О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2003 года N 1246
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в некоторые Указы Президента
Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа
Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271
Постановляю:
1. Внести изменения в следующие Указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 173 "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан":
в Государственном протоколе Республики Казахстан, утвержденном названным Указом:
в приложении 1:
строку, порядковый номер 30, исключить;
строку, порядковый номер 31, изложить в следующей редакции:
"31. Председатель Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими";
строку, порядковый номер 47, изложить в следующей редакции:
"47. Иные политические и административные государственные служащие";
в приложении 2:
строку, порядковый номер 31, исключить;
строку, порядковый номер 32, изложить в следующей редакции:
"32. Председатель Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими";
строку, порядковый номер 47, изложить в следующей редакции:
"47. Иные политические и административные государственные служащие";
в приложении 3:
в абзаце двадцатом слова "Министерство культуры, информации и общественного согласия" заменить словами "Министерство культуры, Министерство информации";
в абзаце двадцать четвертом слова ", коммуникаций и туризма" заменить словами "и коммуникаций";
в приложении 4:
в абзаце двадцать втором слова ", коммуникаций и туризма" заменить словами "и коммуникаций";

"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір Жарлықтарына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 28 қарашадағы N 271 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 желтоқсандағы N 1246 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір Жарлықтарына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 28 қарашадағы N 271 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір Жарлықтарына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 28 қарашадағы N 271 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай Жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік протоколын бекіту туралы" 1999 жылғы 16 шілдедегі N 173 Жарлығына :
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік протоколында:
1-қосымшада:
реттік нөмірі 30-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 31-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"31. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы мәселелері жөніндегі комиссияның төрағасы";
реттік нөмірі 47-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"47. Өзге де саяси және әкімшілік мемлекеттік қызметшілер";
2-қосымшада:
реттік нөмірі 31-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 32-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"32. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы мәселелері жөніндегі комиссияның төрағасы";
реттік нөмірі 47-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"47. Өзге де саяси және әкімшілік мемлекеттік қызметшілер";
3-қосымшада:
жиырмасыншы абзацтағы "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі" деген сөздер "Мәдениет министрлігі, Ақпарат министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацтағы ", коммуникациялар және туризм" деген сөздер "және коммуникациялар" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-қосымшада:
жиырма екінші абзацтағы ", коммуникациялар және туризм" деген сөздер "және коммуникациялар" деген сөздермен ауыстырылсын;

2) в Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 43-44, ст. 532):
пункты 4 и 5 изложить в следующей редакции:
"4. Государственным органам, непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан, центральным и местным исполнительным органам ежегодно к 20 января представлять Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан информацию о ходе выполнения Стратегического плана.
5. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан ежегодно к 5 февраля информировать Правительство Республики Казахстан о ходе реализации Стратегического плана.";
подпункт 1) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"1) ежегодно к 20 февраля информировать Главу государства о ходе реализации Стратегического плана, а также по мере необходимости вносить Главе государства предложения об изменениях и дополнениях в Стратегический план развития Республики Казахстан до 2010 года;".
2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271 "Вопросы Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 51, ст. 496).
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

2) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстанның 2030 жылға дейінгі даму стратегиясын одан әрі іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 735 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 43-44, 532-құжат):
4 және 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдар, орталық және жергілікті атқарушы органдар жыл сайын 20 қаңтарға Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне Стратегиялық жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат беріп отырсын.
5. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі жыл сайын 5 ақпанға Қазақстан Республикасының Үкіметін Стратегиялық жоспардың іске асырылу барысы туралы хабардар  етіп отырсын.";
6-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) жыл сайын 20 ақпанға Стратегиялық жоспардың орындалу барысы туралы Мемлекет басшысын хабардар етіп отырсын, сондай-ақ қажеттілігіне қарай Мемлекет басшысына Қазақстан Республикасының 2010 жылға дейінгі стратегиялық даму жоспарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы ұсыныстар енгізу туралы ұсыныстар енгізіп отырсын.".
2. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы 1999 жылғы 28 қарашадағы N 271 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 51, 496-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті