Кадровые вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2003 года N 603
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан "О государственной службе", в связи с принятием решения об отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Комитет внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан:
Салханова Даулета Хамаровича - первым заместителем Командующего внутренними войсками, начальником Главного Штаба внутренних войск;
Санабаева Умутбека Кенжебековича - заместителем Командующего внутренними войсками;
Чокушева Габдулхаха Искаковича - заместителем Командующего внутренними войсками.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлер комитетінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 маусымдағы N 603 қаулысы
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 26-бабының 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетілген лауазымды адамдардың орнынан түсуін қабылдамау жөніндегі шешімнің қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлер комитетіне мыналар тағайындалсын:
Салханов Дәулет Хамарұлы - Ішкі әскерлер қолбасшысының бірінші орынбасары, Ішкі әскерлер бас штабының бастығы;
Санабаев Үмітбек Кенжебекұлы - Ішкі әскерлер қолбасшысының орынбасары;
Шоқышев Ғабдулхах Ысқақұлы - Ішкі әскерлер қолбасшысының орынбасары.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі