О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31 марта 2006 года N 222 (P060222)
В целях реализации  Указа  Президента Республики Казахстан от 15 августа 2003 года N 1165 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы (далее - План Правительства Республики Казахстан).
2. Руководителям центральных и местных исполнительных органов и государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан (по согласованию), обеспечить надлежащее и своевременное исполнение мероприятий, определенных Планом Правительства Республики Казахстан.
3. Центральным исполнительным органам в двухнедельный срок разработать и утвердить по согласованию с руководством Правительства Республики Казахстан, согласно распределению обязанностей, План мероприятий министерства (агентства) по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы (далее - План министерства (агентства).
4. Государственным органам, непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан (по согласованию), акимам областей, городов Астаны и Алматы в двухнедельный срок разработать и утвердить План мероприятий органа, области, городов Астаны и Алматы по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы (далее - План органа, области (города).
5. Центральным, местным исполнительным и государственным органам непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан (по согласованию):
в десятидневный срок направить утвержденные План министерства (агентства) и План органа, области (города) в Правительство Республики Казахстан и Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
представлять Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан ежеквартально, не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным кварталом:
1) информацию о ходе выполнения мероприятий Плана Правительства Республики Казахстан;
2) аналитическую информацию о ходе реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы на основе выполнения планов Правительства Республики Казахстан, министерства (агентства), органа, области (города).

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 903 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.31. N 222 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" 2003 жылғы 15 тамыздағы N 1165  Жарлығын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жоспары) бекiтiлсiн.
2. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың әрi Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынысты және есеп беретін, мемлекеттiк органдардың (келiсiм бойынша) басшылары Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жоспарында белгiленген іс-шаралардың тиiсiнше және уақытылы орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Орталық атқарушы органдар екi апта мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Министрлiктiң (Агенттiктiң) iс-шаралар жоспарын (бұдан әрi - Министрлiктiң (Агенттiктiң) жоспары) әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң басшылығымен келiсiм бойынша мiндеттердi бөлуге сәйкес бекiтсiн.
4. Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынысты және есеп беретiн мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша), облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi екi апта мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiнде Органның, облыстың, Астана және Алматы қалаларының iс-шаралар жоспарын (бұдан әрi - Органның, облыстың (қаланың) жоспары) әзiрлесiн және бекiтсiн.
5. Орталық, жергiлiктi атқарушы және Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынысты әрi есеп беретiн мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша):
он күн мерзiмде бекiтiлген Министрлiктiң (агенттiктiң) жоспарын және Органның, облыстың (қаланың) жоспарын Қазақстан Республикасының Yкiметiне және Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне жiберсiн;
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне тоқсан сайын, есептi тоқсаннан кейiнгi айдың 5-күнiнен кешiктiрмей мыналарды берiп отырсын:
1) Қазақстан Республикасының Yкiметi жоспарының iс-шараларын орындаудың барысы туралы ақпарат;
2) Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң, министрлiктiң (агенттiктiң), органның, облыстың (қаланың) жоспарларын орындау негiзiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асырудың барысы туралы жалдамалы ақпарат.

6. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан представлять Правительству Республики Казахстан ежеквартально, не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом:
1) сводную информацию о выполнении мероприятий Плана Правительства Республики Казахстан;
2) сводную аналитическую информацию о ходе выполнения Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы.
7. Заместителям Премьер-Министра Республики Казахстан ежеквартально заслушивать информацию руководителей центральных исполнительных органов о ходе выполнения планов соответствующих министерств (агентств) согласно распределению обязанностей.
8. Установить, что:
1) центральные и местные исполнительные органы и государственные органы, непосредственно подчиненные и подотчетные Президенту Республики Казахстан (по согласованию), являющиеся ответственными исполнителями мероприятий, могут два раза в год, к 5 июня и к 5 декабря, вносить в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан предложения об изменениях и дополнениях в План Правительства Республики Казахстан;
2) Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан при необходимости вносит в Правительство Республики Казахстан проекты соответствующих решений о внесении изменений и дополнений в План Правительства Республики Казахстан к 30 июня и к 30 декабря ежегодно;
3) центральные и местные исполнительные органы и государственные органы, непосредственно подчиненные и подотчетные Президенту Республики Казахстан (по согласованию), могут вносить изменения и дополнения в свои планы на основе внесенных изменений и дополнений в План Правительства Республики Казахстан.
9. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
10. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
11. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2003 года N 903
План мероприятий
по реализации Программы Правительства
Республики Казахстан
на 2003-2006 годы  <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 31 октября 2003 г.  N 1084   ; от 26 ноября 2003 г.  N 1183  ; от 29 ноября 2003 г.  N 1210  ; от 19 декабря 2003 г.  N 1273  ; от 5 марта 2004 г.  N 283 ; от 23 июля 2004 года  N 789  ; от 15 ноября 2004 г.  N 1201  ; от 23 июня 2005 г.  N 619  ; от 29 июля 2005 г.  N 795  ; от 2 сентября 2005 г.  N 892  .
_________________________________________________________________________
N    !    Мероприятие       ! Форма       ! Ответственные  !Срок
п/п   !                      ! завершения  ! за исполнение  !исполнения
-------------------------------------------------------------------------
1    !         2            !      3      !        4       !     5
-------------------------------------------------------------------------

6. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi тоқсан сайын, есептi тоқсаннан кейiнгi айдың 15-күнінен кешiктiрмей, Қазақстан Республикасының Үкiметiне мыналарды берiп отырсын:
1) Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жоспары iс-шараларының орындалуы туралы жиынтық ақпарат;
2) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасының орындалу барысы туралы жиынтық жалдамалы ақпарат.
7. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасарлары тоқсан сайын мiндеттердi бөлуге сәйкес тиiстi министрлiктер (агенттiктер) жоспарларының орындалу барысы туралы орталық атқарушы органдар басшыларының ақпаратын тыңдап отырсын.
8. Мыналар:
1) iс-шаралардың жауапты орындаушылары болып табылатын орталық және жергiлiктi атқарушы органдар әрi Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынысты және есеп беретiн мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша) жылына екi рет, 5 маусымға және 5 желтоқсанға Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жоспарына енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар туралы ұсыныстap енгiзе алады;
2) Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлiгi қажет болған реттe жыл сайын, 30 маусымға және 30 желтоқсанға Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жоспарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы тиiстi шешiмдердiң жобаларын Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзедi;
3) орталық және жергiлiктi атқарушы органдар әрi Қазақстан Республикасының Президентiне бағынысты және есеп беретiн мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жоспарына енгiзiлген өзгерiстер мен толықтырулар негiзiнде өздерiнiң жоспарларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзе алады деп белгiленсiн.
9. Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
10. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
11. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 5 қыркүйектегі
N 903 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003-2006 жылдарға
арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар
жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.10.31. N  1084 , 2003.11.26. N  1183 , 2003.11.29. N  1210 , 2003.12.19. N  1273 , 2004.03.05. N  283 , 2004.07.23. N  789 , 2004.11.15. N  1201 , 2005.06.23. N  619 , 2005.07.29  N 795 ,  2005.09.02. N  892 , 2006.02.09.  N 95  қаулыларымен.
___________________________________________________________________
Р/с     |            Іс-шара           | Аяқтау  | Орында. |Орындау
N       |                              | нысаны  | луына   |мерзімі
|                              |         | жауап.  |
|                              |         | тылар   |
___________________________________________________________________
1                   2                    3         4       5
___________________________________________________________________

1. Региональная политика
1.1. Региональное развитие
1.1.1. Разработать           Указ           МЭБП,           III квартал
Стратегию             Президента     центральные     2005 года
территориального      Республики     и местные
развития              Казахстан      исполнительные
Республики                           органы
» Казахстан
до 2015 года
1.1.2. Разработать Программу Проект         МЭБП, заинтере- IV квартал
развития малых горо-  постановления  сованные минис- 2003 года
дов на 2004-2006 годы Правительства  терства и ведом-
Республики     ства, акимы
Казахстан      областей
1.2. Жилищно-коммунальная сфера
1.2.1. Провести анализ       Предложение    МИТ, АРЕМ (по   I квартал
работы КСК и иных     Правительству  согласованию),  2004 года
форм управления       Республики     акимы областей,
объектами кондо-      Казахстан      гг. Астаны и
миниумов с целью                     Алматы
подготовки предло-
жений по совершен-
ствованию системы
управления жилищным
фондом
1.2.2. Разработать проект    Проект         МИТ             I квартал
Закона Республики     Закона                         2004 года
Казахстан "О внесении Республики
изменений и дополне-  Казахстан
ний в  Закон  Респуб-
лики Казахстан "Об
архитектурной,
градостроительной
и строительной
деятельности в Рес-
публике Казахстан"
в части уточнения
компетенции уполно-
моченного государ-
ственного органа в
жилищно-коммунальной
сфере
1.2.3. Разработать          Проект         МИТ, акимы      II
Программу развития   постановления  областей,       квартал
жилищно-             Правительства  гг. Астаны и    2005
коммунальной сферы в Республики     Алматы          года
Республике Казахстан Казахстан
на 2006-2008 годы
2. Индустриально-инновационная политика
2.1.   Разработать План      Проект         МЭБП, МИТ       III
мероприятий на 2003-  постановления                  квартал
2005 годы по реализа- Правительства                  2003 года
ции Стратегии индуст- Республики
риально-инновацион-   Казахстан
ного развития на
2003-2015 годы
2.2.   Разработать проект    Проект         МИТ             II квартал
Закона Республики     Закона                         2004 года
Казахстан "О техни-   Республики
ческом регулировании" Казахстан
2.3.   Разработать           Проект         МИТ             IV квартал
Программу развития    постановления                  2003 года
государственной сис-  Правительства
темы обеспечения      Республики
единства измерений    Казахстан
на 2004-2006 годы

1. Өңірлік саясат
1.1. Өңірлік даму
1.1.1.   2015 жылға дейiн Қазақстан     Қазақстан   ЭБЖМ,     2005
Республикасының аумақтық       Респу-      орталық   жылғы
даму Стратегиясын әзiрлеу      бликасы     және      IІІ
Президен-   жергі-    тоқсан
тiнiң       лікті
Жарлығы     атқарушы
органдар
1.1.2.   Шағын қалаларды дамытудың      Қазақстан   ЭБЖМ,     2004
2004-2006 жылдарға арналған    Республи.   мүдделі   жылғы
бағдарламасын әзiрлеу          касының     министр.  IV
Үкіметі     ліктер    тоқсан
қаулысының  мен
жобасы      ведомст.
волар,
облыс.
тардың
әкімдері
1.2. Тұрғын үй-коммуналдық сала
1.2.1.   Tұрғын үй қорын басқару        Қазақстан   ИСМ, ТМРА 2004
жүйесiн жетiлдiру жөнiнде      Республи.   (келiсiм  жылғы
ұсыныстарды дайындау           касының     бойынша),  І
мақсатында ПИК және            Yкiметiне   облыс.    тоқсан
кондоминиум объектiлерiн       ұсыныстар   тардың,
басқарудың өзге де                         Астана
нысандарының жұмысына                      және
талдау жүргізу                             Алматы
қалала.
рының
әкiмдері
1.2.2.   "Қазақстан Республикасындағы   Қазақстан   ИСМ       2004
сәулет, қала құрылысы және     Республи.             жылғы
құрылыс қызметi туралы"        касы                   I
Қазақстан Республикасы Заңына  Заңының               тоқсан
өзгерiстер мен толықтырулар    жобасы
енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасын
тұрғын үй-коммуналдық
саладағы уәкiлеттi
мемлекеттiк органның
құзыретiн нақтылау бөлiгiнде
әзірлеу
1.2.3.   Қазақстан         Қазақстан        ИСМ,          2005 жылғы
Республикасында   Республикасының  облыстардың,  II тоқсан
тұрғын-үй         Үкiметi          Астана және
коммуналдық       қаулысының       Алматы
саланы дамытудың  жобасы           қалаларының
2006-2008                          әкiмдерi
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
2. Индустриялық-инновациялық саясат
2.1.     Индустриялық-инновациялық      Қазақстан   ЭБЖМ,     2003
дамудың 2003-2015 жылдарға     Республи.   ИСМ       жылғы
арналған стратегиясын iске     касының                ІІІ
асыру жөнiндегi 2003-2005      Yкiметi               тоқсан
жылдарға арналған iс-шаралар   қаулысының
жоспарын әзiрлеу               жобасы
2.2.     "Техникалық реттеу туралы"     Қазақстан   ИСМ       2004
Қазақстан Республикасы         Республи.             жылғы
Заңының жобасын әзiрлеу        касы                   ІІ
Заңының               тоқсан
жобасы
2.3.     Өлшемдер бiрлiгiн қамтамасыз   Қазақстан   ИСМ       2003
ету мемлекеттiк жүйесiн        Республи.             жылғы
дамытудың 2004-2006 жылдарға   касының                IV
арналған бағдарламасын         Yкiметi               тоқсан
әзiрлеу                        қаулысының
жобасы

2.4.   Разработать           Проект         МИТ             IV квартал
Программу развития    постановления                  2003 года
национальных систем   Правительства
стандартизации и сер- Республики
тификации на 2004-    Казахстан
2006 годы
2.1. Минерально-сырьевой комплекс
2.1.1. Разработать           Проект         МЭМР, акимы     IV квартал
Программу развития    постановления  областей,       2003 года
газовой отрасли в     Правительства  гг. Астаны и
Республике Казахстан  Республики     Алматы, ЗАО
на 2004-2010 годы     Казахстан      НК "КазМунай-
(I этап - 2004-2006                  газ" (по
годы)                                согласованию)
2.1.2. Разработать План      Проект         МЭМР            III
мероприятий по реали- постановления                  квартал
зации Государственной Правительства                  2003 года
программы освоения    Республики
казахстанского сек-   Казахстан
тора Каспийского моря
на 2003-2015 годы
2.1.3. Разработать           Проект         МЭМР            IV квартал
Программу развития    постановления                  2003 года
урановой промышлен-   Правительства
ности Республики      Республики
Казахстан на 2004-    Казахстан
2015 годы (1 этап -
2004-2006 годы)
2.2. Электроэнергетика и угольная промышленность
2.2.1  Разработать           Проект         МЭМР, МООС,     IV квартал
Программу по энерго-  постановления  МТК, акимы      2005 года
сбережению на 2006-   Правительства  областей,
2016 годы (1 этап     Республики     гг. Астаны и
2006-2008 годы)       Казахстан      Алматы
2.2.2. Разработать           Проект         МЭМР            IV квартал
Программу развития    постановления                  2006 года
атомной энергетики    Правительства
в Республике Казахс-  Республики
тан на 2006-2030 годы Казахстан
(1 этап - 2006-2008
годы)
2.3. Обрабатывающая промышленность
2.3.1. Разработать           Проект         МЭМР            IV квартал
Программу развития    постановления                  2003 года
нефтехимической про-  Правительства
мышленности Респуб-   Республики
лики Казахстан на     Казахстан
2004-2010 годы
(1 этап - 2004-2005
годы)
2.3.2.-2.3.5.  (исключены - N 619 от 23.06.2005 г.)
2.3.6. Выработать           Информация     МЭМР, аким      IV квартал
предложения           Правитель-     Атырауской      2005 года
по созданию           ству           области,
специальной           Республики     АО "НК
экономической зоны    Казахстан      "Казмунайгаз"
"Национальный                        (по согласо-
индустриальный                       ванию), АО
нефтехимический                      "Разведка
технопарк в                          Добыча
Атырауской области"                  "КазМунайГаз"
(по согласо-
ванию)

2.4.     Ұлттық жүйелердi стандарттау   Қазақстан   ИСМ       2003
және сертификаттауды           Республи.             жылғы
дамытудың 2004-2006 жылдарға   касының                IV
арналған бағдарламасын         Yкiметi               тоқсан
әзiрлеу                        қаулысының
жобасы
2.1. Минералдық-шикiзат кешенi
2.1.1.   Қазақстан Республикасында газ  Қазақстан   ЭМРМ,     2003
саласын дамытудың 2004-2010    Республи.   облыс.    жылғы
жылдарға арналған              касының     тардың,    IV
бағдарламасын әзірлеу          Yкiметi     Астана    тоқсан
(І кезең - 2004-2006 жылдар)   қаулысының  және
жобасы      Алматы
қалала.
рының
әкімдері,
"ҚазМұ.
найГаз"
ҰК ЖАҚ
(келісім
бойынша)
2.1.2.   Каспий теңiзiнiң қазақстандық  Қазақстан   ЭМРМ      2003
секторын игерудің 2003-2015    Республи.             жылғы
жылдарға арналған мемлекеттiк  касының                ІІІ
бағдаpламасын iске асыру       Yкiметi               тоқсан
жөнiндегi iс-шаралар жоспарын  қаулысының
әзiрлеу                        жобасы
2.1.3.   Қазақстан Республикасының уран Қазақстан   ЭМРМ      2003
өнеpкәсiбiн дамытудың 2004-    Республи.             жылғы
2015 жылдарға арналған         касының                IV
бағдарламасын әзiрлеу          Yкiметi               тоқсан
(I кезең - 2004-2006 жылдар)   қаулысының
жобасы
2.2. Электр энергетикасы және көмір өнеркәсібі
2.2.1.   Энергияны үнемдеу жөнiндегi    Қазақстан   ЭМРМ,     2005
2006-2016 жылдарға арналған    Республи.   ҚОҚМ,     жылғы
бағдарламаны әзiрлеу           касының     ККМ,       IV
(І кезең - 2006-2008 жылдар)   Yкiметi     облыс.    тоқсан
қаулысының  тардың,
жобасы      Астана
және
Алматы
қалала.
рының
әкімдері
2.2.2.   Қазақстан Республикасында      Қазақстан   ЭМРМ      2006
атом энергетикасын дамытудың   Республи.             жылғы
2006-2030 жылдарға арналған    касының                IV
бағдарламасын әзiрлеу          Yкiметi               тоқсан
(І кезең - 2006-2008 жылдар)   қаулысының
жобасы
2.3. Өңдеу өнеркәсібі
2.3.1.   Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ЭМРМ      2003
мұнай-химия өнеркәсiбiн        Республи.             жылғы
дамытудың 2004-2010 жылдарға   касының                IV
арналған бағдарламасын         Yкiметi               тоқсан
әзiрлеу                        қаулысының
(I кезең - 2004-2005 жылдаp)   жобасы
2.3.2.-2.3.5.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
2.3.6.   "Атырау облысындағы ұлттық     Қазақстан   ЭМРМ,     2005
индустриялық мұнай-химия       Республи-   Атырау    жылғы
технопаркі" арнайы эконо-      касының     облысының  IV
микалық аймағын құру жөнін-    Үкiметiне   әкiмi,    тоқсан
дегі ұсыныстарды тұжырымдау    ақпарат     "ҚазМұнай
Газ" ҰК"
АҚ (келi-
сім бо-
йынша),
"Қаз Мұнай
Газ"
Барлау
Өндiру"
АҚ (ке-
лiсiм
бойынша)

2.4. Строительство
2.4.1. Разработать         проект          МИТ, МЭБП, МФ,   IV
Государст-          Указа           Нацбанк (по      квартал
венную              Президента      согласованию)    2004
программу           Республики                       года
развития            Казахстан
жилищного
строительства
в Республике
Казахстан на
2005-2007
годы
2.4.2. Совершенствовать      Проекты        Нацбанк (по     Постоянно
систему ипотечного    нормативных    согласованию),
кредитования жилищ-   правовых актов АРНФРФО (по
ного строительства                   согласованию),
и строительных                       МИТ, МФ, МЭБП
сбережений
2.4.3. Разработать           Проект         МИТ             IV квартал
Программу развития    постановления                  2004 года
промышленности        Правительства
строительных          Республики
материалов,           Казахстан
изделий и
конструкций в
Республике
Казахстан на
2005-2014 годы
2.4.4. Обеспечить в         Отчет          МИТ, АС,        Январь
2005 году ввод        Правительству  акимы           2006 года
за счет средств       Республики     областей,
республиканского      Казахстан      гг. Астаны
бюджета 1600                         и Алматы
квартир для
социально защищаемых
групп населения и
11700 квартир через
систему ипотечного
кредитования
2.4.5. Обеспечить            Отчет          МИТ,            Ежемесячно
в 2005-2007 годах     Правительству  акимы           20 числа
ввод по всем          Республики     областей,
источникам            Казахстан      гг. Астаны
финансирования                       и Алматы
12 млн. кв. метров
жилья (195 тыс.
квартир)
2.4.6. Разработать проект    Проект         МФ, МИТ,        Июнь
постановления         постановления  акимы           2005 года
Правительства         Правительства  областей и
Республики Казахстан  Республики     гг. Астаны
"О внесении           Казахстан      и Алматы
изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 1 сентября 2004
года№N 923 "Об
утверждении Правил
реализации местными
исполнительными
органами областей,
городов Астаны
и Алматы гражданам
Республики Казахстан
жилья, построенного
в рамках реализации
Государственной
программы развития
жилищного строитель-
ства в Республике
Казахстан на 2005-
2007 годы",
обеспечивающих
справедливое
распределение
доступного жилья
в части детализации
категорий граждан,
имеющих на это право
2.5. Малый и средний бизнес
2.5.1. Подготовить предло-   Предложения    МИТ, АРЕМ       IV квартал
жения по расширению   Правительству  (по согласо-    2003 года
и совершенствованию   Республики     ванию), обще-
общественной системы  Казахстан      ственные
защиты свободы пред-                 объединения
принимательства                      предпринимате-
лей

2.4. Құрылыс
2.4.1.  Қазақстан        Қазақстан        ИСМ,ЭБЖМ,         2004
Республикасында  Республикасының  Қаржымині,        жылғы
тұрғын үй құры-  Президенті       Ұлттық Банк       IV
лысын дамытудың  Жарлығының       (келiсiм          тоқсан
2005-2007 жыл-   жобасы           бойынша)
дарға арналған
мемлекеттік бағ-
дарламасын
әзiрлеу
2.4.2.   Тұрғын үй құрылысын            Нормативтiк Ұлттық    Тұрақ.
ипотекалық кредиттеу және      құқықтық    Банк      ты
құрылыс жинақтары жүйесiн      кесiмдердiң (келісім
жетiлдiру                      жобалары    бойынша),
ҚНРА,
(келiсiм
бойынша),
ИСМ, ҚарМ,
ЭБЖМ
2.4.3    Қазақстан        Қазақстан         ИСМ           2004
Республикасында  Республикасының                 жылғы
Құрылыс          Үкiметi                         IV тоқсан
материалдары,    қаулысының
бұйымдары мен    жобасы
конструкция.
ларының
өнеркәсібiн
дамытудың
2005-2014
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
2.4.4.   2005 жылы республикалық        Қазақстан   ИСМ, СА,  2006
бюджет қаражаты есебiнен       Республи-   облыс-    жылғы
халықтың әлеуметтiк қорғала-   касының     тардың,   қаңтар
тын топтары үшін 1600 пәтердi  Үкiметiне   Астана
және ипотекалық кредит беру    есеп        және
жүйесі арқылы 11700 пәтерді                Алматы
iске қосуды қамтамасыз ету                 қалала-
рының
әкiмдерi
2.4.5.   2005 - 2007 жылдары қаржы-     Қазақстан   ИСМ,      Ай
ландырудың барлық көздерi      Республи-   облыс-    сайын
бойынша 12 млн. шаршы метр     касының     тардың,   20-
тұрғын үйдi (195 мың пәтер)    Үкiметiне   Астана    күні
iске қосуды қамтамасыз ету     есеп        және
Алматы
қалала-
рының
әкiмдерi
2.4.6.   Оған құқығы бар азаматтардың   Қазақстан   Қаржыми-  2005
санаттарын нақтылау бөлiгiнде  Республи-   нi, ИСМ,  жылғы
қол жетiмдi тұрғын үйлердi     касының     Астана    маусым
әдiл бөлудi қамтамасыз ететiн  Үкiметi     және
"Облыстардың, Астана және      қаулысының  Алматы
Алматы қалалары жергiлiктi     жобасы      қалала-
атқарушы органдарының                      рының
Қазақстан Республикасында                  әкiмдерi
тұрғын үй құрылысын дамытудың
2005 - 2007 жылдарға арналған
мемлекеттiк бағдарламасын
iске асыру шеңберiнде салынған
тұрғын үйдi Қазақстан Респу-
бликасының азаматтарына сату
ережесiн бекiту туралы"
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 2004 жылғы 1 қыр-
күйектегi N 923 қаулысына
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасының Үкiметi
қаулысының жобасын әзiрлеу
2.5. Шағын және орта бизнес
2.5.1.   Кәсiпкерлiк бостандығын        Қазақстан   ИСМ,      2003
қорғаудың қоғамдық жүйесiн     Республи.   ТМРА      жылғы
кеңейту және жетiлдiру         касының     (келiсiм   IV
жөнiндегi ұсыныстарды          Үкiметiне   бойынша), тоқсан
дайындау                       ұсыныстар   кәсiп.
керлердің
қоғамдық
бiрлес.
тiктері

2.5.2. Разработать Государ-  Проекты        МИТ, НКДСЖ (по  IV квартал
ственную программу    Указа Прези-   согласованию)   2003 года
развития и поддержки  дента Респуб-
малого предпринима-   лики Казахстан,
тельства в Республике постановления
Казахстан на 2003-    Правительства
2005 годы и План      Республики
мероприятий по ее     Казахстан
реализации
2.5.3. Внести изменения и    Проекты        МЭБП, МЮ, МИТ,  IV квартал
дополнения в дейст-   нормативных    другие госу-    2003 года
вующие нормативные    правовых       дарственные
правовые акты в части актов          органы -
совершенствования                    лицензиары
системы лицензирова-
ния
2.5.4.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
2.5.5. Разработать проект    Проект Закона  МИТ, МЭБП       Май
Закона Республики     Республики                     2005 года
Казахстан "О частном  Казахстан
предпринимательстве"
2.5.6. Разработать проект    Проект         МИТ, МЮ,        Май
Закона Республики     Закона         МЭБП            2005 года
Казахстан             Республики
"О внесении           Казахстан
изменений и
дополнений в
некоторые законо-
дательные акты
Республики
Казахстан по
вопросам пред-
принимательства
2.5.7. Разработать проект    Проект         МЭБП, МФ,       Июль
Закона Республики     Закона         МИТ             2005 года
Казахстан,            Республики
направленный на       Казахстан
расширение сферы
применения
специального
налогового режима
для субъектов
малого пред-
принимательства
2.5.8. Разработать проект    Проект         МЮ              Май
Закона Республики     Закона                         2005 года
Казахстан,            Республики
направленный на       Казахстан
исключение репрес-
сивного характера
административных
взысканий для
субъектов пред-
принимательства
2.5.9. Провести              Проекты        МЭБП, МФ,       Июль
инвентаризацию видов  нормативных    АРЕМ, МИТ,      2005 года
деятельности          правовых       центральные
государственных       актов          исполни-
предприятий и                        тельные
естественных                         органы,
монополистов,                        акимы
учредительных                        областей,
документов                           гг. Астаны
национальных                         и Алматы
компаний, субъектов
естественных
монополий и их
дочерних, зависимых
и совместно
контролируемых
организаций на
предмет выявления
непрофильных
функций для
передачи их
в конкурентную
среду малого и
среднего бизнеса
2.5.10.Разработать           Проект         МЭБП, МФ,       Июль
Концепцию по          постановления  МЭМР, МТК,      2005 года
созданию              Правительства  МСХ, МИТ,
государственной       Республики     националь-
холдинговой           Казахстан      ные компании
компании
2.5.11.Осуществить           Проект         МИТ,            Июль
капитализацию         постановления  МЭБП, МФ        2005 года
АО "ФРМП" за счет     Правительства
средств               Республики
республиканского      Казахстан
бюджета в объеме
10 млрд. тенге
2.5.12.Внедрить систему      Отчет          МИТ, МЭБП,      Ноябрь
страхования рисков,   Правительству  МФ, АРНФРФО     2005 года
связанных с           Республики     (по согла-
кредитованием         Казахстан      сованию),
субъектов малого                     Нацбанк
предпринимательства                  (по согла-
банками второго                      сованию)
уровня

2.5.2.   Қазақстан Республикасында      Қазақстан   ИСМ,      2003
шағын кәсiпкерлiктi дамытудың  Республи.   ОӘIҰК     жылғы
және қолдаудың 2003-2005       касы        (келiсiм   IV
жылдарға арналған мемлекеттiк  Президентi  бойынша)  тоқсан
бағдарламасын және оны iске    Жарлығының,
асыру жөнiндегi iс-шаралар     Қазақстан
жоспарын әзiрлеу               Республи.
касының
Үкiметi
қаулысының
жобалары
2.5.3.   Қолданыстағы нормативтiк       Нормативтiк ЭБЖМ,     2003
құқықтық кесiмдерге            құқықтық    ӘдМ,      жылғы
лицензиялау жүйесiн жетiлдiру  кесiмдердiң ИСМ,       IV
бөлiгiнде өзгерiстер мен       жобалары    басқа да  тоқсан
толықтырулар енгiзу                        мемле.
кеттiк
органдар -
лицен.
зиарлар
2.5.4.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
2.5.5.   "Жеке кәсiпкерлiк туралы"      Қазақстан   ИСМ, ЭБЖМ 2005
Қазақстан Республикасы         Респу-                жылғы
Заңының жобасын әзiрлеу        бликасы               мамыр
Заңының
жобасы
2.5.6.   "Қазақстан Республикасының     Қазақстан   ИСМ, ӘдМ, 2005
кейбiр заңнамалық актiлерiне   Респу-      ЭБЖМ      жылғы
кәсiпкерлiк мәселелерi         бликасы               мамыр
бойынша өзгерiстер мен толық-  Заңының
тырулар енгiзу туралы"         жобасы
Қазақстан Республикасы
Заңының жобасын әзiрлеу
2.5.7.   Шағын кәсiпкерлiк субъектi-    Қазақстан   ЭБЖМ,     2005
лерi үшiн арнайы салық         Респу-      Қаржы-    жылғы
режимiн қолдану аясын          бликасы     минi,     шiлде
кеңейтуге бағытталған          Заңының     ИСМ
Қазақстан Республикасы         жобасы
Заңының жобасын әзiрлеу
2.5.8.   Кәсiпкерлiк субъектiлерi       Қазақстан   ӘдМ       2005
үшiн әкiмшiлiк өндiрiп         Респу-                жылғы
алулардың репрессивтi          бликасы               мамыр
сипатын болдырмауға            Заңының
бағытталған Қазақстан          жобасы
Республикасы Заңының жобасын
әзiрлеу
2.5.9.   Мемлекеттiк кәсiпорындармен    Нормативтiк ЭБЖМ,     2005
табиғи монополистердiң         құқықтық    Қаржы-    жылғы
қызмет түрлерiне, ұлттық       кесiмдердiң минi,     шiлде
компаниялардың, табиғи         жобалары    ТМРА,
монополия субъектiлерiнiң                  ИСМ,
және олардың еншiлес, тәуелдi              орталық
және бiрлесiп бақылайтын                   атқарушы
ұйымдарының құрылтай құжат-                органдар,
тарына оларды шағын және орта              облыс-
бизнестiң бәсекелi                         тардың,
ортасына беру үшiн бейiндi                 Астана
емес функцияларын анықтау                  және
мәнiне түгендеу жүргiзу                    Алматы
қалала-
рының
әкiмдерi
2.5.10.  Мемлекеттiк холдингтiк         Қазақстан   ЭБЖМ,     2005
компания құру жөнiндегi        Республи-   Қаржыми-  жылғы
тұжырымдаманы әзiрлеу          касының     нi, ЭMPM, шiлде
Үкiметi     ККМ, АШМ,
қаулысының  ИСМ,
жобасы      ұлттық
компа-
ниялар
2.5.11.  Республикалық бюджет қаражаты  Қазақстан   ИСМ,      2005
есебiнен 10 млрд. теңге көле-  Республи-   ЭБЖМ,     жылғы
мiнде "ШКДҚ" АҚ-ға капитал-    касының     Қаржы-    шiлде
дандыруды жүзеге асыру         Yкiметi     минi
қаулысының
жобасы
2.5.12.  Екiншi деңгейдегi банктердiң   Қазақстан   ИСМ,      2005
шағын кәсiпкерлiк субъектi-    Республи-   ЭБЖМ,     жылғы
лерiне кредит беруге байла-    касының     Қаржы-    қараша
нысты тәуекелдердi сақтанды-   Yкiметiне   минi,
рудың жүйесiн енгiзу           есеп        ҚНРА
(келiсiм
бойынша),
Ұлттық
Банк
(келiсiм
бойынша)

2.6. Научно-технологическая и инновационная политика
2.6.1. Разработать научно-   Проект         МОН, МТК        IV квартал
техническую программу постановления                  2003 года
"Национальная система Правительства
космического монито-  Республики
ринга Республики      Казахстан
Казахстан" на 2004-
2006 годы
2.6.2. Разработать научно-   Проект         МОН             IV квартал
техническую программу постановления                  2003 года
"Научно-техническое   Правительства
обеспечение монито-   Республики
ринга и генетического Казахстан
картирования возбуди-
телей особо опасных
инфекций растений и
животных для био-
безопасности Респуб-
лики Казахстан" на
2004-2006 годы
2.6.3. Совершенствовать      Проект         МОН, МЭБП,      I квартал
механизм финансирова- нормативного   МИТ             2004 года
ния научных исследо-  правового
ваний на основе кон-  акта
курса, предоставления
научных грантов и
проведения государст-
венной научно-техни-
ческой экспертизы
2.6.4. Разработать научно-   Проект         МЭМР            IV квартал
техническую программу постановления                  2003 года
"Развитие атомной     Правительства
энергетики в Респуб-  Республики
лике Казахстан" на    Казахстан
2004-2008 годы
(I этап - 2004-2006
годы)
2.6.5. Обеспечить формиро-   Проект         МЭМР            IV квартал
вание и развитие      постановления                  2005 года
технопарка "Парк      Правительства
ядерных технологий"   Республики
в г. Курчатове        Казахстан
2.6.6. Разработать Научно-   Проект         МИТ, МОН,       IV квартал
техническую программу постановления  АИС, КНБ (по    2003 года
проведения научных    Правительства  согласованию)
исследований и техни- Республики
ческих разработок в   Казахстан
области защиты инфор-
мации на 2004-2005
годы
2.6.7. Развивать информа-    Проект         МОН             I квартал
ционную инфраструк-   нормативного                   2004 года
туру науки и научно-  правового
технической сферы     акта
Республики Казахстан
на 2004-2006 годы
2.6.8. Провести анализ       Предложения    МЭБП, МИТ,      I квартал
республиканских       Правительству  МОН, МЭМР,      2004 года
научно-технических    Республики     МСХ, МЗ
программ и подгото-   Казахстан
вить предложения о
целесообразности
дальнейшей их реали-
зации или корректи-
ровке с учетом пот-
ребностей реального
сектора и Стратегии
индустриально-инно-
вационного развития
2.6.9  Разработать научно-   Проект         МИТ             IV квартал
техническую программу постановления                  2003 года
"Научно-техническое   Правительства
обеспечение устойчи-  Республики
вого функционирования Казахстан
и стратегических при-
оритетов развития
горно-металлургичес-
кого комплекса Рес-
публики Казахстан"

2.6. Ғылыми-технологиялық және инновациялық саясат
2.6.1.   "Қазақстан Республикасының     Қазақстан   БҒМ, ККМ  2003
ғарыштық мониторингiнiң        Республи.             жылғы
ұлттық жүйесi" 2004-2006       касының                IV
жылдарға арналған              Үкiметi               тоқсан
ғылыми-техникалық              қаулысының
бағдарламасын әзiрлеу          жобасы
2.6.2.   "Қазақстан Республикасының     Қазақстан   БҒМ       2003
биологиялық қауiпсiздiгi       Республи.             жылғы
үшiн аса қауiптi жұқпалы       касының                IV
ауруларды қоздырғыш            Үкiметi               тоқсан
өсiмдiктер мен жануарлардың    қаулысының
мониторингiн және генетикалық  жобасы
картасын жасауды ғылыми-
техникалық қамтамасыз ету"
2004-2006 жылдарға арналған
ғылыми-техникалық
бағдарламасын әзiрлеу
2.6.3.   Конкурс негiзiнде ғылыми       Нормативтiк БҒМ,      2004
зерттеулердi қаржыландыру,     құқықтық    ЭБЖМ,     жылғы
ғылыми гранттар беру және      кесiмнiң    ИСМ        І
мемлекеттiк                    жобасы                тоқсан
ғылыми-техникалық сараптама
жүргiзу тетiгiн жетiлдiру
2.6.4.   "Қазақстан Республикасында     Қазақстан   ЭМРМ      2003
атом энергетикасын дамыту"     Республи.             жылғы
2004-2008 жылдарға арналған    касының                IV
ғылыми-техникалық              Үкiметi               тоқсан
бағдарламасын                  қаулысының
әзiрлеу                        жобасы
(І-кезең - 2004-2006 жылдаp)
2.6.5.   Курчатов қаласында "Ядролық    Қазақстан   ЭМРМ      2005
технологиялар паркі"           Республи.             жылғы
технопаркiн қалыптастыруды     касының                IV
және дамытуды қамтамасыз ету   Үкiметi               тоқсан
қаулысының
жобасы
2.6.6.   Ақпаратты қорғау саласында     Қазақстан   ИСМ, БҒМ, 2003
ғылыми зерттеулер мен          Республи.   АБА, ҰҚК  жылғы
техникалық әзiрлемелер         касының    (келісім    IV
жүргiзудiң 2004-2005 жылдарға  Үкiметi     бойынша) тоқсан
арналған ғылыми-техникалық     қаулысының
бағдарламасын әзiрлеу          жобасы
2.6.7.   Қазақстан Республикасының      Нормативтік БҒМ       2004
ғылым және ғылыми-техникалық   құқықтық              жылғы
саласының 2004-2006 жылдарға   кесімнің               І
арналған ақпараттық            жобасы               тоқсан
инфрақұрылымын дамыту
2.6.8.   Республикалық ғылыми-          Қазақстан   ЭБЖМ,     2004
техникалық бағдарламаларға     Республи.   ИСМ,      жылғы
талдау жүргiзу және нақты      касының     БҒМ,       І
сектордың және Индустpиялық-   Үкіметіне   ЭМРМ,     тоқсан
инновациялық даму              ұсыныстар   АШМ,
стратегиясының                             ДСМ
қажеттiлiктерiн ескере
отырып, оларды одан әрi iске
асырудың немесе түзетудiң
орындылығы туралы
ұсыныстар дайындау
2.6.9.   Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ИСМ       2003
тау-кен металлургия кешенiнiң  Республи.             жылғы
тұрақты жұмыс істеуін және     касының                ІV
оны дамытудың стратегиялық     Үкіметі               тоқсан
басымдықтарын ғылыми-          қаулысының
техникалық қамтамасыз ету"     жобасы

на 2004-2006 годы
2.6.10 Оптимизировать сеть   Проект         МОН             I квартал
государственных       постановления                  2004 года
научных организаций   Правительства
Республики
Казахстан
2.6.11. Разработать          Проект Указа   МИТ, МОН,       IV квартал
Государственную      Президента     МЭМР,           2004 года
программу            Республики     заинтересован-
формирования         Казахстан      ные государст-
и развития                          венные органы
национальной
инновационной
системы
2.6.12. Разработать проект   Проект Закона  МИТ, МЭБП,      II квартал
Закона Республики    Республики     МОН, МЭМР,      2005 года
Казахстан "О госу-   Казахстан      заинтересован-
дарственной                         ные государст-
поддержке                           венные органы
инновационной
деятельности"
2.6.13. Разработать          Проект         МИТ, МЭБП,      III квартал
Концепцию            постановления  МФ, Банк        2004 года
деятельности         Правительства  Развития
АО "Банк Развития    Республики     Казахстана,
Казахстана" на       Казахстан      Нацбанк (по
рынках ближнего                     согласованию),
зарубежья                           АРНФРФО (по
согласованию)
2.6.14.С участием            Проект         МИТ, МЭБП,      Июнь
представителей        постановления  МФ, МТК,        2005 года
частного сектора      Правительства  МСХ, АО
разработать планы     Республики     "ЦМАИ" (по
по созданию и         Казахстан      согласова-
развитию семи                        нию)
пилотных кластеров
в следующих
сегментах рынка:
туризм;
стройматериалы;
текстильная
промышленность;
пищевая
промышленность;
металлургия;
нефтегазовое
машиностроение;
транспортно-
логистические
услуги
3. Аграрная политика
3.1.   Разработать           Проект         АЗР, МСХ        IV квартал
Программу по рацио-   постановления                  2004 года
нальному использо-    Правительства
ванию земель сельско- Республики
хозяйственного назна- Казахстан
чения
3.2.   Провести работы по    Информация     АЗР, МСХ        IV квартал
оценке и инвентари-   Правительству                  2004 года
зации земель сельско- Республики
хозяйственного назна- Казахстан
чения
3.3.   Обеспечить сохранение Проект         МСХ             I квартал,
и развивать племенное постановления                  ежегодно
дело и элитное        Правительства
семеноводство         Республики
Казахстан

2004-2006 жылдарға арналған
ғылыми-техникалық
бағдарламасын әзірлеу          Қазақстан   БҒМ       2004
2.6.10.  Мемлекеттiк ғылыми ұйымдар     Республи.             жылғы
желiсiн оңтайландыру           касының                 І
Үкiметi               тоқсан
қаулысының
2.6.11.  Ұлттық           Қазақстан         ИСМ, БҒМ,     2004 жылғы
инновациялық     Республикасының   ЭМРМ,         IV тоқсан;
жүйенi           Президентi        мүдделi
қалыптастыру     Жарлығының        мемлекеттiк
мен дамытудың    жобасы            органдар
мемлекеттік
бағдарламасын
әзiрлеу
2.6.12.  "Инновациялық    Қазақстан         ИСМ, ЭБЖМ,    2005 жылғы
қызметті мем-    Республикасы      БҒМ, ЭМРМ     II тоқсан
лекеттiк қолдау  Заңының жобасы    мүдделі
туралы"                            мемлекеттiк
Қазақстан                          органдар
Республикасы
Заңының
жобасын әзiрлеу
2.6.13.  "Қазақстанның    Қазақстан         ИСМ, ЭБЖМ,    2004 жылғы
Даму Банкi" АҚ-  Республикасының   Қаржыминi,    III тоқсан
ның жақын шетел  Үкiметi           Қазақстанның
рыноктарындағы   қаулысының        Даму Банкi,
қызметiнiң       жобасы            Ұлттық Банк
тұжырымдамасын                     (келiсiм
әзiрлеу                            бойынша),
жобасы                             ҚНРА (келiсiм
бойынша)
2.6.14.  Жеке меншiк сектор өкiлдерi-   Қазақстан   ИСМ,      2005
нiң қатысуымен рыноктың        Республи-   ЭБЖМ,     жылғы
мынадай сегменттерiнде жетi    касының     Қаржы-    маусым
пилоттық кластер жасау мен     Үкiметi     минi,
дамыту жөнiнде жоспарлар       қаулысының  ККМ, АШМ,
әзiрлеу:                       жобасы      "МТЗО" АҚ
туризм;                                    (келiсiм
құрылыс материалдары;                      бойынша)
тоқыма өнеркәсiбi;
тамақ өнеркәсібі;
металлургия;
мұнай-газ машиналарын жасау;
көлiк-логистикалық қызмет
көрсету
3. Аграрлық саясат
3.1.     Ауыл шаруашылығы мақсатындағы  Қазақстан   ЖРА,      2004
жерлерді ұтымды пайдалану      Республи.   АШМ       жылғы
жөнiндегi бағдарламаны әзiрлеу касының                ІV
Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
3.2.     Ауыл шаруашылығы мақсатындағы  Қазақстан   ЖРА,      2004
жерлердi бағалау мен           Республи.   АШМ       жылғы
түгендеу жөнiнде жұмыстар      касының                ІV
жүргiзу                        Үкіметіне             тоқсан
ақпарат
3.3.     Асылдандыру iсi мен таңдаулы   Қазақстан   АШМ        Жыл
тұқым шаруашылығын сақтауды    Республи.             сайын,
әрi дамытуды қамтамасыз ету    касының                І
Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы

3.4.   Обеспечить кредито-   Проект         МСХ             I квартал,
вание ЗАО "Мал онiм-  нормативного                   ежегодно
дерi корпорациясы"    правового
для закупа, пере-     акта
работки и поставки
на экспорт животно-
водческой продукции
3.5.   Увеличить объемы      Проект         МСХ             I квартал,
лизинговых средств    постановления                  ежегодно
для более полного     Правительства
обеспечения сельхоз-  Республики
товаропроизводителей  Казахстан
сельскохозяйственной
техникой
3.6.   Разработать меры      Проект         МСХ             I квартал,
поддержки сельско-    постановления                  ежегодно
хозяйственных товаро- Правительства
производителей для    Республики
обеспечения их        Казахстан
сельскохозяйственной
техникой, техноло-
гическим оборудова-
нием, оказанию комп-
лекса необходимых
услуг посредством
сервис-центров
3.7.   Обеспечить кредито-   Проект         МСХ, ЗАО        I квартал,
вание сельскохозяйст- нормативного   "Аграрная       ежегодно
венных товаропроизво- правового      кредитная
дителей через систему акта           корпорация"
сельских кредитных                   (по согласо-
товариществ                          ванию)
3.8.   Подготовить предложе- Предложения    МСХ             I квартал
ния по развитию сис-  Правительству                  2004 года
темы оптовых закупок  Республики
сельскохозяйственной  Казахстан
продукции
3.9.   Внедрить систему      Проект         МСХ             III
электронной торговли  нормативного                   квартал
сельхозпродукцией и   правового                      2006 года
продуктами питания    акта
3.10.  В рамках бюджетных    Проект         МСХ, ЗАО        I квартал,
программ производить  постановления  "Продкорпора-   ежегодно
государственный закуп Правительства  ция" (по
зерна для обновления  Республики     согласованию)
государственных       Казахстан
ресурсов зерна
3.11.  Разработать Прог-    Проект поста-  АЗР             IV
рамму развития       новления Пра-                  квартал
геодезии и карто-    вительства                     2004
графии на 2005-2007  Республики                     года
годы                 Казахстан
3.12.  Разработать           Проект         МСХ,            Июнь
комплекс мер по       постановления  МЭБП, МИТ,      2005 года
устойчивому развитию  Правительства  акимы
агропромышленного     Республики     областей,
комплекса,            Казахстан      гг. Астаны
предусмотрев                         и Алматы
индустриализацию
аграрного произ-
водства через
реализацию
кластерных инициатив
в сфере производства
и переработки
сельскохозяйственного
сырья

3.4.     Мал шаруашылығы өнiмдерiн      Нормативтiк  АШМ       Жыл
сатып алу, қайта өңдеу және    құқықтық              сайын,
экспортқа шығару үшiн "Мал     кесiмнiң                І
өнiмдерi корпорациясы"         жобасы                тоқсан
ЖАҚ-қа кредит берудi
қамтамасыз ету
3.5.     Ауыл шаруашылығы тауар         Қазақстан   АШМ        Жыл
өндiрушілеpiн ауыл шаруашылығы Республи.             сайын,
техникасымен неғұрлым толық    касының                 І
қамтамасыз ету үшiн лизингтiк  Үкіметі               тоқсан
қаражат көлемiн ұлғайту        қаулысының
жобасы
3.6.     Ауыл шаруашылығы тауар         Қазақстан   АШМ        Жыл
өндірушілерін ауыл шаруашылығы Республи.             сайын,
техникасымен, технологиялық    касының                 І
жабдықтармен, сервис-          Үкіметі               тоқсан
орталықтары арқылы қажеттi     қаулысының
қызмет көрсету кешенін         жобасы
қамтамасыз ету үшін оларды
қолдау шараларын әзірлеу
3.7.     Ауылдық кредит серіктестіктері Нормативтiк  АШМ,      Жыл
жүйесі арқылы ауыл шаруашылығы құқықтық    "Аграр.   сайын,
тауар өндiрушiлерiне кредит    кесiмнiң    лық        І
берудi қамтамасыз ету          жобасы      кредиттік тоқсан
корпо.
рация"
ЖАҚ
(келiсiм
бойынша)
3.8.     Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн     Қазақстан   АШМ       2004
көтерме сатып алу жүйесiн      Республи.             жылғы
дамыту жөнiнде ұсыныстар       касының                 І
дайындау                       Үкiметiне             тоқсан
ұсыныстар
3.9.     Ауыл шаруашылығы өнiмдерi      Нормативтiк АШМ       2006
мен тамақ өнiмдерiнiң          құқықтық              жылғы
электронды caуда жүйесiн       кесiмнiң               ІІІ
енгiзу                         жобасы                тоқсан
3.10.    Мемлекеттiк астық              Қазақстан   АШМ,       Жыл
ресурстарын жаңалау үшiн       Республи.   "Азық-    сайын,
бюджеттiк бағдарламалар        касының     түлік       І
шеңберiнде астықты             Үкiметi     корпора.  тоқсан
мемлекеттiк сатып алуды        қаулысының  циясы"
жүргiзу                        жобасы      ЖАҚ
(келiсiм
бойынша)
3.11.  Геодезия мен          Қазақстан             ЖРА         2004
картографияны         Республикасының                   жылғы
дамытудың 2005-       Үкiметi                           IV
2007 жылдарға         қаулысының                       тоқсан
арналған              жобасы
бағдарламасын
әзiрлеу
3.12.    Ауыл шаруашылығы шикізатын     Қазақстан   АШМ,      2005
өндiру мен қайта өңдеу         Республи-   ЭБЖМ,     жылғы
саласында кластерлік баста-    касының     ИСМ,      маусым
маларды іске асыру арқылы      Үкiметi     облыс-
аграрлық өндiрiстi индустрия-  қаулысының  тардың,
ландыруды қарастыра отырып,    жобасы      Астана
аграрлық өнеркәсіп кешенiн                 және
тұрақты дамыту жөнiнде                     Алматы
шаралар кешенiн әзiрлеу                    қала-
ларының
әкiмдерi

4. Инфраструктурная политика
4.1.   (Исключена - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2006 года N  95 )
4.2.   Разработать проект    Проект         МТК             III
Закона Республики     Закона                         квартал
Казахстан "О внутрен- Республики                     2003 года
нем водном транс-     Казахстан
порте"
4.3.    (Исключена - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2006 года N  95 )
4.4.   Разработать Програм-  Проект         МТК, ЗАО        IV квартал
му создания нацио-    постановления  "НМСК           2003 года
нального морского     Правительства  "Казмортранс-
торгового флота на    Республики     флот" (по сог-
2004-2006 годы        Казахстан      ласованию),
ЗАО НК "Каз-
МунайГаз" (по
согласованию)
4.5.   Разработать проект    Проект         МОН             IV квартал
Закона Республики     Закона                         2006 года
Казахстан "О косми-   Республики
ческой деятельности   Казахстан
в Республике Казах-
стан"
4.6.   Разработать Прог-     Проект         МОН             IV квартал
рамму развития тран-  постановления                  2003 года
зитно-транспортного   Правительства
потенциала Республики Республики
Казахстан на 2004-    Казахстан
2006 годы
4.7.    (исключена - N 283 от 5.03.2004 г.)
4.8.   Разработать Прог-     Проект         МТК             IV квартал
рамму развития дорож- постановления                  2005 года
ной отрасли на 2006-  Правительства
2008 годы             Республики
Казахстан
4.9.   Обеспечить придание   Проект         МТК             IV квартал
порту Актау статуса   постановления                  2003 года
международного        Правительства
Республики
Казахстан
4.10.  Принять меры по       Проект         МТК, КНБ        IV квартал
открытию в порту      постановления  (по согла-      2003 года
Баутино пункта про-   Правительства  сованию),
пуска через государ-  Республики     АТК
ственную границу      Казахстан
4.11.  Разработать проект    Проект         МТК, МИД        IV квартал
Межгосударственного   Соглашения                     2004 года
соглашения "О разви-
тии сотрудничества
по использованию
комплекса "Байконур"
4.12.  Разработать Правила   Проект         МТК             I квартал
перевозки опасных     постановления                  2004 года
грузов по территории  Правительства
Республики Казахстан  Республики
Казахстан
4.13.  Разработать Прог-     Проект         АИС             IV квартал
рамму развития отрас- постановления                  2005 года
ли телекоммуникаций   Правительства
Республики Казахстан  Республики

4. Инфрақұрылым саясаты
4.1.  алынып тасталды -   ҚР Үкіметінің   2006.02.09.  N 95  қаулысымен.
4.2.     "Iшкi су көлiгi туралы"        Қазақстан   ККМ       2003
Қазақстан Республикасы         Республи.             жылғы
Заңының жобасын әзiрлеу        касы                   ІІІ
Заңының               тоқсан
жобасы
4.3.  алынып тасталды -   ҚР Үкіметінің   2006.02.09.  N 95  қаулысымен.
4.4.     Ұлттық теңiз сауда флотын      Қазақстан   ККМ,      2003
құрудың 2004-2006 жылдарға     Республи.   "Қаз.     жылғы
арналған бағдарламасын         касының     теңiз.     IV
әзiрлеу                        Үкiметi     көлiк.    тоқсан
қаулысының  флоты"
жобасы      ҰТКК"
ЖАҚ
(келiсiм
бойынша),
"ҚазМұ.
найГаз"
ҰК ЖАҚ
(келiсiм
бойынша)
4.5.     "Қазақстан Республикасындағы   Қазақстан   БҒМ       2006
ғарыш қызметi туралы"          Респу.                жылғы
Қазақстан Республикасы         бликасы                ІV
Заңының жобасын әзiрлеу        Заңының               тоқсан
жобасы
4.6.     Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ККМ       2003
транзиттi-көлiк әлеуетiн       Республи.             жылғы
дамытудың 2004-2006            касының                ІV
жылдарға арналған              Үкіметі              тоқсан
бағдарламасын әзірлеу          қаулысының
жобасы
4.7. <*>
4.8.     Жол саласын дамытудың          Қазақстан   ККМ       2005
2006-2008 жылдарға арналған    Республи.             жылғы
бағдарламасын әзірлеу          касының                ІV
Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
4.9.     Ақтау айлағына халықаралық     Қазақстан   ККМ       2003
мәртебе берудi қамтамасыз ету  Республи.             жылғы
касының                ІV
Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
4.10.    Баутино айлағында мемлекеттiк  Қазақстан   ККМ,      2003
шекара арқылы өткiзу пунктiн   Республи.   ҰҚК,      жылғы
ашу жөнiнде шаралар қабылдау   касының     (келісім   ІV
Үкіметі     бойынша), тоқсан
қаулысының   КБА
жобасы
4.11.    "Байқоңыр" кешенiн пайдалану   Келісім     ККМ,      2004
жөнiндегi ынтымақтастықты      жобасы      СІМ       жылғы
дамыту туралы" Мемлекетаралық                         ІV
келiсiм жобасын әзірлеу                              тоқсан
4.12     Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ККМ       2004
аумағы бойынша қауiптi         Республи.             жылғы
жүктердi тасымалдау eрежесiн   касының                І
әзірлеу                        Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
4.13.    Қазақстан Республикасының      Қазақстан   АБА       2005
телекоммуникациялар саласын    Республи.             жылғы

на 2006-2008 годы     Казахстан
4.14.  (исключена - N 283 от 5.03.2004 г.)
4.15. Разработать Программу  Проект         АИС             IV квартал
развития почтово-      постановления                  2004 года
сберегательной         Правительства
системы Республики     Республики
Казахстан              Казахстан
на 2005-2010 годы
5. Торговая политика
5.1. Внешняя торговля
5.1.1. Продолжить формиро-   Проекты        МИТ, МСХ, МЭМР  Постоянно
вание Общего таможен- постановлений  МФ
ного тарифа с госу-   Правительства
дарствами участниками Республики
ЕврАзЭС               Казахстан (по
согласованию
с Интеграцион-
ным комитетом
ЕврАзЭС)
5.1.2. Обеспечить проведение Проекты        МИТ, МСХ, МЭМР  Постоянно
гибкой таможенно-     постановлений  МФ
тарифной политики,    Правительства
направленной на соз-  Республики
дание благоприятных   Казахстан (по
условий для развития  согласованию
производства товаров  с Интеграцион-
с высокой добавленной ным комитетом
стоимостью, разумный  ЕврАзЭС)
протекционизм нацио-
нального производства
от неблагоприятных
воздействий
5.1.3. Подготовить проекты   Проекты        МИТ, МИД        I квартал
документов по созда-  нормативных    МФ              2006 года
нию Комиссии по тари- правовых
фам и торговле Едино- актов
го экономического
пространства России,
Казахстана, Украины
и Беларуси
5.1.4. Проводить переговоры  Информация     МИТ, МСХ, МИД   Постоянно
со странами-членами   Правительству  МФ
рабочей группы по     Республики
вступлению Казахстана Казахстан
в ВТО в целях ускоре-
ния и завершения про-
цесса вступления
Казахстана в ВТО
5.1.5. Проводить             Предложения    МИТ, централь-  IV квартал,
анализ последствий    Правительству  ные и местные   ежегодно
вступления Казахстана Республики     исполнительные
в ВТО                 Казахстан      органы
5.2. Внутренняя торговля
5.2.1.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
5.2.2. Создать зоны пригра-  Межправитель-  МИТ, МИД, МФ,  2005 год
ничной торговли в     ственные       МЮ, КНБ (по
целях увеличения      соглашения     согласованию)
товарооборота и раз-
вития приграничных
регионов страны
5.2.3.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6. Социальная политика
6.1. Образование
6.1.1.  (Строка исключена - постановлением Правительства РК от 23 июля 2004 года
789 ).
6.1.2. Внести изменения и    Проект         МОН, НКДСЖ (по  I квартал
дополнения в  Закон     Закона         согласованию)   2004 года
Республики Казахстан  Республики
"Об образовании" по   Казахстан
вопросам совершенст-
вования системы
образования

дамытудың 2006-2008 жылдарға   касының                ІV
арналған бағдарламасын         Үкіметі               тоқсан
әзірлеу                        қаулысының
жобасы
4.14. <*>
4.15.    Қазақстан        Қазақстан         АБА           2004 жылғы
Республикасының  Республикасының                 IV тоқсан
почта-жинақ      Үкiметi
жүйесiн          қаулысының
дамытудың        жобасы
2005-2010
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
5. Сауда саясаты
5.1. Сыртқы сауда
5.1.1.   ЕурАзЭҚ-қа қатысушы            Қазақстан   ИСМ,     Тұрақты
мемлекеттермен бiрге Ортақ     Республи.   АШМ,
кедендiк тарифтi               касының     ЭMPM
қалыптастыруды жалғастыру      Үкiметi     Қаржыминi
қаулы.
ларының
жобалары
(ЕурАзЭҚ
Интегра.
циялық
комитетiмен
келiсiм
бойынша)
5.1.2.   Қосылған құны жоғары тауарлар  Қазақстан   ИСМ,     Тұрақты
өндiрiсiн дамыту үшiн қолайлы  Республи.   АШМ,
жағдайлар жасауға бағытталған  касының     ЭMPM
икемдi кезеңдiк-тарифтiк       Үкiметi     Қаржыминi
саясаттың жүргiзiлуiн, ұлттық  қаулы.
өндiрiстi орынды қолдаудың     ларының
қолайсыз ықпалдан қорғалуын    жобалары
қамтамасыз ету                 (ЕурАзЭҚ
Интегра.
циялық
комитетiмен
келiсiм
бойынша)
5.1.3.   Ресей, Қазақстан, Украина және Нормативтiк ИСМ, СIМ  2006
Беларусьтiң Бiртұтас           құқықтық    Қаржыминi жылғы
экономикалық кеңiстiгiнде      кесiмдердiң            І
Тарифтер және сауда жөнiндегi  жобалары              тоқсан
комиссиясын құру бойынша
құжатта жобаларын әзірлеу
5.1.4.   Қазақстанның ДСҰ-ға кiру       Қазақстан   ИСМ, АШМ,тұрақты
процесiн жеделдету әрi аяқтау  Республи.   СIМ,
мақсатында Қазақстанның ДСҰ-ға касының     Қаржыминi
кiруi жөнiндегi жұмыс          Үкiметiне
тобына кiретiн мүше елдермен   ақпарат
келiссөздер жүргiзу
5.1.5.   Қазақстанның ДСҰ-ға кiруi      Қазақстан   ИСМ,      Жыл
салдарына талдау жүргiзу       Республи.   орталық   сайын
касының     және       ІV
Үкiметiне   жергi.    тоқсан
ұсыныстар   лiктi
атқарушы
органдар
5.2. Iшкi сауда
5.2.1.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
5.2.2.   Елдiң шекара маңындағы         Yкiмет.     ИСМ, СIМ,  2005
өңiрлерiнiң сауда айналымын    аралық      Қаржыминi  жыл
ұлғайту әрi оларды дамыту      келiсiмдер  ӘдМ,ҰҚК
мақсатында шекара маңындағы                (келiсiм
сауда аймақтарын құру                      бойынша)
5.2.3.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6. Әлеуметтік саясат
6.1. Бiлiм беру
6.1.1.<*>
6.1.2.   "Бiлiм беру туралы" Қазақстан  Қазақстан   БҒМ,      2004
Республикасының Заңына бiлiм   Республи.   ОӘIҰК     жылғы
беру жүйесiн жетiлдiру         касы        (келiсiм   І
мәселелерi бойынша өзгерiстер  Заңының     бойынша)  тоқсан
мен толықтырулар енгiзу        жобасы

6.1.3. Разработать           Проект         МОН, НКДСЖ (по  IV квартал
Государст-            Указа          согласованию)   2004 года
венную                Президента
программу             Республики
развития              Казахстан
образования
на 2005-2010
годы
6.1.4. Внедрить нацио-       Информация     МОН             IV квартал
нальную систему       Правительству                  2005 года
оценки качества       Республики
образования           Казахстан
6.1.5. Разработать стан-     Проект         МОН             IV квартал
дарты организаций     нормативного                   2005 года
образования всех      правового
уровней               акта
6.1.6.  (Строка исключена - постановлением Правительства РК от 23 июля 2004 года
789 ).
6.1.7.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.1.8. Принять меры по       Информа-         МОН, акимы      Декабрь,
осуществлению строи-  ция              областей        ежегодно
тельства, реконструк- Правительству
ции и расширения      Республики
организаций образова- Казахстан
ния с учетом замены
аварийных зданий,
провести капитальный
ремонт сельских орга-
низаций образования
6.1.9.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.1.10. (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.1.11.Упорядочить сеть и    Проекты        МОН             IV
структуру высших      нормативных                    квартал,
учебных заведений в   правовых актов                 ежегодно
соответствии с пот-
ребностями отраслей
экономики и регионов
6.1.12.Принять меры по про-  Проект         МОН             I квартал
ведению единого       постановления                  2004 года
национального тести-  Правительства
рования знаний выпус- Республики
кников общеобразо-    Казахстан
вательных школ
6.1.13.Создать высшие        Информация     МОН              Ежегод-
элитные учебные       Правительству                   но, на-
заведения             Республики                      чиная с
Казахстан                       2004
года
6.1.14.Разработать           Проект         МОН             IV квартал
Государственную       Указа                          2005 года
программу "Дети       Президента
Казахстана" на        Республики
2006-2011 годы        Казахстан
6.1.15.Внедрить в пяти       Информация     МОН             Сентябрь
вузах новые           Правительству                  2005 года
магистерские          Республики
(мастерские) и        Казахстан
в двух - докторские
программы (Ph.D)
по техническим
специальностям
6.1.16. Внести предложения   Проекты        МОН, МЭБП,      Ноябрь,
по поэтапному         постановлений  МИТ, МТСЗН,     ежегодно,
созданию меж-         Правительства  акимы           2005-
региональных          Республики     Атырауской,     2008 годы
профессиональных      Казахстан      Восточно-
центров, финанси-                    Казахстан-
руемых из                            ской,
республиканского                     Павлодар-
бюджета, по                          ской, Южно-
подготовке и пере-                   Казахстан-
подготовке кадров                    ской областей
технического и
обслуживающего
труда по отдельным
отраслям экономики
(по нефтегазовой
отрасли в Атырауской
области (2006 г.),
по топливно-
энергетической
отрасли -
в Павлодарской
области (2007 г.),
по обрабатывающей
отрасли - в Южно-
Казахстанской
области (2008 г.)
и по машиностроению -
в Восточно-
Казахстанской
области (2009 г.)
6.1.17.Провести работу       Информация     МОН, МЗ         Октябрь,
по поэтапному         Правительству                  ноябрь,
внедрению в вузах     Республики                     декабрь
системы менеджмента   Казахстан                      2005 года
качества в соответ-
ствии с между-
народными
стандартами

6.1.3.   Білім берудi дамытудың         Қазақстан   БҒМ,      2005
2005-2010 жылдарға арналған    Республи.   ОӘIҰК     жылғы
мемлекеттiк бағдарламасын      касының     (келiсiм   ІV
әзiрлеу                        Президентi  бойынша)  тоқсан
Жарлығының
жобасы
6.1.4.   Бiлiм беру сапасын бағалаудың  Қазақстан   БҒМ       2005
ұлттық жүйесiн енгізу          Республи.             жылғы
касының                ІV
Үкiметiне             тоқсан
ақпарат
6.1.5.   Барлық деңгейдегi бiлiм беру   Нормативтiк БҒМ       2005
ұйымдарының стандарттарын      құқықтық              жылғы
әзірлеу                        кесімнiң               IV
жобасы                тоқсан
6.1.6.<*>
6.1.7. (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.1.8.   Авариялық ғимараттарды         Қазақстан   БҒМ,      Жыл
ауыстыруды есепке алып, бiлiм  Республи.   облыс.    сайын,
беру ұйымдарын салу, қайта     касының     тардың    жел.
жаңартуды әрi кеңейтудi жүзеге Үкiметiне   әкімдері  тоқсан
асыру жөнiнде шаралар          ақпарат
қабылдау, ауылдық бiлiм беру
ұйымдарын күрделi жөндеудi
жүргiзу
6.1.9. (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.1.10.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.1.11.  Экономика салаларының және     Нормативтiк БҒМ       Жыл
өңiрлердiң қажеттiлiктерiне    құқықтық              сайын,
сәйкес жоғары оқу орындары     кесiмдердiң            IV
желiсi мен құрылымын ретке     жобалары              тоқсан
келтiру
6.1.12.  Жалпы орта бiлiм беру          Қазақстан   БҒМ       2004
мектептерi түлектерiнiң        Республи.             жылғы
бiлiмiне бiрыңғай ұлттық       касының                І
тестiлеудi өткiзу жөнiнде      Үкiметi               тоқсан
шаралар қабылдау               қаулысының
жобасы
6.1.13. Таңдаулы жоғары            Қазақстан          БҒМ     2004
оқу орындарын              Республикасының           жылдан
құру                       Үкiметiне ақпарат         бастап
жыл
сайын
6.1.14.  "2006 - 2011 жылдарға          Қазақстан   БҒМ       2005
арналған "Қазақстан балалары"  Республи-             жылғы
мемлекеттiк бағдарламасын      касының               IV
әзiрлеу                        Президентi            тоқсан
Жарлығының
жобасы
6.1.15.  Техникалық мамандықтар         Қазақстан   БҒМ       2005
бойынша бес жоғары оқу         Республи-             жылғы
орнында жаңа магистрлік        касының               қыр-
(шеберханалық) және екеуiнде   Yкiметiне             күйек
докторлық бағдарламаларды      ақпарат
(Ph.D) енгізу
6.1.16.  Республикалық бюджеттен        Қазақстан   БҒМ,      2005-
қаржыландырылатын өңіраралық   Республи-   ЭБЖМ,     2008
кәсiптiк орталықтарды кезең-   касының     ИСМ,     жылдар,
кезеңiмен құру жөнінде         Үкiметi     ЕХҚМ,    жыл
экономиканың жекелеген         қаулы-      Атырау   сайын,
салалары бойынша (мұнай-       ларының     және     қараша
газ саласы бойынша Атырау      жобалары    Шығыс
облысында (2006 ж.), отын-                 Қазақ-
энергетикалық сала бойынша                 стан,
Павлодар облысында (2007 ж.),              Павлодар,
өңдеу саласы бойынша Оңтүстiк              Оңтүстік
Қазақстан облысында (2008 ж.)              Қазақстан
және машина жасау бойынша                  облыс-
Шығыс Қазақстан облысында                  тарының
(2009 ж.) техникалық және                  әкiмдерi
қызмет көрсету еңбегi
саласының кадрларын даярлау
және қайта даярлау жөнiнде
ұсыныстар енгiзу
6.1.17.  Халықаралық стандарттарға      Қазақстан   БҒM, ДСМ  2005
сәйкес жоғары оқу орындарында  Республи-             жылғы
сапа менеджментінің жүйесін    касының               қазан,
кезең-кезеңiмен енгiзу         Үкiметiне             қара-
жөнiнде жұмыс жүргiзу          ақпарат               ша,
жел-
тоқсан

6.1.18. Увеличить            Проект         МОН, МЗ,        Июнь
в 2005-2006           постановления  МЭБП, МЮ        2005 года
учебном году          Правительства
количество            Республики
государственных       Казахстан
образовательных
грантов на 50 %
за счет числа
образовательных
кредитов
6.1.19. Разработать          Проект         МСХ, МОН,       Июнь
Программу реализации  постановления  МТК, МООС,      2005 года
инициативы            Правительства  акимы
озеленения страны     Республики     областей,
"Жасыл Ел"            Казахстан      гг. Астаны и
на 2005-2007 годы                    Алматы
6.1.20. Учредить             Проект         МОН, МЗ,        Август
государственный       постановления  МЭБП,           2005 года
грант "Лучший         Правительства  ассоциация
преподаватель вуза"   Республики     вузов (по
Казахстан      согласованию)
6.1.21. Разработать систему  Информация     МОН, МЗ         Июнь
дифференцированной    Правительству                  2005 года
оплаты труда          Республики
вузовских работников  Казахстан
6.1.22. Обеспечить           Проект         МОН, МИД,       Май
нормативную и         постановления  МЗ, МЮ          2005 года
институциональную     Правительства
поддержку программы   Республики
обучения кадров за    Казахстан
рубежом, предусмотрев
установление квот по
направлениям, странам
и уровням подготовки
(бакалавр, магистр,
доктор Ph.D).
Установить в качестве
обязательного условия
обучения на уровне
бакалавриата наличие
сертификата о сдаче
ЕНТ (не ниже 90
баллов) и решение
конкурсной комиссии
6.1.23.Создать на базе       Проект         МОН, МФ,        Июль
государственного      постановления  АРНФРФО         2005 года
учреждения "Финан-    Правительства  (по согла-
совый центр" при      Республики     сованию),
Министерстве образо-  Казахстан      МЗ
вания и науки
организацию по        Проект                         Июль
гарантированию        постановления                  2005 года
студенческих          Правительства
кредитов, выдаваемых  Республики
банками второго       Казахстан
уровня, выделив из
республиканского
бюджета на
2005-2009 гг. на
ее капитализацию
2 млрд. тенге,
в том числе в 2005г. -
600 млн. тенге
6.1.24. Увеличить размеры    Проект         МОН, МЗ         Май
стипендий студентам,  постановления                  2005 года
магистрантам вузов    Правительства
и учащимся колледжей  Республики
Казахстан
6.2. Здравоохранение
6.2.1. Разработать Прог-     Проект         МЗ              I квартал
рамму по усилению     постановления                  2004 года
борьбы с туберкуле-   Правительства
зом в Республике      Республики
Казахстан на 2004-    Казахстан
2006 годы

6.1.18.  Бiлiм беру кредиттерi санының  Қазақстан   БҒМ, ДСМ, 2005
есебiнен 2005 - 2006 оқу       Республи-   ЭБЖМ, ӘдМ жылғы
жылында мемлекеттiк бiлiм      касының               маусым
беру гранттарының санын        Үкiметi
50 %-ға арттыру                қаулысының
жобасы
6.1.19.  Елдi көгалдандырудың           Қазақстан   АШМ, БҒМ, 2005
2005 - 2007 жылдарға арналған  Республи-   ККМ,      жылғы
бастамаларын iске асырудың     касының     ҚОҚМ,     маусым
"Жасыл ел" бағдарламасын       Үкiметi     облыс-
әзiрлеу                        қаулысының  тардың,
жобасы      Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкiмдерi
6.1.20.  "Жоғары оқу орнының үздік      Қазақстан   БҒМ, ДСМ, 2005
оқытушысы" мемлекеттiк         Республи-   ЭБЖМ,     жылғы
грантын тағайындау             касының     жоғары    тамыз
Үкiметi     оқу орын-
қаулысының  дарының
жобасы      қауым-
дастығы
(келiсiм
бойынша)
6.1.21.  Жоғары оқу орындарының         Қазақстан   БҒМ, ДСМ  2005
қызметкерлерiне еңбекақы       Республи-             жылғы
төлеудiң сараланған жүйесiн    касының               маусым
әзiрлеу                        Үкiметiне
ақпарат
6.1.22.  Даярлаудың бағыттары, елдерi   Қазақстан   БҒМ, CIM, 2005
мен деңгейі (бакалавр, ма-     Республи-   ДСМ, ӘдМ  жылғы
гистр, Ph.D докторы) бойынша   касының               мамыр
квоталар белгiлеудi көздей     Үкiметi
отырып, кадрларды шетелдерде   қаулысының
оқыту бағдарламасын норма-     жобасы
тивтiк және институционалдық
қолдауды қамтамасыз ету.
Бакалавриат деңгейiнде оқудың
мiндеттi шарты ретiнде ҰБТ-ны
тапсырғаны (90 баллдан төмен
емес) туралы сертификатының
және конкурстық комиссия
шешiмiнiң болуын белгiлеу
6.1.23.  Бiлiм және ғылым министрлiгі   Қазақстан   БҒМ, Қар- 2005
жанындағы "Қаржы орталығы"     Республи-   жыминi,   жылғы
мемлекеттiк мекемесiнiң        касының     ҚНРА      шiлде
базасында                      Үкiметi     (келiсiм
қаулысының  бойынша),
жобасы      ДСМ
2005 - 2009 жылдарға арналған  Қазақстан             2005
республикалық бюджеттен оны    Республи-             жылғы
капиталдандыруға 2 млрд.       касының               шiлде
теңге, оның iшiнде 2005 ж. -   Үкiметi
600 млн. теңге бөле отырып,    қаулысының
екiншi деңгейдегi банктер      жобасы
беретiн студенттiк кредит-
терге кепiлдiк беру жөнінде
ұйым құру
6.1.24.  Жоғары оқу орындарының сту-    Қазақстан   БҒМ, ДСМ  2005
денттерiне, магистранттарына   Республи-             жылғы
және колледждердің оқушыларына касының               мамыр
стипендия мөлшерiн көбейту     Үкiметi
қаулысының
жобасы
6.2. Денсаулық сақтау
6.2.1.   Қазақстан Республикасында      Қазақстан   ДСМ       2004
туберкулезге қарсы күрестi     Республи.             жылғы
күшейту жөнiндегi 2004-2006    касының                I
жылдарға арналған              Yкiметi               тоқсан
бағдарламаны әзірлеу           қаулысының
жобасы

6.2.2. Разработать Правила   Проект         МЗ              III
осуществления сани-   постановления                  квартал
тарно-карантинного    Правительства                  2003 года
контроля над завозом  Республики
и распространением    Казахстан
инфекционных и пара-
зитарных заболеваний
на Государственной
границе Республики
Казахстан и обеспече-
ния санитарной охраны
границы и территории
Республики Казахстан
6.2.3. Об охране здоровья    Проект         МЗ              II квартал
граждан в Республике  Закона                         2005 года
Казахстан (новая      Республики
редакция)             Казахстан
6.2.4. Разработать проект    Проект         МЗ              IV квартал
Закона Республики     Закона                         2003 года
Казахстан "О донор-   Республики
стве крови и ее ком-  Казахстан
понентов"
6.2.5.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.2.6.  (исключена - N 283 от 5.03.2004 г.)
6.2.7. Разработать Правила   Проект         МЗ              IV квартал
аккредитации органи-  постановления                  2003 года
заций здравоохранения Правительства
в Республике Казах-   Республики
стан                  Казахстан
6.2.8.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.2.9.  (Строка исключена - постановлением Правительства РК от 23 июля 2004 года  N 789 ).
6.2.10. Разработать          Проект         МЗ              IV квартал
Государственную      Указа                          2004 года
программу            Президента
реформирования и     Республики
развития             Казахстан
здравоохранения
Республики Казахстан
на 2005-2010 годы
6.2.11.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.2.12.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.2.13.Разработать порядок   Проект         МЗ, МИТ         IV квартал
поэтапного перехода   постановления                  2006 года
к внедрению между-    Правительства
народных стандартов   Республики
в фармацевтическую    Казахстан
отрасль Республики
Казахстан
6.2.14.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.2.15.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.2.16.Для обеспечения     Отчет          МЗ, акимы       Ежеквар-
детей и подростков,   Правительству  областей,       тально,
находящихся на        Республики     гг. Астаны      начиная с
диспансерном учете    Казахстан      и Алматы        декабря
по заболеваниям:                                     2005 года
железодефицитная
анемия, болезни
желудочно-кишечного
тракта, пневмония,
хронический бронхит
и бронхиальная
астма, бесплатными
лекарственными
средствами при
амбулаторном
лечении, в соответ-
ствии с утвержден-
ным Минздравом
перечнем выделять
ежегодно из рес-
публиканского
бюджета местным
бюджетам не менее

6.2.2.   Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ДСМ       2003
мемлекеттiк шекарасына         Республи.             жылғы
инфекциялық және паразиттi     касының                IІІ
аурулардың әкелiнуi мен        Yкiметi               тоқсан
таралуын санитарлық-           қаулысының
карантиндiк бақылауды жүзеге   жобасы
асыру және Қазақстан
Республикасы шекарасы мен
аумағында санитарлық күзеттi
қамтамасыз eту eрежесiн
әзірлеу
6.2.3.   Қазақстан Республикасында      Қазақстан   ДСМ       2005
азаматтардың денсаулығын       Респу-                жылғы
сақтау туралы (жаңа редакция)  бликасы               ІІ
Заңының               тоқсан
жобасы
6.2.4.   "Қан донорлығы және оны        Қазақстан   ДСМ,      2003
құрауыштар" Қазақстан          Республи.             жылғы
Республикасы Заңының жобасын   касы                   IV
әзірлеу                        Заңының               тоқсан
жобасы
6.2.5. (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.2.6.  (алынып тасталды)
6.2.7.   Қазақстан Республикасында      Қазақстан   ДСМ       2003
денсаулық сақтау ұйымдарын     Республи.             жылғы
аккредиттеу eрежесiн әзірлеу   касының                IV
Үкiметi               тоқсан
қаулысының
жобасы
6.2.8. (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.2.9.  (алынып тасталды)
6.2.10.  Қазақстан        Қазақстан         ДСМ           2004 жылғы
Республикасында  Республикасының                 IV тоқсан
Денсаулық        Президентi
сақтауды         Жарлығының
реформалау мен   жобасы
дамытудың
2005-2010
жылдарға
арналған
мемлекеттiк
бағдарламасын
әзiрлеу
6.2.11.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.2.12.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.2.13.  Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ДСМ,      2006
фармацевтика саласына          Республи.   ИСМ      жылғы
халықаралық стандарттарды      касының                IV
енгiзуге кезең-кезеңмен көшу   Үкiметi               тоқсан
тәртiбiн әзірлеу               қаулысының
жобасы
6.2.14.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.2.15.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.2.16.  Темiр тапшылығы бар анемия,    Қазақстан   ДСМ,      2005
асқазан-iшек жолдары ауру-     Республи-   облыс-    жылғы
лары, өкпенiң қабынуы,         касының     тардың,   жел-
созылмалы бронхит және         Үкiметiне   Астана    тоқ-
бронхиалдық демiкпе сырқат-    есеп        және      саннан
тары бойынша диспансерлiк                  Алматы    бастап
есептегi балалар мен жасөс-                қалала-   тоқсан
пiрiмдердi Денсаулық сақтау                рының     сайын
министрлiгi бекiткен тiзбеге               әкiмдерi
сәйкес амбулаторлық емдеу
кезiнде тегiн дәрiлiк зат-
тармен қамтамасыз ету үшiн
жыл сайын республикалық
бюджеттен жергiлiктi бюджет-

1,0 млрд. тенге
6.2.17. Для обеспечения      Отчет          Акимы           Ежеквар-
граждан, находящихся  Правительству  областей,       тально,
на диспансерном       Республики     гг. Астаны      начиная с
учете по заболе-      Казахстан      и Алматы,       декабря
ваниям:                              МЗ              2005 года
артериальная
гипертензия,
ишемическая болезнь
сердца, хроническая
обструктивная болезнь
легких, пневмония,
язвенные болезни,
лекарственными
средствами на льгот-
ных условиях при
амбулаторном лечении,
в соответствии с
утвержденным
Минздравом перечнем
выделять ежегодно
из республиканского
бюджета местным
бюджетам не менее
1,8 млрд. тенге
6.3. Занятость и труд
6.3.1. Разработать Прог-     Проект         МТСЗ, НКДСЖ     IV квартал
рамму занятости       постановления  (по согласо-    2004 года
населения Республики  Правительства  ванию) сов-
Казахстан на 2005-    Республики     местно с заин-
2007 годы             Казахстан      тересованными
центральными
и местными
исполнитель-
ными органами
6.3.2. Разработать проект    Проект         МТСЗ, МЮ        IV квартал
Трудового кодекса     Закона                         2004 года
Республики Казахстан  Республики
Казахстан
6.3.3. Разработать Прог-     Проект         МТСЗ, АЧС,      IV квартал
рамму обеспечения     постановления  МИТ, МТК, МЭМР, 2004 года
безопасности и        Правительства  МСХ, МЗ, МОН,
охраны труда Респуб-  Республики     МЮ
лики Казахстан на     Казахстан
2005-2007 годы
6.3.4. Установить квоты на   Проект         МТСЗ            I квартал,
привлечение иностран- постановления                  ежегодно
ной рабочей силы для  Правительства
осуществления трудо-  Республики
вой деятельности на   Казахстан
территории Республики
Казахстан
6.3.5. Осуществить поэтапное Проект         МТСЗ, МЭБП,     I квартал,
совершенствование     постановления  МОН, МЗ,        ежегодно
системы оплаты труда  Правительства  МКИС
работников государст- Республики     МЮ
венных учреждений,    Казахстан
не являющихся госу-
дарственными служа-
щими, с учетом повы-
шения их заработной
платы
6.4. Социальная защита населения
6.4.1. Разработать норма-    Проекты         МТСЗ           IV
тивы социального      нормативных                    квартал,
обеспечения и социа-  правовых                       2004-2006
льного обслуживания   актов                          годы
6.4.2. Создать Государст-    Проект         МТСЗН,МФ,МЭБП,  III
венный фонд социаль-  постановления  АРНФРФО (по     квартал
ного страхования      Правительства  согласованию),  2004 года
Республики     Нацбанк (по
Казахстан      согласованию)

терге кемiнде 1,0 млрд.
теңге бөлу
6.2.17.  Артериялық гипертензия,        Қазақстан   Облыс-    2005
жүректiң ишемиялық ауруы,      Республи-   тардың,   жылғы
созылмалы обструктивтiк өкпе   касының     Астана    жел-
ауруы, өкпенiң қабынуы, жара   Үкiметiне   және      тоқ-
аурулары бойынша диспансерлiк  есеп        Алматы    саннан
есептегi азаматтарды Денсау-               қалала-   бастап
лық сақтау министрлiгi                     рының     тоқсан
бекiткен тiзбеге сәйкес                    әкiмдерi, сайын
амбулаторлық емдеу кезiнде                 ДСМ
жеңiлдiк шарттарында дәрiлiк
заттармен қамтамасыз ету үшін
республикалық бюджеттен жер-
гiлiктi бюджеттерге жыл сайын
кемiнде 1,8 млрд. теңге бөлу
6.3. Жұмыспен қамту және еңбек
6.3.1.   Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ЕХҚМ,     2004
халқын жұмыспен қамтудың       Республи.   ОӘIҰК     жылғы
2005-2007 жылдарға арналған    касының     (келiсiм   ІV
бағдарламасын әзiрлеу          Үкiметi     бойынша)  тоқсан
қаулысының  мүдделi
жобасы      орталық
және
жергi.
лiктi
атқарушы
орган.
дармен
бiрлесе
отырып
6.3.2.   Қазақстан Республикасы         Қазақстан   ЕХҚМ,     2004
Еңбек кодексiнiң жобасын       Респу.      ӘдМ       жылғы
әзiрлеу                        бликасы                ІV
Заңының               тоқсан
жобасы
6.3.3.   Қазақстан Республикасында      Қазақстан   ЕХҚМ,     2004
еңбек қауiпсiздiгiн және оны   Республи.   ТЖЛ, ИСМ, жылғы
қорғауды қамтамасыз етудiң     касының     ККM,       IV
2005-2007 жылдарға арналған    Үкiметi     ЭМРМ,     тоқсан
бағдарламасын әзірлеу          қаулысының  АШМ, ДСМ,
жобасы      БҒМ, ӘдМ
6.3.4.   Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ЕХҚМ      Жыл
аумағында еңбек қызметiн       Pecпубли.             сайын,
жүзеге асыру үшiн арналған     касының                 І
шетелдiк жұмыс күшiн тартуға   Үкiметi               тоқсан
квота белгiлеу                 қаулысының
жобасы
6.3.5.   Мемлекеттiк қызметшiлер болып  Қазақстан   ЕХҚМ,     Жыл
табылмайтын мемлекеттiк        Республи.   ЭБЖМ,     сайын,
мекемелер қызметкерлерiне,     касының     БҒМ, ДСМ,   І
олардың жалақысын арттыруды    Үкіметі     МАСМ,     тоқсан
ескере отырып, еңбекақы төлеу  қаулысының  ӘдМ
жүйесiн кезең-кезеңмен         жобасы
жетiлдiрудi жүзеге асыру
6.4. Халықты әлеуметтiк қорғау
6.4.1.   Әлеуметтiк қамсыздандыру       Нормативтiк ЕХҚМ      2004-
және әлеуметтiк қызмет         құқықтық              2006
көрсету нормативтерiн әзiрлеу  кесiмдердiң           жыл.
жобалары              дар,
IV
тоқсан
6.4.2.   Мемлекеттiк әлеуметтiк         Қазақстан   ЕХҚМ,     2004
сақтандыру қорын құру          Республи.   ҚарМ     жылғы
касының     ЭБЖМ,     ІІІ
Үкiметi     ҚНРА     тоқсан
қаулысының  (келісім
жобасы      бойынша),
Ұлттық
Банк
(келiсiм
бойынша)

6.4.3. Разработать проект    Проект         МТСЗ, МЭБП,     IV квартал
Закона Республики     Закона         МОН, МЗ,        2003 года
Казахстан "О социаль- Республики     НКДСЖ (по
ной защите инвалидов" Казахстан      согласованию)
6.4.4. Обеспечить повышение  Проекты        МТСЗ            IV
размеров пенсионных   постановлений                  квартал,
выплат                Правительства                  ежегодно
Республики
Казахстан
6.4.5. Разработать проект    Проект         МТСЗ, МЭБП,     III
Закона Республики     Закона         НКДСЖ (по       квартал
Казахстан "О госу-    Республики     согласованию)   2004 года
дарственных пособиях  Казахстан
матери и ребенку"
6.4.6. Разработать Правила   Проект         МТСЗ            IV
"О порядке исчисления постановления                  квартал
совокупного дохода    Правительства                  2003 года
семьи"                Республики
Казахстан
6.4.7. Разработать Правила   Проект         МТСЗ            В месячный
назначения и выплаты  постановления                  срок после
пособий семьям,       Правительства                  принятия
имеющим детей         Республики                     Закона
Казахстан                      Республики
Казахстан
"О государ-
ственных
пособиях
семьям,
имеющим
детей"
6.4.8. Разработать           Проект         МТСЗ            IV квартал
Программу             постановления                  2004 года
дальнейшего           Правительства
углубления            Республики
социальных реформ     Казахстан
в Республике
Казахстан
на 2005-2007 годы
6.4.9. Предусмотреть         Проект         МТСЗН,          Август
дополнения в законах  Закона         акимы           2005 года
Республики Казахстан  Республики     областей,
"О государственных    Казахстан      гг. Астаны
пособиях семьям,                     и Алматы
имеющим детей",
"О внесении изменений Информация                     Ноябрь
и дополнений в неко-  Правительству                  2005 года
торые законодательные Республики
акты Республики       Казахстан
Казахстан по вопросам
социального обес-
печения" в части
выплаты с 2006 года
малообеспеченным
семьям ежемесячных
пособий на детей
до 18 лет, повышения
размеров спецгос-
пособий многодетным
матерям, имеющим 4
и более совместно
проживающих
несовершеннолетних
детей, матерям,
награжденным
подвесками "Алтын
алка", "Kyмic алка"
или орденом
"Материнская слава"
I и II степени,
до 4000 тенге

6.4.3.   "Мүгедектердi әлеуметтiк       Қазақстан   ЕХҚМ,     2003
қорғау" Қазақстан Республикасы Респу.      ЭБЖМ,     жылғы
Заңының жобасын әзірлеу        бликасы     БҒМ, ДСМ,  IV
Заңының     ОӘІҰК     тоқсан
жобасы      (келісім
бойынша)
6.4.4.   Зейнетақы төлемдерiнiң         Қазақстан   ЕХҚМ      Жыл
мөлшерiн арттыруды             Республи.             сайын,
қамтамасыз ету                 касының                IV
Үкiметi               тоқсан
қаулыла.
рының
жобалары
6.4.5.   "Ана мен балаға мемлекеттiк    Қазақстан   ЕХҚМ,     2004
жәрдемақылар туралы" Қазақстан Респу.      ЭБЖМ,     жылғы
Pecпубликасы Заңының жобасын   бликасы     ОӘІҰК     IІІ
әзірлеу                        Заңының     (келісім  тоқсан
жобасы      бойынша)
6.4.6.   "Отбасының жиынтық табысын     Қазақстан   ЕХҚМ      2003
есептеу тәртiбi туралы" Ереже  Республи.             жылғы
әзірлеу                        касының               IV
Үкiметi               тоқсан
қаулысының
жобасы
6.4.7.   Балалы отбасыларға берiлетiн   Қазақстан  ЕХҚМ    Балалы
жәрдемақылар тағайындау        Республи.        отбасыларға
және төлеу тәртiбiн әзірлеу    касының           берiлетiн
Үкiметi          мемлекеттiк
қаулысының      жәрдемақылар
жобасы            туралы"
Қазақстан
Республика-
сының Заңы
қабылдан-
ғаннан кейiн
бiр ай мерзiмде
6.4.8.  Қазақстан         Қазақстан         Еңбекминi     2004 жылғы
Республикасында   Республикасының                 IV тоқсан
әлеуметтік        Yкiметi
реформаларды      қаулысының
одан әрi          жобасы
тереңдетудің
2005-2007
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
6.4.9.   Аз қамтылған отбасыларға       Қазақстан   ЕХҚМ,     2005
2006 жылдан бастап 18 жасқа    Респу-      облыс-    жылғы
дейiнгi балаларға ай сайынғы   бликасы     тардың,   тамыз
жәрдемақылар төлеу, 4 және     Заңының     Астана
одан көп бiрге тұратын         жобасы      және
кәмелетке толмаған балалары                Алматы
бар көп балалы аналарға,                   қала-
"Алтын алқа", "Күмiс алқа"                 ларының
белгiлерiмен немесе І және                 әкiмдерi
ІІ дәрежелi "Ана даңқы"
орденiмен марапатталған        Қазақстан             2005
аналарға арнаулы мемлекеттiк   Республи-             жылғы
жәрдемақылардың мөлшерiн       касының               қараша
4000 теңгеге дейiн көбейту     Үкiметiне
бөлiгiндегi толықтыруларды     ақпарат
"Балалы отбасыларға берiлетiн
мемлекеттiк жәрдемақылар
туралы", "Қазақстан Республи-
касының кейбiр заңнамалық
актiлерiне әлеуметтiк қамсыз-
дандыру мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен толықтырулар
енгізу туралы" Қазақстан
Республикасының заңдарында
көздеу

6.4.10. Предусмотреть        Проект Закона  МТСЗН           Ноябрь
внесение поправок     Республики                     2005 года
в Закон Республики    Казахстан
Казахстан
"О государственных
пособиях семьям,
имеющим детей"        Проект                         Декабрь
введение              постановления                  2005 года
с 1 июля 2006 года    Правительства
государственных       Республики
пособий по уходу      Казахстан
за ребенком до
одного года
6.4.11. Предусмотреть        Проект         МТСЗН           Август
в Законе Республики   Закона                         2005 года
Казахстан "О внесении Республики
изменений и допол-    Казахстан
нений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам социаль-
ного обеспечения"
дополнительное
повышение государст-
венных социальных
пособий всем кате-
гориям инвалидов и
получателям пособий
по возрасту, а также
получателям государ-
ственных специальных
пособий на 1000 тенге
6.4.12.Предусмотреть         Проект         МТСЗН           Август
в Законе Республики   Закона                         2005 года
Казахстан "О внесении Республики
изменений и допол-    Казахстан
нений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам социаль-
ного обеспечения"
с 2006 года дополни-
тельную поддержку
в сумме от 300 до
1000 тенге 247
тысячам семей,
потерявших кормильца
6.5. Культура
Сохранение и развитие историко-культурного наследия,
обеспечение условий развития профессионального
искусства и народного творчества
6.5.1.  (исключена - N 1084 от 31.10.2003 г.)
6.5.2.Разработать           Проект Указа   Минкультуры,    IV
Государственную       Президента     Мининформ       квартал
программу             Республики                     2003
"Культурное           Казахстан                      года
наследие" на
2004-2006 годы"
6.5.3. Разработать пере-     Проект         Мининформ       IV квартал
чень юбилейных и      постановления                  2004 года
памятных дат Рес-     Правительства
публики Казахстан     Республики
на 2005-2006 годы     Казахстан
6.5.4.  (Строка исключена - постановлением Правительства РК от 23 июля 2004 года  N 789 ).
6.5.5.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.5.6.  (исключена - N 283 от 5.03.2004 г.)
6.5.7.  (исключена - N 1084 от 31.10.2003 г.)
6.5.8. Разработать Концеп-   Проект         Минкультуры     I квартал
цию государственной   постановления                  2004 года
терминологической     Правительства
работы в Республике   Республики
Казахстан             Казахстан

6.4.10.  2006 жылғы 1 шiлдеден бастап   Қазақстан   ЕХҚМ      2005
бiр жасқа дейiнгi бала күтiмi  Респу-                жылғы
жөнiндегі мемлекеттiк жәрде-   бликасы               қараша
мақылар енгізу бөлiгінде       Заңының
"Балалы отбасыларына төлене-   жобасы
тiн мемлекеттiк жәрдемақылар
туралы" Қазақстан Республи-    Қазақстан             2005
касының Заңына түзетулер       Республи-             жылғы
енгізудi көздеу                касының               жел-
Үкiметi               тоқсан
қаулысының
жобасы
6.4.11.  Мүгедектердiң барлық           Қазақстан   EXҚM      2005
санаттарына және жасына        Респу-                жылғы
байланысты жәрдемақы алушы-    бликасы               тамыз
ларға, сондай-ақ мемлекеттiк   Заңының
арнайы жәрдемақылар алушы-     жобасы
ларға мемлекеттiк әлеуметтiк
жәрдемақыларды 1000 теңгеге
қосымша арттыруды "Қазақстан
Республикасының кейбiр заң-
намалық актiлерiне әлеуметтiк
қамсыздандыру мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен толық-
тырулар енгiзу туралы" Қазақ-
стан Республикасының Заңында
көздеу
6.4.12.  2006 жылдан бастап асырау-     Қазақстан   EXҚМ      2005
шысынан айырылған 247 мың      Респу-                жылғы
отбасына 300-ден 1000 теңгеге  бликасы               тамыз
дейiнгi сомада қосымша қолдау  Заңының
көрсетудi "Қазақстан Респу-    жобасы
бликасының кейбiр заңнамалық
актiлерiне әлеуметтiк қамсыз-
дандыру мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасының Заңында
көздеу
6.5. Мәдениет
Тарихи-мәдени мұраны сақтау және дамыту, кәсіби өнер мен
халық шығармашылығын дамыту жағдайларын қамтамасыз ету
6.5.1.  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.31. N 1084  қаулысымен .
6.5.2.  "Мәдени мұра"         Қазақстан        Мәдениетминi,   2003
2004-2006 жыл.        Республикасының  Ақпаратминi     жылғы
дарға арналған        Президентi                       IV
мемлекеттiк           Жарлығының                      тоқсан
бағдарламасын         жобасы
әзiрлеу
6.5.3.   Қазақстан Республикасындағы    Қазақстан   АкМ       2003
мерекелер мен атаулы           Республи.             жылғы
күндердiң 2005-2006 жылдарға   касының               IV
арналған тiзбесiн әзірлеу      Үкiметi               тоқсан
қаулысының
жобасы
6.5.4.<*>
6.5.5. (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.5.6.  (алынып тасталды)
6.5.7.  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.31. N 1084  қаулысымен .
6.5.8.   Қазақстан Республикасындағы    Қазақстан   МәдМ      2004
мемлекеттiк терминологиялық    Республи.             жылғы
жұмыс тұжырымдамасын әзірлеу   касының                I
Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы

6.5.9. Разработать Концеп-   Проект         Минкультуры     II квартал
цию государственной   постановления                  2004 года
ономастической работы Правительства
в Республике Казах-   Республики
стан                  Казахстан
6.5.10.Разработать           Проект Указа   Минкультуры,    IV квартал
Государственную       Президента     АМД, МИД        2004 года
программу поддержки   Республики
соотечественников,    Казахстан
проживающих за
рубежом, на
2005-2007 годы
6.5.11.Разработать Прог-     Проект         Мининформ       IV квартал
рамму телерадио-      постановления                  2003 года
вещания в Республике  Правительства
Казахстан на 2004-    Республики
2006 годы             Казахстан
6.5.12.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.5.13.Разработать Прог-     Проект         МОН             I квартал
рамму молодежной      постановления                  2005 года
политики на 2005-     Правительства
2007 годы             Республики
Казахстан
6.5.14.Разработать          Проект         МКИС            Ноябрь
Программу развития    постановле-                    2005 года
сферы культуры        ния Прави-
на 2006-2008 годы     тельства
Республики
Казахстан
6.5.15 Внести изменения в    Проект         МКИС            Ноябрь
Государственную       Указа                          2005 года
программу функцио-    Президента
нирования и развития  Республики
языков на 2001-2010   Казахстан
годы, утвержденную
Указом Президента
Республики Казахстан
от 7 февраля 2001
года N 550, в части,
касающейся развития
государственного
языка
6.6. Спорт и туризм
6.6.1. Провести I зимнюю     Проект         АТурС, акимы    III
Спартакиаду народов   распоряжения   областей,       квартал
Республики Казахстан  Премьер-       гг. Астаны и    2003 года
2004 года             Министра       Алматы
Республики
Казахстан
6.6.2. Провести Республи-    Проект         АТурС, акимы    I квартал
канскую Спартакиаду   распоряжения   областей, гг.   2004 года
ветеранов спорта      Премьер-       Астаны и
2004 года             Министра       Алматы
Республики
Казахстан
6.6.3. Провести              Проект         АТурС, акимы    III квартал
1-ые                  распоряжения   областей, гг.   2004 года
Молодежные            Премьер-       Астаны и
спортивные            Министра       Алматы
игры                  Республики
Республики            Казахстан
Казахстан
2005 года
6.6.4.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.6.5. Обеспечить            Отчет          МКИС           IV квартал
строительство         Правительству                 ежегодно
республиканской       Республики
базы олимпийской      Казахстан
подготовки в
Алматинской области

6.5.9.   Қазақстан Республикасындағы    Қазақстан   МәдМ      2004
мемлекеттiк ономастикалық      Республи.             жылғы
жұмыс тұжырымдамасын әзірлеу   касының               IІ
Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
6.5.10.  Шетелде тұратын  Қазақстан         Мәдениетминi, 2004 жылғы
отандастарды     Республикасы      КДА, СIМ      IV тоқсан
қолдаудың        Президентi
2005-2007        Жарлығының
жылдарға         жобасы
арналған
мемлекеттік
бағдарламасын
әзiрлеу
6.5.11.  Қазақстан Республикасында      Қазақстан   АкМ       2003
телерадио хабарларын таратудың Республи.             жылғы
2004-2006 жылдарға арналған    касының               IV
бағдарламасын әзірлеу          Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
6.5.12.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.5.13.  Жастар саясатының 2005-2007    Қазақстан   БҒМ       2005
жылдарға арналған              Республи.             жылғы
бағдарламасын әзірлеу          касының               I
Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
6.5.14.  Мәдениет саласын дамытудың     Қазақстан   МАСМ      2005
2006 - 2008 жылдарға арналған  Республи-             жылғы
бағдарламасын әзiрлеу          касының               қараша
Үкiметi
қаулысының
жобасы
6.5.15.  Қазақстан Республикасы         Қазақстан   МАСМ      2005
Президентiнiң 2001 жылғы 7     Республи-             жылғы
ақпандағы N 550 Жарлығымен     касының               қараша
бекiтiлген Тiлдердi қолдану    Президентi
мен дамытудың 2001 - 2010      Жарлығының
жылдарға арналған мемлекеттік  жобасы
бағдарламасының мемлекеттiк
тiлдi дамытуға қатысты
бөлiгiне өзгерiстер енгізу
6.6. Спорт және туризм
6.6.1.   2004 жылы Қазақстан            Қазақстан   ТурСА,    2003
Республикасы халықтарының      Республи.   облыс.    жылғы
I қысқы спартакиадасын өткiзу  касының     тардың,   ІІІ
Премьер-    Астана    тоқсан
Министрі    және
өкімінің    Алматы
жобасы      қалала.
рының
әкімдері
6.6.2.   2004 жылы спорт                Қазақстан   ТурСА,    2004
ардагерлерiнiң республикалық   Республи.   облыс.    жылғы
спартакиадасын өткiзу          касының     тардың,   І
Премьер-    Астана    тоқсан
Министрі    және
өкімінің    Алматы
жобасы      қалала.
рының
әкімдері
6.6.3.   2005 жылы Қазақстан            Қазақстан   ТурСА,    2004
Республикасының 1-ші Жастар    Республи.   облыс.    жылғы
спорт ойындарын өткiзу         касының     тардың,   ІІI
Премьер-    Астана    тоқсан
Министрі    және
өкімінің    Алматы
жобасы      қалала.
рының
әкімдері
6.6.4. (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.6.5.   Алматы облысында олимпиадалық  Қазақстан   МАСМ      IV
дайындықтың республикалық      Республи.           тоқсан,
базасының құрылысын қамтамасыз касының              жыл
eту                            Үкіметіне           сайын
есеп

6.6.6. Провести Параолим-    Проект         МКИС, МТСЗ,     IV квартал
пийские игры Казах-   распоряжения   акимы областей, 2006 года
стана 2007 года       Премьер-       гг. Астаны и
Министра       Алматы
Республики
Казахстан
6.6.7. Обеспечить подго-     Отчет          МКИС            IV
товку и участие       Прави-                         квартал
сборных националь-    тельству                       2006 года
ных команд по лет-    Республики
ним видам спорта      Казахстан
в XV летних Азиат-
ских играх 2006 года
в г. Доха (Катар)
6.6.8. Обеспечить подго-     Проект         МКИС            II квартал
товку и участие       постановления                  2005 года
сборных националь-    Правительства
ных команд по зим-    Республики
ним видам спорта в    Казахстан
зимних Олимпийских
играх 2006 года в
г. Турин (Италия)
6.6.9. Разработать           Проект Указа   МКИС            IV квартал
Государственную       Президента                     2005 года
программу развития    Республики
физической культуры   Казахстан
и спорта в Респуб-
лике Казахстан на
2006-2008 годы
6.6.10.Разработать План      Проект         МКИС            IV квартал
мероприятий по        постановления                  2005 года
реализации Государ-   Правительства
ственной программы    Республики
развития физической   Казахстан
культуры и спорта
в Республике Казах-
стан на 2006-2008
годы
6.6.11.Провести III Игры     Проект         МКИС            I квартал
Народного спорта на   распоряжения                   2006 года
призы Президента      Премьер-
Республики Казах-     Министра
стан 2006 года        Республики
Казахстан
6.6.12.Разработать проект    Проект         МИТ             IV квартал
Программы развития    постановления                  2005 года
туристской отрасли    Правительства
на 2006-2008 годы     Республики
Казахстан
6.7. Демография и миграция
6.7.1.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
6.7.2. Разработать проект    Проект Указа  МТСЗН, МИД,      IV
Указа Президента      Президента    МЮ, МВД, КНБ     квартал,
Республики Казах-     Республики    (по согласо-     ежегодно
стан "О квоте иммиг-  Казахстан     ванию)
рации"
6.7.3. Разработать Концеп-   Проект        НКДСЖ (по        IV квартал
цию гендерной поли-   постановления согласованию),   2003 года
тики в Республике     Правительства МТСЗ, МОН, МЗ,
Казахстан             Республики    МВД, неправи-
Казахстан     тельственные
организации
(по согласо-
ванию)

6.6.6.   2007 жылы Қазақстанда          Қазақстан   МАСМ,    2006
параолимпиадалық ойындар       Республи.   ЕХҚМ,     жылғы
өткiзу                         касының     облыс.    ІV
Премьер-    тардың,   тоқсан
Министрі    Астана
өкімінің    және
жобасы      Алматы
қалала.
рының
әкімдері
6.6.7.   2006 жылы Дохa қаласында       Қазақстан    МАСМ     2006
(Катар) XV жазғы Азия          Республи.             жылғы
ойындарына жазғы спорт түрлерi касының               ІV
бойынша ұлттық құрама          Үкіметіне             тоқсан
командаларды дайындауды және   есеп
олардың қатысуын қамтамасыз
eту
6.6.8.   2006 жылы Турин қаласында      Қазақстан    МАСМ     2005
(Италия) қысқы Олимпиада       Республи.             жылғы
ойындарына қысқы спорт түрлерi касының               ІІ
бойынша ұлттық құрама          Үкіметі               тоқсан
командаларды дайындауды және   қаулысының
олардың қатысуын қамтамасыз    жобасы
ету
6.6.9.   Қазақстан Республикасында      Қазақстан    МАСМ     2005
дене шынықтыру мен спортты     Республи.             жылғы
дамытудың 2006-2008 жылдарға   касының               IV
арналған мемлекеттiк           Президенті            тоқсан
бағдарламасын әзірлеу          Жарлығының
жобасы
6.6.10.  Қазақстан Республикасында      Қазақстан   МАСМ      2005
дене шынықтыру мен спортты     Республи.             жылғы
дамытудың 2006-2008 жылдарға   касының               IV
арналған мемлекеттiк           Үкіметі               тоқсан
бағдарламасын iске асыру       қаулысының
жөнiндегi iс-шаралар жоспарын  жобасы
әзірлеу
6.6.11.  2006 жылы Қазақстан            Қазақстан   МАСМ      2006
Республикасы Президентiнiң     Республи.             жылғы
жүлделерiне III халық спорты   касының               І
ойындарын өткiзу               Премьер-              тоқсан
Министрi
өкiмiнiң
жобасы
6.6.12.  Туристiк саланы дамытудың      Қазақстан   ИСМ       2005
2006-2008 жылдарға арналған    Республи.             жылғы
бағдарламасының жобасын        касының               IV
әзірлеу                        Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
6.7. Демография және көшi-қон
6.7.1.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
6.7.2.   Қазақстан Республикасы         Қазақстан   ЕХҚМ,     Жыл
Президентiнiң "Көшi-қон        Республи.   СІМ,ӘдМ, сайын,
квотасы туралы" Жарлығының     касы        ІІМ, ҰҚК  IV
жобасын әзiрлеу                Президенті  (келісім тоқсан
Жарлығының  бойынша)
жобасы
6.7.3.   Қазақстан Республикасындағы    Қазақстан   ОӘІҰК
гендерлiк саясат               Республи.   (келісім
тұжырымдамасын әзiрлеу         касының     бойынша),
Үкiметi     ЕХҚМ,
қаулысының  БҒМ, ДСМ,
жобасы      IIМ,
үкiметтiк
емес
ұйымдар
(келiсiм
бойынша)

7. Государственное регулирование
7.1. Профессиональное Правительство
7.1.1. Внести изменения      Проект        Канцелярия       I квартал
в Регламент Прави-    постановления Премьер-         2005 года
тельства Республики   Правительства Министра
Казахстан             Республики    Республики
Казахстан     Казахстан, МЮ
7.1.2. Внести изменения в    Проект        МЭБП             IV квартал
Правила разработки    постановления                  2003 года
программ в Респуб-    Правительства
лике Казахстан в      Республики
части приведения их   Казахстан
в соответствие с
Указом  Президента
Республики Казахстан
от 2 июня 2003 года
N 1099 "О правилах
разработки и реали-
зации государствен-
ных программ в Рес-
публике Казахстан"
7.1.3. Подготовить предло-   Предложения    МЭБП            IV
жения по определению  Правительству                  квартал
уполномоченного орга- Республики                     2005 года
на по программам      Казахстан
7.1.4. Подготовить предло-   Предложения    МЭБП            II
жения по методологии  Правительству                  квартал
оценки эффективности  Республики                     2004 года
государственных и     Казахстан
отраслевых (секто-
ральных) программ
7.1.5. Разработать проект    Проекты        МЭБП, АГС       IV квартал
Указа Президента      нормативных    (по согласо-    2003 года
Республики Казахстан  правовых       ванию), МТСЗ
по вопросу повышения  актов
уровня заработной
платы государствен-
ных служащих, приб-
лизив его при этом
к уровню, сложившемся
в частном секторе
7.1.6. Совершенствовать      Проект Указа   АГС (по         IV квартал
Реестр должностей     Президента     согласованию)   2003 года
административных      Республики
государственных       Казахстан
служащих с целью
улучшения системы
управления персона-
лом государственной
службы, оптимизации
групп категорий и
унификации должнос-
тей и с учетом прово-
димой политики раз-
граничения полномочий
между уровнями госу-
дарственного управ-
ления
7.1.7. Завершить обеспече-   Проекты        АГС (по         2003-2004
ние жильем государ-   нормативных    согласова-      годы
ственных служащих,    правовых       нию), МФ
передислоцированных   актов
в столицу в 1998-
2000 годах
7.1.8. Выработать механизм   Предложения    АГС (по         IV квартал
предоставления госу-  Правительству  согласованию),  2003 года
дарственным служащим  Республики     Нацбанк (по
жилья на условиях     Казахстан      согласованию),
ипотечного кредитова-                МФ, МЮ, МИТ,
ния с долевым учас-                  МЭБП
тием государства

7. Мемлекеттік реттеу
7.1. Кәсiби Үкімет
7.1.1.   Қазақстан Республикасы         Қазақстан   Қазақстан 2005
Үкiметiнiң Регламентiне        Республи.   Респу.    жылғы
өзгерiстер енгiзу              касының     бликасы   І
Yкiметi     Премьер-  тоқсан
қаулысының  Минист.
жобасы      рінің
Кеңсесі,
ӘдМ
7.1.2.   Қазақстан Республикасы         Қазақстан   ЭБЖМ      2003
Президентiнiң "Қазақстан       Республи.             жылғы
Республикасында мемлекеттiк    касының               IV
бағдарламалар әзiрлеу мен      Үкіметі               тоқсан
iске асыру ережесi туралы"     қаулысының
2003 жылғы 2 маусымдағы        жобасы
N 1099 Жарлығына сәйкес
келтiру бөлiгiнде Қазақстан
Республикасында бағдарламалар
әзірлеу eрежесiне өзгерiстер
енгiзу
7.1.3.   Бағдарламалар бойынша          Қазақстан   ЭБЖМ      2003
уәкiлеттi органды айқындау     Республи.             жылғы
жөнiнде ұсыныстар дайындау     касының               ІІІ
Үкіметіне             тоқсан
ұсыныс
7.1.4.   Мемлекеттiк және салалық       Қазақстан   ЭБЖМ      2004
(секторалдық) бағдарламалар    Республи.             жылғы
тиiмдiлiгiн бағалау әдiснамасы касының               ІІ
жөнiнде ұсыныстар дайындау     Үкіметіне             тоқсан
ұсыныс
7.1.5.   Қазақстан Республикасы         Нормативтік ЭБЖМ,     2003
Президентiнiң мемлекеттiк      құқықтық    МҚА       жылғы
қызметшiлер жалақысының        кесімдер    (келісім  IV
деңгейiн, оны бұл ретте жеке   жобалары    бойынша), тоқсан
меншiк секторда қалыптасқан                ЕХҚМ
деңгейге жақындата отырып,
арттыру мәселесi жөнiндегi
Жарлығының жобасын әзірлеу
7.1.6.   Мемлекеттiк қызмет             Қазақстан   МҚА       2003
қызметкерлерiн басқару         Республи.   (келісім  жылғы
жүйесiн жақсарту, санаттар     касының     бойынша)  IV
топтарын оңтайландыру әрi      Президенті            тоқсан
лауазымдарды бiрыңғайлау       Жарлығының
мақсатында және жүргiзiлiп     жобасы
отырған мемлекеттiк басқару
деңгейлерi арасындағы
өкiлеттiктердi ажырату
саясатын ескере отырып,
әкiмшiлiк мемлекеттiк
қызметшiлер лауазымдары
тiзiлiмiн жетiлдiру
7.1.7.   1998-2000 жылдары астанаға     Нормативтік МҚА       2003-
қоныс аударған мемлекеттiк     құқықтық    (келісім  2004
қызметшiлердi тұрғын үймен     кесімдердің бойынша), жылдар
қамтамасыз етудi аяқтау        жобалары    ҚарМ
7.1.8.   Мемлекеттiк қызметшiлерге      Қазақстан   МҚА       2003
мемлекеттiң үлестiк қатысуымен Республи.   (келісім  жылғы
ипотекалық кредит беру         касының     бойынша), IV
шарттарында тұрғын үй беру     Үкіметіне   Ұлттық    тоқсан
тетiгiн тұжырымдау             ұсыныс      Банк
(келiсiм
бойынша),
ҚарМ,
ӘдМ, ИСМ,
ЭБЖМ

7.1.9.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
7.1.10.Укрепить учебную,     Проекты        АГС (по согла-  IV квартал
научно-методическую   нормативных    сованию),       2004 года
и материально-техни-  правовых       Академия гос-
ческую базы Академии  актов          службы
государственной
службы, включая
строительство сов-
ременного комплекса
Академии
7.1.11.Завершить внедрение   Проект         АГС (по согла-  III
Информационной сис-   нормативного   сованию),       квартал
темы управления       правового      заинтересован-  2003 года
кадрами (ИСУК) в      акта           ные государст-
государственных                      венные органы
органах
7.1.12.Совершенствовать      Проект         АГС (по согла-  I квартал
квалификационные      нормативного   сованию)        2004 года
требования к кате-    правового
гориям администра-    акта
тивных государствен-
ных должностей с
учетом изменения
Реестра должностей
административных
государственных
служащих
7.1.13.Разработать меры по   Проект         АС              IV квартал
оптимизации отрасле-  постановления                  2004 года
вой и региональной    Правительства
структуры органов     Республики
государственной ста-  Казахстан
тистики
7.1.14.Разработать Прог-     Проект         АС, заинтере-   IV квартал
рамму совершенство-   постановления  сованные        2005 года
вания государствен-   Правительства  государствен-
ной статистики Рес-   Республики     ные органы
публики Казахстан на  Казахстан
2006-2008 годы
7.2. Определение и разграничение функций и полномочий
государственных органов управления
7.2.1. Разработать проект    Проект Закона  МЭБП, МЮ,       I квартал
Закона Республики     Республики     заинтересован-  2004 года
Казахстан "О внесе-   Казахстан      ные государст-
нии изменений и допол-               венные органы
нений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам разграни-
чения полномочий
между уровнями госу-
дарственного управ-
ления" в части раз-
граничения полномочий
между уровнями госу-
дарственного управле-
ния по отраслям
(ceкторам) и сферам
управления
7.2.2. Разработать проекты   Проекты        Отраслевые      IV квартал
нормативных правовых  нормативных    министерства    2004 года -
актов Республики      правовых актов и агентства,    I квартал
Казахстан "О внесе-                  акимы областей, 2005 года
нии изменений и                      гг. Астаны и
дополнений в под-                    Алматы
законные акты Рес-
публики Казахстан
по вопросам пере-
распределения функ-
ций государствен-
ного управления"

7.1.9. (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
7.1.10.  Академияның қазiргi заманғы    Нормативтік МҚА       2004
кешенiнiң құрылысын қоса       құқықтық    (келісім  жылғы
алғанда, Мемлекеттiк қызмет    кесімдердің бойынша), IV
академиясының оқу, ғылыми-     жобалары    Мемле.    тоқсан
әдiстемелiк және                           кеттік
материалдық-техникалық базасын             қызмет
нығайту                                    акаде.
миясы
7.1.11.  Мемлекеттiк органдарда         Нормативтік МҚА       2003
Кадрларды басқарудың           құқықтық    (келісім  жылғы
ақпараттық жүйесiн (КБАЖ)      кесімнің    бойынша), ІІІ
енгiзудi аяқтау                жобасы      мүдделі   тоқсан
мемле.
кеттік
органдар
7.1.12.  Мемлекеттiк әкiмшiлiк          Нормативтік МҚА       2004
қызметшiлер лауазымдары        құқықтық    (келісім  жылғы
тiзiлiмiнiң өзгеруiн ескере    кесімнің    бойынша)  I
отырып, мемлекеттiк әкiмшiлiк  жобасы                тоқсан
лауазымдар санаттарына
қойылатын бiлiктiлiк
талаптарын жетiлдiру
7.1.13.  Мемлекеттiк статистика         Қазақстан   СА        2004
органдарының салалық және      Республи.             жылғы
өңiрлiк құрылымын оңтайландыру касының               ІV
жөнiнде шаралар әзірлеу        Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
7.1.14.  Қазақстан Республикасының      Қазақстан   СА,       2005
мемлекеттiк статистикасын      Республи.   мүдделі   жылғы
жетiлдiрудiң 2006-2008         касының     мемле.    IV
жылдарға арналған              Үкіметі     кеттік    тоқсан
бағдарламасын әзірлеу          қаулысының  органдар
жобасы
7.2. Мемлекеттік басқару органдарының функциялары
мен өкілеттіктерін айқындау және ажырату
7.2.1.   Басқару салалары (секторлары)  Қазақстан   ЭБЖМ,     2004
бойынша мемлекеттiк            Респу.      ӘдМ,      жылғы
басқарудың деңгейлерi          бликасы     мүдделі   I
арасындағы өкiлеттiктердi      Заңының     мемле.    тоқсан
ажырату бөлiгiнде "Қазақстан   жобасы      кеттік
Республикасының кейбiр заң                 органдар
актiлерiне мемлекеттiк басқару
деңгейлерi арасындағы
өкiлеттiктердi ажырату
мәселелерi бойынша өзгерiстер
мен толықтырулар енгiзу
туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының жобасын әзірлеу
7.2.2.   "Қазақстан Республикасының     Нормативтік Салалық   2004
заңға тәуелдi кесiмдерiне      құқықтық    министр.  жылғы
мемлекеттiк басқару            кесімдердің ліктер    IV
функцияларын қайта бөлу        жобалары    мен агент. тоқ.
мәселелерi бойынша өзгерiстер              тіктер,   сан -
мен толықтырулар енгiзу                    облыс.    2005
туралы" Қазақстан                          тардың,   жылғы
Республикасы нормативтiк                   Астана     І
құқықтық кесiмдерiнiң                      және     тоқсан
жобаларын әзірлеу                          Алматы
қалала.
рының
әкімдері

7.2.3. Продолжить работу     Предложения в  МЭБП, заинте-   IV
по осуществлению      Государствен-  ресованные      квартал,
функционального       ную комиссию   государствен-   ежегодно
анализа государст-                   ные органы
венного сектора
управления с выра-
боткой дальнейших
предложений по
оптимальному рас-
пределению госу-
дарственных функций
между уровнями
управления
7.2.4. Разработать проект    Проект Закона  МЮ,МЭБП,        Ноябрь
Закона Республики     Республики     центральные     2005 года
Казахстан "О местном  Казахстан      и местные
самоуправлении                       исполни-
в Республике                         тельные
Казахстан"                           органы
7.2.5. Разработать           Проект         МЭБП, МЮ,       Апрель
Государственную       Указа          центральные     2006 года
программу поддержки   Президента     и местные
развития местного     Республики     исполнительные
самоуправления        Казахстан      органы
на 2006-2008 годы
7.2.6. Разработать предло-   Предложения    МЭБП,           Февраль
жения Президенту      Президенту     центральные     2006 года
Республики Казахстан  Республики     исполнительные
по совершенствованию  Казахстан      органы
системы государствен-
ного управления и
структуры Правитель-
ства
7.2.7. Обеспечить            Информация     АИС, КНБ,       Декабрь
выполнение работ      Правительству  (по согла-      2005 года,
по созданию инфра-    Республики     сованию),       декабрь
структуры "Электрон-  Казахстан      центральные     2006 года
ного Правительства",                 и местные
включая государствен-                исполнительные,
ные базы данных,                     а также иные
единую транспортную                  государственные
среду, правитель-                    органы
ственный портал,
национальную иденти-
фикационную систему,
электронные государ-
ственные закупки,
электронный документо-
оборот и архивы,
создать и развивать
электронные услуги
государственных
органов с учетом
обеспечения должного
уровня информационной
безопасности
7.2.8. Провести анализ       Предложения    МЭБП, МИТ,      Декабрь
административных      Правительству  АГС (по         2005 года
государственных       Республики     согласованию),
услуг, оказываемых    Казахстан      центральные
центральными и                       и местные
местными                             исполнительные,
исполнительными,                     а также иные
а также иными                        государственные
государственными                     органы
органами, с целью их
классификации и
передачи части из
них в негосударствен-
ный сектор

7.2.3.   Басқару деңгейлерi             Мемле.      ЭБЖМ,     Жыл
арасындағы мемлекеттiк         кеттік      мүдделі   сайын,
функцияларды оңтайлы бөлу      комиссияға  мемле.    IV
жөнiндегi ұсыныстарды одан әрi ұсыныстар   кеттік    тоқсан
тұжырымдап, мемлекеттiк                    органдар
басқару секторына
функционалдық талдауды жүзеге
асыру жөнiндегi жұмысты
жалғастыру
7.2.4.  "Қазақстан Республикасында     Қазақстан   ӘдМ,      2005
жергiлiктi өзiн-өзi басқару    Респу-      ЭБЖМ,     жылғы
туралы" Қазақстан Республи-    бликасы     орталық   қараша
касы Заңының жобасын әзiрлеу   Заңының     және жер-
жобасы      гiлiктi
атқарушы
органдар
7.2.5.   Жергiлiктi өзiн-өзi            Қазақстан   ЭБЖМ,     2006
басқаруды дамытуды  қолдаудың  Республи-   ӘдМ,      жылғы
2006 - 2008 жылдарға арналған  касының     орталық   сәуiр
мемлекеттiк бағдарламасын      Президентi  және жер-
әзiрлеу                        Жарлығының  гiлiктi
жобасы      атқарушы
органдар
7.2.6.   Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ЭБЖМ,     2006
Президентiне мемлекеттiк       Республи-   орталық   жылғы
басқару жүйесiн және Үкiмет    касының     атқарушы  ақпан
құрылымын жетiлдiру жөнiнде    Прези-      органдар
ұсыныстар әзiрлеу              дентiне
ұсыныстар
7.2.7.   Мемлекеттiк дерекқорларды,     Қазақстан   АБА, ҰҚК  2005
бiрыңғай көлiктiк ортаны,      Республи-   (келiсiм  жылғы
үкiметтiк порталды, ұлттық     касының     бойынша), жел-
сәйкестендiру жүйесiн,         Үкiметiне   орталық   тоқ-
электронды мемлекеттiк сатып   ақпарат     және жер- сан,
алуды, электронды құжат                    гiлiктi   2006
айналымы мен мұрағаттарды                  атқарушы  жылғы
қоса алғанда, "электронды                  органдар, жел-
үкiмет" инфрақұрылымын                     сондай-ақ тоқсан
құру жөнiндегi жұмыстарды                  өзге де
орындауды қамтамасыз ету,                  мемле-
мемлекеттiк органдардың                    кеттiк
электронды қызметтерiн                     органдар
ақпараттық қауiпсiздiктiң
лайықты деңгейiн қамтамасыз
етуді ecкepe отырып құру
және дамыту
7.2.8.   Орталық және жергіліктi        Қазақстан   ЭБЖМ,     2005
атқарушы, сондай-ақ өзге де    Республи-   ИСМ, МҚА  жылғы
мемлекеттік органдар көрсе-    касының     (келiсiм  жел-
тетiн әкiмшiлiк мемлекеттік    Үкiметiне   бойынша), тоқсан
қызметтерге оларды жiктеу      ұсыныс      орталық
және олардың бiр бөлігін                   және жер-
мемлекеттiк емес секторға                  гiлiктi
беру мақсатында талдау                     атқарушы
жүргiзу                                    органдар,
сондай-ақ
өзге де
мемле-
кеттiк
органдар

7.2.9. Внести изменения      Информация     АИС,            Август
в нормативную         Правительству  центральные     2006 года
правовую базу по      Республики     и местные
результатам проведен- Казахстан      исполнительные,
ного анализа админи-                 а также иные
стративных государ-                  государствен-
ственных услуг                       ные органы
и регламентов
их оказания
7.2.10. Оптимизировать       Проект         МЭБП, МИТ,      Декабрь
структуру и           постановления  АГС (по сог-    2006 года
численность           Правительства  ласованию),
центральных и         Республики     центральные
местных               Казахстан      и местные
исполнительных                       исполнитель-
органов                              ные, а также
с учетом упрощения                   иные
административных                     государствен-
процедур, внедрения                  ные органы
информационных
технологий и
повышения
квалификации
государственных
служащих
7.2.11. Разработать систему  Проект         МЭБП, АГС       Сентябрь
оценки эффективности  Указа          (по             2005 года
и качества            Президента     согласова-
деятельности          Республики     нию)
государственных       Казахстан
органов
7.2.12. Разработать проект   Проект         МЭБП, МЮ        Декабрь
Указа Президента      Указа                          2005 года
Республики Казахстан, Президента
направленный на       Республики
расширение            Казахстан
отчетности акимов
перед маслихатами
7.2.13. Разработать Типовое  Проект         МЮ               II квартал
положение о "Центрах  постановления                   2005 года
обслуживания          Правительства
населения по принципу Республики
"одного окна" в       Казахстан
городах Астане,
Алматы"
7.3. Управление государственными активами
7.3.1. Разработать методику  Проект         МЭБП, МФ,       III квартал
баланса активов и     нормативного   МЭМР, МИТ,      2006 года
обязательств государ- правового      Нацбанк (по
ства                  акта           согласованию)
7.3.2. Принять меры по       Решения        Акимы           III квартал
совершенствованию     акимов, отчет  областей,       2005 года
системы контроля      Правительству  гг. Астаны и
за целевым и          Республики     Алматы
эффективным           Казахстан
использованием
объектов
коммунальной
собственности
7.3.3.  (исключена - N 283 от 5.03.2004 г.)
7.3.4. Разработать планы     Проекты        МЭБП, Канцеля-  I
развития националь-   постановлений  рия Премьер-    квартал,
ных компаний на       Правительства  Министра        ежегодно
среднесрочный период  Республики     Республики
Казахстан      Казахстан,
МЭМР, МТК,
МСХ, МИТ,
МКИС, АРЕМ,
МФ, АИС,
Нацбанк (по
согласованию),
национальные
компании (по
согласованию)

7.2.9.   Нормативтiк құқықтық базаға    Қазақстан   АБА,      2006
әкiмшiлiк мемлекеттік қыз-     Республи-   орталық   жылғы
меттер мен оларды көрсету      касының     және жер- тамыз
регламенттерiне жүргізілген    Үкiметiне   гілiктi
талдау нәтижелерi бойынша      ақпарат     атқарушы
өзгерiстер енгiзу                          органдар,
сондай-ақ
өзге де
мемле-
кеттiк
органдар
7.2.10.  Әкiмшiлiк рәсімдерді оңай-     Қазақстан   ЭБЖМ,     2006
латуды ақпараттық техноло-     Республи-   ИСМ, МҚА  жылғы
гияларды енгізудi және         касының     (келiсiм  жел-
мемлекеттік қызметшілердiң     Yкiметi     бойынша), тоқсан
бiлiктілiгiн арттыруды         қаулысының  орталық
ескере отырып, орталық         жобасы      және жер-
және жергiлiктi атқарушы                   гілiкті
органдардың құрылымы мен                   атқарушы
санын оңтайландыру                         органдар,
сондай-ақ
өзге де
мемле-
кеттiк
органдар
7.2.11. Мемлекеттiк органдар            Қазақстан   ЭБЖМ, МҚА 2005
қызметiнiң тиiмдiлiгi мен       Республи-   (келiсiм  жылғы
сапасын бағалау жүйесiн         касының     бойынша)  қыр-
әзiрлеу                         Президентi            күйек
Жарлығының
жобасы
7.2.12.  Әкiмдердiң маслихаттардың      Қазақстан   ЭБЖМ, ӘдМ 2005
алдында есеп беруiн кеңей-     Республи-             жылғы
туге, бағытталған Қазақстан    касының               жел-
Республикасының Президентi     Президентi            тоқсан
Жарлығының жобасын әзiрлеу     Жарлығының
жобасы
7.2.13.  Астана, Алматы қалаларында     Қазақстан   ӘдМ       2005
"Жалғыз терезе" қағидаты       Республи-             жылғы
бойынша халыққа қызмет         касының               ІІ
көрсету орталықтары" туралы    Үкiметi               тоқсан
үлгi ереже әзiрлеу             қаулысының
жобасы
7.3. Мемлекеттiк активтердi басқару
7.3.1.   Мемлекеттiң активтер           Нормативтік ЭБЖМ,      2006
теңгерiмiнiң және              құқықтық    Қаржыминi, жылғы
мiндеттемелерiн әдiстемесiн    кесімнің    ЭМРМ,      III
әзірлеу                        жобасы      ИСМ,      тоқсан
Ұлттық
Банк
(келiсiм
бойынша)
7.3.2.   Коммуналдық меншiк объектi-    Әкiмдердiң  Облыс-    2005
лерiн мақсатты және тиiмдi     шешiмдерi,  тардың,   жылғы
пайдалануды  бақылау жүйесiн   Қазақстан   Астана    III
жетiлдiру жөнiнде шаралар      Республи-   және      тоқсан
қабылдау                       касының     Алматы
Үкiметiне   қала-
есеп        ларының
әкiмдерi
7.3.3.  (алынып тасталды)
7.3.4.   Ұлттық компанияларды           Қазақстан   ЭБЖМ,     Жыл
дамытудың орта мерзiмдi        Республи.   Қазақстан сайын,
кезеңге арналған жоспарларын   касының     Республи. I
әзiрлеу                        Yкiметi     касының   тоқсан
қаулыла.    Премьер-
рының       Министр.
жобалары    дiң
Кеңсесi,
ЭМРМ,
ККМ, АШМ,
ИСМ,
МАСМ,
ТМРА
ҚарМ,
АБА,
Ұлттық
Банк
(келiсiм
бойынша),
ұлттық
компа.
ниялар
(келiсiм
бойынша)

7.4. Ценовая и тарифная политика
7.4.1. Разработать Правила   Проект         АРЕМ (по        IV квартал
осуществления мони-   нормативного   согласованию)   2003 года
торинга эффектив-     правового акта
ности реализации
инвестиционных
программ субъектов
естественной моно-
полии
7.4.2. Совершенствовать      Проекты        МИТ             2003-2006
нормативную право-    нормативных                    годы
вую базу в сфере      правовых актов
зашиты и развития
конкуренции
7.4.3.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
7.4.4. Провести техническую  Отчет          АРЕМ            IV квартал
и финансовую          Правительству                  2005-
экспертизу субъектов  Республики                     2006 годы
естественной          Казахстан
монополии
7.4.5. Создать электронную   Отчет          АРЕМ            IV квартал
базу данных по        Правительству                  2005-
мониторингу           Республики                     2006 годы
деятельности          Казахстан
монополистов
7.4.6. Разработать           Проекты        АРЕМ            2005-
методики тарифо-      нормативных                    2007 годы
образования на        правовых
услуги (работы,       актов
товары)
субъектов
естественной
монополии
7.5. Охрана окружающей среды и природопользование
7.5.1. Разработать прог-     Проект         МООС            IV квартал
рамму "Охраны окру-   нормативного                   2004 года
жающей среды" на      правового
2005-2007 годы        акта
7.5.2. Разработать меры      Проект         МООС            IV квартал
по сокращению         постановления                  2006 года
выбросов озоно-       Правительства
разрушающих           Республики
веществ               Казахстан
7.5.3. Разработать механизм  Проект         МООС            IV квартал
средне-долгосрочных   постановления                  2005 года
разрешений на специ-  Правительства
альное природопользо- Республики
вание                 Казахстан
7.5.4. Разработать допол-    Проект         МООС, МСХ       IV квартал
нительные экологи-    постановления                  2003 года
ческие требования     Правительства
к предприятиям,       Республики
осуществляющим        Казахстан
деятельность в
Каспийской заповед-
ной зоне и при-
каспийском регионе
7.5.5. Внедрить Государст-   Отчет          МООС            III
венный реестр раз-    Правительству                  квартал
решений на загряз-    Республики                     2005 года
нение окружающей      Казахстан
среды
7.5.6. Разработать Казах-    Проект Указа   МООС, МИД,      I квартал
станскую повестку     Президента     МЭБП            2004 года
дня на 21 век и       Республики
создать Националь-    Казахстан
ную комиссию по
устойчивому развитию
в соответствии с
принципами Между-
народной Конференции
ООН по окружающей
среде и развитию,
проходившей в Рио-де-
Жанейро в 1992 году

7.4. Баға және тариф саясаты
7.4.1.   Табиғи монополия               Нормативтік ТМРА      2003
субъектiлерiнiң инвестициялық  құқықтық    (келісім  жылғы
бағдарламаларын iске асыру     кесімнің    бойынша)  IV
тиiмдiлiгiнiң мониторингiн     жобасы                тоқсан
жүзеге асыру eрежесiн әзірлеу
7.4.2.   Бәсекелестiктi қорғау және     Нормативтік  ИСМ      2003-
дамыту саласындағы нормативтiк құқықтық              2006
құқықтық базаны жетiлдiру      кесімдердің           жылдар
жобалары
7.4.3. (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
7.4.4.   Табиғи монополия субъектiле-   Қазақстан   ТМРА      2005-
рiне техникалық және қаржылық  Республи-             2006
сараптама жүргiзу              касының               жылдар
Үкiметiне             IV
есеп                  тоқсан
7.4.5.   Монополистер қызметiнiң        Қазақстан   ТМРА      2005-
мониторингi жөнiнде элек-      Республи-             2006
тронды дерекқор құру           касының               жылдар
Үкiметiне             IV
есеп                  тоқсан
7.4.6.   Табиғи монополия субъек-       Нормативтiк  TMPA     2005-
тілерiнiң қызметтерiне         құқықтық              2007
(жұмыстарына, тауарларына)     кесiмдердiң           жылдар
тариф түзу әдiстемесiн         жобалары
әзiрлеу
7.5. Қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану
7.5.1.   "Қоршаған ортаны қорғау"       Нормативтік ҚОҚМ      2004
2004-2007 жылдарға арналған    құқықтық              жылғы
бағдарламасын әзірлеу          кесiмiнiң             IV
жобасы                тоқсан
7.5.2.   Озонды бұзатын заттар шыға-    Қазақстан   ҚОҚМ      2006
рындыларын қысқарту жөнiндегi  Республи-             жылғы
шараларды әзiрлеу              касының               IV
Үкiметi               тоқсан
қаулысының
жобасы
7.5.3.   Табиғатты арнайы пайдалануға   Қазақстан   ҚОҚМ      2005
орта-ұзақ мерзiмдi рұқсаттар   Республи.             жылғы
тетiгiн әзірлеу                касының               ІV
Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
7.5.4.   Каспий қорығы аймағында және   Қазақстан   ҚОҚМ,     2003
Каспий маңы өңiрiнде қызметiн  Республи.   АШМ       жылғы
жүзеге асыратын кәсiпорындарға касының               IV
қойылатын қосымша экологиялық  Үкіметі               тоқсан
талаптарды әзірлеу             қаулысының
жобасы
7.5.5.   Қоршаған ортаны ластауға       Қазақстан   ҚОҚМ      2005
арналған рұқсаттардың          Республи.             жылғы
мемлекеттiк тiзiлiмiн енгiзу   касының               ІІІ
Үкіметіне             тоқсан
есеп
7.5.6.   Қазақстанның 21 ғасырға күн    Қазақстан   ҚОҚМ,     2004
тәртiбiн әзiрлеу және 1992     Республи.   СІМ,      жылғы
жылы Рио-де-Жанейрода өткен    касының     ЭБЖМ      I
қоршаған орта және даму        Президенті            тоқсан
жөнiндегi БҰҰ Халықаралық      Жарлығының
Конференциясының қағидаттарына жобасы
сәйкес Тұрақты даму жөнiндегi
ұлттық комиссияны құру

7.5.7. Координировать        Проект         МИД, МООС,      IV квартал
политику в области    постановления  МЭБП            2003 года
устойчивого развития  Правительства
в регионе Централь-   Республики
ной Азии, а также в   Казахстан о
рамках Содружества    создании еди-
Независимых Госу-     ной Межведом-
дарств, Шанхайской    ственной
Организации Содру-    комиссии
жества
7.5.8. Разработать и внед-   Проект         МООС, МЭМР,     III
рить межсекторальный  постановления  МИТ, МИД, МСХ   квартал
координационный       Правительства                  2004 года
механизм поддержки    Республики
подготовки и выпол-   Казахстан
нения проектов Гло-
бального Экологичес-
кого Фонда
7.5.9. Разработать проект    Проект Закона  МООС            IV квартал
Закона Республики     Республики                     2004 года
Казахстан "Об обяза-  Казахстан
тельном экологичес-
ком страховании"
7.5.10.Внедрить систему      Проекты        МООС, МЭМР,     IV
обязательного эколо-  нормативных    МИТ             квартал
гического аудита      правовых                       2005 года
предприятий, осущест- актов
вляющих экологически
опасные виды деятель-
ности
7.5.11.Продолжить работу     Проекты        МИД, МЭМР,      2003-2006
по разработке проек-  международных  МООС, ЗАО НК    годы
тов международных     договоров      "КазМунайГаз"
договоров, регулирую-                (по согласо-
щих правовой статус                  ванию)
Каспийского моря
7.5.12.Создать информацион-  Отчет          МООС            IV
ную систему охраны    Правительству                  квартал
окружающей среды      Республики                     2004 года
Казахстан
7.5.13.Улучшать водо-        Проект         МСХ, акимы      IV квартал
снабжение сельских    постановления  Акмолинской,    2003 года
населенных пунктов    Правительства  Карагандинской,
Акмолинской,          Республики     Северо-Казах-
Карагандинской,       Казахстан      станской и
Северо-Казахстанской                 Южно-Казахстан-
и Южно-Казахстанской                 ской областей
областей (440 насе-
ленных пунктов)
7.5.14.Субсидировать         Проект         МСХ             I квартал,
стоимость услуг по    постановления                  ежегодно
подаче питьевой воды  Правительства
из особо важных груп- Республики
повых систем водо-    Казахстан
снабжения, являющихся
безальтернативными
источниками питьевого
водоснабжения, нахо-
дящегося в республи-
канской собственности
7.5.15.Составить классифи-   Проект         МСХ             II квартал
кацию поверхностных   нормативного                   2005 года
водоемов по назначе-  правового
нию использования в   акта
хозяйственном ком-
плексе

7.5.7.   Орталық Азия өңiрiнде,         Қазақстан   СІМ,      2003
сондай-ақ Тәуелсiз Мемлекеттер Республи.   ҚОҚМ,     жылғы
Достастығы, Шанхай             касы        ЭБЖМ      IV
Ынтымақтастығы Ұйымының        Үкіметінің            тоқсан
шеңберiнде тұрақты даму        бірыңғай
саласындағы саясатты үйлестiру ведомство.
аралық
комиссияны
құру
туралы
қаулысының
жобасы
7.5.8.   Ауқымды Экологиялық Қордың     Қазақстан   ҚОҚМ,     2004
жобаларын дайындау мен         Республи.   ЭМРМ,     жылғы
орындауды қолдаудың            касының     ИСМ, СІМ, ІІІ
сектораралық үйлестiру тетігін Үкіметі     АШМ       тоқсан
әзiрлеу және енгiзу            қаулысының
жобасы
7.5.9.   "Мiндеттi экологиялық          Қазақстан   ҚОҚМ      2004
сақтандыру туралы" Қазақстан   Респу.                жылғы
Pecпубликасы Заңының жобасын   бликасы               IV
әзірлеу                        Заңының               тоқсан
жобасы
7.5.10.  Экологиялық қауiптi қызмет     Нормативтік ҚОҚМ,     2005
түрлерiн жүзеге асыратын       құқықтық    ЭМРМ,     жылғы
кәсiпорындардың мiндеттi       кесімдердің ИСМ       ІV
экологиялық аудит жүйесiн      жобалары              тоқсан
енгiзу
7.5.11.  Каспий теңiзiнiң құқықтық      Халық.      СІМ,      2003-
мәртебесiн реттейтiн           аралық      ЭМРМ,     2006
халықаралық шарттар жобаларын  шарттардың  ҚОҚМ,     жылдар
әзiрлеу жөнiндегi жұмысты      жобалары    "ҚазМұ.
жалғастыру                                 найГаз"
ҰК ЖАҚ
(келісім
бойынша)
7.5.12.  Қоршаған ортаны қорғаудың      Қазақстан   ҚОҚМ      2004
ақпараттық жүйесiн құру        Респули.              жылғы
касының               IV
Үкіметіне             тоқсан
есеп
7.5.13.  Ақмола, Қарағанды, Солтүстiк   Қазақстан   АШМ,      2003
Қазақстан және Оңтүстiк        Республи.   Ақмола,   жылғы
Қазақстан облыстарының         касының     Қара.     IV
(440 елдi мекендерiн) ауылдық  Үкіметі     ғанды,    тоқсан
елдi мекендерiн сумен          қаулысының  Солтүс.
жабдықтауды жақсарту           жобасы      тік
Қазақстан
және
Оңтүстік
Қазақстан
облыс.
тарының
әкімдері
7.5.14.  Республикалық меншiктегi ауыз  Қазақстан   АШМ       Жыл
сумен жабдықтаудың баламасыз   Республи.             сайын,
көздері болып табылатын сумен  касының               І
жабдықтау жүйесінің ерекше     Үкіметі               тоқсан
маңызды топтық жүйелерiнен     қаулысының
ауыз суды беру қызметiнiң      жобасы
құнын субсидиялау
7.5.15.  Шаруашылық кешенде мақсатты    Нормативтiк АШМ       2005
пайдалану жөнiндегi жер үстi   құқықтық             жылғы
суларының жiктемесiн құрастыру кесiмнiң              II
жобасы              тоқсан

7.5.16.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
7.5.17.Разработать прог-     Проект         МСХ             I квартал
рамму "Леса Казах-    постановления                  2004 года
стана" на 2004-2006   Правительства
годы                  Республики
Казахстан
7.5.18.Разработать Прог-     Проект         МСХ             IV квартал
рамму развития        постановления                  2003 года
рыбного хозяйства     Правительства
Республики Казахстан  Республики
на 2004-2006 годы     Казахстан
7.5.19.Разработать Эколо-    Проект         МООС, МСХ       IV квартал
гический кодекс       Кодекса                        2006 года
Республики
Казахстан
8. Законотворческая деятельность
8.1.   Провести работу по    Проекты        МИД,            IV квартал,
инвентаризации дого-  нормативных    центральные     2003-2005
ворно-правовой базы   правовых       исполнитель-    годы
Республики Казахстан  актов          ные органы
с целью выявления
международных дого-
воров, которые не
отвечают националь-
ным интересам Респуб-
лики
8.2.   Внести изменения и    Проект         МЮ              IV квартал
дополнения в норма-   нормативного                   2005 года
тивные правовые акты  правового
в части установления  акта
обязательности прове-
дения научной экс-
пертизы концепций
законопроектов
8.3.   Внести изменения в    Проект         МЮ              III
Закон  Республики      Закона                         квартал
Казахстан "О норма-   Республики                     2004 года
тивных правовых       Казахстан
актах" в части вве-
дения требования о
включении в рабочие
группы по подготовке
проектов законов
депутатов Парламента
и представителей
неправительственных
организаций, за
исключением законо-
проектов, подготовка
которых не выходит
за рамки компетенции
органа-разработчика
8.4.   Подготовить пред-     Предложения    МЮ, централь-   IV квартал
ложения по созданию   Правительству  ные исполни-    2004 года
Свода законов Респуб- Республики     тельные
лики Казахстан        Казахстан      органы
8.5.   Разработать проект    Проект         ВС (по          Август
Закона Республики     Закона         согласованию),  2005 года
Казахстан             Республики     МЮ
"О внесении измене-   Казахстан
ний и дополнений
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам исполни-
тельного производства"
8.6.   Разработать проект    Проект         ВС (по          1 квартал
Конституционного      Конституцион-  согласованию),  2006 года
Закона Республики     ного Закона    МЮ, МЭБП,
Казахстан             Республики     МФ
"О внесении изме-     Казахстан
нений и дополнений
в Конституционный
Закон Республики
Казахстан "О судебной
системе и статусе
судей Республики
Казахстан"

7.5.16.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
7.5.17.  "Қазақстан ормандары" 2004-    Қазақстан   АШМ       2004
2006 жылдарға арналған         Республи.             жылғы
бағдарламасын әзірлеу          касының               I
Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
7.5.18.  Қазақстан Республикасының      Қазақстан   АШМ       2003
балық шаруашылығын дамытудың   Республи.             жылғы
2004-2006 жылдарға арналған    касының               IV
бағдарламасын әзірлеу          Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
7.5.19.  Экологиялық кодекстi әзiрлеу   Қазақстан   ҚОҚМ,     2006
Респу.      АШМ       жылғы
бликасы               IV
Кодексiнiң            тоқсан
жобасы
8. Заң шығару қызметі
8.1.     Республиканың ұлттық           Нормативтік СІМ,      2003-
мүдделерiне жауап бермейтiн    құқықтық    орталық   2005
халықаралық шарттарды анықтау  кесімдердің атқарушы  жылдар
мақсатында Қазақстан           жобасы      органдар   IV
Республикасының шарттық-                            тоқсан
құқықтық базасын түгендеу
жөнiндегi жұмысты жүргізу
8.2.     Нормативтiк құқықтық           Нормативтік ӘдМ       2005
кесiмдерге заң жобаларының     құқықтық              жылғы
тұжырымдамаларына мiндеттi     кесімнің              ІV
ғылыми сараптаманы жүргiзудi   жобасы                тоқсан
анықтау бөлiгiнде өзгерiстер
мен толықтырулар енгiзу
8.3.     Парламент депутаттарын және    Қазақстан   ӘдМ       2004
үкiметтiк емес ұйымдардың      Респу.                жылғы
өкiлдерiн заң жобаларын        бликасы               ІІІ
дайындау жөнiндегi жұмыс       Заңының               тоқсан
топтарына кiргiзу туралы       жобасы
талапты енгiзу бөлiгiнде
"Нормативтiк құқықтық актiлер
туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына,
дайындау әзiрлеушi органның
құзыретi шеңберiнен шықпайтын
заң жобаларын қоспағанда, өзге
iстер енгiзу
8.4.     Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ӘдМ,      2004
Заңдар жинағын құрастыру       Республи.   орталық   жылғы
жөнiнде ұсыныстар дайындау     касының     атқарушы  IV
Үкіметіне   органдар  тоқсан
ұсыныстар
8.5.     "Қазақстан Республикасының     Қазақстан   ЖС        2005
кейбiр заңнамалық актiлерiне   Респу-      (келiсiм  жылғы
атқарушылық iс жүргiзу мәсе-   бликасы     бойынша), тамыз
лелерi бойынша өзгерiстер      Заңының     ӘдМ
мен толықтырулар енгізу        жобасы
туралы" Қазақстан Респу-
бликасы Заңының жобасын
әзiрлеу
8.6.     "Қазақстан Республикасының     Қазақстан   ЖС        2006
сот жүйесi және судьялардың    Респу-      (келiсiм  жылғы
мәртебесi туралы" Қазақстан    бликасы     бойынша),   І
Республикасының Конституция-   Консти-     ӘдМ,      тоқсан
лық Заңына өзгерiстер мен      туциялық    ЭБЖМ,
толықтырулар енгiзу туралы"    Заңының     Қаржыминi
Қазақстан Республикасы         жобасы
Конституциялық Заңының
жобасын әзiрлеу

8.7.   В составе Академии    Проект         АГС (по         Май
государственной       нормативного   согласованию),  2005 года
службы образовать     правового      ВС (по согла-
Институт правосудия   акта           сованию), МФ,
и организовать на                    МЮ, Генпроку-
его базе повышение                   ратура (по
квалификации судей,                  согласованию)
прокуроров и
адвокатов
8.8.   Разработать проект    Проект         МЮ, МВД,        Декабрь
Закона Республики     Закона         АБЭКП (по       2005 года
Казахстан "О внесе-   Республики     согласованию),
нии изменений и       Казахстан      Генпрокуратура
дополнений в неко-                   (по согласо-
торые законодатель-                  ванию), КНБ
ные акты Республики                  (по согла-
Казахстан по вопро-                  сованию)
сам адвокатуры
8.9.   Разработать проекты   Проекты        МЮ, ВС (по      Май
Законов Республики    Законов        согласованию),  2005 года
Казахстан             Республики     Генпрокуратура
"О внесении измене-   Казахстан      (по согласова-
ний и дополнений                     нию), МЭБП
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам введения
института суда
присяжных
заседателей",
"О присяжных заседа-
телях"
9. Финансовая и налогово-бюджетная политика
9.1. Денежно-кредитная политика
9.1.1. Совершенствовать      Проекты        Нацбанк (по     2003-2004
нормативную право-    нормативных    согласованию)   годы
вую базу деятель-     правовых       АРНФРФО (по
ности системы строи-  актов          согласованию)
тельных сбережений
9.1.2. Разработать проект    Проект         Нацбанк (по     IV квартал
Закона Республики     Закона         согласованию)   2003 года
Казахстан "О кредит-  Республики
ном бюро и формиро-   Казахстан
вании кредитных
историй в Республике
Казахстан"
9.1.3. Привести в соответ-   Проекты        Нацбанк (по     IV
ствие нормативные     нормативных    согласованию)   квартал,
правовые акты Нацио-  правовых       АРНФРФО (по     ежегодно
нального Банка с      актов          согласованию)
Законами Республики
Казахстан " О государ -
ственном регулирова-
нии и надзоре финан-
сового рынка и финан-
совых организаций"
и " О внесении  измене-
ний и дополнений в
некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам органи-
зации единой системы
государственного
регулирования и над-
зора финансового
рынка и финансовых
организаций"
9.1.4. Разработать           Проект         Нацбанк         II квартал
Программу             постановления  (по согла-      2004 года
либерализации         Правительства  сованию)
валютного режима в    Республики
Республике            Казахстан
Казахстан на
2005-2007 годы

8.7.     Мемлекеттiк қызмет академия-   Нормативтiк  МҚА      2005
сының құрамында Сот төрелiгі   құқықтық    (келiсiм  жылғы
институтын құру және оның      кесiмнiң    бойынша), мамыр
базасында судьялардың,         жобасы      ЖС
прокурорлардың және адвокат-               (келiсiм
тардың бiлiктiлігін арттыруды              бойынша),
ұйымдастыру                                Қаржыми-
нi, ӘдМ,
Бас про-
куратура
(келісiм
бойынша)
8.8.     "Қазақстан Республикасының     Қазақстан   ӘдМ, IIМ, 2005
кейбiр заңнамалық актiлерiне   Респу-      ЭСЖҚА     жылғы
адвокатура мәселелерi бойынша  бликасы     (келiсiм  жел-
өзгерiстер мен толықтырулар    Заңының     бойынша), тоқсан
енгiзу туралы" Қазақстан       жобасы      Бас про-
Республикасы Заңының жобасын               куратура
әзiрлеу                                    (келiсiм
бойынша),
ҰҚК
(келiсiм
бойынша)
8.9.     "Қазақстан Республикасының     Қазақстан   ӘдМ, ЖС   2005
кейбiр заңнамалық актiлерiне   Респу-      (келiсiм  жылғы
алқабилер соты институтын      бликасы     бойынша), мамыр
енгізу мәселелерi бойынша      Заңдарының  Бас про-
өзгерiстер мен толықтырулар    жобалары    куратура
енгiзу туралы", "Алқабилер                 (келiсiм
туралы" Қазақстан Республи-                бойынша),
касы Заңдарының жобаларын                  ЭБЖМ
әзiрлеу
9. Қаржы және салық-бюджет саясаты
9.1. Ақша-кредит саясаты
9.1.1.   Құрылыс жинақтау жүйесi        Нормативтік Ұлттық    2003-
қызметiнiң нормативтiк         құқықтық    Банк      2004
құқықтық базасын жетiлдiру     кесімдердің (келісім  жылдар
жобалары    бойынша)
ҚНРА
(келiсiм
бойынша)
9.1.2.   "Қазақстан Республикасында     Қазақстан   Ұлттық    2003
кредиттiк бюро және кредит     Респу.      Банк      жылғы
тарихын қалыптастыру туралы"   бликасы     (келісім  IV
Қазақстан Республикасы         Заңының     бойынша)  тоқсан
Заңының жобасын әзірлеу        жобасы
9.1.3.   Ұлттық Банктiң нормативтiк     Нормативтік Ұлттық    Жыл
құқықтық кесiмдерiн "Қаржы     құқықтық    Банк      сайын,
рыногы мен қаржы ұйымдарын     кесімдердің (келісім  IV
мемлекеттiк реттеу және        жобалары    бойынша)  тоқсан
қадағалау туралы" және                     ҚНРА
"Қазақстан Республикасының                 (келiсiм
кейбiр заң актiлерiне қаржы                бойынша)
рыногы мен қаржы ұйымдарын
мемлекеттiк реттеу мен
қадағалаудың бiрыңғай жүйесiн
ұйымдастыру мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасының
Заңдарына сәйкестендiру
9.1.4.   Қазақстан        Қазақстан         Ұлттық Банк   2004 жылғы
Республикасында  Республикасының   (келiсiм      II тоқсан;
валюталық        Үкiметi           бойынша)
режимдi          қаулысының
ырықтандырудың   жобасы
2005-2007
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу

9.1.5. Разработать           Проект         АРНФРФО         III
Программу развития    постановления  (по согла-      квартал
страхового рынка      Правительства  сованию)        2004 года
Республики            Республики
Казахстан на          Казахстан
2004-2006 годы
9.1.6. Разработать           Проект         МЭБП,           до 1 сентября
Программу об          постановления  заинтересо-     2005 года
основных              Правительства  ванные
направлениях          Республики     государст-
экономической         Казахстан      венные
политики и                           органы
организационных
мер по сокращению
размеров теневой
экономики в
Республике
Казахстан на
2005-2010 годы
9.1.7. Принять меры для      Проект         АРНФРФО         Май
обеспечения проз-     Закона         (по согла-      2005 года,
рачности и публич-    Республики     сованию)        декабрь
ности структуры       Казахстан                      2005 года
собственников         "О внесении
(собственности)       изменений и
акционерных           дополнений в
обществ, сведений     некоторые
об их аффилиирован-   законодательные
ных лицах и,          акты Республики
в первую очередь,     Казахстан по
банков. Совершенст-   вопросам лицен-
вовать надзор за      зирования и
сделками банков       консолидирован-
с аффилиированными    ного надзора"
лицами
Информация                     Апрель
Правительству                  2005 года
Республики
Казахстан
о внесении
законопроекта
"О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам рынка
ценных бумаг
и акционерных
обществ"
Информация                     Февраль
Правительству                  2006 года
Республики
Казахстан
о внесении
изменений и
дополнений в
ведомственные
нормативные
правовые акты
9.2. Налоговая политика
9.2.1. Внедрить Государ-     Отчет          МФ, МТК, АС,    IV квартал
ственный реестр       Правительству  МЮ, МВД,        2003 года
налогоплательщиков    Республики     МТСЗ, МЭМР,
и объектов налого-    Казахстан о    МСХ, МООС,
обложения (РНиОН)     вводе в экс-   АЗР, АМД
плуатацию
9.2.2. Обеспечить внедрение  Проект         МФ              IV квартал
системы контроля за   постановления                  2004 года
оборотом алкогольной  Правительства
продукции с исполь-   Республики
зованием учетно-      Казахстан
контрольных марок
9.2.3. Расширить перечень    Проекты        МФ              III
налогоплательщиков,   нормативных                    квартал
подлежащих республи-  правовых актов                 2003 года
канскому мониторингу
9.2.4. Обеспечить государ-   Проекты        МФ, МЭМР, МТК,  III
ственное регулирова-  нормативных    МИТ, АТК        квартал
ние отдельных видов   правовых                       2003 года
нефтепродуктов        актов

9.1.5.   Қазақстан        Қазақстан         ҚНРА         2004 жылғы
Республикасының  Республикасының   (келiсiм     ІІІ тоқсан;
сақтандыру       Үкіметі           бойынша)
рыногын          қаулысының
дамытудың        жобасы
2004-2006
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
9.1.6.   Қазақстан        Қазақстан         ЭБЖМ,         2005 жылғы
Республикасында  Республикасының   мүдделi       1 қыркү-
көлеңкелi        Үкiметi           мемлекеттік   йекке
экономиканың     қаулысының        органдар      дейін
мөлшерiн         жобасы
қысқарту
жөнiндегi
экономикалық
саясаттың және
ұйымдастыру
шараларының
негiзгi
бағыттары туралы
2005-2010
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
9.1.7.  Акционерлiк қоғамдардың        "Қазақстан  ҚНРА      2005
меншiк иелерi (меншiк)         Республи-   (келiсiм  жылғы
құрылымының, олардың аффи-     касының     бойынша)  мамыр,
лиирленген тұлғалары және      кейбiр                2005
бiрiншi кезекте банктер        заңнамалық            жылғы
туралы мәлiметтердiң ашық-     актiлерiне            жел-
тығын және жариялылығын        лицензиялау           тоқсан
қамтамасыз ету үшiн шаралар    және шоғыр-
қабылдау. Банктердiң           ландырылған
аффилиирленген тұлғалармен     қадағалау
жасалатын мәмiлелерiн          мәселелерi
қадағалауды жетiлдiру          бойынша
өзгерiстер
мен толық-
тырулар
енгiзу
туралы"
Қазақстан
Республикасы
Заңының
жобасы
"Қазақстан            2005
Республи-             жылғы
касының               сәуiр
кейбiр
заңнамалық
актiлерiне
бағалы
қағаздар
рыногы
және
акционерлiк
қоғамдар
мәселелерi
бойынша
өзгерiстер
мен толық-
тырулар
енгiзу
туралы" заң
жобасын
енгiзу
туралы
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
Ведомстволық          2006
нормативтiк           жылғы
құқықтық              ақпан
кесiмдерге
өзгерiстер
мен толық-
тырулар
енгiзу
туралы
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
9.2. Салық саясаты
9.2.1.   Салық төлеушiлер мен салық     Қазақстан   ҚарМ,     2003
салу объектiлерiнiң            Республи.   ККМ,      жылғы
мемлекеттiк тiзiлiмiн          касының     СА, ӘдМ,  IV
енгiзу (СТж СО)                Үкіметіне   ІІМ,      тоқсан
пайдалануға ЕХҚМ,
беру туралы ЭМРМ,
есеп        АШМ,
ҚОҚМ,
ЖРА, КДА
9.2.2.   Есеп-бақылау маркаларын        Қазақстан   ҚарМ      2004
қолданып, алкоголь өнiмiнiң    Республи.             жылғы
айналымын бақылау жүйесiн      касының               IV
енгiзудi қамтамасыз ету        Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
9.2.3.   Республикалық мониторингке     Нормативтік ҚарМ      2003
жататын салық төлеушiлер       құқықтық              жылғы
тiзiмiн кеңейту                кесімдердің           ІІІ
жобалары              тоқсан
9.2.4    Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген    Нормативтік ҚарМ,     2003
түрлерiн мемлекеттiк реттеудi  құқықтық    ЭМРМ,     жылғы
қамтамасыз ету                 кесімдердің ККМ,      ІІІ
жобалары    ИСМ, КБА  тоқсан

9.2.5. Обеспечить государ-   Проекты        МФ              I квартал
ственное регулирова-  нормативных                    2004 года
ние производства и    правовых
оборота табачных      актов
изделий
9.2.6. Совершенствование     Проекты        МФ, МИТ, МСХ    Постоянно
методологии и норм    нормативных
администрирования     правовых
специальных налого-   актов
вых режимов в целях
создания условий для
развития малого
бизнеса и сельхоз-
товаропроизводителей
9.2.7. Разработать проект    Проект Закона  МЭБП, МФ,       III
Закона Республики     Республики     МИТ, МЭМР, МОН  квартал
Казахстан "О внесе-   Казахстан                      2003 года
нии изменений и до-
полнений в  Кодекс
Республики Казахстан
"О налогах и других
обязательных платежах
в бюджет" (Налоговый
кодекс), предусматри-
вающий снижение нало-
говой нагрузки,
а также налогового
стимулирования орга-
низаций, осуществляю-
щих на территориях
специальных экономи-
ческих зон деятель-
ность по развитию
инновационных техно-
логий
9.2.8. Разработать проект     Проект Закона  МЭБП, МИТ,     IV квартал
Закона Республики      Республики     МФ             2003 года
Казахстан по внесе-    Казахстан
нию изменений и
дополнений в Нало-
говый кодекс в части
совершенствования
амортизационной
политики
9.2.9. Разработать проект    Проект Закона  МЭБП, МФ        III квартал
Закона Республики     Республики                     2004 года
Казахстан             Казахстан
"О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые законо-
дательные акты
Республики
Казахстан по
вопросам налого-
обложения"
9.2.10.Разработать проект    Проект Закона  МЭБП, МФ,      IV квартал
Закона Республики     Республики     МЭМР, МИТ      2003 года
Казахстан по внесе-   Казахстан
нию изменений и
дополнений в Налого-
вый кодекс, предус-
матривающий совершен-
ствование налого-
обложения нефтяных
операций
9.3. Бюджетная политика
9.3.1. Обеспечить еже-      Проект         МЭБП, Нацбанк   III
годную разра-        постановления  (по согласо-    квартал,
ботку Средне-        Правительства  ванию), АРНФРФО ежегодно
срочного плана       Республики     (по согласова-
социально-эко-       Казахстана     нию)
номического          министерства и
развития             агентства,
Республики           национальные
Казахстан на         компании (по
среднесрочный        согласованию)
период
9.3.2. Расширять и совер-    Информация     МФ, МЭБП,       Июль,
шенствовать инстру-   Правительству  Нацбанк (по     декабрь
менты правительствен- Республики     согласованию)   2004-2006
ного заимствования    Казахстан                      годы
на внутреннем рынке
ссудного капитала

9.2.5.   Темекi бұйымдарының өндiрiсi   Нормативтік ҚарМ      2004
мен айналымын мемлекеттiк      құқықтық              жылғы
реттеудi қамтамасыз ету        кесімдердің           І
жобалары              тоқсан
9.2.6.   Шағын бизнестi дамытуға және   Нормативтік ҚарМ,    Тұрақты
ауыл шаруашылығы тауар         құқықтық    ИСМ, АШМ
өндiрушiлерiне жағдайлар жасау кесімдердің
мақсатында арнайы салық        жобалары
режимдерiн әкiмшiлендiру
әдiснамасы мен нормаларын
жетiлдiру
9.2.7    Салық жүктемесiн төмендетудi,  Қазақстан   ЭБЖМ,     2003
сондай-ақ инновациялық         Республи.   ҚарМ,     жылғы
технологияларды дамыту бойынша касы        ИСМ,      ІІІ
арнайы экономикалық аймақтар   Заңының     ЭМРМ,     тоқсан
аумағында қызметiн жүзеге      жобасы      БҒМ
асыратын ұйымдарды салықтық
ынталандыруды көздейтiн "Салық
және бюджетке төленетiн басқа
да мiндеттi төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының
Кодексiне (Салық кодексi)
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасын
әзірлеу
9.2.8.   Салық кодексiне амортизациялық Қазақстан   ЭБЖМ,     2003
саясатты жетiлдiру бөлiгiнде   Респу.      ИСМ,      жылғы
өзгерiстер мен толықтырулар    бликасы     ҚарМ      IV
енгiзу жөнiнде Қазақстан       Заңының               тоқсан
Республикасы Заңының жобасын   жобасы
әзірлеу
9.2.9.  "Қазақстан       Қазақстан         ЭБЖМ,         2004 жылғы
Республикасының  Республикасы      Қаржыминi     III тоқсан
кейбiр заң       Заңының жобасы
актiлерiне
салық салу
мәселелерi
бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы"
Қазақстан
Республикасы
Заңының жобасын
әзiрлеу
9.2.10.  Салық кодексiне мұнай          Қазақстан   ЭБЖМ,     2003
операцияларына салық салуды    Респу.      ҚарМ,     жылғы
жетiлдiрудi көздейтiн          бликасы     ЭМРМ,     IV
өзгерiстер мен толықтырулар    Заңының     ИСМ       тоқсан
енгiзу жөнiнде Қазақстан       жобасы
Республикасы Заңының жобасын
әзірлеу
9.3. Бюджет саясаты
9.3.1.   Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ЭБЖМ,     Жыл
орта мерзiмдi кезеңге          Республи.   Ұлттық    сайын,
арналған әлеуметтiк-           касының     Банк      ІІІ
экономикалық дамуының          Үкiметi     (келiсiм  тоқсан
орта мерзiмдi жоспарын жыл     қаулысының  бойынша),
сайын әзiрлеудi қамтамасыз ету жобасы      ҚНРА
(келiсiм
бойынша),
министр.
лiктер
мен
агент.
тiктер,
ұлттық
компа.
ниялар
(келiсiм
бойынша)
9.3.2.   Қарыз капиталының iшкi         Қазақстан   ҚарМ,     2004-
рыногында үкiметтiк қарыз алу  Республи.   ЭБЖМ,     2006
құралдарын кеңейту және        касының     Ұлттық   жылдар,
жетiлдiру                      Үкiметi     Банк     шiлде,
қаулыла.    (келiсiм  жел-
рының       бойынша) тоқсан
жобалары

9.3.3. Разработать проект    Проект Закона  МФ              I
Закона Республики     Республики                     квартал
Казахстан "О          Казахстан                      2005 года
внесении изменений
и дополнений в
некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам ауди-
торской деятельности
9.3.4. Осуществить даль-     Проект         МФ              IV
нейшее совершенство-  нормативного                   квартал
вание системы Казна-  правового                      2004 года
чейства с использо-   акта
ванием новых инфор-
мационных технологий
9.3.5. Совершенствование     Проекты        МЭБП, Нацбанк   В течение
нормативной правовой  нормативных    (по согласо-    2004 года
базы по приведению в  правовых       ванию), цент-
соответствие норм     актов          ральные госу-
законодательных и                    дарственные
нормативных актов                    органы, акимы
нормам Бюджетного                    областей, гг.
кодекса и разработка                 Астаны и
нормативных актов,                   Алматы
направленных на
реализацию Бюджет-
ного кодекса
9.3.6. Разработать Правила   Проект         МЭБП, МФ,       II квартал
оценки эффектив-      постановления  Счетный коми-   2004 года
бюджетных             Правительства  тет (по
программ              Республики     согласованию)
Казахстан
9.3.7. Совершенствовать      Проекты        МФ              Постоянно
нормативную правовую  нормативных
базу по вопросам      правовых
государственных заку- актов
пок
9.3.8. Разработать и внед-   Информация     МФ              IV квартал
рить систему элект-   Правительству                  2005 года
ронных государствен-  Республики
ных закупок           Казахстан
9.3.9. Внести изменения и    Проект         МФ              I
дополнения в поста-   постановления                  квартал
новление Правитель-   Правительства                  2004
ства Республики       Республики                     года
Казахстан от 25       Казахстан
июля 2002 года
N 832  "Об утверждении
Правил финансовых
процедур по исполне-
нию бюджета и ведению
форм отчетности
(периодической и
годовой) для государ-
ственных учреждений,
содержащихся за счет
государственного
бюджета"
9.3.10. Разработать          Проект         МФ              IV квартал
Программу развития   постановления                  2005 года
системы государст-   Правительства
венных закупок       Республики
Республики           Казахстан
Казахстан на
2006-2008 годы
9.3.11. Уточнить размеры     Проекты        МТСЗН,          Июнь
базового должност-   постановлений  МЭБП,           2005 года,
ного оклада для      Правительства  акимы           декабрь
исчисления зара-     Республики     областей,       2006 года
ботной платы         Казахстан      гг. Астаны
государственных                     и Алматы
служащих и работ-
ников государствен-
ных учреждений,
предусмотрев
дополнительные
средства в
республиканских
бюджетах 2005 и
2007 годов

9.3.3.   "Қазақстан Республикасының     Қазақстан   ҚарМ      2005
кейбiр заңнамалық актiлерiне   Респу.                жылғы
аудиторлық қызмет бойынша      бликасының             І
өзгерiстер мен толықтырулар    Үкiметiне            тоқсан
енгізу туралы" Қазақстан       ақпарат
Республикасы Заңының жобасын
әзiрлеу
9.3.4.   Жаңа ақпараттық                Нормативтiк ҚарМ      2004
технологияларды пайдалана      құқықтық              жылғы
отырып, Қазынашылық жүйесiн    кесiмнiң              IV
одан әрi жетiлдiрудi жүзеге    жобасы                тоқсан
асыру
9.3.5.   Заңнамалық және нормативтiк    Нормативтiк ЭБЖМ,     2004
кесiмдер нормаларын Бюджет     құқықтық    Ұлттық    жыл
кодексiнiң нормаларына сәйкес  кесімдердің Банк      бойы
келтiру бойынша нормативтiк    жобалары    (келiсiм
құқықтық базаны жетiлдiру                  бойынша),
және Бюджет кодексiн iске                  орталық
асыруға бағытталған                        мемле.
нормативтiк кесiмдердi әзiрлеу             кеттiк
органдар,
облыс.
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала.
рының
әкiмдерi
9.3.6.   Бюджеттiк бағдарламалардың     Қазақстан   ЭБЖМ,     2004
тиiмдiлiгiн бағалау            Республи.   ҚapM,     жылғы
ережесiн әзірлеу               касының     Есеп      ІI
Үкiметi     комитетi  тоқсан
қаулысының  (келiсiм
жобасы      бойынша)
9.3.7.   Мемлекеттiк сатып алу          Нормативтік Қаржыминi Тұ.
мәселелерi бойынша             құқықтық              рақты
нормативтiк құқықтық           кесімдердің
базаны жетiлдiру               жобалары
9.3.8.   Электронды мемлекеттiк сатып   Қазақстан   Қаржыминi 2005
алу жүйесiн әзiрлеу және       Республи.             жылғы
енгiзу                         касының               IV
Үкіметіне             тоқсан
ақпарат
9.3.9.  Мемлекеттiк бюд.         Қазақстан         ҚарМ   2004 жылғы
жет есебiнен ұста.       Республикасының           I тоқсан
латын мемлекеттiк        Үкiметi
мекемелер үшiн           қаулысының
бюджеттiң атқары.        жобасы
луы және есептiлiк
нысандарын жүргi.
зу (мерзiмдiк және
жылдық) жөнiндегі
қаржылық рәсiм.
дердiң ережесiн
бекiту туралы"
Қазақстан
Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы
25 шiлдедегi N 832
қаулысына
өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу
9.3.10.  Қазақстан Республикасының      Қазақстан   Қаржыминi 2005
мемлекеттiк сатып алу жүйе-    Республи-             жылғы
сiн дамытудың 2006 - 2008      касының               IV
жылдарға арналған бағдар-      Yкiметi               тоқсан
ламасын әзiрлеу                қаулысының
9.3.11.  2005 және 2007 жылдардың       Қазақстан   ЕХҚМ,     2005
республикалық бюджеттерiнде    Республи-   ЭБЖМ,     жылғы
қосымша қаражат көздей         касының     облыс-   маусым,
отырып, мемлекеттiк қызмет-    Үкiметi     тардың,   2006
шiлердiң және мемлекеттiк      қаулы-      Астана    жылғы
мекемелер қызметкерлерiнiң     ларының     және      жел-
жалақысын есептеу үшiн         жобалары    Алматы    тоқсан
базалық лауазымдық жалақы                  қалала-
мөлшерiн нақтылау                          рының
әкiмдерi

9.3.12. Уточнить размеры     Проект         МЭБП,           Июнь
базового должност-   постановления  МТСЗН, АГС      2005 года
ного оклада для      Правительства  (по согла-
исчисления           Республики     сованию),
заработной платы     Казахстан      акимы
государственных                     областей,
служащих и работ-    Проект         гг. Астаны      Декабрь
ников государствен-  Указа          и Алматы        2006 года
ных учреждений и     Президента
внести предложение   Республики
по совершенство-     Казахстан
ванию системы
оплаты труда,
обеспечивающие рост
заработной платы
в среднем на 32 %
с 1 июля 2005 года
и на 30 % с 1
января 2007 года,
предусмотрев
дополнительные
средства в
республиканских
бюджетах 2005 и
2007 годов
9.4. Инвестиционная политика
9.4.1.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
9.4.2.  (исключена - N 283 от 5.03.2004 г.)
9.4.3. Разработать Правила   Проект         МФ, МЭБП        IV квартал
предоставления госу-  нормативного                   2003 года
дарственных гарантий  правового
с включением в них    акта
процедур отбора
инвестиционных проек-
тов под государствен-
ные гарантии
9.4.4. Осуществить инвента-  Предложения    МЭБП, МИТ,      I квартал
ризацию законо-       Правительству  Нацбанк (по     2005 года
дательной базы        Республики     согласованию),
Республики Казахстан  Казахстан      заинтересован-
в части обеспечения                  ные государ-
благоприятного инвес-                ственные органы
тиционного климата
9.4.5. Разработать Методо-   Проект         МИТ             II квартал
логию по определению  нормативного                   2005 года
приоритетных видов    правового
деятельности для      акта
оказания мер государ-
ственной поддержки
частным инвестициям
9.4.6. Разработать План      Проект         МИТ,            I квартал,
информационной        распоряжения   министерства,   ежегодно
работы по презента-   Премьер-       агентства
ции инвестиционных    Министра
возможностей Респуб-  Республики
лики Казахстан        Казахстана
9.4.7. Создать электронную   Отчет          МИТ             I квартал
базу данных по мони-  Правительству                  204 года
торингу контрактных   Республики
обязательств инвес-   Казахстан
торов
9.4.8. Внести изменения и    Проект         МИТ             I квартал
дополнения в  Закон     Закона                         2005 года
Республики Казахстан  Республики
"Об инвестициях" в    Казахстан
части совершенство-
вания механизма
предоставления инвес-
тиционных преференций

9.3.12.  Мемлекеттiк қызметшiлер мен    Қазақстан   ЭБЖМ,     2005
мемлекеттiк мекемелер қызмет-  Республи-   ЕХҚМ, МҚА жылғы
керлерiнiң жалақысын есептеу   касының     (келiсiм  маусым
үшін базалық лауазымдық        Үкiметi     бойынша),
жалақының мөлшерiн нақтылау    қаулысының  облыс-
және 2005 және 2007 жылдардың  жобасы      тардың,
республикалық бюджеттерiнде                Астана
қосымша қаражат көздей                     және
отырып, 2005 жылғы 1 шiлдеден              Алматы
бастап жалақының орташа                    қалала-
есеппен 32 %-ға және 2007                  рының
жылғы 1 қаңтардан бастап                   әкiмдерi
30 %-ға өсуiн қамтамасыз       Қазақстан             2006
ететiн еңбекақы төлеу          Республи-             жылғы
жүйесiн жетiлдiру жөнiнде      касының               жел-
ұсыныс енгiзу                  Президентi            тоқсан
Жарлығының
жобасы
9.4. Инвестициялық саясат
9.4.1. (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
9.4.2.  (алынып тасталды)
9.4.3.   Мемлекет кепiлдiк берген       Нормативтік ҚарМ,     2003
инвестициялық жобаларды        құқықтық    ЭБЖМ      жылғы
iрiктеу рәсiмдерiн қоса        кесімнің               IV
отырып, мемлекеттiк            жобасы                тоқсан
кепiлдiктердi беру ережесiн
әзірлеу
9.4.4.   Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ЭБЖМ,     2005
заң шығару базасын қолайлы     Республи.   ИСМ,      жылғы
инвестициялық климатты         касының     Ұлттық      І
қамтамасыз ету бөлiгiнде       Үкіметіне   Банк      тоқсан
түгендеудi жүзеге асыру        ұсыныстар   (келiсiм
бойынша),
мүдделi
мемле.
кеттiк
органдар
9.4.5.   Жеке меншiк инвестицияларға    Нормативтік ИСМ       2005
мемлекеттiк қолдау шараларын   құқықтық              жылғы
көрсету үшiн қызметтiң басым   кесімнің               ІI
түрлерiн айқындау жөнiнде      жобасы                тоқсан
әдiснама әзірлеу
9.4.6.   Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ИСМ,      Жыл
инвестициялық мүмкiндiктерiнiң Республи.   министр.  сайын,
тұсаукесерi бойынша            касының     ліктер,    І
ақпараттық жұмыс жоспарын      Премьер-    агент.    тоқсан
әзiрлеу                        Министрі    тіктер
өкімінің
жобасы
9.4.7.   Инвесторлардың келiсiм-        Қазақстан   ИСМ       2004
шарттық мiндеттемелерiнiң      Республи.             жылғы
мониторингi бойынша            касының                І
электронды дерекқор құру       Үкіметіне             тоқсан
есеп
9.4.8.   "Инвестициялар туралы"         Қазақстан   ИСМ       2005
Қазақстан Республикасының      Респу.                жылғы
Заңына инвестициялық           бликасы                І
преференцияларды беру тетiгiн  Заңының               тоқсан
жетiлдiру бөлiгiнде өзгерiстер жобасы
мен толықтырулар енгiзу

9.4.9. Разработать проект    Проект         Нацбанк         IV
Закона Республики     Закона         (по согласо-    квартал
Казахстан "Об инвес-  Республики     ванию)          2003 года
тиционных фондах"     Казахстан
10. Обеспечение безопасности государства, укрепление
правопорядка и борьба с преступностью
10.1.  Активизировать        Информация     МИД             IV
работу в формате      Правительству                  квартал,
Организации Договора  Республики                     ежегодно
о коллективной безо-  Казахстан
пасности, Совещания
по взаимодействию и
мерам доверия в Азии,
Шанхайской организа-
ции сотрудничества,
оказывать содействие
усилению их антитер-
рористического ста-
туса
10.2.  Продолжить работу     Информация     МИД             IV
по дальнейшей инсти-  Правительству                  квартал,
туционализации про-   Республики                     2004 года
цесса СВМДА:          Казахстан
провести встречу
министров иностранных
дел;
провести Саммит глав                                 IV
государств                                           квартал,
2006 года
10.3.  Разработать Прог-     Проект         МВД, заинте-    IV квартал
рамму профилактики    постановления  ресованные      2004 года
правонарушений и      Правительства  центральные
борьбы с преступ-     Республики     государственные
ностью в Республике   Казахстан      органы, акимы
Казахстан на 2005-                   областей, гг.
2007 годы                            Астаны, Алматы
10.4.  Принять дополнитель-  Информация     МВД, акимы      Июль,
ные меры по повыше-   Правительству  областей,       декабрь
нию роли и материаль- Республики     гг. Астаны,     2003-2006
но-техническому обес- Казахстан      Алматы          годы
печению участковых
инспекторов полиции
органов внутренних
дел
10.5.  Внести предложения    Предложения    МЮ              III
по увеличению штат-   Правительству                  квартал
ной численности уго-  Республики                     2003 года
ловно-исполнительных  Казахстан
инспекций и контро-
лерского состава,
связанного с введе-
нием альтернативного
вида наказания
10.6.  Открыть региональные  Проект         МЮ, МЗ, МВД     IV квартал
центры медико-        нормативного                   2003 года
социальной реабили-   правового
тации наркозависимых  акта
лиц, в т.ч. несовер-
шеннолетних, увели-
чить число нарколо-
гических диспансеров
10.7.  Создать школы в       Проект         МЮ, МОН         IV квартал
исправительных        нормативного                   2003 года
учреждениях с общим   правового
профессиональным      акта
обучением

9.4.9.   "Инвестициялық қорлар туралы"  Қазақстан   Ұлттық    2003
Қазақстан Республикасы         Респу.      Банк      жылғы
Заңының жобасын әзірлеу        бликасы     (келiсiм   IV
Заңының     бойынша)  тоқсан
жобасы
10. Мемлекеттің қауіпсіздігін қамтамасыз ету, құқықтық
тәртіпті нығайту және қылмысқа қарсы күрес
10.1.    Ұжымдық қауiпсiздiк туралы     Қазақстан   СIМ        Жыл
Шарт Ұйымы, Азиядағы өзара     Республи.             сайын,
iс-қимыл және сенiм шаралары   касының                IV
жөнiндегi кеңес, Шанхай        Yкiметiне             тоқсан
Ынтымақтастық Ұйымы            ақпарат
шеңберiндегi жұмысты белсендi
жүргiзу, олардың терроризмге
қарсы мәртебесiн күшейтуге
жәрдемдесу
10.2.    АҚСШ процесiн одан әрi         Қазақстан   СІМ       2004
институциоландыру жөнiндегi    Республи.             жылғы
жұмысты жалғастыру:            касының                IV
Үкіметіне             тоқсан
ақпарат
Сыртқы iстер министрлерiнiң                          2006
кездесуiн өткiзу;                                    жылғы
IV
тоқсан
Мемлекет басшыларының
саммитiн өткiзу
10.3.    Қазақстан Республикасында      Қазақстан   ІІМ,      2004
құқық бұзушылықтың алдын       Республи.   мүдделi   жылғы
алудың және қылмысқа қарсы     касының     орталық    IV
күрестiң 2005-2007 жылдарға    Үкiметi     мемле.    тоқсан
арналған бағдарламасын         қаулысының  кеттiк
әзiрлеу                        жобасы      органдар,
облыс.
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала.
рының
әкiмдері
10.4.    Iшкi iстер органдарының        Қазақстан   IIМ,      2003-
учаскелiк полиция              Республи.   облыс.    2006
инспекторларының рөлiн         касының     тардың,   жыл.
арттыру және оларды            Үкіметіне   Астана    дар,
материалдық-техникалық         ақпарат     және      шілде,
қамтамасыз ету жөнiнде                     Алматы    жел.
қосымша шаралар қабылдау                   қалала.   тоқсан
рының
әкiмдерi
10.5.    Жазалаудың баламалы түрiн      Қазақстан   ӘдМ       2003
енгiзуге байланысты            Республи.             жылғы
қылмыстық-атқару               касының                ІІІ
инспекцияларының және          Үкiметiне             тоқсан
бақылау құрамының штат         ұсыныстар
санын ұлғайту жөнiнде
ұсыныстар енгiзу
10.6.    Нашақор адамдарды, соның       Нормативтiк ӘдМ,      2003
iшiнде кәмелетке толмаған      құқықтық    ДСМ,      жылғы
нашақорларды медициналық-      кесімнің    ІІМ        IV
әлеуметтiк сауықтырудың        жобасы                тоқсан
өңiрлiк орталықтарын ашу,
наркологиялық диспансерлер
санын көбейту
10.7.    Түзету мекемелерiнде кәсiптiк  Нормативтiк ӘдМ,      2003
жалпы бiлiм беру мектептерiн   құқықтық    БҒМ       жылғы
құру                           кесімнің               IV
жобасы                тоқсан

10.8.  Разработать Програм-  Проект         МЮ              IV квартал
му дальнейшего раз-   постановления                  2003 года
вития уголовно-испол- Правительства
нительной системы на  Республики
2004-2006 годы        Казахстан
10.9.  Разработать Прог-     Проект         МВД, заинте-    I квартал
рамму борьбы с        постановления  ресованные      2004 года
наркоманией и нарко-  Правительства  центральные
бизнесом в Респуб-    Республики     государствен-
лике Казахстан на     Казахстан      ные органы,
2004-2005 годы                       акимы областей,
гг. Астаны и
Алматы
10.10. Создать исправи-      Проект         МЮ              IV квартал
тельное учреждение    постановления                  2005 года
особого режима для    Правительства
содержания лиц,       Республики
осужденных к пожиз-   Казахстан
ненному лишению
свободы в
г. Павлодаре
10.11. Присоединиться к      Проект       Генпрокуратура     III
Европейской Конвен-   нормативного (по согласованию), квартал
ции об отмывании,     правового    АБЭКП              2006 года
выявлении, изъятии и  акта         (по согласованию),
конфискации доходов                МИД
от преступной дея-
тельности
10.12  Разработать проект    Проект         Генпроку-       Август
Закона Республики     Закона         ратура (по      2005 года
Казахстан "О противо- Республики     согласо-
действии легализации  Казахстан      ванию),
(отмыванию) доходов,                 АБЭКП
полученных незаконным                (по сог-
путем, и финансиро-                  ласованию),
ванию терроризма"                    АРНФРФО
(по согласо-
ванию),
Нацбанк (по
согласо-
ванию)
10.13. Разработать Прог-     Проект         АБЭКП, заинтере-IV квартал
рамму борьбы с право- постановления  сованные        2004 года
нарушениями в сфере   Правительства  государствен-
экономики на 2005-    Республики     ные органы
2007 годы             Казахстан
10.14. Разработать Прог-     Проект         АЧС            IV квартал
рамму развития        постановления                 2003 года
государственной       Правительства
системы предупреж-    Республики
дения и ликвидации    Казахстан
чрезвычайных ситуа-
ций на 2004-2010
годы
10.15.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
10.16.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
10.17. Подготовить           Предложения    МЮ              II
предложения по        Правительству                  квартал
созданию в уголовно-  Республики                     2004
исполнительной сис-   Казахстан                      года
теме службы государ-
ственного санитарно-
эпидемиологического
надзора за ситуацией
в учреждениях,
исполняющих наказа-
ние и содержание
под стражей подозре-
ваемых и обвиняемых
в совершении
преступлений
10.18  Разработать           Проект         МЧС             II квартал
Концепцию пре-        постановления                  2005 года
дупреждения и         Правительства
ликвидации чрез-      Республики
вычайных ситуаций     Казахстан
природного и техно-
генного характера
и совершенствования
государственной
системы управления

10.8.    Қылмыстық-атқару жүйесiн одан  Қазақстан   ӘдМ       2003
әрi дамытудың 2004-2006        Республи.             жылғы
жылдарға арналған              касының                IV
бағдарламасын әзірлеу          Үкiметi               тоқсан
қаулысының
жобасы
10.9.    Қазақстан Республикасындағы    Қазақстан   ІІМ,      2004
нашақорлыққа және есiрткi      Республи.   мүдделi   жылғы
бизнесiне қарсы күрестiң       касының     орталық    I
2004-2005 жылдарға арналған    Үкiметi     мемле.    тоқсан
бағдарламасын әзiрлеу          қаулысының  кеттiк
жобасы      органдар,
облыс.
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала.
рының
әкiмдері
10.10.   Павлодар қаласында өмiр бойы   Қазақстан   ӘдМ       2005
бас бостандығынан айрылған     Республи.             жылғы
адамдарды ұстау үшiн eрекше    касының                IV
режимдегi түзеу мекемесiн құру Үкiметi               тоқсан
қаулысының
жобасы
10.11.   Қылмыстық қызметтерден         Нормативтiк Бас про-  2006
алынған кiрiстердi жылыстату,  құқықтық    куратура  жылғы
анықтау, алып қою және         кесімнің    (келiсім   IІІ
тәркiлеу туралы Eуропалық      жобасы      бойынша), тоқсан
Конвенцияға қосылу                         ЭСЖҚА
(келiсiм
бойынша),
СIМ
10.12.   "Заңсыз жолмен алынған         Қазақстан   Бас про-  2005
кiрiстердi заңдастыруға        Респу-      куратура  жылғы
(жылыстатуға) және терро-      бликасы     (келiсiм  тамыз
ризмді қаржыландыруға қарсы    Заңының     бойынша),
iс-қимыл туралы" Қазақстан     жобасы      ЭСЖҚА
Республикасы Заңының жобасын               (келiсiм
әзiрлеу                                    бойынша),
ҚНРА
(келiсiм
бойынша),
Ұлттық
Банк
(келiсім
бойынша)
10.13.   Экономика саласында құқық      Қазақстан   ЭСЖҚА,     2004
бұзушылыққа қарсы күрестiң     Республи.   мүдделі   жылғы
2005-2007 жылдарға арналған    касының     мемле.     IV
бағдарламасын әзірлеу          Yкiметi     кеттік    тоқсан
қаулысының  органдар
жобасы
10.14.   Төтенше жағдайлардың алдын     Қазақстан   ТЖА       2003
алудың және оларды жоюдың      Республи.             жылғы
мемлекеттiк жүйесiн дамытудың  касының                IV
2004-2010 жылдарға арналған    Үкiметi               тоқсан
бағдарламасын әзірлеу          қаулысының
жобасы
10.15. (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
10.16.  (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
10.17.  Қылмыстық         Қазақстан           ӘдМ          2004
атқару            Республикасының                  жылғы
жүйесiнде         Үкiметiне                        II тоқсан
қылмыстар         ұсыныстар
жасауға
күдiктiлер мен
айыптылардың
жазасын өтейтiн
және қамауда
ұстайтын
мекемелердегi
жағдайды
мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиология.
лық қадағалау
қызметiн құру
жөнiнде
ұсыныстар
дайындау
10.18.   Табиғи және техногендік        Қазақстан   ТЖМ       2005
сипаттағы төтенше жағдай-      Республи-             жылғы
лардың алдын алумен жоюдың     касының               II
және мемлекеттік басқару       Үкiметi               тоқсан
жүйесін жетiлдірудiң           қаулысының

на 2006-2015 годы
10.19. Создать центры        Проекты        МЮ, АИС,        Май
обслуживания          постановления  МФ, МЭБП,       2005 года,
населения по          Правительства  АЗР, МВД,       сентябрь
принципу "одного      Республики     акимы           2005 года
окна" в городах       Казахстан      городов
Астане, Алматы                       Астаны и
Алматы
10.20. Провести ревизию      Проект         АБЭКП (по       До 15
действующих под-      постановления  согласо-        сентября
законных актов на     Республики     ванию), МЮ,     2005 года
предмет наличия       Казахстан      центральные
в них норм,                          и местные
создающих условия                    исполнительные,
для коррупционных                    а также иные
нарушений                            государственные
органы
10.21. Завершить ревизию     Проекты        МЭБП, МИТ,      август
действующего законо-  нормативных    МЭМР, МТК,      2005 года
дательства по         правовых       МЧС, МООС,
вопросам лицензиро-   актов          Нацбанк (по
вания и разрешитель-                 согласова-
ной системы, внести                  нию), МОН,
предложения по упро-                 МСХ, МТСЗН,
щению процедур полу-                 МЗ, МВД,
чения разрешительных                 МЮ
документов и сокра-
щению лицензируемых
видов деятельности
10.22. Разработать проект    Проект         АГС (по         Май
Указа Президента      Указа          согласова-      2005 года
Республики Казахстан, Президента     нию)
предусматривающий:    Республики
1) передачу дисцип-   Казахстан
линарных советов
областей, городов
Астаны и Алматы
Агентству Республики
Казахстан по делам
государственной
службы;
2) утверждение
Положения о дисцип-
линарных советах
10.23. Разработать           Проект         МЭБП,           До 5 сентября
Стратегию националь-  Указа          центральные     2005 года
ной безопасности      Президента     и местные
Республики Казахстан  Республики     исполнитель-
на 2006-2010 годы     Казахстан      ные, а также
иные государ-
ственные
органы
10.24. Разработать           Проект         МВД, заинте-    IV квартал
Программу борьбы      постановления  ресованные      2005 года
с наркоманией и       Правительства  центральные
наркобизнесом в       Республики     государствен-
Республике Казахстан  Казахстан      ные органы,
на 2006-2008 годы                    акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
10.25. Разработать           Проект         АБЭКП (по       До 1 августа
Государственную       Указа          согласованию),  2005 года
программу борьбы      Президента     центральные и
с коррупцией на       Республики     местные

2006 - 2015 жылдарға арналған  жобасы
тұжырымдамасын
10.19.   Астана, Алматы қалаларында     Қазақстан   ЭдМ, АБА, 2005
"жалғыз терезе" қағидаты       Республи-   Қаржыми-  жылғы
бойынша халыққа қызмет         касының     ні, ЭБЖМ, мамыр,
көрсету орталықтарын құру      Үкiметi     ЖРА, IIМ, 2005
қаулыла-    Астана    жылғы
рының       және      қыр-
жобалары    Алматы    күйек
қалала-
рының
әкiмдерi
10.20.   Қолданыстағы заңға тәуелді     Қазақстан   ЭСЖҚА     2005
кесiмдерге оларда сыбайлас     Республи-   (келісім  жылғы
жемқорлық бұзушылықтары үшін   касының     бойынша), 15
жағдай туғызатын нормалардың   Үкiметі     ӘдМ,      қыркү-
болуы тұрғысында тексерiс      қаулысының  орталық   йекке
жүргiзу                        жобасы      және жер- дейiн
гiлiктi
атқарушы,
сондай-ақ
өзге де
мемле-
кеттiк
органдар
10.21.   Қолданыстағы заңнамаға         Нормативтік ЭБЖМ,     2005
лицензиялау және рұқсат беру   құқықтық    ИСМ,      жылғы
жүйесi мәселелерi бойынша      кесiмдердiң ЭМРМ,     тамыз
тексерiс жүргізудi аяқтау,     жобалары    ККМ, ТЖМ,
рұқсат беру құжаттарын алу                 ҚОҚМ,
рәсiмдерiн оңайлату және                   Ұлттық
лицензияланатын қызмет                     Банк
түрлерiн қысқарту жөнiнде                  (келiсiм
ұсыныстар енгiзу                           бойынша),
БҒM, АШМ,
ЕХҚМ, ДСМ,
IIМ, ӘдМ
10.22.   Мыналарды:                     Қазақстан   МҚА       2005
1) облыстардың, Астана және    Республи-   (келiсiм  жылғы
Алматы қалаларының тәртiптiк   касының     бойынша)  мамыр
кеңестерiн Қазақстан Респу-    Президентi
бликасы Мемлекеттiк қызмет     Жарлығының
iстерi агенттiгiне берудi;     жобасы
2) Тәртiптiк кеңестер туралы
ереженi бекiтудi көздейтiн
Қазақстан Республикасының
Президентi Жарлығының жобасын
әзiрлеу
10.23.   Қазақстан Республикасының      Қазақстан   ЭБЖМ,     2005
ұлттық қауiпсiздiгiнiң         Республи-   орталық   жылғы
2006 - 2010 жылдарға арнал-    касының     және      5
ған стратегиясын әзiрлеу       Президентi  жергi-    қыр-
Жарлығының  лiктi ат- күй-
жобасы      қарушы,   екке
сондай-ақ
өзге де
мемле-
кеттiк
органдар
10.24.   Қазақстан Республикасында      Қазақстан   ІІМ,      2005
нашақорлыққа және есiрткi      Республи-   мүдделi   жылғы
бизнесiне қарсы күрестің       касының     орталық   IV
2006 - 2008 жылдарға арнал-    Үкiметі     мемле-    тоқсан
ған бағдарламасын әзiрлеу      қаулысының  кеттік
жобасы      органдар,
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкiмдерi
10.25.   Сыбайлас жемқорлыққа қарсы     Қазақстан   ЭСЖҚА     2005

2006-2010 годы        Казахстан      исполнительные,
а также иные
государственные
органы
10.26. Переработать          Проект         МЧС             III квартал
программы обучения    нормативного                   2005 года
спасательных          правового
подразделений         акта
Министерства по
чрезвычайным
ситуациям Республики
Казахстан действиям
по ликвидации
последствий
чрезвычайных
ситуаций, связанных
с возможными терро-
ристическими актами
10.27  Оснащение             Проект         МЧС             II квартал
подразделений         нормативного                   2006 года
Министерства по       правового акта
чрезвычайным
ситуациям Республики
Казахстан оборудо-
ванием и снаряжением
для обеспечения их
готовности к ликви-
дации последствий
возможных террористи-
ческих актов
11. Внутриполитическая стабильность и консолидация общества
11.1.  (исключена - N 1210 от 29.11.2003 г.)
11.2.  (исключена - N 1210 от 29.11.2003 г.)
11.3.  Проводить ежегодно    Проект         МКИС           IV квартал
сессии Ассамблеи      постановления                 ежегодно
народов Казахстана    Правительства
Республики
Казахстан
11.4.  (исключена - N 619 от 23.06.2005 г.)
11.5.  Провести              Информация      МКИС           IV
Гражданский форум     Правительству                  квартал
Республики                     2005 года
Казахстан
11.6.  Разработать проект    проект Закона  Мининформ, НКДСЖ I квартал
Закона Республики     Республики     (по согласованию)2004
Казахстан "О госу-    Казахстан                       года
дарственном соци-
альном заказе"
11.7.  Разработать           Проект         МКИС            IV квартал
Программу по          постановления                  2005 года
совершенствованию     Правительства
казахстанской модели  Республики
этнического и конфес- Казахстан
сионального согласия
на 2006-2008 годы
11.8   В дальнейшем          Проекты        МКИС, МЮ,       Декабрь
последовательно       нормативных    КНБ (по         2005 года
создавать и защищать  правовых       согласова-
все необходимые       актов          нию), АИС
правовые и другие
условия, обеспечи-
вающие свободу
слова, получение и
распространение
информации, в усло-
виях законодательных
гарантий против
злоупотреблений
свободой слова
11.9.  Усилить взаимо-       Информация     МИД, КНБ        Декабрь
действие в полити-    Правительству  (по согла-      2005 года
ческой, экономи-      Республики     сованию),
ческой и культурно-   Казахстан      МВД, МФ,
гуманитарной сферах                  МЧС
по обеспечению
национальной
безопасности,
борьбе с нарко-
бизнесом и органи-
зованной преступ-
ностью с Россией,
Китаем, США,
Европейским Союзом,
странами Азии и
Ближнего Востока
в двустороннем и
многостороннем
форматах

күрестiң 2006 - 2010 жылдарға  Республи-   (келiсiм  жылғы
арналған мемлекеттік бағдар-   касының     бойынша), 1 та-
ламасын әзiрлеу                Президентi  орталық   мызға
Жарлығының  және жер- дейiн
жобасы      гiлiкті
атқарушы,
сондай-ақ
өзге де
мемле-
кеттік
органдар
10.26.   Ықтимал террористiк актiлер-   Нормативтiк ТЖМ       2005
мен байланысты төтенше жағ-    құқықтық              жылғы
дайлардың салдарларын жою      кесiмнiң              III
жөнiндегi iс-қимылдарға        жобасы                тоқсан
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министр-
лiгінiң құтқарушы бөлiмше-
лерiн оқыту бағдарламаларын
пысықтау
10.27.   Қазақстан Республикасы         Нормативтiк ТЖМ       2006
Төтенше жағдайлар министрлігі  құқықтық              жылғы
бөлiмшелерiнің ықтимал терро-  кесiмнiң              II
ристік актiлердiң салдарларын  жобасы                тоқсан
жоюға дайындығын қамтамасыз
ету үшiн оларды жабдықтармен
және құрал-сайманмен
жарақтандыру
11. Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамды топтастыру
11.1.  (алынып тасталды)
11.2.  (алынып тасталды)
11.3.    Қазақстан Халықтары            Қазақстан   МАСМ      Жыл
ассамблеясының сессиясын жыл   Республи.             сайын,
сайын өткiзу                   касының                IV
Үкіметі               тоқсан
қаулысының
жобасы
11.4. (алынып тасталды - 2005.06.23. N 619 қаулысымен)
11.5     Азаматтық форум өткiзу         Қазақстан   МАСМ       2005
Республи.             жылғы
касының                ІV
Үкіметіне             тоқсан
ақпарат
11.6.    "Мемлекеттiк әлеуметтiк        Қазақстан  Ақпаратмині 2004
тапсырыс туралы" Қазақстан     Республи.   ОӘІҰК     жылғы
Pecпубликасы Заңының жобасын   касы        (келісім   IV
әзiрлеу                        Заңының     бойынша)  тоқсан
жобасы
11.7.    Этникалық және конфессионал-   Қазақстан   МАСМ      2005
дық келiсiмнiң 2006 - 2008     Республи-             жылғы
жылдарға арналған қазақс-      касының               IV
тандық үлгiсiн жетiлдiру       Үкiметi               тоқсан
жөнiндегі бағдарламаны         қаулысының
әзiрлеу                        жобасы
11.8.    Сөз бостандығын терiс          Нормативтік МАСМ,     2005
пайдалануға қарсы заңнамалық   құқықтық    ӘдМ, ҰҚК  жылғы
кепілдiктер шартымен, сөз      кесiмдердiң (келiсiм  жел-
бостандығын, ақпарат алу мен   жобалары    бойынша), тоқсан
таратуды қамтамасыз ететiн                 АБА
барлық қажетті құқықтық және
басқа шарттарды бұдан әрi
дәйекті түрде жасау әрi
қорғау
11.9.    Саяси, экономикалық және       Қазақстан   СIМ, ҰҚК  2005
мәдени-iзгiлiк салаларында     Республи-   (келiсiм  жылғы
Ресеймен, Қытаймен, АҚШ-пен,   касының     бойынша), жел-
Еуропалық Одақпен, Азия және   Үкiметiне   IIM, Қар- тоқсан
Таяу Шығыс елдерiмен екі       ақпарат     жыминi,
жақты және көп жақты формат-               ТЖМ
тарда ұлттық қауiпсiздiктi
қамтамасыз ету, есiрткi
бизнесіне және ұйымдасқан
қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі
өзара iс-қимылды күшейту

11.10. Провести переговоры   Протоколы      МИТ, МИД,       Ноябрь
членов Правитель-     переговоров,   члены           2006 года
ства, членов пере-    доклад         Правительства
говорной группы       рабочей        Республики
с ключевыми странами- группы по      Казахстан
членами ВТО в целях   вступлению
интенсификации        в ВТО
переговорного
процесса и подго-
товить окончатель-
ный вариант итого-
вого документа -
доклада рабочей
группы по вступлению
Республики Казахстан
в ВТО
11.11. Подготовить           Предложения    МИД,            Сентябрь
Концепцию создания    Президенту     министер-       2005 года
Союза Центрально-     Республики     ства и
Азиатских государств  Казахстан      ведомства
--------------------------------------------------------------------
Примечание: расшифровка буквенных аббревиатур
МВД                   - Министерство внутренних дел
МЗ                    - Министерство здравоохранения
МИТ                   - Министерство индустрии и торговли
МИД                   - Министерство иностранных дел
МКИС                  - Министерство культуры, информации и спорта
МОН                   - Министерство образования и науки
МООС                  - Министерство охраны окружающей среды
МСХ                   - Министерство сельского хозяйства
МТК                   - Министерство транспорта и коммуникаций
МТСЗ                  - Министерство труда и социальной
защиты населения
МФ                    - Министерство финансов
МЭМР                  - Министерство энергетики и минеральных
ресурсов
МЭБП                  - Министерство экономики и бюджетного
планирования
МЮ                    - Министерство юстиции
АГС                   - Агентство по делам государственной
службы
АГЗ                   - Агентство по государственным закупкам
АГМР                  - Агентство по государственным
материальным резервам
АИС                   - Агентство по информатизации и связи
АЗР                   - Агентство по управлению земельными
ресурсами
АМД                   - Агентство по миграции и демографии
АРЕМ                  - Агентство по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции
АС                    - Агентство по статистике
АТурС                 - Агентство по туризму и спорту
АТК                   - Агентство таможенного контроля
АЧС                   - Агентство по чрезвычайным ситуациям
АФП                   - Агентство финансовой полиции
Генпрокуратура        - Генеральная прокуратура
КНБ                   - Комитет национальной безопасности
Нацбанк               - Национальный банк
НКДСЖ                 - Национальная комиссия по делам семьи
и женщин
Счетный комитет       - Счетный комитет по контролю за
исполнением республиканского бюджета
ЗАО НК "КазМунайгаз"  - закрытое акционерное общество
"Национальная Компания "КазМунайГаз"
ЗАО НМСК              - закрытое акционерное общество
"Казмортрансфлот"       "Национальная морская судоходная
компания "Казмортрансфлот"
ЗАО "Продкорпорация"  - закрытое акционерное общество
"Продкорпорация"
ЗАО "Аграрная         - закрытое акционерное общество
кредитная корпорация"   "Аграрная кредитная корпорация"
АРНФРФО               - Агентство Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых операций
АБЭКП                 - Агентство Республики Казахстан по
борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
МЧС                   - Министерство по чрезвычайным ситуациям
ВС                    - Верховный Суд
Академия госслужбы    - Академия государственной службы
АО "ФРМП"             - акционерное общество "Фонд развития
малого предпринимательства"
АО "ЦМАИ"             - акционерное общество "Центр маркетинговых
и аналитических исследований"
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2003 года N 903
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

11.10.   Келiссөз процесiн қарқын-      Келiссөздер ИСМ, CIM, 2006
дандыру мақсатында Үкімет      хатта-      Қазақстан жылғы
мүшелерiнiң, келiссөз топтары  малары,     Респу-    қараша
мүшелерiнiң ДСҰ-ға мүше        ДСҰ-ға кiру бликасы
негізгi елдермен келiссөздер   жөнiндегi   Үкiме-
өткiзу және қорытынды құжат -  жұмыс       тiнiң
Қазақстан Pecпубликасының      тобының     мүшелерi
ДСҰ-ға кiруi жөнiндегі жұмыс   баяндамасы
тобы баяндамасының түпкiлiктi
нұсқасын дайындау
11.11.   Орталық Азия мемлекеттерiнiң   Қазақстан   СIМ,      2005
Одағын құру тұжырымдамасын     Республи-   министр-  жылғы
дайындау                       касының     лiктер    қыр-
Прези-      мен       күйек
дентiне     ведом-
ұсыныстар   стволар
___________________________________________________________________
Ескерту: Әрiптi аббревиатуралардың толық жазылуы
ІІM           - Ішкi iстер министрлігі
ДСМ           - Денсаулық сақтау министрлiгi
ИСМ           - Сауда және индустрия министрлiгi
CІM           - Сыртқы iстер министрлiгi
MACM          - Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі
БҒМ           - Бiлiм және ғылым министрлiгi
ММРА          - Мемлекеттiк материалдар резервi жөнiндегi агенттiгi
КОКМ          - Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
АШМ           - Ауыл шаруашылығы министрлiгi
ККМ           - Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
ЕХКМ          - Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
ҚарМ          - Қаржы министрлiгi
ЭМРМ          - Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
ЭБЖМ          - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
ӘдМ           - Әдiлет министрлiгi
МқА           - Мемлекеттiк қызмет iстер жөнiндегi агенттiк
МСА           - Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiк
АБА           - Ақпарат және байланыс жөнiндегi агенттiк
ЖРА           - Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiк
КДА           - Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiк
TMPA          - Табиғи монополияларды реттеу жөнiндегi агенттiк
СА            - Статистика жөнiндегi агенттiк
TуpCA         - Туризм және спорт жөнiндегi агенттік
КБА           - Кедендiк бақылау агенттiгi
ТЖА           - Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттік
ҚПА           - Қаржы полициясы агенттiгi
Бас
прокуратура   - Бас прокуратура
ҰҚК           - Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
Ұлттық Банк   - Ұлттық Банк
ОӘIҰК         - Отбасы және әйелдер iстерi жөнiндегi ұлттық комиссия
Есеп комитетi - Республикалық бюджеттің орындалуын бақылау
жөнiндегi есеп комитетi
"ҚазМұнайГаз  - "ҚазМұнайГаз" Ұлттық компаниясы" жабық
ҰК" ЖАҚ         акционерлік қоғамы
"Қазтеңiзкө.  - "Қазтеңiзкөлiкфлоты" Ұлттық теңiз кеме
лiкфлоты"       компаниясы" жабық акционерлік қоғамы
ҰТКК ЖАҚ
"Продкорпо.   - "Продкорпорация" жабық акционерлік қоғамы
рация" ЖАҚ
"Аграрлық     - "Аграрлық кредиттік корпорация" жабық
кредиттiк       акционерлік қоғамы
корпорация"
ЖАҚ
ҚНРА          - Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгi
ЭСЖҚА         - Қазақстан Республикасының Экономикалық және
сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі
агенттігі (қаржы полициясы)
ТЖМ           - Төтенше жағдайлар министрлiгi
ЖС            - Жоғарғы Сот;
Мемқызмет     - Мемлекеттік қызмет академиясы
академиясы
"ШКДҚ" АҚ     - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" акционерлік
қоғамы
"МТЗО" АҚ     - "Маркетингтік және талдамалық зерттеулеp орталығы"
акционерлiк қоғамы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 5 қыркүйектегі
N 903 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
Тізбесі

1.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 12, ст. 125).
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2002 года N 800 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 22, ст. 246).
3.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2002 года N 1145 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470"
4.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 января 2003 года N 92 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 4, ст. 46).

1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 12, 125-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 шiлдедегi N 800  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 22, 246-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 23 қазандағы N 1145  қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 27 қаңтардағы N 92  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 4, 46-құжат).