О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 488
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года N 1250. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2295
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.12.2009 N 2295 (порядок введения в действие см. п. 4).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 488 "О мерах по улучшению вакцинации населения против инфекционных заболеваний" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 21-22, ст. 216) следующие дополнения:
1) в Перечне инфекционных и паразитарных заболеваний, против которых проводятся профилактические прививки, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"краснуха";
2) в группах населения, подлежащих плановым профилактическим прививкам, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 1) после слов "вирусный гепатит "В" дополнить словом ",краснуха";
3) приложение к Правилам проведения профилактических прививок, утвержденным указанным постановлением:
дополнить графой 19 следующего содержания:
"Краснуха";
в строке "12-15 месяцев" графу 19 дополнить знаком "+";
после строки "12 лет" дополнить строкой следующего содержания:
"__________________________________________________________________
1     !2!3!4!5!6!7!8!9!10!11!12!13!14!15!16!17!18!19
------------------------------------------------------------------
15 лет (девочки)                                             + ".
__________________________________________________________________
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 мамырдағы N 488 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы N 1250 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2295 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.30 № 2295 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Халықты жұқпалы ауруларға қарсы вакциналауды жақсарту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 мамырдағы N 488 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 21-22, 216-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Оларға қарсы алдын ала егулер жүргізілетін жұқпалы және паразиттік аурулардың тізбесінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"қызамық";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген жоспарлы алдын ала егілуге тиіс адамдардың топтарында:
1) тармақшада "В" вирусты гепатиті" деген сөздерден кейін ", қызамық" деген сөзбен толықтырылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Алдын ала егулер жүргізу ережесіне қосымша:
мынадай мазмұндағы 19-бағанмен толықтырылсын:
"Қызамық";
"12-15 ай" деген жолдағы 19-баған "+" деген белгімен толықтырылсын;
"12 жас" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын;
"____________________________________________________________
1       2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
_____________________________________________________________
15 жас (қыздар)                                            +
_____________________________________________________________".
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы