О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 21 января 1998 года N 3831"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2003 года N 609
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 21 января 1998 года N 3831".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение Президента Республики Казахстан О признании утратившим силу распоряжения
Президента Республики Казахстан
от 21 января 1998 года N 3831
Признать утратившим силу распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 января 1998 года N 3831 "О Попечительском совете Общенационального фонда по поддержке малообеспеченных граждан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 1, ст. 3).
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 3831 өкімінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 маусымдағы N 609 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 3831 өкімінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 21 қаңтардағы
N 3831 өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Тұрмысы төмен азаматтарды қолдау жөніндегі Жалпыұлттық қордың Қамқоршылар кеңесі туралы" 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 3831 өкімінің (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 1, 3-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті