О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 487
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 036 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения":
в подпрограмме 035 "Реконструкция участка автомобильной дороги Астана - Боровое" цифры "2200000" заменить цифрами "2448758";
в подпрограмме 049 "Реконструкция Северной объездной дороги города Астаны на участке км 0-6,5 "Северо-западный участок" цифры "749 950" заменить цифрами "662740";
в подпрограмме 051 "Реконструкция автодороги граница Российской Федерации - Уральск - Актобе" цифры "849508" заменить цифрами "860168";
в подпрограмме 058 "Обустройство объездной дороги города Астана" цифры "612600" заменить цифрами "533325";
в подпрограмме 060 "Реконструкция участка проезда через город Караганду" цифры "1100000" заменить цифрами "1007067";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год":
в приложении 226  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
в подпрограмме 035:
цифры "77,615" заменить цифрами "117,50";
в подпрограмме 048:
цифры "10" заменить цифрами "17";
в подпрограмме 051:
после слов "протяженностью 10 км" дополнить словами "и 2 моста на участке км 195-205 и 6,2 км правобережный подход к автодороге моста через р. Урал в районе г. Уральска с примыканием к автодороге Уральск-Атырау (Самара-Шымкент).";
в подпрограмме 053:
цифру "6" заменить цифрами "18";
в подпрограмме 060:
цифру "6" заменить цифрами "13,5";
в пункте 7:

Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешімдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 мамырдағы N 487 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
1) "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
12 "Көлiк және байланыс" деген функционалдық топта:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкімшi бойынша:
036 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу және оны қайта жаңарту" деген бағдарламада:
035 "Астана - Бурабай автомобиль жолының учаскесiн қайта жаңарту" деген кiшi бағдарламадағы "2200000" деген сандар "2448758" деген сандармен ауыстырылсын;
049 "Астана қаласының Солтүстiк айналма жолын 0-6,5 км "Солтүстiк - Батыс учаскесi" учаскесінде қайта жаңарту" деген кішi бағдарламадағы "749 950" деген сандар "662740" деген сандармен ауыстырылсын;
051 "Ресей Федерациясының шекарасы - Орал - Ақтөбе автожолын қайта жаңарту" деген кiшi бағдарламадағы "849508" деген сандар "860168" деген сандармен ауыстырылсын;
058 "Астана қаласының айналма жолын қалыпқа келтiру" деген кiшi бағдарламадағы "612600" деген сандар "533325" деген сандармен ауыстырылсын;
060 "Қарағанды қаласы арқылы өту учаскесiн қайта жаңарту" деген кiшi бағдарламадағы "1100000" деген сандар "1007067" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына:
көрсетiлген қаулыға 226-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнiң 5-бағанында:
035 кiшi бағдарламада:
"77,615" деген сандар "117,50" деген сандармен ауыстырылсын;
048 кiшi бағдарламада:
"10" деген сандар "17" деген сандармен ауыстырылсын;
051 кiшi бағдарламада:
"қашықтығы 10 км. автомобиль жолын" деген сөздерден кейін "және 195-205 км учаскедегi 2 көпiрдi және Орал-Атырау (Самара-Шымкент) автожолына жанаса отырып, Орал қаласының ауданында Жайық өзенi арқылы өтетiн көпiрге шығатын автожолға 6,2 км оң жақ жағалаудағы кiреберiстi" деген сөздермен толықтырылсын;
053 кiші бағдарламада:
"6" деген сан "18" деген сандармен ауыстырылсын;
060 кiшi бағдарламада:
"6" деген сан "13,5" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:

цифры "232,8" заменить цифрами "305,4";
в приложении 233 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
в подпрограмме 036:
после слова "государственной" дополнить словом "и экологической";
в приложении 255 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
после слов "Акмолинская область" цифры "167" заменить цифрами "95";
после слов "Алматинская область" цифры "245,5" и "6/258" заменить цифрами "338" и "7/272, 1/134";
после слов "Павлодарская область" цифры "120" заменить цифрами "125";
после слов "Северо-Казахстанская область" цифры "81" заменить цифрами "86";
после слов "Южно-Казахстанская область" цифры "79" заменить цифрами "82";
в пункте 7:
цифры "1429,5" заменить цифрами "1458";
в приложении 256 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
после слов "Авторский надзор," дополнить словами "отвод земель,";
после слов "Актобе - Атырау - гр. Р.Ф. (на Астрахань)" км 129" дополнить словами "и подготовка проектно-сметной документации на мост и участок от гр. Р.Ф. протяженностью 5 км а/д "Актобе-Орск";
после слов "Костанай-Аулиеколь-Сурган" км 33-35" дополнить словами:
"Жамбылская область - проведение государственной и экологической экспертизы проектно-сметной документации и капитальный ремонт мостового перехода через р. Терс на а/д "Алматы - Ташкент - Термез 571 км.;
Акмолинская область - и подготовка проектно-сметной документации на участки автодорог и мостов по автодороге "Макинск - Аксу - Торгай", "Кокшетау - Рузаевка" и "Кокшетау - Атбасар";
Западно-Казахстанская область - подготовка проектно-сметной документации через балку торговая км 35 "Уральск - Теплое - гр. Р.Ф." и протоку Илек на 142 км а/д "Подстепное - Федоровка - гр. Р.Ф.";
Атырауская область - перерасчет проекта обход п. Махат протяженностью 19 км по а/д Актобе - Астрахань" и на устройство моста на участке км 755;
Карагандинская область - на путепровод через ж/д км 906 автодороги "Кызылорда - Павлодар".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"232,8" деген сандар "305,4" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 233-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнің 5-бағанында:
036 кiші бағдарламада:
"мемлекеттiк" деген сөзден кейiн "және экологиялық" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 255-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнiң 5-бағанында:
"Ақмола облысы" деген сөздерден кейiн "167" деген сандар "95" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы" деген сөздерден кейiн "245,5" және "6/258" деген сандар "338" және "7/272, 1/134" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысы" деген сөздерден кейiн "120" деген сандар "125" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстiк Қазақстан облысы" деген сөздерден кейiн "81" деген сандар "86" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы" деген сөздерден кейiн "79" деген сандар "82" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"1429,5" деген сандар "1458" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 256-қосымшада:
6-тармақтың кестесiнің 5-бағанында:
"Авторлық қадағалау," деген сөздерден кейiн "жер бөлу," деген сөздермен толықтырылсын;
"жамылғыны жөндеу және басқа жұмыстар" деген сөздерден кейiн "және көпiр мен Р.Ф. шекарасынан қашықтығы 5 км "Ақтөбе-Ор" а/ж телімiне жобалау-сметалық құжаттаманы дайындау" деген сөздермен толықтырылсын;
"айналма жолдың құрылғысын күрделi жөндеу және басқа жұмыстар" деген сөздерден кейiн мынандай сөздермен толықтырылсын:
"Жамбыл облысы - жобалау-сметалық құжаттаманың мемлекеттiк және экологиялық сараптамасын жүргiзу және "571 км Алматы - Ташкент - Термез" а/жолындағы Терiс өзенi арқылы өтетiн көпiр өткелiн күрделi жөндеу";
Ақмола облысы - және "Макинск-Ақсу-Торғай", "Көкшетау-Рузаев" және "Көкшетау-Атбасар" автожолы бойынша автожолдар және көпiрлер телiмдеріне арналған жобалау-сметалық құжаттаманы дайындау;
Батыс Қазақстан облысы - 35 км "Орал-Теплое-РФ шекарасы" сауда балкасы және "Подстепное-Федоровка-РФ шекарасы" а/ж 142 км-дағы Елек саласы арқылы жобалау-сметалық құжаттаманы дайындау;
Атырау облысы - "Ақтөбе-Астрахань" а/ж бойынша қашықтығы 19 км және 755 км теліміндегі көпiрді жайластыруға Мақат кентiн айналып өту жобасын қайта eceптеу;
Қарағанды облысы - 906 км "Қызылорда-Павлодар" автожолының т/ж арқылы жол өткелiне".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі