О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 844
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1998 года N 833 "О выдаче лицензий на право недропользования, их переоформлении и внесении изменений в лицензии, отзывах лицензий на право недропользования" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 30, ст. 263):
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 18, 19, 24, исключить;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1392 "О выдаче лицензий на право недропользования, их переоформлении и внесении изменений в лицензии, отзывах лицензий на право недропользования":
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 13, 25, 29, 30, 31, 39, исключить;
в приложении 2 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 17, исключить;
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 июля 1999 года N 1021 "О выдаче лицензий на право недропользования":
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 6, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 844 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Жер қойнауын пайдалану құқығына лицензиялар беру, оларды қайта ресімдеу және лицензияларға өзгерістер енгізу, жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензияларды қайтып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 3 қыркүйектегі N 833 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 30, 263-құжат):
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
реттік нөмірлері 18, 19, 24-жолдар алынып тасталсын;
2) "Жер қойнауын пайдалану құқығына лицензиялар беру, оларды қайта ресімдеу және лицензияларға өзгерістер енгізу, жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензияларды қайтып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1392 қаулысына :
көрсетілген қаулыда 1-қосымшада:
реттік нөмірлері 13, 25, 29, 30, 31, 39-жолдар алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
реттік нөмірі 17-жол алынып тасталсын;
3) "Жер қойнауын пайдалану құқығына лицензиялар беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 шілдедегі N 1021 қаулысына :
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 6-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі