О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан военно-технического имущества из Российской Федерации в Республику Таджикистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2003 года N 508
В соответствии с Соглашением о перевозках специальных грузов и продукции военного назначения от 26 мая 1995 года между государствами-участниками Содружества Независимых Государств, Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан из Российской Федерации в Республику Таджикистан военно-технического имущества для 201 мотострелковой дивизии Вооруженных сил Российской Федерации по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан и Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом военно-технического имущества через территорию Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 июня 2003 года N 508
Номенклатура и количество
военно-технического имущества для 201 мотострелковой дивизии
Вооруженных сил Российской Федерации, перевозимого
через территорию Республики Казахстан
1. Маршрут: ст. Фрязино (Россия) - ст. Айни (Таджикистан)
через погранпереходы:
Аксарайская - Бейнеу - Талимарджан - Разъезд N 161 - Сарыасия;
в составе: 1 крытый вагон;
отправитель - войсковая часть 42795 ВС РФ;
получатель - войсковая часть 01162 ВС РФ.
____________________________________________________________________
N !        Наименование          !   Код ТН ВЭД   ! Ед. ! Кол-во
п/п!                              !                !изме-!
!                              !                !рения!
--------------------------------------------------------------------
1  Г250Г2        Генератор        8501             шт.     3
2  Г250Н2        Генератор        8501             шт.     3
3  Г273-010      Щеткодержатель   8512             к-т    60
4  РР129         Реле регулятор   8309             шт.    20
5  ВК-314        Включатель       9107    9107     шт.    60
6  ВК354-01      Включатель       9107    9107     шт.    20
7  Р132          Распределитель   8511             шт.    10

Ресей Федерациясынан Тәжiкстан Республикасына әскери-техникалық мүлiктiң Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 маусымдағы N 508 қаулысы
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер арасындағы 1995 жылғы 26 мамырдағы Арнайы жүктерді және әскери мақсаттағы өнiмдердi тасымалдау туралы келiсiмге , "Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес номенклатура мен санда Ресей Федерациясы Қарулы күштерінің 201 мотоатқыш дивизиясы үшiн әскери-техникалық мүлiктiң Ресей Федерациясынан Тәжiкстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi мен Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi заңнамада белгіленген тәртiппен әскери-техникалық мүлiктiң Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитін бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2003 жылғы 2 маусымдағы
N 508 қаулысына
қосымша
Ресей Федерациясы Қарулы Күштерiнің 201 мотоатқыш дивизиясы үшін әскери-техникалық мүлiктің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы тасымалдайтын номенклатурасы мен саны
1. Бағыты: Фрязино ст. (Ресей) - Айни ст. (Тәжiкстан)
өту шекаралары: Ақсары - Бейнеу - Талимарджан - N 161 разъезд
- Сарыәсия;
құрамы: 1 жабық вагон;
жөнелтушi - Ресей Федерациясы Қарулы Күштерiнiң 42795 әскери
бөлімі;
алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерiнiң 01162 әскери
бөлiмі.
__________________________________________________________________
Р/с!        Атауы                 ! СЭҚ ТН коды   !Өлшем  ! Саны
N  !                              !               !бірлігі!
__________________________________________________________________
1  Г250Г2        Генератор        8501            дана     3
2  Г250Н2        Генератор        8501            дана     3
3  Г273-010      Қылшық ұстағыш   8512            жинақ.  60
4  РР129         Реле реттегіші   8309            дана    20
5  ВК-314        Қосқыш           9107    9107    дана    60
6  ВК354-01      Қосқыш           9107    9107    дана    20
7  Р132          Таратқыш         8511            дана    10

8  13.3734       Коммутатор       8309             шт.    30
9  Р21-300       Пластина
прерывателя      8407    8407     шт.    50
10  Р12-500       Крышка           8309             шт.    50
11  Р132-500      Крышка           8309             шт.    50
12  К42-18-2      Конденсатор      8418             шт.    50
13  К42-18-2      Конденсатор      8418             шт.    50
14  К42-18-6      Конденсатор      8418             шт.    50
15  П312          Переключатель    9107     9107    шт.   100
16  ПД511Е        Блок             8408     8408    шт.    20
17  157Д-1308020  Ремень           8484     8403    шт.   100
18  Комплект "А"  Комплект
для ремонта
генератора       8501             шт.     4
19  Г250Е1-010    Щеткодержатель   8512             к-т    30
20  РР132А/       Регулятор
2702.3702     напряжения       8418             шт.    40
21  2712.3701     Регулятор
напряжения       8418             шт.    20
22  Я-112А        Регулятор
напряжения       8418             шт.    40
23  Я-120М1       Регулятор
напряжения       8418             шт.    40
24  ВК12Б         Включатель       9107      9107   шт.    60
25  52.3710       Включатель       9107      9107   шт.    60
26  ВК412         Включатель       9107      9107   шт.    60
27  Б5А**         Катушка
зажигания        8511             шт.    60
28  Б111Б         Катушка
зажигания        8511             шт.    60
29  Р51**         Распределитель   8511             шт.    10
30  Р102Б         Распределитель   8511             шт.    10
31  ТК101А2       Коммутатор       8309             шт.    30
32  Р119-ЗООВ     Пластина
прерывателя      8407       8407  шт.    50
33  Р35-500       Крышка           8309             шт.    50
34  Р102-500      Крышка           8309             шт.    50
35  Р133-500      Крышка           8309             шт.    50
36  Р351-500      Крышка           8309             шт.    50
37  Р41-510Б      Уголек
с пружиной       8407       8407  шт.    50
38  К-42-18-9     Конденсатор      8418             шт.    50
39  СН423         Свеча зажигания  8511             шт.   420
40  СТ2А          Стартер          8407       8407  шт.    10
41  СТ106         Стартер          8407       8407  шт.     3
42  СТ142Б1       Стартер          8407       8407  шт.    25
43  СТ230-600-01  Привод стартера  8407       8407  шт.   100
44  РС14Б1        Реле стартера    8407       8407  шт.    30
45  СТ142Б-800    Реле стартера    8407       8407  шт.    50
46  СТ230А-800    Реле стартера    8407       8407  шт.    50
47  СТ230Б2-800   Реле стартера    8407       8407  шт.    30

8  13.3734       Коммутатор       8309            дана    30
9  Р21-300       Үзушінің
пластинасы       8407    8407    дана    50
10  Р12-500       Қақпақ           8309            дана    50
11  Р132-500      Қақпақ           8309            дана    50
12  К42-18-2      Конденсатор      8418            дана    50
13  К42-18-2      Конденсатор      8418            дана    50
14  К42-18-6      Конденсатор      8418            дана    50
15  П312          Ауыстырып-қосқыш 9107     9107   дана   100
16  ПД511Е        Блок             8408     8408   дана    20
17  157Д-1308020  Белдік           8484     8403   дана   100
18  "А" жинақ     Генераторды
жөндеу үшін
жинақтауыш       8501            дана     4
19  Г250Е1-010    Қылшық ұстағыш   8512           жинақ.   30
20  РР132А/       Кернеу
2702.3702     реттегіші        8418            дана    40
21  2712.3701     Кернеу
реттегіші        8418            дана    20
22  Я-112А        Кернеу
реттегіші        8418            дана    40
23  Я-120М1       Кернеу
реттегіші        8418            дана    40
24  ВК12Б         Қосқыш           9107      9107  дана    60
25  52.3710       Қосқыш           9107      9107  дана    60
26  ВК412         Қосқыш           9107      9107  дана    60
27  Б5А**         От алдыру
орауышы          8511            дана    60
28  Б111Б         От алдыру
орауышы          8511            дана    60
29  Р51**         Таратқыш         8511            дана    10
30  Р102Б         Таратқыш         8511            дана    10
31  ТК101А2       Коммутатор       8309            дана    30
32  Р119-ЗООВ     Үзушінің
пластинасы       8407       8407 дана    50
33  Р35-500       Қақпақ           8309            дана    50
34  Р102-500      Қақпақ           8309            дана    50
35  Р133-500      Қақпақ           8309            дана    50
36  Р351-500      Қақпақ           8309            дана    50
37  Р41-510Б      Серіппемен
уголегі          8407       8407 дана    50
38  К-42-18-9     Конденсатор      8418            дана    50
39  СН423         От алдыру шамы   8511            дана   420
40  СТ2А          Стартер          8407       8407 дана    10
41  СТ106         Стартер          8407       8407 дана     3
42  СТ142Б1       Стартер          8407       8407 дана    25
43  СТ230-600-01  Cтартердің
жетегі           8407       8407 дана   100
44  РС14Б1        Стартердің
релесі           8407       8407 дана    30
45  СТ142Б-800    Стартердің
релесі           8407       8407 дана    50
46  СТ230А-800    Стартердің
релесі           8407       8407 дана    50
47  СТ230Б2-800   Стартердің
релесі           8407       8407 дана    30

48  5102.3709     Переключатель    9107       9107  шт.   100
49  5112.3709     Переключатель    9107       9107  шт.    50
50  П110А         Переключатель    9107       9107  шт.    50
51  П-147-01.11   Переключатель    9107       9107  шт.    50
52  П-147-01.14   Переключатель    9107       9107  шт.   100
53  ФГ-16         Фара             8512       8512  шт.    30
54  40.3711010    Фара             8512       8512  шт.    30
55  ФГ-125        Фара             8512       8512  шт.    20
56  11.3743010    Фара             8512       8512  шт.    60
57  404.3711010   Фара             8512       8512  шт.    60
58  17.3711010    Фара             8512       8512  шт.    60
59  ФГ140-200Б1   Оптический
элемент          8512       8512  шт.    60
60  ПФ110В        Фонарь передний  8512       8512  шт.   100
61  ПФ133-3712221 Фонарь передний  8512       8512  шт.   100
62  ПФ133А        Фонарь передний  8512       8512  шт.   100
63  УП-101-01     Указатель
поворота         8512       8512  шт.    80
64  ФП101Г        Фонарь задний    8512       8512  шт.    80
65  355.3716010   Фонарь задний    8512       8512  шт.    80
66  ФП133А        Фонарь задний    8512       8512  шт.    80
67  ПД511         Блок             8408       8408  шт.    20
68  ПК2-250       Вставка
светомаск.       8512       8512  шт.   100
69  СЭ06Г         Сигнал           8512       8512  шт.    30
70  ПР-103        Блок
предохранителей  8512       8512  шт.    20
71  ПР-119-01     Блок
предохранителей  8512       8512  шт.    20
72  ПР-120-01     Блок
предохранителей  8512       8512  шт.    20
73  292.3722      Предохранитель   8512       8512  шт.   100
74  РС-65         Реле перегрева   8407       8407  шт.    20
75  РС66В         Датчик           8407       8407  шт.    10
76  РС401Б        Реле             8407       8407  шт.    50
77  2602.3477     Реле             8407       8407  шт.    50
78  740-1000102   Вкладыш          8484       8403  к-т.    6
79  740-1000104Р  Вкладыш          8484       8403  к-т.   16
80  7401-1000107  Вкладыш          8484       8403  к-т.    8
81  740-1000128   Гильза           8409       8409  к-т.   96
82  740-1002012   Блок             8407       8407   шт.    2
83  33-1106010    Насос            8408       8408   шт.    4
84  33-1106350    Насос            8408       8408   шт.   10
85  740-1109560   Элемент
фильтрующий      8407       8407   шт.  200
86  33-1111074    Пара плунжерная  8407       8407   шт.   96
87  4310-0000021  Групповой
эксплуатационный
комплект
КамАЗ-4310       8408       8408   шт.    3

48  5102.3709     Ауыстырып-қосқыш 9107       9107 дана   100
49  5112.3709     Ауыстырып-қосқыш 9107       9107 дана    50
50  П110А         Ауыстырып-қосқыш 9107       9107 дана    50
51  П-147-01.11   Ауыстырып-қосқыш 9107       9107 дана    50
52  П-147-01.14   Ауыстырып-қосқыш 9107       9107 дана   100
53  ФГ-16         Фара             8512       8512 дана    30
54  40.3711010    Фара             8512       8512 дана    30
55  ФГ-125        Фара             8512       8512 дана    20
56  11.3743010    Фара             8512       8512 дана    60
57  404.3711010   Фара             8512       8512 дана    60
58  17.3711010    Фара             8512       8512 дана    60
59  ФГ140-200Б1   Оптикалық
элемент          8512       8512 дана    60
60  ПФ110В        Алдыңғы шам      8512       8512 дана   100
61  ПФ133-3712221 Алдыңғы шам      8512       8512 дана   100
62  ПФ133А        Алдыңғы шам      8512       8512 дана   100
63  УП-101-01     Бұрылыс
көрсеткіші       8512       8512 дана    80
64  ФП101Г        Артқы шам        8512       8512 дана    80
65  355.3716010   Артқы шам        8512       8512 дана    80
66  ФП133А        Артқы шам        8512       8512 дана    80
67  ПД511         Блок             8408       8408 дана    20
68  ПК2-250       Жарық бүркеніш
ендірмесі        8512       8512 дана   100
69  СЭ06Г         Сигнал           8512       8512 дана    30
70  ПР-103        Сақтандырғыш
блогы            8512       8512 дана    20
71  ПР-119-01     Сақтандырғыш
блогы            8512       8512 дана    20
72  ПР-120-01     Сақтандырғыш
блогы            8512       8512 дана    20
73  292.3722      Сақтандырғыш     8512       8512 дана   100
74  РС-65         Аса қыздыру
релесі           8407       8407 дана    20
75  РС66В         Датчик           8407       8407 дана    10
76  РС401Б        Реле             8407       8407 дана    50
77  2602.3477     Реле             8407       8407 дана    50
78  740-1000102   Ішпек            8484       8403 жинақ.   6
79  740-1000104Р  Ішпек            8484       8403 жинақ.  16
80  7401-1000107  Ішпек            8484       8403 жинақ.   8
81  740-1000128   Гильза           8409       8409 жинақ.  96
82  740-1002012   Блок             8407       8407 дана     2
83  33-1106010    Насос            8408       8408 дана     4
84  33-1106350    Насос            8408       8408 дана    10
85  740-1109560   Сүзгіш
элементі         8407       8407 дана   200
86  33-1111074    Плунжер жұбы     8407       8407 дана    96
87  4310-0000021  КамАЗ-4310
топтық пайдалану
жинағы           8408       8408 дана     3

88  5410-1101010  Бак              7321       7321   шт.    6
89  4310-1104180  Трубка           8401              шт.   10
90  5410-1104160  Кран             8481              шт.    8
91  4310-1104182  Трубка           8401              шт.    4
92  4310-1203010  Труба            8703       8409   шт.    2
93  4310-1203011  Труба            8703       8409   шт.    2
94  43105-1203048 Труба            8703       8409   шт.    2
95  4310-1203051  Труба            8703       8409   шт.    2
96  4310-1203214  Труба            8703       8409   шт.    2
97  4310-3400020  Рулевой механизм 8407       8407   шт.    1
98  4310-3407200  Насос            8408       8408   шт.    6
99  100-3519200   Камера тормозная 8484       8403   шт.   16
100  1820-400-533  Автошина         8708       8431  к-т.   70
--------------------------------------------------------------------
2. Маршрут: ст. Сызрань-1 (Россия) - ст. Айни (Таджикистан)
через погранпереходы:
Илецк 1 - Ченгельды - Талимарджан - Разъезд N 161 - Сарыасия;
в составе: 7 (семь) крытых вагонов;
отправитель - войсковая часть 42787 ВС РФ;
получатель - войсковая часть 01162 ВС РФ.
____________________________________________________________________
N !        Наименование          !   Код ТН ВЭД   ! Ед. ! Кол-во
п/п!                              !                !изме-!
!                              !                !рения!
--------------------------------------------------------------------
1  740-1000102Р1 Вкладыш           8484     8403   к-т    20
2  740-1000102Р2 Вкладыш           8484     8403   к-т    20
3  740-10001ОР2  Вкладыш           8484     8403   к-т     8
4  740^003013-20 Головка
цилиндра в сборе  8409     8409    шт.   16
5  740-1003212-
20            Прокладка
гол. цилин.       8484     8403    шт.  400
6  740-1005183   Полукольцо        8484     8403    шт.   16
7  740-1005184   Полукольцо        8484     8403    шт.  100
8  740-1006214   Шестерня          8484     8403    шт.   10
9  740-1007010-
01            Клапан впускной   8481             шт.   64
10  740-1007015   Клапан выпускной  8481             шт.   64
11  740-1009040   Прокладка         8484     8403    шт.   80
12  740-101203810 Элемент масл.
фильтра           8407      8407   шт.  800
13  33-1106010    Насос             8407      8407   шт.   10
14  740-1109560-  Элемент
02            фильтрующий       8407      8407   шт.  200
15  271-1112010   Форсунка в сб.    8407      8407   шт.   96
16  33-1112110-12 Распылитель       8407      8407   шт.  160
17  740-1008050   Прокладка         8484      8403   шт.  160

88  5410-1101010  Бак              7321       7321 дана     6
89  4310-1104180  Түтікше          8401            дана    10
90  5410-1104160  Кран             8481            дана     8
91  4310-1104182  Түтікше          8401            дана     4
92  4310-1203010  Құбыр            8703       8409 дана     2
93  4310-1203011  Құбыр            8703       8409 дана     2
94  43105-1203048 Құбыр            8703       8409 дана     2
95  4310-1203051  Құбыр            8703       8409 дана     2
96  4310-1203214  Құбыр            8703       8409 дана     2
97  4310-3400020  Руль механизмі   8407       8407 дана     1
98  4310-3407200  Насос            8408       8408 дана     6
99  100-3519200   Тежеуіш камерасы 8484       8403 дана    16
100  1820-400-533  Автошина         8708       8431 жинақ.  70
--------------------------------------------------------------------
2. Бағыты: Сызрань-1 ст. (Ресей) - Айни ст. (Тәжікстан)
өту шекаралары: Елек 1 - Шеңгелді - Талимарджан - N 161
разъезд - Сарыәсия;
құрамы: 7 (жеті) жабық вагондар;
жөнелтуші - Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 42787 әскери бөлімі;
алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 01162 әскери бөлімі.
__________________________________________________________________
Р/с!        Атауы                 ! СЭҚ ТН коды   !Өлшем  ! Саны
N  !                              !               !бірлігі!
__________________________________________________________________
1  740-1000102Р1 Ішпек             8484     8403  жинақ.  20
2  740-1000102Р2 Ішпек             8484     8403  жинақ.  20
3  740-10001ОР2  Ішпек             8484     8403  жинақ.   8
4  740^003013-20 Жинақтағы
цилиндрдің
бастиегі          8409     8409   дана   16
5  740-1003212-
20            Цилиндр
бастиегінің
төсемі            8484     8403   дана  400
6  740-1005183   Жартылайсақина    8484     8403   дана   16
7  740-1005184   Жартылайсақина    8484     8403   дана  100
8  740-1006214   Тістегеріш        8484     8403   дана   10
9  740-1007010-
01            Іске қосу клапаны 8481            дана   64
10  740-1007015   Шығарғыш клапаны  8481            дана   64
11  740-1009040   Төсем             8484     8403   дана   80
12  740-101203810 Май сүзгіш
элементі          8407      8407  дана  800
13  33-1106010    Насос             8407      8407  дана   10
14  740-1109560-  Сүзгіш
02            элементі          8407      8407  дана  200
15  271-1112010   Жин. форсунка     8407      8407  дана   96
16  33-1112110-12 Шаңдатқыш         8407      8407  дана  160
17  740-1008050   Төсем             8484      8403  дана  160

18  740-1012122-
10            Прокладка         8484      8403   шт.  160
19  740-1008045   Втулка            8484      8403   шт.  240
20  740-1002031   Кольцо            8485      8485   шт.  240
21  740-1003040   Кольцо            8485      8485   шт.  240
22  740-1002024   Кольцо            8485      8485   шт.  240
23  740-1003270   Прокладка         8484      8403   шт.  240
24  740-1003213   Прокладка         8484      8403   шт.  240
25  740-2402052   Сальник           8484      8403   шт.  100
26  740-1005154   Сальник           8484      8403   шт.  100
27  740-1009010-  Поддон
10            блока цилиндров   8407      8407   шт.    2
28  4310-1104182  Трубка            8401             шт.    4
29  4310-1109410  Переходник        8484      8403   шт.    5
30  740-1115030-
20            Патрубок          4009             шт.    6
31  4310-1203020  Прокладка         8484      8403   шт.   20
32  43105-1203048 Труба выпускная   8703      8409   шт.    2
33  4310-1203051  Труба глушителя   8703      8409   шт.    2
34  4310-1602590  Шланг             4009             шт.   16
35  4310-1801023  Балка             7326      7326   шт.    2
36  4310-1601028  Подушка подвески  8407      8407   шт.   60
37  4310-1802110  Вал               8407      8407   шт.    3
38  4310-1802112  Шестерня          8407      8407   шт.    6
39  4310-1802118  Крышка            8309             шт.    2
40  4310-1802119  Прокладка         8484      8403   шт.   20
41  4310-1802158  Сателлит
дифференц.        8407      8407   шт.    5
42  4310-1802159  Втулка            8407      8407   шт.    5
43  4310-1802167  Втулка            8407      8407   шт.    5
44  4310-1802180  Шестерня          8407      8407   шт.   10
45  4310-1802189  Шестерня          8407      8407   шт.   10
46  4310-1803010  Механизм          8407      8407   шт.   10
47  4310-1803010-
10            Механизм          8407      8407   шт.   10
48  4310-1803012-
10            Механизм          8407      8407   шт.   10
49  4310-2302010  Главная передача  8407      8407   шт.    1
50  4310-2302015  Картер            8407      8407   шт.    2
51  4310-2302024  Вал               8407      8407   шт.    1
52  4310-2302034  Прокладка         8484      8403   шт.    5
53  4310-2303010  Дифференциал
в сб.             8407      8407   шт.    2
54  4310-2303016  Чашка
дифференциала     8407      8407  к-т.    5
55  5320-2403010-
20            Дифференциал      8407      8407   шт.   10
56  4310-2403070  Полуось           8407      8407   шт.    3

18  740-1012122-
10            Төсем             8484      8403  дана  160
19  740-1008045   Втулка            8484      8403  дана  240
20  740-1002031   Сақина            8485      8485  дана  240
21  740-1003040   Сақина            8485      8485  дана  240
22  740-1002024   Сақина            8485      8485  дана  240
23  740-1003270   Төсем             8484      8403  дана  240
24  740-1003213   Төсем             8484      8403  дана  240
25  740-2402052   Сальник           8484      8403  дана  100
26  740-1005154   Сальник           8484      8403  дана  100
27  740-1009010-  Цилиндрлер
10            блогының тұғырығы 8407      8407  дана    2
28  4310-1104182  Түтік             8401            дана    4
29  4310-1109410  Өткізгіш          8484      8403  дана    5
30  740-1115030-
20            Келтеқұбыр        4009            дана    6
31  4310-1203020  Төсем             8484      8403  дана   20
32  43105-1203048 Шығару құбыры     8703      8409  дана    2
33  4310-1203051  Тұншықтырғыш
құбыры            8703      8409  дана    2
34  4310-1602590  Шланг             4009            дана   16
35  4310-1801023  Балка             7326      7326  дана    2
36  4310-1601028  Аспа жастық       8407      8407  дана   60
37  4310-1802110  Вал               8407      8407  дана    3
38  4310-1802112  Тістегеріш        8407      8407  дана    6
39  4310-1802118  Қақпақ            8309            дана    2
40  4310-1802119  Төсем             8484      8403  дана   20
41  4310-1802158  Дифференц.
сателлит          8407      8407  дана    5
42  4310-1802159  Втулка            8407      8407  дана    5
43  4310-1802167  Втулка            8407      8407  дана    5
44  4310-1802180  Тістегеріш        8407      8407  дана   10
45  4310-1802189  Тістегеріш        8407      8407  дана   10
46  4310-1803010  Механизм          8407      8407  дана   10
47  4310-1803010-
10            Механизм          8407      8407  дана   10
48  4310-1803012-
10            Механизм          8407      8407  дана   10
49  4310-2302010  Бас беріліс       8407      8407  дана    1
50  4310-2302015  Картер            8407      8407  дана    2
51  4310-2302024  Вал               8407      8407  дана    1
52  4310-2302034  Төсем             8484      8403  дана    5
53  4310-2303010  Жин. дифференциал 8407      8407  дана    2
54  4310-2303016  Дифференциал
тостағаны         8407      8407 жинақ.   5
55  5320-2403010-
20            Дифференциал      8407      8407  дана   10
56  4310-2403070  Жарты иін         8407      8407  дана    3

57  864158-10     Манжета           8484      8403   шт.   20
58  4310-2501010  Картер            8407      8407   шт.    2
59  4310-2919013  Штанга            8407      8407   шт.    6
60  864149-30     Манжета           8484      8403   шт.   20
61  4310-3103058  Сальник           8484      8403   шт.   20
62  4310-3124010  Головка
подвода воздуха   8407      8407   шт.   10
63  4310-3124025  Манжета           8484      8403   шт.   40
64  4310-3124026  Пружина манжеты   8484      8403   шт.   40
65  4310-3124110  Кран              8481             шт.   10
66  4310-3124113  Прокладка крана   8484      8403   шт.   30
67  4310-3124145  Кожух             7325      7325   шт.   16
68  4310-5001074  Кронштейн         7326      7326   шт.    8
69  4310-8508010  Тент с каркасом   6306             шт.    4
70  ЛКН931290     Кислота
аккумуляторная    2807            к-т  5000
71  А11           Свеча зажигания   8511             шт.  200
72  А14В2         Свеча зажигания   8511             шт.  200
73  СН307В        Свеча зажигания   8511             шт.  200
74  Г-288         Генератор         8501             шт.   20
75  17.3701-30    Генератор         8501            к-т.    2
76  Г250 Е2       Генератор         8501             шт.    2
77  Г254В         Генератор         8501             шт.    1
78  Г287          Генератор         8501             шт.    4
79  3842.3701-10  Генератор         8501             шт.    2
80  6562.3701     Генератор         8501             шт.    4
81  Г290          Генератор         8501             шт.    2
82  Г250А1-010А   Щеткодержатель    8512             шт.   60
83  БВП46-65      Выпрямительный
блок              9107      9107   шт.   40
84  25.3702       Регулятор         9107      9107   шт.   20
85  РР361А        Реле              8407      8407   шт.   20
86  ВК13Б         Включатель        9107      9107   шт.   60
87  ВК-318В.3704  Включатель        9107      9107   шт.   60
88  ВК322.3710    Включатель        9107      9107   шт.   60
89  ВК-343-02.16  Включатель        9107      9107   шт.   60
90  Р100-200      Валик             7326      7326   шт.   30
91  245.3710      Включатель        9107      9107   шт.   60
92  245.3710-01   Включатель        9107      9107   шт.   60
93  1400.3737     Включатель        9107      9107   шт.   60
94  Б102Б         Катушка зажигания 8511             шт.   60
95  Б114Б         Катушка зажигания 8511             шт.   60
96  Б115В2        Катушка зажигания 8511             шт.   60
97  Б200*         Катушка зажигания 8511             шт.   30

57  864158-10     Көмкерме          8484      8403  дана   20
58  4310-2501010  Картер            8407      8407  дана    2
59  4310-2919013  Штанг             8407      8407  дана    6
60  864149-30     Көмкерме          8484      8403  дана   20
61  4310-3103058  Сальник           8484      8403  дана   20
62  4310-3124010  Желді келтіретін
бастиек           8407      8407  дана   10
63  4310-3124025  Көмкерме          8484      8403  дана   40
64  4310-3124026  Көмкерме
серіппесі         8484      8403  дана   40
65  4310-3124110  Кран              8481            дана   10
66  4310-3124113  Кран төсемі       8484      8403  дана   30
67  4310-3124145  Кожух             7325      7325  дана   16
68  4310-5001074  Кронштейн         7326      7326  дана    8
69  4310-8508010  Қаңқасымен тент   6306            дана    4
70  ЛКН931290     Аккумулятор
қышқылы           2807            жинақ 5000
71  А11           От алдыру шамы    8511            дана  200
72  А14В2         От алдыру шамы    8511            дана  200
73  СН307В        От алдыру шамы    8511            дана  200
74  Г-288         Генератор         8501            дана   20
75  17.3701-30    Генератор         8501           жинақ.   2
76  Г250 Е2       Генератор         8501            дана    2
77  Г254В         Генератор         8501            дана    1
78  Г287          Генератор         8501            дана    4
79  3842.3701-10  Генератор         8501            дана    2
80  6562.3701     Генератор         8501            дана    4
81  Г290          Генератор         8501            дана    2
82  Г250А1-010А   Қылшық ұстағыш    8512            дана   60
83  БВП46-65      Түзеткіш блогы    9107      9107  дана   40
84  25.3702       Реттегіш          9107      9107  дана   20
85  РР361А        Реле              8407      8407  дана   20
86  ВК13Б         Қосқыш            9107      9107  дана   60
87  ВК-318В.3704  Қосқыш            9107      9107  дана   60
88  ВК322.3710    Қосқыш            9107      9107  дана   60
89  ВК-343-02.16  Қосқыш            9107      9107  дана   60
90  Р100-200      Білікше           7326      7326  дана   30
91  245.3710      Қосқыш            9107      9107  дана   60
92  245.3710-01   Қосқыш            9107      9107  дана   60
93  1400.3737     Қосқыш            9107      9107  дана   60
94  Б102Б         От алдыру орауышы 8511            дана   60
95  Б114Б         От алдыру орауышы 8511            дана   60
96  Б115В2        От алдыру орауышы 8511            дана   60
97  Б200*         От алдыру орауышы 8511            дана   30

98  Р105          Распределитель    8511             шт.   10
99  Р119Б         Распределитель    8511             шт.   10
100  Р351          Распределитель    8511             шт.   10
101  49.3706       Распределитель    8511             шт.   10
102  ТК102А        Коммутатор        8309             шт.   30
103  17,3734       Коммутатор        8309             шт.   30
104  ТК-200-01     Коммутатор        8309             шт.   30
105  13.3734-01    Коммутатор        8309             шт.   30
106  47.3734       Коммутатор        8309             шт.   15
107  Р4-080        Комплект деталей
прерывателя       8407      8407  к-т.   50
108  Р119-500      Крышка            8309             шт.   50
109  Р133-510      Контакт           9107      9107   шт.   50
110  А11           Свеча зажигания   8511             шт.  220
111  А14В2         Свеча зажигания   4009             шт.  220
112  СН307В        Свеча зажигания   8484      8403   шт.  200
113  11.3740       Свеча             8703      8409   шт.   20
114  СР65А1        Свеча накаливания 8703      8409   шт.  420
115  СТ230А1       Стартер           4009             шт.   10
116  СТ230Б4       Стартер           7326      7326   шт.    5
117  СТ230К1       Стартер           8407      8407   шт.   10
118  2502.3708     Стартер           8407      8407   шт.   10
119  42.3708       Стартер           8407      8407   шт.   10
120  4211.3708-01  Стартер           8309             шт.   10
121  СТ2-400       Крышка            8484      8403   шт.   20
122  СТ230Б-400-10 Крышка            8407      8407   шт.   30
123  СТ130А2-600"  Привод стартера   8407      8407   шт.   50
124  PC103         Реле стартера     8407      8407   шт.  100
125  СТ230Б1-
800-10        Реле стартера     8407      8407   шт.   20
126  РС502         Реле стартера     8407      8407   шт.  100
127  738.3747      Реле стартера     8407      8407   шт.  100
128  738.3747-20   Реле стартера     8407      8407   шт.  100
129  732.3747      Реле стартера     8407      8407   шт.  100
130  4211.
3708800-01    Реле стартера     8407      8407   шт.   50
131  П29В          Переключатель     8407      8407   шт.   40
132  П38           Переключатель     8407      8407   шт.  100
133  П39А          Переключатель     8484      8403   шт.  100
134  П53А          Переключатель     8407      8407   шт.   30
135  п109Б2        Переключатель     8407      8407   шт.  100
136  П145          Переключатель     8407      8407   шт.  100
137  П305          Переключатель     8407      8407   шт.  100

98  Р105          Таратқыш          8511            дана   10
99  Р119Б         Таратқыш          8511            дана   10
100  Р351          Таратқыш          8511            дана   10
101  49.3706       Таратқыш          8511            дана   10
102  ТК102А        Коммутатор        8309            дана   30
103  17,3734       Коммутатор        8309            дана   30
104  ТК-200-01     Коммутатор        8309            дана   30
105  13.3734-01    Коммутатор        8309            дана   30
106  47.3734       Коммутатор        8309            дана   15
107  Р4-080        Үзушінің бөлшек
жинағы            8407      8407 жинақ.  50
108  Р119-500      Қақпақ            8309            дана   50
109  Р133-510      Түйіспе           9107      9107  дана   50
110  А11           От алдыру шамы    8511            дана  220
111  А14В2         От алдыру шамы    4009            дана  220
112  СН307В        От алдыру шамы    8484      8403  дана  200
113  11.3740       Білте             8703      8409  дана   20
114  СР65А1        Қыздыру шамы      8703      8409  дана  420
115  СТ230А1       Стартер           4009            дана   10
116  СТ230Б4       Стартер           7326      7326  дана    5
117  СТ230К1       Стартер           8407      8407  дана   10
118  2502.3708     Стартер           8407      8407  дана   10
119  42.3708       Стартер           8407      8407  дана   10
120  4211.3708-01  Стартер           8309            дана   10
121  СТ2-400       Қақпақ            8484      8403  дана   20
122  СТ230Б-400-10 Қақпақ            8407      8407  дана   30
123  СТ130А2-600"  Стартер жетегі    8407      8407  дана   50
124  PC103         Стартер релесі    8407      8407  дана  100
125  СТ230Б1-
800-10        Стартер релесі    8407      8407  дана   20
126  РС502         Стартер релесі    8407      8407  дана  100
127  738.3747      Стартер релесі    8407      8407  дана  100
128  738.3747-20   Стартер релесі    8407      8407  дана  100
129  732.3747      Стартер релесі    8407      8407  дана  100
130  4211.
3708800-01    Стартер релесі    8407      8407  дана   50
131  П29В          Ауыстырып-қосқыш  8407      8407  дана   40
132  П38           Ауыстырып-қосқыш  8407      8407  дана  100
133  П39А          Ауыстырып-қосқыш  8484      8403  дана  100
134  П53А          Ауыстырып-қосқыш  8407      8407  дана   30
135  п109Б2        Ауыстырып-қосқыш  8407      8407  дана  100
136  П145          Ауыстырып-қосқыш  8407      8407  дана  100
137  П305          Ауыстырып-қосқыш  8407      8407  дана  100

138  ФГ16К         Фара              8484      8403   шт.   30
139  401.3711010   Фара              8407      8407   шт.   60
140  ФГ152А        Фара              8407      8407   шт.   60
141  40.3711.200   Оптический
элемент           8484      8403   шт.   60
142  ПФ10И"        Фонарь передний   8484      8403   шт.   50
143  ПФ130А        Фонарь передний   8407      8407   шт.  100
144  ПФ130АБ       Фонарь передний   8484      8403   шт.  100
145  ПФ133АБ       Фонарь передний   8484      8403   шт.   50
146  ФП101         Фонарь задний     8481             шт.   80
147  354.3716010   Фонарь задний     8484      8403   шт.   80
148  ФП13ЭАБ       Фонарь задний     7325      7325   шт.   80
149  ФП134         Фонарь задний     7326      7326   шт.   80
150  481.3716      Фонарь задний     6306             шт.   80
151  ФП310Е        Фонарь задний     2807             шт.   80
152  ПД308А        Лампа подкапотная 8511             шт.   20
153  ПД308Б        Лампа подкапотная 8511             шт.   20
154  ПД511К        Блок              8511             шт.   20
155  ПД511         Блок              8501             шт.   20
156  ПП 1-3713200  Патрон лампы      8501             шт.   30
157  20.3721-01Г   Сигнал            8501             шт.   30
158  ПР-112-01     Блок              8501             шт.   20
159  13.3722       Блок              8501             шт.   20
160  29.3722       Предохранитель    8501             шт.   30
161  291.3722      Предохранитель    8501             шт.   30
162  РС57          Реле              8501             шт.   50
163  15.3747       Клапан
электромагнитный  8512             шт.   50
164  РС493         Реле-прерыватель  9107      9107   шт.   50
165  РС950И        Прерыватель       9107      9107   шт.   50
166  РС951А        Реле-прерыватель  8407      8407   шт.   50
167  20-3501105    Накладка          9107      9107   шт.  600
168  24-3501105-01 Накладка          9107      9107   шт.   30
169  24-3501105-02 Накладка          9107      9107   шт.   30
170  375-3501105Д  Накладка          9107      9107   шт.  400
171  5511-3501105  Накладка          7326      7326   шт.  400
172  5320-3501105  Накладка          9107      9107   шт.  800
173  20-3501106    Накладка          9107      9107   шт.  400
174  69-3507020Б   Накладка          9107      9107   шт.  100
175  130-3507020   Накладка          8511             шт.   50
176  130-1601138-
А2            Накладка          8511             шт.   50
177  130-1601138-
А2            Накладка          8511             шт.   30

138  ФГ16К         Фара              8484      8403  дана   30
139  401.3711010   Фара              8407      8407  дана   60
140  ФГ152А        Фара              8407      8407  дана   60
141  40.3711.200   Оптикалық
элемент           8484      8403  дана   60
142  ПФ10И"        Алдыңғы шам       8484      8403  дана   50
143  ПФ130А        Алдыңғы шам       8407      8407  дана  100
144  ПФ130АБ       Алдыңғы шам       8484      8403  дана  100
145  ПФ133АБ       Алдыңғы шам       8484      8403  дана   50
146  ФП101         Артқы шам         8481            дана   80
147  354.3716010   Артқы шам         8484      8403  дана   80
148  ФП13ЭАБ       Артқы шам         7325      7325  дана   80
149  ФП134         Артқы шам         7326      7326  дана   80
150  481.3716      Артқы шам         6306            дана   80
151  ФП310Е        Артқы шам         2807            дана   80
152  ПД308А        Капот астындағы
шам               8511            дана   20
153  ПД308Б        Капот астындағы   8511            дана   20
шам
154  ПД511К        Блок              8511            дана   20
155  ПД511         Блок              8501            дана   20
156  ПП 1-3713200  Шам патроны       8501            дана   30
157  20.3721-01Г   Сигнал            8501            дана   30
158  ПР-112-01     Блок              8501            дана   20
159  13.3722       Блок              8501            дана   20
160  29.3722       Сақтандырғыш      8501            дана   30
161  291.3722      Сақтандырғыш      8501            дана   30
162  РС57          Реле              8501            дана   50
163  15.3747       Электр магнитті
клапан            8512            дана   50
164  РС493         Үзушінің релесі   9107      9107  дана   50
165  РС950И        Үзуші             9107      9107  дана   50
166  РС951А        Үзушінің релесі   8407      8407  дана   50
167  20-3501105    Бастырма          9107      9107  дана  600
168  24-3501105-01 Бастырма          9107      9107  дана   30
169  24-3501105-02 Бастырма          9107      9107  дана   30
170  375-3501105Д  Бастырма          9107      9107  дана  400
171  5511-3501105  Бастырма          7326      7326  дана  400
172  5320-3501105  Бастырма          9107      9107  дана  800
173  20-3501106    Бастырма          9107      9107  дана  400
174  69-3507020Б   Бастырма          9107      9107  дана  100
175  130-3507020   Бастырма          8511            дана   50
176  130-1601138-
А2            Бастырма          8511            дана   50
177  130-1601138-
А2            Бастырма          8511            дана   30

178  14.1601138-
30            Накладка          8511             шт.  200
179  20-1601138    Накладка          8511             шт.   10
180  51-1601138-
Б1            Накладка          8511             шт.   60
181  135Е-1307085  Ремень            8511             шт.   12
182  236-1307170   Ремень            8511             шт.   80
183  236-1307170   Ремень            8309             шт.   80
184  238НБ-1307170 Ремень            8309             шт.   80
185  740-1307170-

178  14.1601138-
30            Бастырма          8511            дана  200
179  20-1601138    Бастырма          8511            дана   10
180  51-1601138-
Б1            Бастырма          8511            дана   60
181  135Е-1307085  Белдік            8511            дана   12
182  236-1307170   Белдік            8511            дана   80
183  236-1307170   Белдік            8309            дана   80
184  238НБ-1307170 Белдік            8309            дана   80
185  740-1307170-

20            Ремень            8309             шт.  300
186  12-1308020-А3 Ремень            8309             шт.   40
187  21-1308020    Ремень            8309             шт.  200
188  53-1308020    Ремень            8407      8407   шт.   50
189  66-1308020    Ремень            8309             шт.   60
190  130-3407209   Ремень            9107      9107   шт.   40
191  503-3407209   Ремень            8511             шт.   40
192  130-3509250   Ремень            4009             шт.   60
193  236-3701032   Ремень            8484      8403   шт.   50
194  66-4201069    Ремень            8703      8409   шт.   40
195  СМД-14К-
1328-1        Ремень            8703      8409   шт.   20
196  СМД-14К-
1328А         Ремень            4009             шт.   40
197  740-1308020-
30            Ремень            7326      7326   шт.  800
198  451М-1011009-
02            Насос масляный    8407      8407   шт.    5
199  2101-1012005  Фильтр очистки
масла             8407      8407   шт.   40
200  469-1101008   Бак топливный     8407      8407   шт.    1
201  469-1101009   Бак топливный     8309             шт.    1
202  469-1104080   Шланг             8484      8403   шт.    5
203  469-1104100   Шланг             8407      8407   шт.    5
204  469-1108055   Наконечник        8407      8407   шт.   20
205  3151-1200012-
07            Глушитель в сб.   8407      8407   шт.    5
206  469-1203010-
11            Труба приемная    8407      8407   шт.   10
207  469-1602300   Цилиндр главный   8407      8407   шт.    5
208  469-1602510   Цилиндр привода   8407      8407   шт.    5
209  469-1701048   Вал промежуточный 8407      8407   шт.    3
210  469-1701082   Шестерня          8407      8407   шт.    5
211  469-1701105   Вал вторичный     8407      8407   шт.    5
212  469-1701110   Шестерня          8407      8407   шт.    5
213  469-1701113   Шестерня          8407      8407   шт.    5
214  469-1701116   Муфта             8484      8403   шт.    5
215  469-1701125   Шестерня          8407      8407   шт.    5

20            Белдік            8309            дана  300
186  12-1308020-А3 Белдік            8309            дана   40
187  21-1308020    Белдік            8309            дана  200
188  53-1308020    Белдік            8407      8407  дана   50
189  66-1308020    Белдік            8309            дана   60
190  130-3407209   Белдік            9107      9107  дана   40
191  503-3407209   Белдік            8511            дана   40
192  130-3509250   Белдік            4009            дана   60
193  236-3701032   Белдік            8484      8403  дана   50
194  66-4201069    Белдік            8703      8409  дана   40
195  СМД-14К-
1328-1        Белдік            8703      8409  дана   20
196  СМД-14К-
1328А         Белдік            4009            дана   40
197  740-1308020-
30            Белдік            7326      7326  дана  800
198  451М-1011009-
02            Майлы насос       8407      8407  дана    5
199  2101-1012005  Майды тазарту
сүзгісі           8407      8407  дана   40
200  469-1101008   Май багы          8407      8407  дана    1
201  469-1101009   Май багы          8309            дана    1
202  469-1104080   Шланг             8484      8403  дана    5
203  469-1104100   Шланг             8407      8407  дана    5
204  469-1108055   Ұштық             8407      8407  дана   20
205  3151-1200012-
07            Жин. тұншықтырғыш 8407      8407  дана    5
206  469-1203010-
11            Қабылдау құбыры   8407      8407  дана   10
207  469-1602300   Бас цилиндр       8407      8407  дана    5
208  469-1602510   Жетек цилиндрі    8407      8407  дана    5
209  469-1701048   Аралық вал        8407      8407  дана    3
210  469-1701082   Тістегеріш        8407      8407  дана    5
211  469-1701105   Екінші қайтара
вал               8407      8407  дана    5
212  469-1701110   Тістегеріш        8407      8407  дана    5
213  469-1701113   Тістегеріш        8407      8407  дана    5
214  469-1701116   Жалғастырғыш      8484      8403  дана    5
215  469-1701125   Тістегеріш        8407      8407  дана    5

216  469-1701134   Муфта             8407      8407   шт.    5
217  469-1701164   Кольцо            8407      8407   шт.    5
218  469-1702015-
30            Крышка            8407      8407   шт.    5
219  469-1702024-
11            Вилка             8484      8403   шт.    5
220  469-1702030-А Вилка             8407      8407   шт.    5
221  469-1702111   Крышка            8407      8407   шт.    2
222  469-1702148   Кольцо            8484      8403   шт.    5

216  469-1701134   Жалғастырғыш      8407      8407  дана    5
217  469-1701164   Сақина            8407      8407  дана    5
218  469-1702015-
30            Қақпақ            8407      8407  дана    5
219  469-1702024-
11            Аша               8484      8403  дана    5
220  469-1702030-А Аша               8407      8407  дана    5
221  469-1702111   Қақпақ            8407      8407  дана    2
222  469-1702148   Сақина            8484      8403  дана    5

223  ВК-469-
2402020       Шестерни          8484      8403   шт.    5
224  469-2402100-
01            Фланец            8407      8407   шт.    5
225  469-2403011-  Дифференциал
01            в сб.             8484      8403   шт.   10
226  469-2403071   Полуось
заднего моста     8484      8403   шт.    8
227  469-2407165   Втулка            8481             шт.   40
228  469-2407190   Фланец            8484      8403   шт.   10

223  ВК-469-
2402020       Тістегеріш        8484      8403  дана    5
224  469-2402100-
01            Ернемек           8407      8407  дана    5
225  469-2403011-  Жин. дифференциал
01                              8484      8403  дана   10
226  469-2403071   Артқы белдіктің
жарты иіні        8484      8403  дана    8
227  469-2407165   Втулка            8481            дана   40
228  469-2407190   Ернемек           8484      8403  дана   10

229  469-2803015-
01            Бампер передний   7325      7325   шт.    4
230  469-2902015-
03            Лист рессоры N 1  7326      7326   шт.    5
231  469-2902051-
03            Лист рессоры N 3  6306             шт.    5
232  469-2902102-
03            Лист рессоры N 2  2807             шт.    5
233  469-2902418-
02            Подкладка         8511             шт.    5
234  469-2902419-
02            Подкладка         8511             шт.    5

229  469-2803015-
01            Алдыңғы бампер    7325      7325  дана    4
230  469-2902015-
03            N 1 серіппегіш
табағы            7326      7326  дана    5
231  469-2902051-  N 3 серіппегіш
03            табағы            6306            дана    5
232  469-2902102-  N 2 серіппегіш
03            табағы            2807            дана    5
233  469-2902418-  Төсем
02                              8511            дана    5
234  469-2902419-
02            Төсем             8511            дана    5

235  469-2902444   Кронштейн         8511             шт.    5
236  469-2902446   Кронштейн         8501             шт.    5
237  469-2902447   Кронштейн         8501             шт.    5
238  469-2902458-
01            Щека рессоры      8501             шт.    5
239  469-2902466-
01            Щека рессоры      8501             шт.    5
240  3151-2905006  Амортизатор       8501             шт.   20
241  469-2912015-
03            Лист рессоры N 1  8501             шт.   10
242  469-2912051-
03            Лист рессоры N 3  8501             шт.   10
243  469-2912102-
03            Лист рессоры N 2  8501             шт.   10
244  3151-3414013-

235  469-2902444   Кронштейн         8511            дана    5
236  469-2902446   Кронштейн         8501            дана    5
237  469-2902447   Кронштейн         8501            дана    5
238  469-2902458-  Серіппегіш
01            жақ               8501            дана    5
239  469-2902466-  Серіппегіш
01            жақ               8501            дана    5
240  3151-2905006  Амортизатор       8501            дана   20
241  469-2912015-  N 1 серіппегіш
03            табағы            8501            дана   10
242  469-2912051-  N 3 серіппегіш
03            табағы            8501            дана   10
243  469-2912102-  N 2 серіппегіш
03            табағы            8501            дана   10
244  3151-3414013- Алымды тартқыш

01            Тяга сошки        8512             шт.   10
245  469-3414054-
01            Тяга              9107      9107   шт.    5
246  469-3414066   Сухарь            9107      9107   шт.   20
247  ВК-469-
3103006-02    Cтупица           8407      8407   шт.   15
248  469-3401090   Сошка             9107      9107   шт.    5
249  3151-3501010  Тормоз            9107      9107   шт.    3
250  3151-3501011  Тормоз            9107      9107   шт.    3
251  469-3501070   Барабан           9107      9107   шт.   10
252  469-3501042   Поршень           7326      7326   шт.   10
253  469-3501086   Трубка            9107      9107   шт.   10
254  3151-3501087  Трубка            9107      9107   шт.    5
255  3151-3502010  Тормоз            9107      9107   шт.    2
256  469-3505010   Цилиндр           8511             шт.    5
257  3151-3502011  Тормоз            8511             шт.    2
258  469-3506006-Р Трубка            8511             шт.    5
259  3151-3502040  Цилиндр           8511             шт.    5
260  469-3506015-
10Р           Трубка            8511             шт.    5
261  469-3506023-
11Р           Трубка            8511             шт.    5
262  469-3506030-Р Трубка            8511             шт.    5
263  469-3506035-Р Трубка            8511             шт.    5
264  469-3506020-
20Р           Трубка            8309             шт.   20
265  3151-3508015  Рычаг             8309             шт.    5
266  469-3508048-
01            Сектор рычага     8309             шт.    5
267  469-6100018   Дверь правая      8309             шт.    3
268  469-6100019   Дверь левая       8309             шт.    3
269  469-6105012-
04            Замок             8407      8407   шт.    6
270  469-6105013-
04            Замок             8309             шт.    6
271  469-6110016   Надставка         9107      9107   шт.
272  469-6110017   Надставка         8511             шт.
273  1169-6210016  Надставка         7326      7326   шт.    5
274  469-6210017   Надставка         7326      7326   шт.    5
275  469-8401108   Облицовка         8407      8407   шт.    4
276  469-6402018   Панель капота     8407      8407   шт.    2
277  469-8403010   Крыло             3407      8407   шт.    5
278  469-8403011   Крыло             6407      8407   шт.    5
279  740-1000400-
20            Двигатель         8407      8407   шт.    1
280  740-1000410-
20            Двигатель         8407      8407   шт.    1
281  14-1700026    Коробка перемены
передач           8407      8407   шт.    1
282  4310-1800020  Раздаточная

01                              8512            дана   10
245  469-3414054-  Тартқыш
01                              9107      9107  дана    5
246  469-3414066   Төрткілше         9107      9107  дана   20
247  ВК-469-
3103006-02    Cтупица           8407      8407  дана   15
248  469-3401090   Сошка             9107      9107  дана    5
249  3151-3501010  Тежегіш           9107      9107  дана    3
250  3151-3501011  Тежегіш           9107      9107  дана    3
251  469-3501070   Атанақ            9107      9107  дана   10
252  469-3501042   Поршень           7326      7326  дана   10
253  469-3501086   Түтік             9107      9107  дана   10
254  3151-3501087  Түтік             9107      9107  дана    5
255  3151-3502010  Тежегіш           9107      9107  дана    2
256  469-3505010   Цилиндр           8511            дана    5
257  3151-3502011  Тежегіш           8511            дана    2
258  469-3506006-Р Түтік             8511            дана    5
259  3151-3502040  Цилиндр           8511            дана    5
260  469-3506015-
10Р           Түтік             8511            дана    5
261  469-3506023-
11Р           Түтік             8511            дана    5
262  469-3506030-Р Түтік             8511            дана    5
263  469-3506035-Р Түтік             8511            дана    5
264  469-3506020-
20Р           Түтік             8309            дана   20
265  3151-3508015  Иінтірек          8309            дана    5
266  469-3508048-
01            Иінтірек секторы  8309            дана    5
267  469-6100018   Оң жақ есік       8309            дана    3
268  469-6100019   Сол жақ есік      8309            дана    3
269  469-6105012-
04            Құлып             8407      8407  дана    6
270  469-6105013-
04            Құлып             8309            дана    6
271  469-6110016   Жалғама           9107      9107  дана
272  469-6110017   Жалғама           8511            дана
273  1169-6210016  Жалғама           7326      7326  дана    5
274  469-6210017   Жалғама           7326      7326  дана    5
275  469-8401108   Қаптама           8407      8407  дана    4
276  469-6402018   Капоттың панелі   8407      8407  дана    2
277  469-8403010   Қанат             3407      8407  дана    5
278  469-8403011   Қанат             6407      8407  дана    5
279  740-1000400-
20            Двигатель         8407      8407  дана    1
280  740-1000410-
20            Двигатель         8407      8407  дана    1
281  14-1700026    Өзгерісті қосатын
қорабы            8407      8407  дана    1
282  4310-1800020  Үлестіретін

коробка           8407      8407   шт.    1
283  6СТ-60        Аккумуляторная
батарея           8407      8407   шт.   66
284  6СТ-75        Аккумуляторная
батарея           8407      8407   шт.   83
285  6СТ-190       Аккумуляторная
батарея           8407      8407   шт.  414
286  1300-530-
533           Автошина ВИ-3     8708      8431  к-т.   49
287  1220x400-
533           Автошина И-П184   8708      8431  к-т.  240
288  370-508       Автошина ОИ-25,
(14.00-20)    10сп.             8708      8431  к-т.  210
289  12,ООР20      Автошина КИ-113   8708      8431  к-т.  120
290  215/90-15С
(8.40-15)     Автошина Я-192    8708      8431  к-т.   50
291  185/82R15     Автошина Я-288    8708      8431  к-т.   25
-----------------------------------------------------------------
3. Маршрут: ст.Раменское (Россия) - ст.Айни (Таджикистан)
через погранпереходы:
Аксарайская - Бейнеу - Талимарджан - Разъезд N 161 - Сарыасия;
в составе: 2 (два) крытых вагона;
отправитель - войсковая часть 74048 ВС РФ;
получатель войсковая часть 01 162 ВС РФ.
____________________________________________________________________
N !        Наименование          !   Код ТН ВЭД   ! Ед. ! Кол-во
п/п!                              !                !изме-!
!                              !                !рения!
--------------------------------------------------------------------
1   ТЭМ-15        Датчик           8407      8407    шт.    20
2   ЭДМУ.6Н       Манометр         8407      8407    шт.    20
3.  2ТУЭ-111      Термометр        9025              шт.    20
4   6СТЭН-140     Аккумуляторная
батарея          8407      8407    шт.    34
5   12СТ-85       Аккумуляторная
батарея          8407      8407    шт.    60
6   ТШ-4          Шлемофон ТШ-4
летний           6506      6518    шт.   400
7   49Б-1700009   Коробка
передач левая    8408      8408    шт.    10
8   49Б-1700042   Коробка передач
правая           8408      8408    шт.     5
9   4905-2300010  Мост             8407      6407    шт.    10
10   5903-2350010  Мост             8407      8407    шт.     5
11   4905-2450010  Мост             8407      8407    шт.     5
12   5903-1013010  Радиатор         8408      8408    шт.     5
13   сб.329-61-1   Фильтрпакет      8408      8408    шт.   300
14   сб.317-0030   Форсунка         8407      8407    шт.    40
15   МЗН-2         Насос            8408      8408    шт.     1
16   4905-2602008  Колесный
редуктор БТР80   8408      8408    шт.    30
17   РНМ-10        Насос            8406      8408    шт.    10
18   303-07-22     Гильза           8407      8407    шт.   120

қорабы            8407      8407  дана    1
283  6СТ-60        Аккумулятор
батареясы         8407      8407  дана   66
284  6СТ-75        Аккумулятор
батареясы         8407      8407  дана   83
285  6СТ-190       Аккумулятор
батареясы         8407      8407  дана  414
286  1300-530-     ВИ-3
533           автошинасы        8708      8431 жинақ.  49
287  1220x400-     И-П184
533           автошинасы        8708      8431 жинақ. 240
288  370-508       ОИ-25, 10сп.
(14.00-20)    автошинасы        8708      8431 жинақ. 210
289  12,ООР20      КИ-113 автошинасы 8708      8431 жинақ. 120
290  215/90-15С    Я-192 автошинасы  8708      8431 жинақ.  50
(8.40-15)
291  185/82R15     Я-288 автошинасы  8708      8431 жинақ.  25
-----------------------------------------------------------------
3. Бағыты: Раменское ст. (Ресей) - Айни ст. (Тәжікстан)
өту шекаралары: Ақсары - Бейнеу - Талимарджан - N 161 разъезд
Сарыәсия;
құрамы: 2 (екі) жабық вагон;
жөнелтуші - Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 74048 әскери бөлімі;
алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 01162 әскери бөлімі.
__________________________________________________________________
Р/с!         Атауы                ! СЭҚ ТН коды    !Бірлік ! Саны
N !                              !                !өлшемі !
__________________________________________________________________
1   ТЭМ-15        Датчик           8407      8407   дана    20
2   ЭДМУ.6Н       Манометр         8407      8407   дана    20
3.  2ТУЭ-111      Термометр        9025             дана    20
4   6СТЭН-140     Аккумулятор
батареясы        8407      8407   дана    34
5   12СТ-85       Аккумулятор
батареясы        8407      8407   дана    60
6   ТШ-4          ТШ-4 жазғы
шлемофоны        6506      6518   дана   400
7   49Б-1700009   Сол жақ
беріліс қорабы   8408      8408   дана    10
8   49Б-1700042   Оң жақ беріліс
қорабы           8408      8408   дана     5
9   4905-2300010  Мост             8407      6407   дана    10
10   5903-2350010  Мост             8407      8407   дана     5
11   4905-2450010  Мост             8407      8407   дана     5
12   5903-1013010  Радиатор         8408      8408   дана     5
13   сб.329-61-1   Сүзгішпакет      8408      8408   дана   300
14   сб.317-0030   Форсунка         8407      8407   дана    40
15   МЗН-2         Насос            8408      8408   дана     1
16   4905-2602008  БТР80 доңғалақ
редукторы        8408      8408   дана    30
17   РНМ-10        Насос            8406      8408   дана    10
18   303-07-22     Гильза           8407      8407   дана   120

19   УТД.20        Двигатель        8408      8408    шт.     7
20   303-10-4      Кольцо           3485      8485    шт.   240
21   740-1000102Р5 Вкладыш          8484      8403   к-т      2
22   3304-05-24-1  Поршень          8407      8407    шт.    40
23   сб.3304-03-5  Шатун            6407      8407    шт.    60
24   сб.3305-01-
17            Вал коленчатый   8407      8407    шт.    10
25   40У8-13       Рукав            590Э      5909     м.    50
26   40У10-1Э      Рукав            5909      5909     м.    50
27   40У12-13      Рукав            5909      5909     м.    50
28   40У16-13      Рукав            5909      5909     м.    50
29   40У18-13      Рукав            5909      5909     м.    50
30   40У20-7       Рукав            5909      5909     м     50
31   40У25-13      Рукав            5909      5909     м.    50
32   40УЗО-7       Рукав            5909      5909     м     50
33   40У36-7       Рукав            5909      5909     м.    50
34   40У4В-7       Рукав            5909      5909     м.    50
35   40У142-1      Рукав            5909      5909     м.    50
36   ЗТ20-15       Рукав            5909      5909     м.    50
37   2Т25-15       Рукав            5909      5909     м.    50
38   2Т10-15       Рукав            5909      5909     м.    50
39   ЗТ10-15       Рукав            5909      5909     м.    50
40   ЗТ16-15       Рукав            5909      5509     м.    50
41   ЗТ20-15       Рукав            5909      5909     м.    50
42   ЭДМ-14.000ГЦЗ Электродвигатель 8501      8501    шт.    10
43   ЭДМ-20000ГЦЗ  Электродвигатель 8501      8501    шт.    10
44   142-16010ЭО   Диск             8708              шт.    25
45   4310-3-107200 Насос            8408      8408    шт.     5
46   4905-3907010  Трос             7312              шт.    35
47   4905-3504079-
11            Тормозной кран   8481              шт.    30
48   4905-3505010  Тормозной
цилиндр          8412       6412   шт.    20
49   740.1004045   Шатун в сборе    8407       8407   шт.    50
50   740-1005008   Вал коленчатый   8407       8407   шт.     2
51   740-1117118   Прокладка        8484       8403   шт.   130
52   740-1003040   Кольцо           8485       8485   шт.   100
53   740-1000104   Вкладыш          8484       8403  к-т.     2
54   740-1000104Р1 Вкладыш          8484       8403  к-т.     2
55   740-1000104Р2 Вкладыш          8484       8403  к-т.     2
56   740-1000104Р3 Вкладыш          8484       8403  к-т.     2
57   740-1000104Р4 Вкладыш          8484       8403  к-т.     2

19   УТД.20        Двигатель        8408      8408   дана     7
20   303-10-4      Сақина           3485      8485   дана   240
21   740-1000102Р5 Ішпек            8484      8403   жинақ.   2
22   3304-05-24-1  Поршень          8407      8407   дана    40
23   сб.3304-03-5  Шатун            6407      8407   дана    60
24   сб.3305-01-   Индібілік
17            тістегершік      8407      8407   дана    10
25   40У8-13       Жең              590Э      5909     м.    50
26   40У10-1Э      Жең              5909      5909     м.    50
27   40У12-13      Жең              5909      5909     м.    50
28   40У16-13      Жең              5909      5909     м.    50
29   40У18-13      Жең              5909      5909     м.    50
30   40У20-7       Жең              5909      5909     м     50
31   40У25-13      Жең              5909      5909     м.    50
32   40УЗО-7       Жең              5909      5909     м     50
33   40У36-7       Жең              5909      5909     м.    50
34   40У4В-7       Жең              5909      5909     м.    50
35   40У142-1      Жең              5909      5909     м.    50
36   ЗТ20-15       Жең              5909      5909     м.    50
37   2Т25-15       Жең              5909      5909     м.    50
38   2Т10-15       Жең              5909      5909     м.    50
39   ЗТ10-15       Жең              5909      5909     м.    50
40   ЗТ16-15       Жең              5909      5509     м.    50
41   ЗТ20-15       Жең              5909      5909     м.    50
42   ЭДМ-14.000ГЦЗ Электр двигатель 8501      8501   дана    10
43   ЭДМ-20000ГЦЗ  Электр двигатель 8501      8501   дана    10
44   142-16010ЭО   Диск             8708             дана    25
45   4310-3-107200 Насос            8408      8408   дана     5
46   4905-3907010  Трос             7312             дана    35
47   4905-3504079-
11            Тежегіш кран     8481             дана    30
48   4905-3505010  Тежегіш
цилиндр          8412       6412  дана    20
49   740.1004045   Жинақтағы шатун  8407       8407  дана    50
50   740-1005008   Индібілік вал    8407       8407  дана     2
51   740-1117118   Төсем            8484       8403  дана   130
52   740-1003040   Сақина           8485       8485  дана   100
53   740-1000104   Ішпек            8484       8403  жинақ.   2
54   740-1000104Р1 Ішпек            8484       8403  жинақ.   2
55   740-1000104Р2 Ішпек            8484       8403  жинақ.   2
56   740-1000104Р3 Ішпек            8484       8403  жинақ.   2
57   740-1000104Р4 Ішпек            8484       8403  жинақ.   2

58   740-1000104Р5 Вкладыш          8484       8403  к-т.     2
59   740-1002012   Блок             8407       8407   шт.     3
60   740-1003466-
10            Кольцо           8485       8485   шт.    80
61   740-1000102   Вкладыш          8484       8403  к-т      2
62   740-1000102Р1 Вкладыш          8484       8403  к-т      2
63   740-1000102Р2 Вкладыш          8484       8403  к-т      2
64   740-1000102Р3 Вкладыш          8484       8403  к-т.     2
65   740-1000102Р4 Вкладыш          8484       8403  к-т      2
66   КИ-80Н        Автошина         8708       8431   шт.   130
-------------------------------------------------------------------
4. Маршрут: ст. Селикса (Россия) - ст. Айни (Таджикистан)
через погранпереходы:
Аксарайская - Бейнеу - Талимарджан - Разъезд N 161 - Сарыасия;
в составе: 2 (два) крытых вагона;
отправитель - войсковая часть 75053 ВС РФ;
получатель - войсковая часть 01162 ВС РФ.
____________________________________________________________________
N !        Наименование          !   Код ТН ВЭД   ! Ед. ! Кол-во
п/п!                              !                !изме-!
!                              !                !рения!
--------------------------------------------------------------------
1   УТД-20        Двигатель        8408      8408    шт.    1
2   765-35-06.141 Гусеничная
лента БМП-2      8408      8408    шт.   10
3   В-46-6        Двигатель        8408      8408    шт.    5
4   7403          Силовой агрегат  8408      8408    шт.    6
5   675.47с6125   Крыло            8407      8407    шт.   10
6   49Б-
1000400/401   Двигатель        8408      8408    шт.    2
7   4902-1000401  Двигатель        8408      8408    шт.    2
8   49-2300010    Мост             8408      8408    шт.    4
9   49-2350010    Мост             8408      8408    шт.    4
10   49-2400010    Мост             8408      8408    шт.    4
11   49-2450010    Мост             8408      8408    шт.    4
12   765-34-сб123  Каток            8408      8408    шт.  100
13   765-03с6178   Радиатор         8408      8408    шт.    5
14   765-03сб161   Радиатор         8408      8408    шт.    5
15   5903-1013010  Радиатор         8408      8408    шт.   10
16   БЦН-1         Насос            8408      8408    шт.   10
17   4905-2614006  Редуктор         8408      8408    шт.   30
18   4905-2614007  Редуктор         8408      8408    шт.   30
19   49Б-2602010   Редуктор         8408      8408    шт.   10
20   49Б-2602011   Редуктор         8408      8408    шт.   10
21   49Б-2614010   Редуктор         8408      8408    шт.   10

58   740-1000104Р5 Ішпек            8484       8403  жинақ.   2
59   740-1002012   Блок             8407       8407  дана     3
60   740-1003466-
10            Сақина           8485       8485  дана    80
61   740-1000102   Ішпек            8484       8403  жинақ.   2
62   740-1000102Р1 Ішпек            8484       8403  жинақ.   2
63   740-1000102Р2 Ішпек            8484       8403  жинақ.   2
64   740-1000102Р3 Ішпек            8484       8403  жинақ.   2
65   740-1000102Р4 Ішпек            8484       8403  жинақ.   2
66   КИ-80Н        Автошина         8708       8431  дана   130
-------------------------------------------------------------------
4. Бағыты: Селекса ст. (Ресей) - Айни ст. (Тәжікстан)
өту шекаралары: Ақсары - Бейнеу - Талимарджан - N 161 разъезд
- Сарыәсия;
құрамы: 2 (екі) жабық вагон;
жөнелтуші - Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 75053 әскери бөлімі;
алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 01162 әскери бөлімі.
__________________________________________________________________
Р/с!         Атауы                ! СЭҚ ТН коды    !Бірлік ! Саны
N !                              !                !өлшемі !
__________________________________________________________________
1   УТД-20        Двигатель        8408      8408   дана    1
2   765-35-06.141 БМП-2 шынжыр
табан лентасы    8408      8408   дана   10
3   В-46-6        Двигатель        8408      8408   дана    5
4   7403          Күштік агрегат   8408      8408   дана    6
5   675.47с6125   Қанат            8407      8407   дана   10
6   49Б-
1000400/401   Двигатель        8408      8408   дана    2
7   4902-1000401  Двигатель        8408      8408   дана    2
8   49-2300010    Мост             8408      8408   дана    4
9   49-2350010    Мост             8408      8408   дана    4
10   49-2400010    Мост             8408      8408   дана    4
11   49-2450010    Мост             8408      8408   дана    4
12   765-34-сб123  Аунақ            8408      8408   дана  100
13   765-03с6178   Радиатор         8408      8408   дана    5
14   765-03сб161   Радиатор         8408      8408   дана    5
15   5903-1013010  Радиатор         8408      8408   дана   10
16   БЦН-1         Насос            8408      8408   дана   10
17   4905-2614006  Редуктор         8408      8408   дана   30
18   4905-2614007  Редуктор         8408      8408   дана   30
19   49Б-2602010   Редуктор         8408      8408   дана   10
20   49Б-2602011   Редуктор         8408      8408   дана   10
21   49Б-2614010   Редуктор         8408      8408   дана   10

22   49Б-2614011   Редуктор         8408      8408    шт.   10
23   49.05-3501010 Тормоз           7326      7326    шт.   20
24   49.05-3501011 Тормоз           7326      7326    шт.   20
25   33-1111074    Плунжерная пара  8408      8408    шт.   20
26   740-1003214   Прокладка        8484      8403    шт.  350
27   ТС-107-
1306100       Термостат        9032              шт.   20
28   С620-27-004   Насос            8408      8408    шт.   15
29   КВсб05-35     Фильтр           8408      8408    шт.   50
30   С620-17-011   Распылитель      8408      8408    шт.   60
31   740-1117040   Фильтр           8408      8408    шт.  300
32   765-12-с6102  Диск ведомый     8708              шт.   20
33   765-08с6184   Паровоздушный
клапан           8481              шт.   15
34   765-93с6195   Трос             7312              шт.   35
35   765-78с6281   Компрессор       8414      8467    шт.    2
36   765-12с6102   Диск             8708              шт.   25
37   765-14с6110   Лента            8408      8408    шт.   30
38   765-10с6543   Коробка          8408      8408    шт.   10
39   765-10с6542   Коробка          8408      8408    шт.   10
40   76508с6184    Клапан           8481              шт.   10
41   675.47.c6121  Крыло            8407      8407    шт.   10
42   675.47с6122   Крыло            8407      8407    шт.   10
43   675.47с6123   Крыло            8407      8407    шт.   10
44   675.47с6124   Крыло            8407      8407    шт.   10
45   675.47с6139   Поплавок         8407      8407    шт.   10
46   675.47с6140   Поплавок         8407      8407    шт.   10
47   765.06с6268   Бак              7321      7321    шт.    5
48   20-01-51-1    Кольцо           8485      8485    шт.  180
49   20.01.52.     Кольцо           8485      8485    шт.   40
50   c6.20.04.17.
1P1           Вкладыш          8484      8403    шт.   60
51   20.04.2006    Кольцо           8485      8485    шт.  200
52   с6.20.05.02.4 Вал коленчатый   8408      8408    шт.   10
53   20-06-83-4    Прокладка        8484      8403    шт.   20
54   740-1012040   Фильтр           8408      8408    шт.  200
55   740-1117040   Фильтр           8408      8408    шт.  300
56   271-1112010   Форсунка         8408      8408    шт.   80
57   740-1012040   Фильтр           8408      8408    шт.  200
58   49Б-2602010   Колесный
редуктор БТР-60  8408      8408    шт.   10
------------------------------------------------------------------
5. Маршрут: ст. Заудинский (Россия) - ст. Айни (Таджикистан)
через погранпереходы: Локоть - Ченгельды; Талимарджан - Разъезд N 161 - Сарыасия;
в составе: 1 (один) крытый вагон;
отправитель - войсковая часть 74056 ВС РФ;
получатель - войсковая часть 01162 ВС РФ.
____________________________________________________________________
N !        Наименование          !   Код ТН ВЭД   ! Ед. ! Кол-во
п/п!                              !                !изме-!
!                              !                !рения!
--------------------------------------------------------------------

22   49Б-2614011   Редуктор         8408      8408   дана   10
23   49.05-3501010 Тежегіш          7326      7326   дана   20
24   49.05-3501011 Тежегіш          7326      7326   дана   20
25   33-1111074    Тығынжыл парасы  8408      8408   дана   20
26   740-1003214   Төсем            8484      8403   дана  350
27   ТС-107-
1306100       Термостат        9032             дана   20
28   С620-27-004   Насос            8408      8408   дана   15
29   КВсб05-35     Сүзгі            8408      8408   дана   50
30   С620-17-011   Шаңдатқыш        8408      8408   дана   60
31   740-1117040   Сүзгі            8408      8408   дана  300
32   765-12-с6102  Ілініс дискісі   8708             дана   20
33   765-08с6184   Бу ауалық
клапаны          8481             дана   15
34   765-93с6195   Трос             7312             дана   35
35   765-78с6281   Компрессор       8414      8467   дана    2
36   765-12с6102   Диск             8708             дана   25
37   765-14с6110   Лента            8408      8408   дана   30
38   765-10с6543   Қорап            8408      8408   дана   10
39   765-10с6542   Қорап            8408      8408   дана   10
40   76508с6184    Клапан           8481             дана   10
41   675.47.c6121  Қанат            8407      8407   дана   10
42   675.47с6122   Қанат            8407      8407   дана   10
43   675.47с6123   Қанат            8407      8407   дана   10
44   675.47с6124   Қанат            8407      8407   дана   10
45   675.47с6139   Қалтқы           8407      8407   дана   10
46   675.47с6140   Қалтқы           8407      8407   дана   10
47   765.06с6268   Бак              7321      7321   дана    5
48   20-01-51-1    Сақина           8485      8485   дана  180
49   20.01.52.     Сақина           8485      8485   дана   40
50   c6.20.04.17.
1P1           Ішпек            8484      8403   дана   60
51   20.04.2006    Сақина           8485      8485   дана  200
52   с6.20.05.02.4 Индібілік вал    8408      8408   дана   10
53   20-06-83-4    Төсем            8484      8403   дана   20
54   740-1012040   Сүзгі            8408      8408   дана  200
55   740-1117040   Сүзгі            8408      8408   дана  300
56   271-1112010   Форсунка         8408      8408   дана   80
57   740-1012040   Сүзгі            8408      8408   дана  200
58   49Б-2602010   БТР-60 доңғалақ
редукторы        8408      8408   дана   10
------------------------------------------------------------------
5. Бағыты: Заудинский ст. (Ресей) - Айни ст. (Тәжікстан) арқылы
өту шекаралары: Локоть - Шеңгелді; Талимарджан - N 161 разъезд - Сарыәсия;
құрамы: 1 (бір) жабық вагон;
жөнелтуші - Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 74056 әскери бөлімі;
алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 01162 әскери бөлімі.
__________________________________________________________________
Р/с!         Атауы                ! СЭҚ ТН коды    !Бірлік  ! Саны
N !                              !                !өлшемі  !
__________________________________________________________________

1   675-33сб104   Опорный каток    8408      8408    шт.    200
--------------------------------------------------------------------
6. Маршрут: ст. Березайка (Россия) - ст.Айни (Таджикистан)
через погранпереходы:
Аксарайская - Бейнеу - Талимарджан - Разъезд N 161 - Сарыасия;
в составе: 2 (два) крытых вагона, 1 (один) полувагон;
отправитель - войсковая часть 75066 ВС РФ;
получатель войсковая часть 01162 ВС РФ.
____________________________________________________________________
N !        Наименование          !   Код ТН ВЭД   ! Ед. ! Кол-во
п/п!                              !                !изме-!
!                              !                !рения!
--------------------------------------------------------------------
1   КИ-80         Автошина         8708       8431  шт.     160
2   175.          Каток
б3сб3/
1725300206                     8408       8408  шт.      40
3   17548001сб3   Коробка          8408       8408  шт.      10
4   17548002063   Коробка          8408       8408  шт.      10
5   613.44.С61А   Гусеничная лента 8408       8408  шт.      40
6   ИЛ-611-150-70 Редуктор         8408       8408  шт.      10
7   АДУ-2С        Автомат давления 8408       8408  шт.       5
8   172.50001
сбили Б/А     Каток            8408       8408  шт.      30
9   172.5000206
Б/А           Каток            8408       8408  шт.      60
10   54.12.1006-2  Каток            8408       8408  шт.      60
11   175.31001сбА/
002 сб        Радиатор         8408       8408  шт.       5
12   175.32001сбА/
002 об        Радиатор         8408       8408  шт.       5
13   175.91.13606  Ведро            7323       7323  шт.      20
14   172.91.21506  Трос             7312             шт.      20
15   175.66.005062 Трубопровод      8401             шт.      15
16   175.66.009062 Трубопровод      8401             шт.      10
17   175.66.01301  Трубопровод      8401             шт.       8
18   175.66.01706  Трубопровод      8401             шт.       5
19   175.66.018061 Трубопровод      8401             шт.      10
20   175.66.03406  Трубопровод      8401             шт.      10
21   175.66.06106  Трубопровод      8401             шт.       5
-------------------------------------------------------------------
7. Маршрут: г.Смоленск - г.Душанбе (Таджикистан) через погранпереходы:
Аксарайская - Бейнеу;
в составе: 1 (один) крытый вагон, 3 (три) платформы;
отправитель - войсковая часть 67772 ВС РФ;
получатель - войсковая часть 01162 ВС РФ.
____________________________________________________________________
N !        Наименование          !   Код ТН ВЭД   ! Ед. ! Кол-во
п/п!                              !                !изме-!
!                              !                !рения!
--------------------------------------------------------------------
1  Механизированная
малогабаритная прачечная
ММП-2М                            841919000      к-т.    3

1   675-33сб104    Тірек аунағы     8408  ! 8408     дана     200
__________________________________________________________________
6. Бағыты: Березайка ст. (Ресей) - Айни ст. (Тәжікстан)
өту шекаралары: Ақсары - Бейнеу - Талимарджан - N 161 разъезд - Сарыәсия;
құрамы: 2 (екі) жабық вагон, 1 (бір) жартылай вагон;
жөнелтуші - Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 75066 әскери бөлімі;
алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 01162 әскери бөлімі.
__________________________________________________________________
Р/с!         Атауы                ! СЭҚ ТН коды    !Бірлік  ! Саны
N !                              !                !өлшемі  !
__________________________________________________________________
1   КИ-80         Автошина         8708       8431  дана    160
2   175.          Аунақ
б3сб3/
1725300206                     8408       8408  дана     40
3   17548001сб3   Қорап            8408       8408  дана     10
4   17548002063   Қорап            8408       8408  дана     10
5   613.44.С61А   Шынжыр табан
лентасы          8408       8408  дана     40
6   ИЛ-611-150-70 Редуктор         8408       8408  дана     10
7   АДУ-2С        Қысым автоматы   8408       8408  дана      5
8   172.50001
сбили Б/А     Аунақ            8408       8408  дана     30
9   172.5000206
Б/А           Аунақ            8408       8408  дана     60
10   54.12.1006-2  Аунақ            8408       8408  дана     60
11   175.31001сбА/
002 сб        Радиатор         8408       8408  дана      5
12   175.32001сбА/
002 об        Радиатор         8408       8408  дана      5
13   175.91.13606  Шелек            7323       7323  дана     20
14   172.91.21506  Трос             7312             дана     20
15   175.66.005062 Құбыржол         8401             дана     15
16   175.66.009062 Құбыржол         8401             дана     10
17   175.66.01301  Құбыржол         8401             дана      8
18   175.66.01706  Құбыржол         8401             дана      5
19   175.66.018061 Құбыржол         8401             дана     10
20   175.66.03406  Құбыржол         8401             дана     10
21   175.66.06106  Құбыржол          8401            дана      5
__________________________________________________________________
7. Бағыты: Смоленск қ. - Душанбе қ. (Тәжікстан)
өту шекаралары: Ақсары - Бейнеу;
құрамы: 1 (бір) жабық вагон, 3 (үш) тұғырнамалары;
жөнелтуші - Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 67772 әскери бөлімі;
алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 01162 әскери бөлімі.
__________________________________________________________________
Р/с!         Атауы                ! СЭҚ ТН коды    !Бірлік  ! Саны
N !                              !                !өлшемі  !
__________________________________________________________________
1  ММП-2М Механизмді кішкене
габаритті кір жуғыш               841919000      жинақ.  3

2  Электростанция ЭСД-30-/Т/400      840810190       шт.    3
3  Комплект запасных частей,
инструментов и принадлежностей
для технического обслуживания
оборудования прачечной            841990800       шт.    3
--------------------------------------------------------------------

2  ЭСД-30-/Т/400 Электростанция      840810190      дана    3
3  Кір жуу жабдығына техникалық
қызмет көрсету үшін қосалқы
бөліктер, құралдар мен
керек жарақтар                    841990800      дана    3
__________________________________________________________________