Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1139
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", находящийся на рассмотрении Мажилиса Парламента Республики Казахстан, внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2003 года N 806.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 қарашадағы N 1139 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 тамыздағы N 806 қаулысымен енгізілген Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің қарауындағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі