтырылсын:
"2-3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясының ақылы бiлiм беру қызмет көрсетуiне, сондай-ақ жоғарғы, жоғарғы оқу орнынан кейiнгi және қосымша кәсiптiк бiлiм беру бағдарламалары бойынша бiлiм беру қызмет көрсетуi жатады".
5-тармақтың үшiншi абзацында:
"2-1 және 2-2-тармақтарында" деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын:
"2-1 және 2-2, 2-3-тармақтарында";
"кәмелетке толған азаматтар" деген сөздерден кейiн "немесе заңды тұлғалар" деген сөздермен толықтырылсын.
6-тармақтың екiншi абзацындағы "2-1 және 2-2-тармақтарында" деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын:
"2-1 және 2-2, 2-3-тармақтарында".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі