О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 23 мая 1997 года N 3528"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2003 годы N 1221
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 23 мая 1997 года N 3528".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
проект
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 23 мая 1997 года N 3528
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 23 мая 1997 года N 3528 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Алматинской, Восточно-Казахстанской, Карагандинской и Северо-Казахстанской областей" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 23, ст. 200) следующее изменение:
абзац пятый пункта 2 исключить.
2. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2004 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 23 мамырдағы N 3528 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1221 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 23 мамырдағы N 3528 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 23 мамырдағы N 3528 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Алматы, Шығыс Қазақстан, Қарағанды және Солтүстік Қазақстан облыстарының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" 1997 жылғы 23 мамырдағы N 3528 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 23, 200-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың бесінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті