О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2002 года N 921
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2003 года N 949
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2002 года N 921 "О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Национальные информационные технологии" следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1 слова "с правом последующего выкупа в апреле 2003 года" исключить;
2) подпункт 4) пункта 2 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 19 тамыздағы N 921 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 қыркүйектегі N 949 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкіметі қаулы етеді:
1. "Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінiң 2002 жылғы 19 тамыздағы N 921 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасындағы "2003 жылғы сәуiрден кейiн сатып алу құқығымен" деген сөздер алынып тасталсын;
2) 2-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Ocы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі