О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года № 1274 и от 29 декабря 2002 года № 1430
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года № 1216. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 742
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.06.2011 № 742.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановления Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года N 1274 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 43, ст. 434):
в Плане мероприятий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 46, исключить;
2)  (утратил силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 ).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 30 қарашадағы N 1274 және 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1430 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1216 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 742 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.06.30 № 742 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулыларына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының Құқықтық саясат тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 30 қарашадағы N 1274  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 43, 434-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Құқықтық саясат тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 46-жол алынып тасталсын;
2) <*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N  646 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi