Об образовании комиссии по проведению конкурсов инвестиционных программ на получение права недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 909. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 августа 2005 года N 849 (N 849 у.с. - от 2 марта 2006 года N 145)
В соответствии с пунктом 1 статьи 41-5  Указа  Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, от 27 января 1996 года N 2828 "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать комиссию по проведению конкурсов инвестиционных программ на получение права недропользования в следующем составе:
Школьник Владимир Сергеевич   - Министр энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
председатель
Ужкенов Болат Султанович      - председатель Комитета геологии и
охраны недр Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан, заместитель председателя
Кунакаев Саяхат Алпысович     - директор Департамента
недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, секретарь
Чиналиев Газиз Коршабекович   - заместитель заведующего Отделом
производственной сферы и
инфраструктуры Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Абдреев Батырбек Сейтенович   - директор Департамента отраслей
промышленности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Исаев Мусабек Исаевич         - директор Департамента нефтяной
промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Маханов Нуржан Зарлыкович     - директор Департамента доходов и
контрактов Министерства финансов
Республики Казахстан
Тлеулесов Бигали Жаксылыкович - и.о. председателя Межрегионального
налогового комитета N 1 Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Идрисов Марат Макеевич        - начальник управления межотраслевой
координации и лицензирования
Департамента отраслевой политики
и программ Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Бекеев Адлетбек Толендиевич   - заместитель начальника управления
государственной экологической
экспертизы Департамента экспертизы
и лицензирования Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Ескараев Азамат Несипбаевич   - начальник отдела экспертизы
подзаконных актов производственной
сферы управления экспертизы
подзаконных актов Департамента
законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан
Представитель местного
исполнительного органа
(приглашается в зависимости
от территориальной
принадлежности объекта).

Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалардың конкурстарын өткізу жөніндегі комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі N 909 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.19. N 849 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 заң күшi бар Жарлығының  41-5-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мынадай құрамда жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалардың конкурстарын өткiзу жөнiндегi комиссия құрылсын:
Школьник                 - Қазақстан Республикасының Энергетика
Владимир Сергеевич         және минералдық ресурстар министрi,
төраға
Өжкенов                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Сұлтанұлы            және минералдық ресурстар министрлiгi
Геология және жер қойнауын қорғау
комитетiнiң төрағасы, төрағаның
орынбасары
Қонақаев                 - Қазақстан Республикасының Энергетика
Саяхат Алпысұлы            және минералдық ресурстар министрлiгi
Жер қойнауын пайдалану департаментiнің
директоры, хатшы
Шыналиев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ғазиз Қоршабекұлы          Министрінің Кеңсесi Өндiрiстік сала және
инфрақұрылым бөлімi меңгерушiсiнiң
орынбасары
Әбдiреев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Батырбек Сейтенұлы         және сауда министрлiгi Өнеркәсiп салалары
департаментiнің директоры
Исаев                    - Қазақстан Республикасының Энергетика
Мұсабек Исаұлы             және минералдық ресурстар министрлiгi
Мұнай өнеркәсiбi департаментiнiң
директоры
Мақанов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Hұржан Зарлықұлы           министрлiгiнің Кiрiстер және келiсiм-
шарттар департаментiнің директоры
Тiлеулесов               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Биғали Жақсылықұлы         министрлiгi Салық комитетi N 1
Аймақаралық салық комитетi төрағасының
қызметiн атқарушы
Ыдырысов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Мәкеұлы              және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Салалық саясат және бағдарламалар
департаменті салааралық үйлестіру және
лицензиялау басқармасының бастығы
Бекеев                   - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Әдiлетбек Төлендiұлы       органы қорғау министрлiгi Сараптау және
лицензиялау департаментi мемлекет
экологиялық сараптама басқармасы
бастығының орынбасары
Есқараев                 - Қазақстан Республикасының Әділет
Азамат Несiпбайұлы         министрлiгi Заңнама департаментi заңи
кесімдердi сараптау басқармасы өндiрiстiк
саладағы заңи кесімдердi сараптау
бөлiмiнің бастығы
Жергiлiктi атқарушы
органның өкiлi (объектінің
аумақтық тиесiлiгiне қарай
шақырылады)

2. Комиссии в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, проводить конкурсы инвестиционных программ на получение права недропользования.
3.  Признать утратившими силу:
1)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2002 года N 451 "Об образовании комиссии по проведению конкурсов инвестиционных программ на получение права недропользования";
2)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 997 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2002 года N 451";
3)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 309 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2002 года N 451".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Комиссия Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалардың конкурстарын Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен өткiзедi.
3. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалардың конкурсын өткізу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 19 сәуiрдегi N 451  қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 19 сәуiрдегi N 451 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi N 997  қаулысы ;
3) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 19 сәуiрдегi N 451 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 309  қаулысы .
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі