О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 803
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2003 года N 819
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 803 "О создании Совета по делам инвалидов" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 22, ст. 273).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 маусымдағы N 803 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 тамыздағы N 819 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мүгедектер істері жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 маусымдағы N 803 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 22, 273-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі