О некоторых вопросах выделения финансовых средств на строительство центральной районной больницы с поликлиникой в селе Кулан района имени Турара Рыскулова Жамбылской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2003 года N 842
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству здравоохранения Республики Казахстан на строительство центральной районной больницы с поликлиникой в селе Кулан района имени Турара Рыскулова Жамбылской области 365 532 тысячи (триста шестьдесят пять миллионов пятьсот тридцать две тысячи) тенге за счет экономии бюджетных средств по итогам конкурсов по осуществлению государственных закупок работ и услуг, связанных со строительством объектов образования и здравоохранения на селе, а также в связи с несвоевременной реализацией инвестиционных проектов в течение 2003 года.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 4 "Образование":
цифры "23450397" заменить цифрами "23345097";
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
цифры "17551390" заменить цифрами "17446090";
в программе 400 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство сельских школ" цифры "3697600" заменить цифрами "3592300";
в подпрограмме 032 "Целевые инвестиционные трансферты Атыраускому областному бюджету на строительство сельских школ" цифры "480000" заменить цифрами "477500";
в подпрограмме 035 "Целевые инвестиционные трансферты Жамбылскому областному бюджету на строительство сельских школ" цифры "682600" заменить цифрами "664800";
в подпрограмме 043 "Целевые инвестиционные трансферты Южно-Казахстанскому областному бюджету на строительство сельских школ" цифры "1015300" заменить цифрами "930300";
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
цифры "19003010" заменить цифрами "19108310";
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
цифры "17424401" заменить цифрами "17529701";

Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы ауданының Құлан ауылындағы емханасы бар орталық аудандық аурухананың құрылысына қаржы қаражатын бөлудiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 тамыздағы N 842 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы ауданының Құлан ауылындағы емханасы бар орталық аудандық аурухананың құрылысына ауылда бiлiм беру және денсаулық сақтау объектiлерiн салуға байланысты жұмыстар мен қызметтердi мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асыру жөнiндегi конкурстардың қорытындылары бойынша бюджет қаражатын үнемдеу есебiнен, сондай-ақ 2003 жыл iшiнде инвестициялық жобалардың уақтылы iске асырылмауына байланысты 365 532 мың (үш жүз алпыс бес миллион бес жүз отыз екi мың) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
4 "Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"23450397" деген сандар "23345097" деген сандармен ауыстырылсын;
225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
"17551390" деген сандар "17446090" деген сандармен ауыстырылсын;
400 "Ауыл мектептерiн салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген бағдарламада "3697600" деген сандар "3592300" деген сандармен ауыстырылсын;
032 "Ауыл мектептерiн салуға Атырау облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "480000" деген сандар "477500" деген сандармен ауыстырылсын;
035 "Ауыл мектептерiн салуға Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "682600" деген сандар "664800" деген сандармен ауыстырылсын;
043 "Ауыл мектептерiн салуға Оңтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "1015300" деген сандар "930300" деген сандармен ауыстырылсын;
5 "Денсаулық сақтау" деген функционалдық топта:
"19003010" деген сандар "19108310" деген сандармен ауыстырылсын;
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
"17424401" деген сандар "17529701" деген сандармен ауыстырылсын;

в программе 400 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство центральных районных больниц" цифры "33600" заменить цифрами "399132";
в подпрограмме 034 "Целевые инвестиционные трансферты Жамбылскому областному бюджету на строительство центральных районных больниц" цифры "33600" заменить цифрами "399132";
в программе 401 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство сельских родильных домов" цифры "648360" заменить цифрами "634590";
в подпрограмме 032 "Целевые инвестиционные трансферты Южно-Казахстанскому областному бюджету на строительство родильного дома с женской консультацией в городе Туркестане" цифры "234860" заменить цифрами "221090";
в программе 402 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство туберкулезных организаций и районной больницы" цифры "2318120" заменить цифрами "2071658";
в подпрограмме 033 "Целевые инвестиционные трансферты Кызылординскому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций" цифры "350000" заменить цифрами "266650";
в подпрограмме 034 "Целевые инвестиционные трансферты Западно-Казахстанскому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций" цифры "818420" заменить цифрами "811308";
в подпрограмме 035 "Целевые инвестиционные трансферты Жамбылскому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций" цифры "442100" заменить цифрами "286100";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе "Образование":
по администратору "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 400 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство сельских школ" цифры "3697600" заменить цифрами "3592300";
в подпрограмме 032 "Целевые инвестиционные трансферты Атыраускому областному бюджету на строительство сельских школ" цифры "480000" заменить цифрами "477500";
в строке "Строительство школы на 1200 мест в поселке Доссор Макатского района" цифры "480000" заменить цифрами "477500";
в подпрограмме 035 "Целевые инвестиционные трансферты Жамбылскому областному бюджету на строительство сельских школ" цифры "682600" заменить цифрами "664800";
в строке "Строительство школы им. Сартбаева на 400 мест в селе Пионер Жамбылского района" цифры "135000" заменить цифрами "133000";

400 "Орталық аудандық ауруханаларды салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген бағдарламада "33600" деген сандар "399132" деген сандармен ауыстырылсын;
034 "Орталық аудандық ауруханаларды салуға Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "33600" деген сандар "399132" деген сандармен ауыстырылсын;
401 "Ауылдық перзентхана құрылысына облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген бағдарламада "648360" деген сандар "634590" деген сандармен ауыстырылсын;
032 "Түркiстан қаласында әйелдер кеңесi бар перзентхана үйiн салуға Оңтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "234860" деген сандар "221090" деген сандармен ауыстырылсын;
402 "Туберкулез ұйымдарын және аудандық аурухана салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген бағдарламада "2318120" деген сандар "2071658" деген сандармен ауыстырылсын;
033 "Туберкулез ұйымдарын салуға Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "350000" деген сандар "266650" деген сандармен ауыстырылсын;
034 "Туберкулез ұйымдарын салуға Батыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "818420" деген сандар "811308" деген сандармен ауыстырылсын;
035 "Туберкулез ұйымдарын салуға Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "442100" деген сандар "286100" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
"Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
400 "Ауыл мектептерiн салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген бағдарламада "3697600" деген сандар "3592300" деген сандармен ауыстырылсын;
032 "Ауыл мектептерiн салуға Атырау облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "480000" деген сандар "477500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мақат ауданының Доссор кентiнде 1200 орындық мектеп салу" деген жолда "480000" деген сандар "477500" деген сандармен ауыстырылсын;
035 "Ауыл мектептерiн салуға Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "682600" деген сандар "664800" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл ауданының Пионер ауылында 400 орындық Сартбаев атындағы мектеп салу" деген жолда "135000" деген сандар "133000" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Строительство школы на 400 мест в селе Кулан, район им. Рыскулова" цифры "133700" заменить цифрами "131000";
в строке "Завершение строительства школы на 200 мест в селе Актогай Сарысуского района" цифры "63500" заменить цифрами "50400";
в подпрограмме 043 "Целевые инвестиционные трансферты Южно-Казахстанскому областному бюджету на строительство сельских школ" цифры "1015300" заменить цифрами "930300";
в строке "Строительство школы N 54 им. Аймаутова на 719 мест в селе Карабастау Сайрамского района" цифры "109300" заменить цифрами "103800";
в строке "Строительство двух школ на 1266 и 1200 мест в селе Яссы, город Туркестан" цифры "410000" заменить цифрами "361600";
в строке "Завершение строительства школы им. Жамбыла на 800 мест в селе Шаульдер Отырарского района" цифры "270900" заменить цифрами "239800";
в функциональной группе "Здравоохранение":
по администратору "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 400 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство центральных районных больниц" цифры "33600" заменить цифрами "399132";
в подпрограмме 034 "Целевые инвестиционные трансферты Жамбылскому областному бюджету на строительство центральных районных больниц":
цифры "33600" заменить цифрами "399132";
после строки
"Мойынкумская центральная районная больница
на 125 коек, село Мойынкум                        33600"
дополнить строкой следующего содержания:
"Центральная районная больница с поликлиникой района
имени Т. Рыскулова на 150 коек, село Кулан      365532";
в программе 401 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство сельских родильных домов" цифры "648360" заменить цифрами "634590";
в подпрограмме 032 "Целевые инвестиционные трансферты Южно-Казахстанскому областному бюджету на строительство родильного дома с женской консультацией в городе Туркестане" цифры "234860" заменить цифрами "221090";
в программе 402 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство туберкулезных организаций и районной больницы" цифры "2318120" заменить цифрами "2071658";
в подпрограмме 033 "Целевые инвестиционные трансферты Кызылординскому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций" цифры "350000" заменить цифрами "266650";

"Рысқұлов атындағы ауданының Құлан ауылында 400 орындық мектеп салу" деген жолда "133700" деген сандар "131000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сарысу ауданының Ақтоғай ауылында 200 орындық мектептiң құрылысын аяқтау" деген жолда "63500" деген сандар "50400" деген сандармен ауыстырылсын;
043 "Ауыл мектептерiн салуға Оңтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "1015300" деген сандар "930300" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сайрам ауданының Қарабастау ауылында 719 орындық Аймауытов атындағы N 54 мектептi салу" деген жолда "109300" деген сандар "103800" деген сандармен ауыстырылсын;
"Түркiстан қаласы Яссы ауылында 1266 және 1200 орындық екi мектеп салу" деген жолда "410000" деген сандар "361600" деген сандармен ауыстырылсын;
"Отырар ауданының Шәуiлдiр ауылында 800 орындық Жамбыл атындағы мектептiң құрылысын аяқтау" деген жолда "270900" деген сандар "239800" деген сандармен ауыстырылсын;
"Денсаулық сақтау" деген функционалдық топта:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
400 "Аудандық орталық ауруханаларды салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген бағдарламада "33600" деген сандар "399132" деген сандармен ауыстырылсын;
034 "Орталық аудандық ауруханалар салуға Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада:
"33600" деген сандар "399132" деген сандармен ауыстырылсын;
"125 төсектiк Мойынқұм орталық аудандық
ауруханасы, Мойынқұм ауылы                      33600"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"150 төсектiк T. Рысқұлов атындағы орталық
аудандық емханасы бар аурухана, Құлан ауылы    365532";
401 "Ауылдық перзентхана құрылысына облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген бағдарламада "648360" деген сандар "634590" деген сандармен ауыстырылсын;
032 "Түркiстан қаласында әйелдер кеңесi бар перзентхана үйiн салуға Оңтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "234860" деген сандар "221090" деген сандармен ауыстырылсын;
402 "Туберкулез ұйымдарын және аудандық аурухана салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген бағдарламада "2318120" деген сандар "2071658" деген сандармен ауыстырылсын;
033 "Туберкулез ұйымдарын салуға Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "350000" деген сандар "266650" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Туберкулезный диспансер Аральского района на 100 коек, город Аральск" цифры "150000" заменить цифрами "119500";
в строке "Туберкулезная больница Сырдарьинского района на 50 коек, поселок Теренозек" цифры "100000" заменить цифрами "74250";
в строке "Туберкулезная больница Кармакшинского района на 60 коек, поселок Джосалы" цифры "100000" заменить цифрами "72900";
в подпрограмме 034 "Целевые инвестиционные трансферты Западно-Казахстанскому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций" цифры "818420" заменить цифрами "811308";
в строке "Туберкулезная больница Бурлинского района на 50 коек, город Аксай" цифры "286120" заменить цифрами "282425";
в строке "Туберкулезная больница Казталовского района на 50 коек, село Казталовка" цифры "303400" заменить цифрами "302736";
в строке "Туберкулезное отделение при центральной районной больнице Сырымского района на 25 коек, село Джамбейта" цифры "228900" заменить цифрами "226147";
в подпрограмме 035 "Целевые инвестиционные трансферты Жамбылскому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций" цифры "442100" заменить цифрами "286100";
в строке "Туберкулезная больница Мойынкумского района на 40 коек, село Мойынкум" цифры "162000" заменить цифрами "6000";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2003 года N 540 "О мерах по ликвидации последствий землетрясения и восстановлению объектов социального значения в Жамбылской области":
в Плане мероприятий по восстановлению объектов, пострадавших от землетрясения в районе имени Турара Рыскулова Жамбылской области на 2003-2004 годы, одобренном указанным постановлением:
в графе четвертой строки, порядковый номер 12 раздела "2. Объекты здравоохранения", цифры "165" заменить цифрами "150".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Арал ауданының 100 төсектiк туберкулез диспансерi, Арал қаласы" деген жолда "150000" деген сандар "119500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сырдария ауданының 50 төсектiк туберкулез ауруханасы, Тереңөзек кентi" деген жолда "100000" деген сандар "74250" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қармақшы ауданының 60 төсектiк туберкулез ауруханасы, Жосалы кентi" деген жолда "100000" деген сандар "72900" деген сандармен ауыстырылсын;
034 "Туберкулез ұйымдарын салуға Батыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "818420" деген сандар "811308" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бөрiлi ауданының 50 төсектiк туберкулез ауруханасы, Ақсай қаласы" деген жолда "286120" деген сандар "282425" деген сандармен ауыстырылсын;
"Казталов ауданының 50 төсектiк туберкулез ауруханасы, Казталов ауылы" деген жолда "303400" деген сандар "302736" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сырым ауданының 25 төсектiк аудандық орталық ауруханасының жанындағы туберкулез бөлiмшесi, Жөмбейiт ауылы" деген жолда "228900" деген сандар "226147" деген сандармен ауыстырылсын;
035 "Туберкулез ұйымдарын салуға Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада "442100" деген сандар "286100" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мойынқұм ауданының 40 төсектiк туберкулез ауруханасы, Мойынқұм ауылы" деген жолда "162000" деген сандар "6000" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Жамбыл облысындағы жер сiлкiнiсінiң салдарларын жою және әлеуметтiк маңызды объектiлердi қалпына келтiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 9 маусымдағы N 540 қаулысына :
көрсетiлген қаулымен мақұлданған Жамбыл облысының Тұрар Рысқұлов атындағы ауданындағы жер сiлкiнiсiнен зардап шеккен объектiлердi қалпына келтiру жөнiндегi 2003-2004 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
"2. Денсаулық сақтау объектiлерi" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 12-жолдың төртiншi бағанында "165" деген сандар "150" деген сандармен ауыстырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі