О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года № 1406
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года № 1292. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2016 года № 680
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.11.2016 № 680 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года N 1406 "Об утверждении Правил выпуска, размещения, обращения, обслуживания и погашения государственных специальных компенсационных казначейских облигаций" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 48, ст. 482) следующие изменения и дополнения:
в Правилах выпуска, размещения, обращения, обслуживания и погашения государственных специальных компенсационных казначейских облигаций, утвержденных указанным постановлением:
1) в пункте 3 слово "эмиссиями" заменить словом "выпусками";
2) в пункте 4 слова "каждой эмиссии" заменить словами "каждому выпуску";
3) в пункте 6 слова "каждую эмиссию" заменить словами "каждый выпуск";
4) в пункте 7 слова "первая эмиссия", "вторая эмиссия", "третья эмиссия" заменить соответственно словами "первый выпуск", "второй выпуск", "третий выпуск";
5) в пункте 10 слова "соответствующей эмиссии" заменить словами "соответствующего выпуска";
6) в пункте 11:
после слова "Индексированная" дополнить словом "номинальная";
дополнить словами ", но не может быть ниже ее номинальной стоимости".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования, кроме подпункта 6) пункта 1, который вступает в силу с 30 декабря 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 28 желтоқсандағы N 1406 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 1292 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 қарашадағы № 680 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.11.2016 № 680 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк арнаулы өтем қазынашылық облигацияларын шығару, орналастыру, айналысқа қосу, қызмет көрсету және оларды өтеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 желтоқсандағы N 1406 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 48, 482-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк арнаулы өтем қазынашылық облигацияларын шығару, орналастыру, айналысқа қосу, қызмет көрсету және оларды өтеу ережесiнде:
1) 3-тармақтағы "эмиссиямен" деген сөз "шығарылыммен" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) 4-тармақтағы "әрбiр эмиссиясы" деген сөздер "әрбiр шығарылымы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 6-тармақтағы "әрбiр эмиссиясына" деген сөздер "әрбiр шығарылымына" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) 7-тармақтағы "бiрiншi эмиссия", "екiншi эмиссия", "үшiншi эмиссия" деген сөздер тиiсiнше "бiрiншi шығарылым", "екiншi шығарылым", "үшiншi шығарылым" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) 10-тармақтағы "тиiстi эмиссия" деген сөздер "тиiстi шығарылым" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) 11-тармақта:
"индекстелген" деген сөзден кейiн "атаулы" деген сөзбен толықтырылсын;
"есептеледi" деген сөзден кейiн ", бiрақ оның атаулы құнынан төмен болмайды" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2002 жылғы 30 желтоқсаннан бастап күшiне енетiн 1-тармақтың 6) тармақшасынан басқа, жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi