О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года № 922
В целях приведения действующих нормативных правовых актов в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 года N 922
Изменения в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2000 года N 878 "Об утверждении Национального плана действий по гигиене окружающей среды Республики Казахстан":
в пункте 3:
слова "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения" заменить словами "Министерство здравоохранения Республики Казахстан";
слова "природных ресурсов и" исключить;
в Национальном плане действий по гигиене окружающей среды Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в Перечне сокращений, используемых в тексте документа, строки:
"АДЗ - Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения
КАЭ - Комитет по атомной энергетике Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
МПРООС - Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан
МЭИТ - Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
КАЭ - Комитет по атомной энергетике Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
МООС - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан";
в приложении:
в графе "Ответственный исполнитель" в строках, порядковые номера 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 4.1, 5.3, 5.5, 6.1, 6.2, 6.4, 7.1, 7.2, 8.4, слова "АДЗ", "МПРООС", "МЭИТ", "Комитет по атомной энергетике МЭИТ" заменить словами "МЗ", "МООС", "МИТ", "Комитет по атомной энергетике МЭМР".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.02.2016 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 922 қаулысы
Қолданыстағы нормативтiк құқықтық кесiмдердi Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығына сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 922 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. "Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаның гигиенасы жөнiндегi ұлттық iс-қимыл жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 9 маусымдағы N 878 қаулысына:
3-тармақта:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Табиғи ресурстар және" деген сөздер алынып тасталсын, "қоршаған" деген сөз бас әрiппен жазылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаның гигиенасы жөнiндегi ұлттық iс-қимыл жоспарында:
құжаттың мәтiнiнде пайдаланылған қысқартулардың тiзбесiндегi мынадай жолдар:
"ДСА - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi
AЭК - Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Атом энергетикасы жөнiндегi комитетi
ТОҚМ - Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
ЭИСМ - Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi" мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi
AЭК - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң Атом энергетикасы жөнiндегi комитетi
ҚОҚМ - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
ИСМ - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi";
қосымшада:
"Жауапты орындаушы" деген бағанда реттiк нөмiрлерi 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 4.1, 5.3, 5.5, 6.1, 6.2, 6.4, 7.1, 7.2, 8.4-жолдарда, "ДСА", "ТОҚМ", "ЭИСМ", "ЭИСМ-нiң Атом энергетикасы жөнiндегi комитетi" деген сөздер "ДСМ", "ҚОҚМ", "ИСМ", "ЭMPM-нiң Атом энергетикасы жөнiндегi комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.02.2016 № 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 21.06.2016 № 364.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 2004 г. N 345 )

3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.06.2016 № 364 қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.03.19 N 345 қаулысымен.