О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатого материала из Российской Федерации в Республику Таджикистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2003 года N 521
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатого материала из Российской Федерации в Республику Таджикистан, поставляемого закрытым акционерным обществом "Т.О.Р." (город Москва, Российская Федерация) для акционерного общества открытого типа "Химзавод" (город Исфара, Республика Таджикистан) по контракту N 11-ТИ-03 от 5 апреля 2003 года, по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан и Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатого материала через территорию Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 июня 2003 года N 521
Номенклатура и количество взрывчатого материала,
поставляемого закрытым акционерным обществом "Т.О.Р."
(город Москва, Российская Федерация) для акционерного общества
открытого типа "Химзавод" (город Исфара, Республика
Таджикистан) по контракту N 11-ТИ-03 от 5 апреля 2003 года
____________________________________________________________________
N ! Номенклатура и ! Код ТН ! Ед. ! Кол-во ! Цена за  ! Общая
п/п! наименование   !  ВЭД   !изм. !        !ед., долл.! стоимость
! поставляемых   !        !     !        ! США, с   ! долл. США
! взрывчатых     !        !     !        ! НДС 0%   !
! материалов     !        !     !        !          !
--------------------------------------------------------------------
1.  Тротил
чешуированный
ГОСТ 4117-78    360200000  тн.   400,0    670.0    268000,000
--------------------------------------------------------------------
Пункты пограничных переходов: станция Илецк-1 (Российская Федерация) - станция Луговая (Республика Казахстан)
Пункт отправления: станция Чапаевск (Российская Федерация)
Пункт назначения: станция Исфара (Республика Таджикистан)

Ресей Федерациясынан Тәжiкстан Республикасына жарылғыш материалдың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 маусымдағы N 521 қаулысы
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнің кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сай номенклатура мен санда Ресей Федерациясынан Тәжiкстан Республикасына 2003 жылғы 5 сәуiрдегі N 11-ТИ-03 келiсiм-шарт бойынша "Химзауыт" ашық үлгiдегі акционерлiк қоғамы (Тәжiкстан Республикасы, Исфара қаласы) үшiн "Т.О.Р." (Ресей Федерациясы, Мәскеу қаласы) жабық акционерлiк қоғамы беретiн жарылғыш материалдың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгі мен Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi заңнамада белгiленген тәртіппен жарылғыш материалдың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 3 маусымдағы
N 521 қаулысына
қосымша
2003 жылғы 5 сәуiрдегi N 11-ТИ-03 келiсiм-шарт бойынша "Химзауыт" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы (Тәжiкстан Республикасы, Исфара қаласы) үшін "Т.О.Р." (Ресей Федерациясы, Мәскеу қаласы) жабық акционерлiк қоғамы беретiн жарылғыш материалдың номенклатурасы мен саны
________________________________________________________________
Р/с     Берiлетiн      СЭҚ TH   Өлшем   Саны  0 % ҚҚС-   Жалпы
N        жарылғыш       коды   бiрлiгi        пен, бiр  құны АҚШ
материалдардың                           бiрлiк  долларымен
номенклатурасы                            үшін
мен атауы                              бағасы
АҚШ
долларымен
________________________________________________________________
1   1 МЕМСТ 4117-78   360200000  тонна  400,0   670,0   268000,0
қабыршақталған
тротил
________________________________________________________________
Шекаралық өту пункттерi: Илецк-1 станциясы (Ресей Федерациясы) - Луговая станциясы (Қазақстан Республикасы)
Жөнелту пунктi: Чапаевск станциясы (Ресей Федерациясы)
Баратын жерi: Исфара станциясы (Тәжiкстан Республикасы)