О повышении размеров пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий с 1 июня 2003 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 564
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 июня 1997 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. С 1 июня 2003 года произвести повышение размера пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий дифференцированно от трудового стажа и заработной платы пенсионера.
2. Утвердить прилагаемые Правила повышения размеров пенсионных выплат с 1 июня 2003 года (далее - Правила).
3. Установить:
1) что для расчета принимается среднемесячная заработная плата по видам экономической деятельности в Республике Казахстан с 1960 по 2002 годы;
2) что размеры пенсионных выплат с учетом повышения не могут быть ниже установленного минимального размера пенсионных выплат - 5500 тенге.
4. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в месячный срок подготовить разъяснение по применению настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу с 1 июня 2003 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 июня 2003 года N 564
Правила
повышения размеров пенсионных выплат с 1 июня 2003 года
Настоящие Правила предусматривают порядок повышения с 1 июня 2003 года в соответствии с Законом Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" (далее - Закон) размеры пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий (далее - ГЦВП) дифференцированно от трудового стажа и среднемесячного дохода пенсионера.
1. Общие положения
1. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) среднемесячный доход пенсионера (далее - СДП) - среднемесячный доход, из которого исчислена или пересчитана пенсия;
2) среднемесячная заработная плата по видам экономической деятельности в Республике Казахстан (далее - СЗПЭД) - среднемесячная заработная плата по видам экономической деятельности в Республике Казахстан в 1960-2002 годы;
3) персонифицированный расчетный коэффициент (далее - ПРК) - коэффициент, который определяет отношение среднемесячного дохода пенсионера, из которого исчислена или пересчитана пенсия к среднемесячной заработной плате по видам экономической деятельности за последний год периода учтенного среднемесячного дохода;

2003 жылғы 1 маусымнан бастап Зейнетақы төлеу жөнiндегі мемлекеттiк орталықтан төленетiн зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн арттыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 564 қаулысы
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 маусымдағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2003 жылғы 1 маусымнан бастап Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтан төленетiн зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн арттыру зейнеткердiң еңбек стажы мен жалақысына қарай сараланып жүргiзілсiн.
2. Қоса берiлiп отырған 2003 жылғы 1 маусымнан бастап зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн арттыру ережесi (бұдан әрi - Ереже) бекітiлсiн.
3. Мыналар:
1) есептеу үшiн Қазақстан Республикасындағы экономикалық қызмет түрлерi бойынша 1960-2002 жылдардағы орташа айлық жалақы алынады;
2) арттыруды ескере отырып есептелген зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерi белгiленген ең төменгі зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiнен - 5500 теңгеден кем болмайды деп белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгі бiр айлық мерзiмде осы қаулыны қолдану жөнiнде түсiндiрме дайындасын.
5. Осы қаулы 2003 жылғы 1 маусымнан бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2003 жылғы 11 маусымдағы
N 564 қаулысымен
бекiтілген
2003 жылғы 1 маусымнан бастап зейнетақы төлемдерiнiң
мөлшерiн арттырудың ережесi
Осы Ереже Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтан (бұдан әрi - ЗТМО) төленетiн зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрi - Заң) сәйкес 2003 жылғы 1 маусымнан бастап зейнеткердiң еңбек стажына және орташа айлық табысына қарай саралап арттырудың тәртiбiн көздейдi.
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ережеде мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) зейнеткердiң орташа айлық табысы (бұдан әрi - ЗОТ) - зейнетақы есептелген немесе қайта есептелген орташа айлық табыс;
2) Қазақстан Республикасындағы экономикалық қызмет түрлерi бойынша орташа айлық жалақы (бұдан әрi - ЭҚОАЖ) - Қазақстан Республикасындағы 1960-2002 жылдардағы экономикалық қызмет түрлерi бойынша орташа айлық жалақы;
3) дербестендiрiлген есептiк коэффициент (бұдан әрi - ДЕК) - зейнеткердiң зейнетақы есептелген немесе қайта есептелген орташа айлық табысының орташа айлық табысы ескерiлген кезеңнiң соңғы жылдағы экономикалық қызмет түрлерi бойынша орташа айлық жалақыға қатынасын белгiлейтiн коэффициент;

4) коэффициент трудового стажа (далее - КТС) - коэффициент, который определяется в зависимости от трудового стажа;
5) коэффициент трудового участия (далее - КТУ) - коэффициент, который определяется путем умножения персонифицированного расчетного коэффициента на коэффициент трудового стажа.
2. Повышению подлежат все пенсионные выплаты из ГЦВП, назначенные до 1 января 2003 года на условиях Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан".
2. Порядок определения персонифицированного
расчетного коэффициента
3. ПРК устанавливается для каждого пенсионера. Для расчета ПРК применяется имеющийся в пенсионном деле СДП, из которого производилось назначение или последний перерасчет пенсии (по выбору пенсионера) и последний год периода, за который исчислен СДП.
4. Одновременно для расчета принимается СЗПЭД за последний год периода исчисленного СДП.
5. Учтенный в пенсионном деле для исчисления пенсионных выплат СДП делится на СЗПЭД за последний год периода исчисленного СДП.
ПРК=СДП/СЗПЭД
6. ПРК определяется до одного десятичного знака. При получении сотых от 5 и выше они округляются до десятых, а менее 5 - во внимание не принимаются.
3. Порядок определения коэффициента
трудового стажа
7. Для определения КТС учитывается трудовой стаж по данным пенсионного дела до 1 января 1998 года.
При исчислении пенсионных выплат в полном объеме при требуемом Законом трудовом стаже, учитывается 60% СДП. КТС в данном случае составит - 0,60.
8. Размер КТС за каждый полный отработанный год до 1 января 1998 года сверх требуемого трудового стажа увеличивается на 0,01, но не более чем на - 0,75.
4. Определение коэффициента трудового участия
9. Коэффициент трудового участия пенсионера определяется путем умножения КТС на ПРК.
КТУ = КТС х ПРК
10. КТУ определяется до трех знаков после запятой. Если четвертый знак равен 5 или больше (0,6235), то к третьему знаку прибавляется единица (0,624).
5. Определение повышенного размера пенсионных выплат
11. Для определения повышенного размера пенсионных выплат СЗПЭД за 2002 год умножается на КТУ.
Повышенный размер пенсии = КТУ х СЗПЭД за 2002 год.
12. Максимальный размер СЗПЭД за 2002 год, принимаемый для исчисления повышенных размеров пенсий, не может превышать пятнадцатикратного месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете на 2003 год.
13. Максимальный размер повышенных пенсионных выплат, исчисленный с учетом СЗПЭД за 2002 год и КТУ, не может превышать 75% от 15-кратного месячного расчетного показателя на 2003 год.

4) еңбек стажының коэффициентi (бұдан әрi - ЕСК) - еңбек стажына қарай анықталатын коэффициент;
5) еңбекке қатысу коэффициентi (бұдан әрi - ЕҚК) - дербестендiрiлген есептiк коэффициенттi еңбек стажының коэффициентiне көбейту арқылы анықталатын коэффициент.
2. "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының шарттарымен 2003 жылдың 1 қаңтарына дейiн тағайындалған, ЗТМО төленетiн зейнетақы төлемдерiнiң барлығы арттыруға жатады.
2. Дербестендiрiлген есептік коэффициенттi
анықтаудың тәртiбi
3. ДЕК әр зейнеткер үшiн белгiленедi. ДЕК-тi есептеу үшiн зейнетақылық iстегi зейнетақыны тағайындау немесе соңғы рет қайта есептеу жүргiзiлген ЗОТ (зейнеткердiң таңдауы бойынша) пен ЗОТ есептелген кезеңнiң соңғы жылы назарға алынады.
4. Сонымен бiрге есептеу үшiн ЗОТ есептелген кезеңнiң соңғы жылындағы ЭҚОАЖ қабылданады.
5. Зейнетақылық iсте ескерiлген ЗОТ зейнетақы төлемдерiн есептеу үшiн ЗОТ есептелген кезеңнiң соңғы жылындағы ЭҚОАЖ-ға бөлiнедi.
ДЕК = ЗОТ/ЭҚОАЖ
6. ДЕК бір ондық белгiге дейiн белгіленедi. 5 және одан жоғары жүздiктер алынған кезде олар онға дейiн дөңгелектенедi, ал 5-тен төмендерi назарға алынбайды.
3. Еңбек стажының коэффициентiн анықтаудың тәртiбi
7. ЕСК-нi анықтау үшiн зейнетақылық iстегi деректер бойынша 1998 жылғы 1 қаңтарға дейiнгi еңбек стажы есепке алынады.
Заңмен талап етiлетiн еңбек стажы толық көлемiндегi зейнетақы төлемдерiн есептеген кезде ЗОТ-тың 60%-ы есепке алынады. Бұл жағдайда ЕСК - 0,60-ты құрайды.
8. 1998 жылғы 1 қаңтарға дейiнгi талап етiлетiн еңбек стажынан артық толық жұмыс iстелген әр жыл үшiн ECK мөлшерi 0,01-ге, бiрақ - 0,75-тен асырылмай ұлғайтылады.
4. Еңбекке қатысу коэффициентiн анықтау
9. Зейнеткердiң еңбекке қатысу коэффициентi ЕСК-нi ДЕК-ке көбейту арқылы анықталады.
ЕҚК = ЕСК x ДЕК
10. ЕҚК үтiрден кейiн үш белгiге дейiн анықталады. Егер төртiншi белгi 5-ке тең немесе одан көп болса (0,6235), онда үшiншi белгiге бiр бiрлiк қосылады (0,624).
5. Зейнетақы төлемдерiнiң арттырылған
мөлшерiн анықтау
11. Зейнетақы төлемдерiнiң арттырылған мөлшерiн анықтау үшiн 2002 жылғы ЭҚОАЖ ЕҚК-ге көбейтiледi.
Зейнетақының арттырылған мөлшерi = ЕҚК x 2002 жылғы ЭҚОАЖ.
12. Зейнетақының арттырылған мөлшерiн есептеу үшiн алынатын 2002 жылғы ЭҚОАЖ-ның ең жоғарғы мөлшерi 2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген айлық есептiк көрсеткiштiң он бес еселенген мөлшерiнен асырылмайды.
13. 2002 жылғы ЭҚОАЖ мен ЕҚК ескерiле отырып есептелген арттырылған зейнетақы төлемдерiнiң ең жоғарғы мөлшерi 2003 жылға арналған 15 еселенген айлық есептiк көрсеткiштiң 75%-ынан асырылмайды.

14. Повышенный размер пенсионных выплат не может быть:
1) ниже размера получаемых текущих пенсионных выплат. Если размер пенсионных выплат, определенный с учетом дифференцированного повышения ниже текущих пенсионных выплат, то сохраняется текущий размер пенсионных выплат;
2) ниже минимального размера, установленного с 1 июня 2003 года. Если размер пенсионных выплат, определенный с учетом дифференцированного повышения ниже минимального размера, установленной с 1 июня 2003 года, то размер пенсии устанавливается на уровне минимального размера пенсии.
6. Организация работы по повышению и выплате пенсий
15. Проекты решений на новые размеры пенсионных выплат готовятся отделениями ГЦВП по пенсионным делам и представляются для утверждения в территориальные подразделения уполномоченного органа по труду и социальной защите населения.
Приложение к Правилам
повышения размеров пенсионных
выплат с 1 июня 2003 года
Среднемесячная заработная плата по видам экономической
деятельности в Республике Казахстан в 1960-2002 годах
-------------------------------------------------------------------
N  !Вид экономичес-! 1960 ! 1961 ! 1962 ! 1963 ! 1964 ! 1965 !1966
п/п!кой деятельнос-!      !      !      !      !      !      !
!ти             !      !      !      !      !      !      !
-------------------------------------------------------------------
1   Всего по народ-
ному хозяйству    82,0   85,0   87,0   89,0   92,0   98,0 103,0
2   Промышленность
- всего           97,0  100,0  102,0  104,0  106,0  111,0 114,0
3   электроэнерге-
тика              92,9   95,8   97,7   99,7  101,6  106,4 109,2
4   топливная
промышленность   170,5  175,7  179,3  182,8  186,3  195,1 200,3
5   нефтедобывающая
промышленность   131,1  135,2  137,9  140,6  143,3  150,1 154,1
6   нефтеперераба-
тывающая про-
мышленность       98,0  101,0  103,0  105,0  107,1  112,1 115,1
7   газовая          159,0  163,9  167,2  170,5  173,7  181,9 186,8
8   угольная         169,8  175,0  178,5  182,0  185,5  194,3 199,5
9   черная
металлургия      120,2  123,9  126,4  128,9  131,3  137,5 141,2
10  цветная
металлургия      121,0  124,7  127,2  129,7  132,2  138,5 142,2
11  химическая и
нефтехимическая
промышленность
(включая
химико-фарма-
цевтическую)     106,6  109,9  112,1  114,3  116,5  121,9 125,2
12  химическая       108,6  112,0  114,2  116,4  118,7  124,3 127,6
13  нефтехимическая  101,9  105,0  107,1  109,2  111,3  116,6 119,7
14  машиностроение
и металлообра-
ботка (включая
промышленность
медицинской
техники)          91,3   94,1   96,0   97,9   99,7  104,4 107,3
15  лесная, дерево-
обрабатывающая
и целлюлозно-
бумажная

14. Зейнетақы төлемдерiнiң арттырылған мөлшерi:
1) алып жүрген ағымдағы зейнетақы төлемдерi мөлшерiнен төмен болмайды. Егер сараланған арттыруды ескере отырып белгіленген зейнетақы төлемдерінің мөлшерi ағымдағы зейнетақы төлемдерiнен төмен болса, онда зейнетақы төлемдерінің ағымдағы мөлшерi сақталады;
2) 2003 жылғы 1 маусымнан бастап белгiленген ең төменгi мөлшерден төмен болмайды. Егер сараланған арттыруды ескере отырып белгiленген зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерi 2003 жылғы 1 маусымнан бастап белгiленген ең төменгi мөлшерден төмен болса, онда зейнетақы мөлшерi ең төменгi зейнетақы деңгейiнде белгiленедi.
6. Зейнетақыларды арттыру және төлеу жөнiндегi
жұмыстарды ұйымдастыру
15. ЗТМО бөлiмшелерi зейнетақы төлемдерінің жаңа мөлшерлерiне арналған шешiмдердiң жобаларын зейнетақылық iстер бойынша дайындайды әрi еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау жөнiндегi уәкiлеттi органның аумақтық бөлiмшелерiне бекiтуге ұсынады.
2003 жылғы 1 маусымнан бастап
зейнетақы төлемдерінің
мөлшерін арттырудың
ережесіне қосымша
Қазақстан Республикасындағы 1960-2002 жылдардағы
экономикалық қызмет бойынша орташа айлық жалақысы
-------------------------------------------------------------------
N  ! Экономикалық  ! 1960 ! 1961 ! 1962 ! 1963 ! 1964 ! 1965 !1966
р/с! қызметтің түрі!      !      !      !      !      !      !
-------------------------------------------------------------------
1   Халық шаруашылығы
бойынша           82,0   85,0   87,0   89,0   92,0   98,0 103,0
2   Өнеркәсіп
- барлығы         97,0  100,0  102,0  104,0  106,0  111,0 114,0
3   электроэнерге.
тика              92,9   95,8   97,7   99,7  101,6  106,4 109,2
4   отын өнеркәсібі  170,5  175,7  179,3  182,8  186,3  195,1 200,3
5   мұнай өндіру
өнеркәсібі       131,1  135,2  137,9  140,6  143,3  150,1 154,1
6   мұнай өңдеу
өнеркәсібі        98,0  101,0  103,0  105,0  107,1  112,1 115,1
7   газ              159,0  163,9  167,2  170,5  173,7  181,9 186,8
8   көмір            169,8  175,0  178,5  182,0  185,5  194,3 199,5
9   қара
металлургия      120,2  123,9  126,4  128,9  131,3  137,5 141,2
10  түсті
металлургия      121,0  124,7  127,2  129,7  132,2  138,5 142,2
11  химия және
мұнайхимия
өнеркәсібі
(химия-фарма.
цевтиканы қоса)  106,6  109,9  112,1  114,3  116,5  121,9 125,2
12  химия            108,6  112,0  114,2  116,4  118,7  124,3 127,6
13  мұнайхимия       101,9  105,0  107,1  109,2  111,3  116,6 119,7
14  машина жасау
және метал
өңдеу (медици.
налық техника
өнеркәсібін
қоса)             91,3   94,1   96,0   97,9   99,7  104,4 107,3
15  орман, ағаш
өңдеу және
целлюлоза-

промышленность    87,0   89,7   91,5   93,3   95,1   99,6 102,3
16  промышленность
стройматериалов   99,7  102,7  104,8  106,8  108,9  114,0 117,1
17  стекольная и
фарфоро-фаянсо-
вая промышлен-
ность             94,6   97,5   99,5  101,4  103,4  108,2 111,2
18  легкая
промышленность    70,9   73,1   74,5   76,0   77,5   81,1  83,3
19  пищевая
промышленность    79,3   81,8   83,4   85,1   86,7   90,8  93,2
20  микробиологи-
ческая промыш-
ленность          91,2   94,0   95,9   97,8   99,6  104,3 107,2
21  мукомольно-
крупяная
промышленность    78,8   81,2   82,8   84,5   86,1   90,1  92,6
22  медицинская      106,6  109,9  112,1  114,3  116,5  121,9 125,2
23  полиграфическая   87,0   89,7   91,5   93,3   95,1   99,6 102,3
24  другие промыш-
ленные произ-
водства           81,3   83,8   85,5   87,2   88,8   93,0  95,5
25  Сельское
хозяйство         66,0   71,0   78,0   80,0   85,0   91,0 100,0
26  Лесное
хозяйство         47,0   55,0   69,0   70,0   70,0   72,0  74,0
27  Транспорт - всего
84,0   91,0   98,0  100,0  103,0  108,0 113,0
28  железнодорожный   97,0  105,1  113,2  115,5  119,0  124,7 130,5
29  трамвайный        75,5   81,8   88,1   89,9   92,6   97,1 101,6
30  автомобильное
хозяйство
(автомобильные
предприятия,
автобусные,
таксомоторные
парки)            78,2   84,7   91,2   93,1   95,9  100,5 105,2
31  троллейбусный     89,0   96,4  103,8  105,9  109,1  114,4 119,7
32  шоссейное
хозяйство         70,6   76,5   82,4   84,1   86,6   90,8  95,0
33  водный            83,5   90,5   97,4   99,4  102,4  107,4 112,3
34  авиационный      172,9   87,3  201,7  205,8  212,0  222,3 232,6
35  связь             58,0   67,0   66,0   68,0   69,0   70,0  72,0
36  Строительство    100,0  104,0  105,0  107,0  112,0  115,0 121,0
37  Торговля          61,0   64,0   66,0   65,0   67,0   76,0  79,0
38  Общественное
питание           61,0   64,0   66,0   65,0   67,0   76,0  79,0
39  Материально-
техническое
снабжение и сбыт  61,0   64,0   66,0   65,0   67,0   76,0  79,0
40  Заготовки         61,0   64,0   66,0   65,0   67,0   76,0  79,0
41  Информационно-
вычислительное
обслуживание     100,1  103,7  106,2  108,6  112,3  119,6 125,7
42  Операции с
недвижимым
имуществом        ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
43  Общая
коммерческая
деятельность
по обеспечению
функционирования
рынка             ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
44  Прочие виды
деятельности
сферы материаль-
ного производства   62     64    63      61     63     65    63
45  Жилищно-
коммунальное
хозяйство           64     63    64      65     66     72    76
46  непроизводственные
виды бытового
обслуживания

қағаз өнеркәсібі  87,0   89,7   91,5   93,3   95,1   99,6 102,3
16  құрылыс
материалдарының
өнеркәсібі        99,7  102,7  104,8  106,8  108,9  114,0 117,1
17  шыны және
фарфор-фаянс
өнеркәсібі        94,6   97,5   99,5  101,4  103,4  108,2 111,2
18  жеңіл өнеркәсіп   70,9   73,1   74,5   76,0   77,5   81,1  83,3
19  тамақ өнеркәсібі  79,3   81,8   83,4   85,1   86,7   90,8  93,2
20  микробиологиялық
өнеркәсіп         91,2   94,0   95,9   97,8   99,6  104,3 107,2
21  диірмен-жарма
өнеркәсібі        78,8   81,2   82,8   84,5   86,1   90,1  92,6
22  медицина         106,6  109,9  112,1  114,3  116,5  121,9 125,2
23  полиграфия        87,0   89,7   91,5   93,3   95,1   99,6 102,3
24  басқа өнеркәсіп
өндірісі          81,3   83,8   85,5   87,2   88,8   93,0  95,5
25  Ауыл шаруашылығы  66,0   71,0   78,0   80,0   85,0   91,0 100,0
26  Орман
шаруашылығы       47,0   55,0   69,0   70,0   70,0   72,0  74,0
27  Көлік - барлығы   84,0   91,0   98,0  100,0  103,0  108,0 113,0
28  теміржол          97,0  105,1  113,2  115,5  119,0  124,7 130,5
29  трамвай           75,5   81,8   88,1   89,9   92,6   97,1 101,6
30  автокөлік
шаруашылығы
(автокөлік
кәсіпорындары,
автобус, такси
парктер)          78,2   84,7   91,2   93,1   95,9  100,5 105,2
31  троллейбус        89,0   96,4  103,8  105,9  109,1  114,4 119,7
32  тас жол
шаруашылығы       70,6   76,5   82,4   84,1   86,6   90,8  95,0
33  су                83,5   90,5   97,4   99,4  102,4  107,4 112,3
34  авиация          172,9   87,3  201,7  205,8  212,0  222,3 232,6
35  Байланыс          58,0   67,0   66,0   68,0   69,0   70,0  72,0
36  Құрылыс          100,0  104,0  105,0  107,0  112,0  115,0 121,0
37  Сауда             61,0   64,0   66,0   65,0   67,0   76,0  79,0
38  Қоғамдық
тамақтану         61,0   64,0   66,0   65,0   67,0   76,0  79,0
39  Материалдық-
техникалық
жабдықтау және
өтім              61,0   64,0   66,0   65,0   67,0   76,0  79,0
40  Әзірлемелер       61,0   64,0   66,0   65,0   67,0   76,0  79,0
41  Ақпараттық-
есептеу қызметтер
көрсету          100,1  103,7  106,2  108,6  112,3  119,6 125,7
42  Жылжымайтын
мүлікпен
операциялар       ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
43  Рынок қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі жалпы
коммерциялық
қызмет            ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
44  Сала қызметінің
өзге түрлері        62     64    63      61     63     65    63
45  Тұрғын үй
коммуналдық
шаруашылық          64     63    64      65     66     72    76
46  халыққа қызмет
көрсетудің
өндірістік емес

населения         61,1   60,2  61,1    62,1   63,0   68,8  72,6
47  жилищное
хозяйство         72,5   71,4  72,5    73,6   74,8   81,6  86,1
48  коммунальное
хозяйство         53,3   52,5  53,3    54,2   55,0   60,0  61,5
49  Здравоохранение,
физкультура и
социальное
обеспечение       59,0   59,0  60,0    61,0   64,0   79,0  82,0
50  здравоохранение   59,1   59,1  60,0    61,1   64,1   79,1  82,1
51  физкультура
и спорт           60,7   60,7  61,7    62,8   65,9   81,3  84,4
52  социальное
обеспечение       44,8   44,8  45,6    46,3   48,6   60,0  61,3
53  Образование       72,0   74,0  73,0    74,0   77,0   91,0  93,0
54  высшие учебные
заведения         84,3   86,7  85,5    86,7   90,2  106,6 108,9
55  средние
специальные
учебные заведения 75,9   78,0  76,9    78,0   81,2   95,9  98,0
56  учебные
заведения по
подготовке и
повышению
квалификации
рабочих и других

түрлері           61,1   60,2  61,1    62,1   63,0   68,8  72,6
47  тұрғын үй
шаруашылығы       72,5   71,4  72,5    73,6   74,8   81,6  86,1
48  коммуналдық
шаруашылық        53,3   52,5  53,3    54,2   55,0   60,0  61,5
49  Денсаулық сақтау,
физкультура және
әлеуметтік
қамтамасыз ету    59,0   59,0  60,0    61,0   64,0   79,0  82,0
50  денсаулық сақтау  59,1   59,1  60,0    61,1   64,1   79,1  82,1
51  физкультура
және спорт        60,7   60,7  61,7    62,8   65,9   81,3  84,4
52  әлеуметтік
қамтамасыз ету    44,8   44,8  45,6    46,3   48,6   60,0  61,3
53  Білім             72,0   74,0  73,0    74,0   77,0   91,0  93,0
54  жоғары оқу
орындары          84,3   86,7  85,5    86,7   90,2  106,6 108,9
55  орта арнаулы
оқу орындары      75,9   78,0  76,9    78,0   81,2   95,9  98,0
56  жұмысшыларды
және басқа да
қызметкерлерді
даярлау және
біліктілігін

работников        83,2   85,5  84,3    85,5   88,9  105,1 107,4
57  общеобразова-
тельные школы     69,9   71,9  70,9    71,9   74,8   88,4  90,3
58  учреждения по
воспитанию детей  65,3   67,1  66,2    67,1   69,8   82,5  84,4
59  Культура          51,0   53,0  53,0    56,0   56,0   66,0  70,0
60  Искусство         54,0   68,0  68,0    66,0   68,0   71,0  73,0
61  Наука и научное
обслуживание     106,0  109,0 110,0   113,0  114,0  119,0 122,0
62  Финансы, кредит

арттыру           83,2   85,5  84,3    85,5   88,9  105,1 107,4
57  жалпы білім
беру мектептері   69,9   71,9  70,9    71,9   74,8   88,4  90,3
58  балаларды
тәрбиелеу
мекемелері        65,3   67,1  66,2    67,1   69,8   82,5  84,4
59  Мәдениет          51,0   53,0  53,0    56,0   56,0   66,0  70,0
60  Өнер              54,0   68,0  68,0    66,0   68,0   71,0  73,0
61  Ғылым және
ғылыми қызмет
көрсету          106,0  109,0 110,0   113,0  114,0  119,0 122,0
62  Ақша, кредит

и страхование     67,0   69,0  74,0    75,0   76,0   82,0  84,0
63  Аппарат органов
государственного
управления        79,9   82,6  85,6      90   92,3  102,9 107,7
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N  ! 1967 ! 1968 ! 1969 ! 1970 ! 1971 ! 1972 ! 1973 ! 1974 ! 1975
п/п!      !      !      !      !      !      !      !
-------------------------------------------------------------------
1   107,0  113,0  117,0  123,7  127,4  132,6  136,3  145,3  147,6
2   120,0  127,0  132,0  138,9  143,0  146,8  150,9  164,5  169,4
3   115,0  121,7  126,5  133,1  137,1  142,7  146,7  156,4  164,2
4   210,9  223,2  232,0  244,1  251,4  261,7  269,0  286,8  287,6
5   162,2  171,7  178,4  187,8  193,3  198,5  204,0  222,4  229,0
6   121,2  128,3  133,3  140,3  144,4  148,3  152,4  166,1  171,1
7   196,7  208,2  216,3  227,7  234,4  240,6  247,3  269,6  277,6
8   210,0  222,3  231,0  243,1  250,3  256,9  264,1  287,9  296,5
9   148,7  157,4  163,6  172,1  177,2  184,5  189,7  202,2  211,7
10   149,7  158,4  164,6  173,3  178,4  183,1  188,2  205,2  211,3
11   131,8  139,5  145,0  152,6  157,2  163,6  168,2  179,3  181,4
12   134,3  142,2  147,8  155,5  160,2  166,7  171,4  182,7  184,8
13   126,0  133,4  138,7  145,9  150,3  159,3  160,8  171,4  173,5
14   112,9  119,5  124,2  130,7  134,6  140,1  144,1  153,6  165,3
15   107,6  113,9  118,4  124,6  128,3  133,6  137,3  146,4  158,6
16   123,3  130,5  135,6  142,7  147,0  153,0  157,3  167,7  174,3
17   117,0  123,8  128,7  135,4  139,4  143,1  147,1  160,4  165,1
18    87,7   92,8   96,5  101,5  104,5  108,8  111,9  119,3  124,0
19    98,1  103,9  108,0  113,6  117,0  121,8  125,2  133,5  145,0
20   112,8  119,4  124,1  130,6  134,4  138,0  141,8  154,6  159,2
21    97,5  103,1  107,2  112,8  116,2  120,9  124,3  132,5  134,4
22   131,8  139,5  145,0  152,6  157,2  163,6  168,2  179,3  138,6
23   107,6  113,9  118,4  124,6  128,3  133,6  137,3  146,4  133,7
24   100,6  106,4  110,6  116,4  119,8  123,0  126,5  137,9  142,0
25   101,0  107,0  109,0  121,0  127,7  138,1  139,4  147,8  145,0
26    77,0   82,0   83,0   84,4   86,8   87,8   89,5  102,8  107,7
27   122,0  132,0  136,0  141,6  148,3  155,8  162,5  180,1  182,8
28   140,9  152,5  157,1  163,5  171,3  179,9  187,7  208,0  211,1
29   109,7  118,7  122,3  127,3  133,3  140,1  146,1  161,9  164,3
30   113,6  122,9  126,6  131,8  138,1  145,0  151,3  167,7  170,2
31   129,2  139,8  144,0  150,0  157,0  165,0  172,1  190,7  193,6

және сақтандыру   67,0   69,0  74,0    75,0   76,0   82,0  84,0
63  Мемлекеттік
басқарма
органдарының
аппараты          79,9   82,6  85,6      90   92,3  102,9 107,7
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
-------------------------------------------------------------------
N  ! 1967 ! 1968 ! 1969 ! 1970 ! 1971 ! 1972 ! 1973 ! 1974 ! 1975
р/с!      !      !      !      !      !      !      !
-------------------------------------------------------------------
1   107,0  113,0  117,0  123,7  127,4  132,6  136,3  145,3  147,6
2   120,0  127,0  132,0  138,9  143,0  146,8  150,9  164,5  169,4
3   115,0  121,7  126,5  133,1  137,1  142,7  146,7  156,4  164,2
4   210,9  223,2  232,0  244,1  251,4  261,7  269,0  286,8  287,6
5   162,2  171,7  178,4  187,8  193,3  198,5  204,0  222,4  229,0
6   121,2  128,3  133,3  140,3  144,4  148,3  152,4  166,1  171,1
7   196,7  208,2  216,3  227,7  234,4  240,6  247,3  269,6  277,6
8   210,0  222,3  231,0  243,1  250,3  256,9  264,1  287,9  296,5
9   148,7  157,4  163,6  172,1  177,2  184,5  189,7  202,2  211,7
10   149,7  158,4  164,6  173,3  178,4  183,1  188,2  205,2  211,3
11   131,8  139,5  145,0  152,6  157,2  163,6  168,2  179,3  181,4
12   134,3  142,2  147,8  155,5  160,2  166,7  171,4  182,7  184,8
13   126,0  133,4  138,7  145,9  150,3  159,3  160,8  171,4  173,5
14   112,9  119,5  124,2  130,7  134,6  140,1  144,1  153,6  165,3
15   107,6  113,9  118,4  124,6  128,3  133,6  137,3  146,4  158,6
16   123,3  130,5  135,6  142,7  147,0  153,0  157,3  167,7  174,3
17   117,0  123,8  128,7  135,4  139,4  143,1  147,1  160,4  165,1
18    87,7   92,8   96,5  101,5  104,5  108,8  111,9  119,3  124,0
19    98,1  103,9  108,0  113,6  117,0  121,8  125,2  133,5  145,0
20   112,8  119,4  124,1  130,6  134,4  138,0  141,8  154,6  159,2
21    97,5  103,1  107,2  112,8  116,2  120,9  124,3  132,5  134,4
22   131,8  139,5  145,0  152,6  157,2  163,6  168,2  179,3  138,6
23   107,6  113,9  118,4  124,6  128,3  133,6  137,3  146,4  133,7
24   100,6  106,4  110,6  116,4  119,8  123,0  126,5  137,9  142,0
25   101,0  107,0  109,0  121,0  127,7  138,1  139,4  147,8  145,0
26    77,0   82,0   83,0   84,4   86,8   87,8   89,5  102,8  107,7
27   122,0  132,0  136,0  141,6  148,3  155,8  162,5  180,1  182,8
28   140,9  152,5  157,1  163,5  171,3  179,9  187,7  208,0  211,1
29   109,7  118,7  122,3  127,3  133,3  140,1  146,1  161,9  164,3
30   113,6  122,9  126,6  131,8  138,1  145,0  151,3  167,7  170,2
31   129,2  139,8  144,0  150,0  157,0  165,0  172,1  190,7  193,6

32   102,6  111,0  114,0  119,1  124,7  131,0  136,7  151,5  153,7
33   121,3  131,2  135,2  140,8  147,4  154,9  161,5  179,0  181,7
34   251,1  271,7  279,9  291,4  305,2  320,6  334,4  370,6  376,2
35    74,0   81,0   88,0   91,4   96,2   99,5  102,4  120,8  125,1
36   130,0  136,0  143,0  153,8  157,0  162,8  167,7  176,6  183,4
37    81,0   88,0   90,0   92,7   94,0   95,9   97,9  102,0  104,7
38    81,0   88,0   90,0   92,7   94,0   95,9   97,9  102,0  104,7
39    81,0   88,0   90,0   92,7   94,0   95,9   97,9  102,0  104,7
40    81,0   88,0   90,0   92,7   94,0   95,9   97,9  102,0  104,7
41   119,6  115,1  109,0  105,3  108,4  112,8  116,0  123,7  125,6
42    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
43    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
44      63     77     82   80,4   81,0   82,9   86,8   92,3   93,4
45      79     88     91   94,1   97,2   99,5  102,1  106,9  108,5
46    75,4   84,0   86,9   89,9   92,8   95,0   97,5  102,1  103,6
47    89,5   99,7  103,1  106,6  110,1  112,7  115,7  121,1  122,9
48    62,5   62,8   62,9   63,0   63,2   64,5   66,2   70,0   70,3
49    84,0   91,0   91,0   92,3   92,3   94,0   96,6   99,1   99,8
50    84,1   91,1   91,1   92,4   92,4   94,1   96,7   99,2   99,9
51    86,4   93,6   93,6   95,0   95,0   96,7   99,4  102,0  102,7
52    62,8   68,1   68,1   69,0   69,0   70,3   72,3   74,1   74,7
53    94,0   98,0   99,0  100,0  100,8  104,6  113,9  115,9  116,7
54   110,1  114,8  115,9  117,1  118,0  122,5  133,4  135,7  136,7
55    99,1  103,3  104,3  105,4  106,2  110,2  120,1  122,2  123,0
56   108,6  113,2  114,3  115,5  116,4  120,8  131,6  133,9  134,8
57    91,3   95,2   96,1   97,1   97,9  101,6  110,6  112,5  113,3
58    85,3   88,9   89,8   90,7   91,4   94,9  103,3  105,1  105,8
59    74,0   77,0   79,0   79,6   81,7   81,5   81,9   82,9   86,0
60    75,0   84,0   84,0   83,8   84,8   86,8   87,3   87,8   86,5
61   126,0  129,0  134,0  141,4  142,9  143,8  146,8  160,3  166,3
62    87,0   94,0   95,0  101,7  105,1  107,0  112,0  115,2  117,1
63   110,5    113  113,2  118,8  118,9  118,7  120,3  124,5  126,2
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
--------------------------------------------------------------------
N  ! 1976 ! 1977 ! 1978 ! 1979 ! 1980 ! 1981 ! 1982 ! 1983 ! 1984
п/п!      !      !      !      !      !      !      !      !
--------------------------------------------------------------------
1   151,2  153,1  160,1  164,0  167,1  170,4  173,8  178,3  181,3

32   102,6  111,0  114,0  119,1  124,7  131,0  136,7  151,5  153,7
33   121,3  131,2  135,2  140,8  147,4  154,9  161,5  179,0  181,7
34   251,1  271,7  279,9  291,4  305,2  320,6  334,4  370,6  376,2
35    74,0   81,0   88,0   91,4   96,2   99,5  102,4  120,8  125,1
36   130,0  136,0  143,0  153,8  157,0  162,8  167,7  176,6  183,4
37    81,0   88,0   90,0   92,7   94,0   95,9   97,9  102,0  104,7
38    81,0   88,0   90,0   92,7   94,0   95,9   97,9  102,0  104,7
39    81,0   88,0   90,0   92,7   94,0   95,9   97,9  102,0  104,7
40    81,0   88,0   90,0   92,7   94,0   95,9   97,9  102,0  104,7
41   119,6  115,1  109,0  105,3  108,4  112,8  116,0  123,7  125,6
42    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
43    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
44      63     77     82   80,4   81,0   82,9   86,8   92,3   93,4
45      79     88     91   94,1   97,2   99,5  102,1  106,9  108,5
46    75,4   84,0   86,9   89,9   92,8   95,0   97,5  102,1  103,6
47    89,5   99,7  103,1  106,6  110,1  112,7  115,7  121,1  122,9
48    62,5   62,8   62,9   63,0   63,2   64,5   66,2   70,0   70,3
49    84,0   91,0   91,0   92,3   92,3   94,0   96,6   99,1   99,8
50    84,1   91,1   91,1   92,4   92,4   94,1   96,7   99,2   99,9
51    86,4   93,6   93,6   95,0   95,0   96,7   99,4  102,0  102,7
52    62,8   68,1   68,1   69,0   69,0   70,3   72,3   74,1   74,7
53    94,0   98,0   99,0  100,0  100,8  104,6  113,9  115,9  116,7
54   110,1  114,8  115,9  117,1  118,0  122,5  133,4  135,7  136,7
55    99,1  103,3  104,3  105,4  106,2  110,2  120,1  122,2  123,0
56   108,6  113,2  114,3  115,5  116,4  120,8  131,6  133,9  134,8
57    91,3   95,2   96,1   97,1   97,9  101,6  110,6  112,5  113,3
58    85,3   88,9   89,8   90,7   91,4   94,9  103,3  105,1  105,8
59    74,0   77,0   79,0   79,6   81,7   81,5   81,9   82,9   86,0
60    75,0   84,0   84,0   83,8   84,8   86,8   87,3   87,8   86,5
61   126,0  129,0  134,0  141,4  142,9  143,8  146,8  160,3  166,3
62    87,0   94,0   95,0  101,7  105,1  107,0  112,0  115,2  117,1
63   110,5    113  113,2  118,8  118,9  118,7  120,3  124,5  126,2
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
--------------------------------------------------------------------
N  ! 1976 ! 1977 ! 1978 ! 1979 ! 1980 ! 1981 ! 1982 ! 1983 ! 1984
р/с!      !      !      !      !      !      !      !      !
--------------------------------------------------------------------
1   151,2  153,1  160,1  164,0  167,1  170,4  173,8  178,3  181,3

40   105,9  108,7  123,7  126,5  128,4  130,1  132,2  132,4  134,5
41   128,7  130,3  136,2  139,6  119,6  145,0  147,9  151,7  154,3
42    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
43    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
44    97,3   99,8  111,3  115,4  107,0  114,4  116,8  117,6  118,9
45   110,2  114,0  123,8  126,0  130,0  132,0  135,4  136,4  139,0
46   105,2  108,9  118,2  120,3  124,2  126,1  129,3  130,3  132,7
47   124,9  129,2  140,3  142,8  147,3  149,6  153,4  154,5  157,5
48    71,4   73,9   80,2   81,6   84,2   85,5   87,7   88,4   90,1
49   100,8  102,8  119,1  119,6  120,7  122,3  123,3  124,4  123,8
50   100,9  102,9  119,2  119,7  120,8  122,4  123,4  124,5  123,9
51   103,7  105,8  122,6  123,1  124,2  125,8  126,9  128,0  127,4
52    75,4   76,9   89,1   89,5   90,3   91,5   92,2   93,1   92,6
53   116,9  118,0  124,9  124,6  125,4  126,4  127,6  128,0  131,4
54   136,9  138,2  146,3  145,9  146,8  148,0  149,4  149,9  153,9
55   123,2  124,4  131,6  131,3  132,2  133,2  134,5  134,9  138,5
56   135,0  136,3  144,3  143,9  144,8  146,0  147,4  147,8  151,8
57   113,5  114,6  121,3  121,0  121,8  122,7  123,9  124,3  127,6
58   106,0  107,0  113,3  113,0  113,7  114,6  115,7  116,1  119,2
59    86,5   88,0  103,4  102,5  102,4  105,1  105,5  103,2  104,1
60    87,1   89,3  108,7  110,7  114,5  117,2  116,1  115,0  114,8
61   170,9  169,6  177,5  179,3  182,8  187,0  194,3  193,2  197,6
62   114,2  119,6  138,6  141,6  144,0  146,0  147,4  150,6  151,9
63   126,3  127,5  144,2  146,0  147,5  149,1  151,4  149,7  150,7
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
----------------------------------------------------
N  ! 1985 ! 1986 ! 1987 ! 1988 ! 1989 ! 1990 ! 1991 !
п/п!      !      !      !      !      !      !      !
----------------------------------------------------
1   186,5  192,7  199,3  214,6  233,6  265,4  440,8
2   212,4  218,0  223,5  244,6  266,6  296,0  534,3
3   203,8  206,3  213,9  242,2  268,2  315,7  736,9
4   339,4  343,8  355,4  381,7  408,9  455,7  825,0
5   280,1  297,0  331,8  394,4  401,5  408,1  847,2
6   194,9  200,7  210,3  243,4  265,5  290,0  655,9
7   339,3  349,5  384,0  371,6  399,3  420,5 1002,1
8   354,8  357,1  366,3  388,3  418,6  473,0  829,0
9   260,9  271,8  275,5  310,1  339,6  365,0  667,6
10   252,0  259,1  264,2  288,0  317,1  339,7  650,1
11   222,3  229,8  235,5  263,7  285,8  311,6  592,9
12   231,3  238,5  244,2  272,0  291,4  315,3  587,4
13   198,8  207,2  212,5  241,1  272,6  302,7  628,6

40   105,9  108,7  123,7  126,5  128,4  130,1  132,2  132,4  134,5
41   128,7  130,3  136,2  139,6  119,6  145,0  147,9  151,7  154,3
42    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
43    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...    ...
44    97,3   99,8  111,3  115,4  107,0  114,4  116,8  117,6  118,9
45   110,2  114,0  123,8  126,0  130,0  132,0  135,4  136,4  139,0
46   105,2  108,9  118,2  120,3  124,2  126,1  129,3  130,3  132,7
47   124,9  129,2  140,3  142,8  147,3  149,6  153,4  154,5  157,5
48    71,4   73,9   80,2   81,6   84,2   85,5   87,7   88,4   90,1
49   100,8  102,8  119,1  119,6  120,7  122,3  123,3  124,4  123,8
50   100,9  102,9  119,2  119,7  120,8  122,4  123,4  124,5  123,9
51   103,7  105,8  122,6  123,1  124,2  125,8  126,9  128,0  127,4
52    75,4   76,9   89,1   89,5   90,3   91,5   92,2   93,1   92,6
53   116,9  118,0  124,9  124,6  125,4  126,4  127,6  128,0  131,4
54   136,9  138,2  146,3  145,9  146,8  148,0  149,4  149,9  153,9
55   123,2  124,4  131,6  131,3  132,2  133,2  134,5  134,9  138,5
56   135,0  136,3  144,3  143,9  144,8  146,0  147,4  147,8  151,8
57   113,5  114,6  121,3  121,0  121,8  122,7  123,9  124,3  127,6
58   106,0  107,0  113,3  113,0  113,7  114,6  115,7  116,1  119,2
59    86,5   88,0  103,4  102,5  102,4  105,1  105,5  103,2  104,1
60    87,1   89,3  108,7  110,7  114,5  117,2  116,1  115,0  114,8
61   170,9  169,6  177,5  179,3  182,8  187,0  194,3  193,2  197,6
62   114,2  119,6  138,6  141,6  144,0  146,0  147,4  150,6  151,9
63   126,3  127,5  144,2  146,0  147,5  149,1  151,4  149,7  150,7
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
----------------------------------------------------
N  ! 1985 ! 1986 ! 1987 ! 1988 ! 1989 ! 1990 ! 1991 !
р/с!      !      !      !      !      !      !      !
----------------------------------------------------
1   186,5  192,7  199,3  214,6  233,6  265,4  440,8
2   212,4  218,0  223,5  244,6  266,6  296,0  534,3
3   203,8  206,3  213,9  242,2  268,2  315,7  736,9
4   339,4  343,8  355,4  381,7  408,9  455,7  825,0
5   280,1  297,0  331,8  394,4  401,5  408,1  847,2
6   194,9  200,7  210,3  243,4  265,5  290,0  655,9
7   339,3  349,5  384,0  371,6  399,3  420,5 1002,1
8   354,8  357,1  366,3  388,3  418,6  473,0  829,0
9   260,9  271,8  275,5  310,1  339,6  365,0  667,6
10   252,0  259,1  264,2  288,0  317,1  339,7  650,1
11   222,3  229,8  235,5  263,7  285,8  311,6  592,9
12   231,3  238,5  244,2  272,0  291,4  315,3  587,4
13   198,8  207,2  212,5  241,1  272,6  302,7  628,6

63   154,5  160,7  173,2  197,2  228,2  334,7  474,2
------------------------------------------------------
продолжение таблицы
-----------------------------------------------
N  !                 1992                     !
п/п!-------------------------------------------
!  год  ! 1 кв.  ! 2 кв. ! 3 кв.  !  4 кв. !
-----------------------------------------------
1   4625,3  1724,0   2736,0  4349,0   9675,0
2   6161,0  3306,0   4354,0  4939,0  11911,0
3   8555,0  4590,6   6045,8  6858,2  16539,3
4  11636,0  6243,9   8223,2  9328,1  22495,8
5   8895,6  4773,4   6286,6  7131,2  17197,8
6   6887,0  3695,5   4867,0  5521,0  13314,5
7  10522,1  5646,1   7436,0  8435,1  20342,2
8   8704,5  4670,8   6151,5  6978,0  16828,3
9   9657,0  5182,0   6824,6  7741,6  18669,8
10  10353,0  5555,4   7316,5  8299,5  20015,4
11   6241,0  3348,9   4410,5  5003,1  12065,7
12   6167,7  3309,6   4358,7  4944,4  11924,0
13   6600,3  3541,7   4664,5  5291,2  12760,3
14   4450,0  2387,9   3144,8  3567,4   8603,1
15   4214,0  2261,2   2978,0  3378,2   8146,9
16   5122,0  2748,5   3619,7  4106,1   9902,3
17   3999,0  2145,9   2826,1  3205,8   7731,2
18   3547,0  1903,3   2506,7  2843,5   6857,4
19   4800,0  2575,7   3392,2  3847,9   9279,8
20   4710,0  2527,4   3328,6  3775,8   9105,8
21   6040,0  3241,1   4268,5  4842,0  11677,1
22   4408,0  2365,3   3115,1  3533,7   8521,9
23   4037,0  2166,3   2853,0  3236,3   7804,7
24   4269,0  2290,8   3016,9  3422,3   8253,2
25   4834,4   860,0   1688,0  3892,3  10085,6
26   2454,6   914,9   1452,0  2308,0   5134,4
27   5797,2  2508,5   4295,0  6136,7  12135,7
28   7123,0  3082,2   5277,3  7540,1  14911,1
29   4458,0  1906,5   3264,2  4663,9   8495,0
30   5198,0  2082,1   3564,9  5093,5  10072,6
31   5477,2  2182,4   3779,6  5400,3  10679,4
32   4349,0  1756,0   3006,5  4295,7   8495,0
33   4948,0  1956,6   3436,0  4909,4   9708,6
34  10640,0  4394,9   7524,8 10751,5  21261,7
35   3726,5  1389,0   2204,3  3503,9   7794,9
36   5726,9  2372,0   4275,0  5574,0  11089,0
37   3348,6  1248,1   1980,8  3148,6   7004,5
38   2296,0   855,8   1358,2  2158,8   4802,7
39   5661,0  2110,0   3348,6  5322,8  11841,4
40   4947,0  1843,9   2926,3  4651,5  10347,9
41   3162,0  1178,6   1870,4  2973,1   6614,1
42     ...    ...       ...    ...      ...
43     ...    ...       ...    ...      ...
44   3531,3  1316,2   2088,9  3320,4   7386,6
45   3282,5  1223,5   1941,7  3086,4   6866,2
46   3374,0  1257,6   1995,8  3172,4   7057,6
47   3720,0  1386,6   2200,5  3497,8   7781,3
48   2127,0   792,8   1258,2  1999,9   4449,2

63   154,5  160,7  173,2  197,2  228,2  334,7  474,2
------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
-----------------------------------------------
N  !                 1992                     !
р/с!-------------------------------------------
!  жыл  ! 1 тоқ. ! 2 тоқ. ! 3 тоқ. ! 4 тоқ.!
-----------------------------------------------
1   4625,3  1724,0   2736,0  4349,0   9675,0
2   6161,0  3306,0   4354,0  4939,0  11911,0
3   8555,0  4590,6   6045,8  6858,2  16539,3
4  11636,0  6243,9   8223,2  9328,1  22495,8
5   8895,6  4773,4   6286,6  7131,2  17197,8
6   6887,0  3695,5   4867,0  5521,0  13314,5
7  10522,1  5646,1   7436,0  8435,1  20342,2
8   8704,5  4670,8   6151,5  6978,0  16828,3
9   9657,0  5182,0   6824,6  7741,6  18669,8
10  10353,0  5555,4   7316,5  8299,5  20015,4
11   6241,0  3348,9   4410,5  5003,1  12065,7
12   6167,7  3309,6   4358,7  4944,4  11924,0
13   6600,3  3541,7   4664,5  5291,2  12760,3
14   4450,0  2387,9   3144,8  3567,4   8603,1
15   4214,0  2261,2   2978,0  3378,2   8146,9
16   5122,0  2748,5   3619,7  4106,1   9902,3
17   3999,0  2145,9   2826,1  3205,8   7731,2
18   3547,0  1903,3   2506,7  2843,5   6857,4
19   4800,0  2575,7   3392,2  3847,9   9279,8
20   4710,0  2527,4   3328,6  3775,8   9105,8
21   6040,0  3241,1   4268,5  4842,0  11677,1
22   4408,0  2365,3   3115,1  3533,7   8521,9
23   4037,0  2166,3   2853,0  3236,3   7804,7
24   4269,0  2290,8   3016,9  3422,3   8253,2
25   4834,4   860,0   1688,0  3892,3  10085,6
26   2454,6   914,9   1452,0  2308,0   5134,4
27   5797,2  2508,5   4295,0  6136,7  12135,7
28   7123,0  3082,2   5277,3  7540,1  14911,1
29   4458,0  1906,5   3264,2  4663,9   8495,0
30   5198,0  2082,1   3564,9  5093,5  10072,6
31   5477,2  2182,4   3779,6  5400,3  10679,4
32   4349,0  1756,0   3006,5  4295,7   8495,0
33   4948,0  1956,6   3436,0  4909,4   9708,6
34  10640,0  4394,9   7524,8 10751,5  21261,7
35   3726,5  1389,0   2204,3  3503,9   7794,9
36   5726,9  2372,0   4275,0  5574,0  11089,0
37   3348,6  1248,1   1980,8  3148,6   7004,5
38   2296,0   855,8   1358,2  2158,8   4802,7
39   5661,0  2110,0   3348,6  5322,8  11841,4
40   4947,0  1843,9   2926,3  4651,5  10347,9
41   3162,0  1178,6   1870,4  2973,1   6614,1
42     ...    ...       ...    ...      ...
43     ...    ...       ...    ...      ...
44   3531,3  1316,2   2088,9  3320,4   7386,6
45   3282,5  1223,5   1941,7  3086,4   6866,2
46   3374,0  1257,6   1995,8  3172,4   7057,6
47   3720,0  1386,6   2200,5  3497,8   7781,3
48   2127,0   792,8   1258,2  1999,9   4449,2

49   2199,3   892,3   1915,1  2304,8   3858,4
50   2182,0   885,3   1900,0  2286,7   3828,0
51   2546,0  1033,0   2217,0  2668,2   4466,6
52   1581,0   446,2    957,5  1152,4   4204,0
53   2483,9  1104,0   2116,3  2356,7   4725,3
54   2908,0  1292,5   2477,6  2759,1   5532,1
55   2618,0  1163,6   2230,6  2483,9   4980,4
56   2870,0  1275,6   2445,3  2723,0   5459,8
57   2413,0  1072,5   2055,9  2289,4   4590,4
58   2252,9  1001,3   1919,5  2137,5   4285,8
59   2010,6   948,3   1665,0  1937,3   3986,7
60   2160,3   805,2   1277,9  2031,3   4518,8
61   4458,7  1894,5   3416,0  4495,3   8899,3
62   8340,1  3568,5   3551,3  7773,7  17293,3
63   4664,6  1840,5   3332,3  3798,0   9054,3
--------------------------------------------------
продолжение таблицы
--------------------------------------------------
N  !                    1993
п/п!----------------------------------------------
!  год  ! 1 кв.* !  2 кв.*  ! 3 кв.*  !  4 кв.
--------------------------------------------------
1   127,5   15900,0  31300,0   57650,0    290,4
2   170,5   22950,0  41250,0   80000,0    392,0
3   270,4   36397,0  65419,4  126873,9    621,7
4   295,0   39708,2  71371,0  138416,4    678,2
5   302,6   40731,2  73209,7  141982,4    695,7
6   360,1   48470,9  87121,0  168961,9    827,9
7   328,6   44230,9  79500,0  154181,8    755,5
8   287,7   38725,6  69604,8  134991,2    661,5
9   227,1   30568,6  54943,5  106557,2    522,1
10   223,3   30057,1  54024,2  104774,2    513,4
11   139,2   18736,9  33677,4   65313,8    320,0
12   139,2   18736,9  33677,4   65313,8    320,0
13   138,7   18669,6  33556,5   65079,2    318,9
14   125,8   16933,2  30435,5   59026,4    289,2
15   116,8   15721,8  28258,1   54803,5    268,5
16   144,6   19463,8  34983,9   67847,5    332,5
17   116,9   15735,2  28282,3   54850,4    268,8
18   114,9   15466,0  27798,4   53912,0    264,2
19   142,9   19234,9  34572,6   67049,9    328,5
20   115,5   15546,8  27943,5   54193,5    265,5
21   186,9   25157,5  45217,7   87695,0    429,7
22   138,1   18588,8  33411,3   64797,7    317,5
23   116,3   15654,5  28137,1   54568,9    267,4
24   143,5   19315,7  34717,7   67331,4    329,9
25   100,5   10500,0  22350,0   48550,0    210,1
26    74,6    9200,0  19900,0   28900,0    181,3
27   181,6   20100,0  39950,0   83350,0    455,2
28   222,0   24571,6  48837,6  101892,6    556,5
29   161,0   17819,9  35418,2   73895,1    403,6
30   161,0   17819,9  35418,2   73895,1    403,6
31   150,9   16700,5  33193,3   69253,0    378,2
32   119,8   13260,5  26356,0   54988,1    300,3
33   158,0   17487,9  34758,3   72518,2    396,0

49   2199,3   892,3   1915,1  2304,8   3858,4
50   2182,0   885,3   1900,0  2286,7   3828,0
51   2546,0  1033,0   2217,0  2668,2   4466,6
52   1581,0   446,2    957,5  1152,4   4204,0
53   2483,9  1104,0   2116,3  2356,7   4725,3
54   2908,0  1292,5   2477,6  2759,1   5532,1
55   2618,0  1163,6   2230,6  2483,9   4980,4
56   2870,0  1275,6   2445,3  2723,0   5459,8
57   2413,0  1072,5   2055,9  2289,4   4590,4
58   2252,9  1001,3   1919,5  2137,5   4285,8
59   2010,6   948,3   1665,0  1937,3   3986,7
60   2160,3   805,2   1277,9  2031,3   4518,8
61   4458,7  1894,5   3416,0  4495,3   8899,3
62   8340,1  3568,5   3551,3  7773,7  17293,3
63   4664,6  1840,5   3332,3  3798,0   9054,3
--------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
--------------------------------------------------
N  !                    1993
р/с!----------------------------------------------
!  жыл  !1 тоқ.* ! 2 тоқ.*  ! 3 тоқ.* ! 4 тоқ.
--------------------------------------------------
1   127,5   15900,0  31300,0   57650,0    290,4
2   170,5   22950,0  41250,0   80000,0    392,0
3   270,4   36397,0  65419,4  126873,9    621,7
4   295,0   39708,2  71371,0  138416,4    678,2
5   302,6   40731,2  73209,7  141982,4    695,7
6   360,1   48470,9  87121,0  168961,9    827,9
7   328,6   44230,9  79500,0  154181,8    755,5
8   287,7   38725,6  69604,8  134991,2    661,5
9   227,1   30568,6  54943,5  106557,2    522,1
10   223,3   30057,1  54024,2  104774,2    513,4
11   139,2   18736,9  33677,4   65313,8    320,0
12   139,2   18736,9  33677,4   65313,8    320,0
13   138,7   18669,6  33556,5   65079,2    318,9
14   125,8   16933,2  30435,5   59026,4    289,2
15   116,8   15721,8  28258,1   54803,5    268,5
16   144,6   19463,8  34983,9   67847,5    332,5
17   116,9   15735,2  28282,3   54850,4    268,8
18   114,9   15466,0  27798,4   53912,0    264,2
19   142,9   19234,9  34572,6   67049,9    328,5
20   115,5   15546,8  27943,5   54193,5    265,5
21   186,9   25157,5  45217,7   87695,0    429,7
22   138,1   18588,8  33411,3   64797,7    317,5
23   116,3   15654,5  28137,1   54568,9    267,4
24   143,5   19315,7  34717,7   67331,4    329,9
25   100,5   10500,0  22350,0   48550,0    210,1
26    74,6    9200,0  19900,0   28900,0    181,3
27   181,6   20100,0  39950,0   83350,0    455,2
28   222,0   24571,6  48837,6  101892,6    556,5
29   161,0   17819,9  35418,2   73895,1    403,6
30   161,0   17819,9  35418,2   73895,1    403,6
31   150,9   16700,5  33193,3   69253,0    378,2
32   119,8   13260,5  26356,0   54988,1    300,3
33   158,0   17487,9  34758,3   72518,2    396,0

34   293,1   32442,7  64481,9  134532,2    734,7
35   119,8   12950,0  33200,0   46300,0    298,6
36   170,4   19850,0  43100,0   86250,0    391,1
37   105,1   10950,0  22150,0   41550,0    241,9
38    78,0    9727,1  19148,2   35268,2    177,7
39   168,0   20950,6  41242,4   75962,4    382,6
40   134,0   16710,6  32895,7   60589,0    305,2
41   133,5   16648,2  32772,9   60362,9    304,1
42    ...      ...     ...        ...       ...
43    ...      ...     ...        ...       ...
44    92,4   11522,8  22683,3   41779,3    210,5
45   101,7   12682,6  24966,4   45984,4    231,6
46    90,0   11223,5  22094,1   40694,1    205,0
47   124,0   15463,5  30440,8   56067,5    282,4
48    74,0    9228,2  18166,3   33459,6    168,5
49    66,2   10300,0  21450,0   28750,0    170,8
50    65,0   10300,0  20450,0   23350,0    148,9
51    84,0   12050,0  25300,0   36850,0    204,0
52    53,0    8600,0  18550,0   26050,0    159,4
55    80,6   13050,0  27400,0   28400,0    188,2
54    86,0   13924,3  29235,7   30302,7    200,8
55    87,0   14086,2  29575,7   30655,1    203,1
56    86,0   13924,3  29235,7   30302,7    200,8
57    79,0   12790,9  26856,1   27836,2    184,5
58    73,1   11836,4  24851,8   25758,8    170,7
59    70,0    9300,0  20750,0   25200,0    162,2
60    68,1    9300,0  20750,0   25200,0    162,2
61   119,3   16800,0  35250,0   58000,0    267,6
62   288,1   28600,0  63250,0  127950,0    648,2
63   139,4   17600,0  33150,0   51650,0    311,4
---------------------------------------------------
продолжение таблицы
------------------------------------------------------------------
N  !                    1994                  !  1995  ! 1996
п/п!------------------------------------------!        !
!  год  ! 1 кв. !  2 кв. !  3 кв. ! 4 кв.  !        !
------------------------------------------------------------------
1   1726     397    1066     2065     3537       4786    6841
2   2801     607    1645     3519     5817     7791,5   10198
3   4862    1054    2812     5863     9975    12281,3   14426
4   4892    1060    2874     6147     9814    10658,6   16184
5   4308     934    2531     5414     8712    15892,1   25550
6   7620    1652    4476     9575    15116    19778,3   27412
7   3677     797    2160     4620     7276    17849,1   14896
8   4713    1022    2768     5922     9468     8586,8   12478
9   4095     888    2405     5146     8161    13355,5   14907
10   3645     790    2141     4581     7210    10402,9   12424
11   2638     572    1549     3314     5379     7153,3    8533
12   2712     588    1593     3408     5537     7307,1    8535

34   293,1   32442,7  64481,9  134532,2    734,7
35   119,8   12950,0  33200,0   46300,0    298,6
36   170,4   19850,0  43100,0   86250,0    391,1
37   105,1   10950,0  22150,0   41550,0    241,9
38    78,0    9727,1  19148,2   35268,2    177,7
39   168,0   20950,6  41242,4   75962,4    382,6
40   134,0   16710,6  32895,7   60589,0    305,2
41   133,5   16648,2  32772,9   60362,9    304,1
42    ...      ...     ...        ...       ...
43    ...      ...     ...        ...       ...
44    92,4   11522,8  22683,3   41779,3    210,5
45   101,7   12682,6  24966,4   45984,4    231,6
46    90,0   11223,5  22094,1   40694,1    205,0
47   124,0   15463,5  30440,8   56067,5    282,4
48    74,0    9228,2  18166,3   33459,6    168,5
49    66,2   10300,0  21450,0   28750,0    170,8
50    65,0   10300,0  20450,0   23350,0    148,9
51    84,0   12050,0  25300,0   36850,0    204,0
52    53,0    8600,0  18550,0   26050,0    159,4
55    80,6   13050,0  27400,0   28400,0    188,2
54    86,0   13924,3  29235,7   30302,7    200,8
55    87,0   14086,2  29575,7   30655,1    203,1
56    86,0   13924,3  29235,7   30302,7    200,8
57    79,0   12790,9  26856,1   27836,2    184,5
58    73,1   11836,4  24851,8   25758,8    170,7
59    70,0    9300,0  20750,0   25200,0    162,2
60    68,1    9300,0  20750,0   25200,0    162,2
61   119,3   16800,0  35250,0   58000,0    267,6
62   288,1   28600,0  63250,0  127950,0    648,2
63   139,4   17600,0  33150,0   51650,0    311,4
---------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
------------------------------------------------------------------
N  !                    1994                  !  1995  ! 1996
р/с!------------------------------------------!        !
!  жыл  ! 1 тоқ.!  2 тоқ. ! 3 тоқ. ! 4 тоқ.!        !
------------------------------------------------------------------
1   1726     397    1066     2065     3537       4786    6841
2   2801     607    1645     3519     5817     7791,5   10198
3   4862    1054    2812     5863     9975    12281,3   14426
4   4892    1060    2874     6147     9814    10658,6   16184
5   4308     934    2531     5414     8712    15892,1   25550
6   7620    1652    4476     9575    15116    19778,3   27412
7   3677     797    2160     4620     7276    17849,1   14896
8   4713    1022    2768     5922     9468     8586,8   12478
9   4095     888    2405     5146     8161    13355,5   14907
10   3645     790    2141     4581     7210    10402,9   12424
11   2638     572    1549     3314     5379     7153,3    8533
12   2712     588    1593     3408     5537     7307,1    8535

54    944     276     797      999     1817     3246,0    5636
55    997     278     805     1010     1836     3280,0    5816
56   1007     251     726      910     1755     2956,0    5325
57    900     248     716      898     1634     2918,0    5108
58    810     235     679      852     1549     2767,0    4267
59    775     218     594      859     1319     2342,0    4217
60    748     218     594      859     1319     2233,0    3842
61   1470     360    1021     1712     2916     4483,0    6786
62   4179     940    2285     4329     8553    10967,0   13022
63   1775     450    1299     1979     3265     4475,0    7250
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
---------------------------------------------------
N  ! 1997 ! 1998   ! 1999  ! 2000  ! 2001  ! 2002  !
п/п!      !        !       !       !       !       !
---------------------------------------------------
1    8541    9683    11864   14374   17303   20305
2   12489   13465    16370   20647   23812   26059
3   15550   16487    16736   18127   20852   22800
4   25222   26273    30233   41415   44950   50793
5   32911   32576    44449   65142   79084   85726
6   27649   28047    30600   41813   49683   54182
7   31812   32576    44449   65142   79084   85726
8   15836   16338    16398   18720   23462   25684
9   16712   20317    24659   32059   36625   39683
10   14860   15840    19379   24842   25968   26921
11    8947   10682    11833   12122   14705   19615
12    8990   10682    11833   12122   14705   19615
13    9283   10682    11833   12122   14705   19615
14    7131    7344     8960   12254   15595   18514
15    5506    6296     6367    7735    8215   10726
16    8382    9288    10440   12817   16522   17874
17    6985    9288    10440   12817   16522   17874
18    5385    6536     7431    8446    9437   10251
19    8516    8935    10469   11545   12847   15229
20    7367    8935    10469   11545   12847   15229
21    7824    8935    10469   11545   12847   15229
22    6712    9230    10207   15803   17063   17801
23   10241   12091    14007   16837   20989   25988
24    6675   11357    13821   17717   19982   21999
25    3875    3853     4571    5647    6816    9235
26    5353    5663     5452    6082    8910   11271
27   10974   11929    14696   18788   24412   28556
28   11127   11679    13930   18481   25098   29753
29    9512   10392    13671   17344   21774   24010
30    9427   10392    13671   17344   21774   24010
31    7767   10392    13671   17344   21774   24010
32    8387   10392    13671   17344   21774   24010

54    944     276     797      999     1817     3246,0    5636
55    997     278     805     1010     1836     3280,0    5816
56   1007     251     726      910     1755     2956,0    5325
57    900     248     716      898     1634     2918,0    5108
58    810     235     679      852     1549     2767,0    4267
59    775     218     594      859     1319     2342,0    4217
60    748     218     594      859     1319     2233,0    3842
61   1470     360    1021     1712     2916     4483,0    6786
62   4179     940    2285     4329     8553    10967,0   13022
63   1775     450    1299     1979     3265     4475,0    7250
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
---------------------------------------------------
N  ! 1997 ! 1998   ! 1999  ! 2000  ! 2001  ! 2002  !
р/с!      !        !       !       !       !       !
---------------------------------------------------
1    8541    9683    11864   14374   17303   20305
2   12489   13465    16370   20647   23812   26059
3   15550   16487    16736   18127   20852   22800
4   25222   26273    30233   41415   44950   50793
5   32911   32576    44449   65142   79084   85726
6   27649   28047    30600   41813   49683   54182
7   31812   32576    44449   65142   79084   85726
8   15836   16338    16398   18720   23462   25684
9   16712   20317    24659   32059   36625   39683
10   14860   15840    19379   24842   25968   26921
11    8947   10682    11833   12122   14705   19615
12    8990   10682    11833   12122   14705   19615
13    9283   10682    11833   12122   14705   19615
14    7131    7344     8960   12254   15595   18514
15    5506    6296     6367    7735    8215   10726
16    8382    9288    10440   12817   16522   17874
17    6985    9288    10440   12817   16522   17874
18    5385    6536     7431    8446    9437   10251
19    8516    8935    10469   11545   12847   15229
20    7367    8935    10469   11545   12847   15229
21    7824    8935    10469   11545   12847   15229
22    6712    9230    10207   15803   17063   17801
23   10241   12091    14007   16837   20989   25988
24    6675   11357    13821   17717   19982   21999
25    3875    3853     4571    5647    6816    9235
26    5353    5663     5452    6082    8910   11271
27   10974   11929    14696   18788   24412   28556
28   11127   11679    13930   18481   25098   29753
29    9512   10392    13671   17344   21774   24010
30    9427   10392    13671   17344   21774   24010
31    7767   10392    13671   17344   21774   24010
32    8387   10392    13671   17344   21774   24010

33    9562   12976     8537   10057   10386   38754
34   16457   19489    20468   25172   33292   45719
35   10209   11841    16816   20304   24518   28304
36   11319   12375    15905   21017   26805   31480
37    6992    8239    10766   12961   15366   18566
38    6237    8660    13736   15979   21511   32833
39    9441   10560    13364   15941   17381   21017
40    7964   10560    13364   15941   17381   21017
41   11238   12834    11984   14395   18827   23457
42   11293   10334    12338   16672   22132   28787
43   14740   14397    14054   18631   24282   32167
44    9883   11205    13728   16633   20022   23496
45    7801    7907    10097   12857   16873   19794
46    7257    8009    10105   11009   12831   14608
47    8616    8009    10105   11009   12831   14608
48    4711    8009    10105   11009   12831   14608
49    5824    6454    6821     7267    8288   10814
50    5787    6447    6790     7249    8276   10857
51    7366    7538    8034     9369   11057   13301
52    5369    9379    9773    10975   12460   14793
53    6320    7247    8149     8512    9937   12698
54    7802    8790   10916    12820   15575   18802
55    7606    7424    7960     8096    9261   11985
56    6784    8790   10916    12820   15575   18802
57    6184    7424    7960     8096    9261   11985
58    5096    5821    6438     6985    7891    9767
59    5571    7538    8034     9369   11057   13301
60    5660    7538    8034     9369   11057   13301
61    9043    9638    9397    12064   18403   25093
62   17004   19324   33392    36140   41686   48592
63    9638   10332   11546    11924   13688   16576
-----------------------------------------------------
Примечание: Данные по 1-3 кварталам 1993 года приведены в рублях,
4 квартал и среднегодовая в целом по 1993 году - в тенге

33    9562   12976     8537   10057   10386   38754
34   16457   19489    20468   25172   33292   45719
35   10209   11841    16816   20304   24518   28304
36   11319   12375    15905   21017   26805   31480
37    6992    8239    10766   12961   15366   18566
38    6237    8660    13736   15979   21511   32833
39    9441   10560    13364   15941   17381   21017
40    7964   10560    13364   15941   17381   21017
41   11238   12834    11984   14395   18827   23457
42   11293   10334    12338   16672   22132   28787
43   14740   14397    14054   18631   24282   32167
44    9883   11205    13728   16633   20022   23496
45    7801    7907    10097   12857   16873   19794
46    7257    8009    10105   11009   12831   14608
47    8616    8009    10105   11009   12831   14608
48    4711    8009    10105   11009   12831   14608
49    5824    6454    6821     7267    8288   10814
50    5787    6447    6790     7249    8276   10857
51    7366    7538    8034     9369   11057   13301
52    5369    9379    9773    10975   12460   14793
53    6320    7247    8149     8512    9937   12698
54    7802    8790   10916    12820   15575   18802
55    7606    7424    7960     8096    9261   11985
56    6784    8790   10916    12820   15575   18802
57    6184    7424    7960     8096    9261   11985
58    5096    5821    6438     6985    7891    9767
59    5571    7538    8034     9369   11057   13301
60    5660    7538    8034     9369   11057   13301
61    9043    9638    9397    12064   18403   25093
62   17004   19324   33392    36140   41686   48592
63    9638   10332   11546    11924   13688   16576
-----------------------------------------------------
* Ескерту: 1993 жылдың 1-3 тоқсандары бойынша деректер рубльде, 4 тоқсан және 1993 жыл бойынша жалпы орташа жылдық теңгемен белгіленген.