Отдельные вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 1302. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 1237 (P041237)
В соответствии со статьей 24 Конституционного закона  Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан", а также в целях обеспечения эффективной реализации государственной политики в области управления жилищной и жилищно-коммунальной сферой Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 30, ст. 330):
в Положении о Министерстве индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1 после слова "строительством," дополнить словами "жилищно-коммунальной сферой,";
в пункте 9:
подпункт 1) после слов "и строительстве," дополнить словами "жилищно-коммунальной сферы,";
в подпункте 3) слова "и строительства в сфере" заменить словами ",строительства и жилищно-коммунальной сферы в пределах";
в пункте 10:
подпункт 1) после слова "строительства," дополнить словами "жилищно-коммунальной сфере,";
в подпункте 12):
абзац первый после слова "строительством" дополнить словами ", жилищно-коммунальной сферой";
абзац второй дополнить словами ", а также жилищно-коммунальной сферой";
подпункт 1) пункта 11 после слова "строительством," дополнить словами "жилищно-коммунальной сферой,";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2002 года N 1220 "Некоторые вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 41, ст. 414):
в Положении о Комитете по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 дополнить словами ", а также жилищно-коммунальной сферой.";
в пункте 9:
в подпункте 1):
слово "сфере" заменить словом "области";
дополнить словами ", а также жилищно-коммунальной сфере";
в пункте 10:
подпункт 1) дополнить словами ", а также жилищно-коммунальной сфере";
подпункт 2) после слов "и строительной деятельности" дополнить словами ", жилищно-коммунальной сферы";
подпункт 4) дополнить словами ", жилищно-коммунальной сферы";

Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 1302 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 1237 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңының  24-бабына  сәйкес, сондай-ақ тұрғын үй және тұрғын үй-коммуналдық саланы басқару саласында мемлекеттік саясатты тиімді іске асыруды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 қыркүйектегі N 996  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 30, 330-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі туралы ережеде:
1-тармақтағы "құрылысты," деген сөзден кейін "тұрғын үй-коммуналдық саланы," деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақта:
1) тармақша "және құрылыста," деген сөздерден кейін "тұрғын үй-коммуналдық салада," деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақшадағы "аясында өнеркәсіп және құрылыс салаларын" деген сөздер "шегінде өнеркәсіп, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық салаларды" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақта:
1) тармақшадағы "саласындағы" деген сөзден кейін "тұрғын үй-коммуналдық саладағы" деген сөздермен толықтырылсын;
12) тармақшада:
бірінші абзац "құрылысты" деген сөзден кейін ", тұрғын үй-коммуналдық саланы" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзац "құрылыс қызметі" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ тұрғын үй-коммуналдық саланы" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақтың 1) тармақшасы "құрылысты," деген сөзден кейін "тұрғын үй-коммуналдық саланы," деген сөздермен толықтырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 қарашадағы N 1220  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 41, 414-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Құрылыс істері жөніндегі комитеті туралы ережеде:
1-тармақ "саласында" деген сөзден кейін ", сондай-ақ тұрғын үй-коммуналдық салада" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақта:
1) тармақшада:
"саласындағы" деген сөз "аясындағы" деген сөзбен ауыстырылсын;
"мемлекеттік" деген сөздің алдынан ", сондай-ақ тұрғын үй-коммуналдық саладағы" деген сөздермен толықтырылсын;
10-тармақта:
1) тармақшадағы "саласындағы" деген сөзден кейін ", сондай-ақ тұрғын үй-коммуналдық саладағы" деген сөздермен толықтырылсын;
2) тармақша "және құрылыс қызметін" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ тұрғын үй-коммуналдық саланы" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша "құрылыс" деген сөзден кейін ", сондай-ақ тұрғын үй-коммуналдық сала" деген сөздермен толықтырылсын;

дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) разработка, утверждение и введение в действие в установленном законодательством порядке нормативно-технических документов в жилищно-коммунальной сфере";
подпункт 9) дополнить словами "и жилищно-коммунальной сфере";
подпункт 18) дополнить словами ", а также жилищно-коммунальной сфере";
подпункт 20) после слова "контроля" дополнить словом "(инспектирование)";
в пункте 11:
в подпункте 2):
слово "сфере" заменить словом "области";
дополнить словами ", а также жилищно-коммунальной сферы";
подпункт 4) дополнить словами ", а также жилищно-коммунальной сферы";
подпункт 10) дополнить словами ", а также жилищно-коммунальной сферы";
в подпункте 12) слова "и строительства" заменить словами ", строительства и жилищно-коммунальной сферы";
дополнить пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. При Комитете действуют:
1) научно-технический совет по вопросам архитектуры, градостроительства, строительства и жилищно-коммунальной сферы;
2) архитектурно-градостроительный совет;
3) экспертные комиссии для рассмотрения вопросов, связанных с решением технических проблем и сейсмостойкого строительства";
в структуре Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в строке "Управление архитектуры, технической экспертизы проектов и жилищной политики" слова "жилищной политики" заменить словами "правовой работы";
после строки "Управление экономического анализа и ценообразования в строительстве" дополнить строкой следующего содержания:
"Управление жилищной политики и жилищно-коммунальной сферы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) тұрғын үй-коммуналдық салада нормативтік-техникалық құжаттарды заңнамада белгіленген тәртіппен әзірлеу, бекіту және қолданысқа енгізу";
9) тармақша "саласындағы" деген сөзден кейін "және тұрғын үй-коммуналдық саладағы" деген сөздермен толықтырылсын;
18) тармақша "саласындағы" деген сөзден кейін ", сондай-ақ тұрғын үй-коммуналдық саладағы" деген сөздермен толықтырылсын;
20) тармақша "бақылауын" деген сөзден кейін "(инспекциялауды)" деген сөзбен толықтырылсын;
11-тармақта:
2) тармақшада:
"саласындағы" деген сөз "аясындағы" деген сөзбен ауыстырылсын;
"нормативтік" деген сөздің алдынан ", сондай-ақ тұрғын үй-коммуналдық саладағы" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша "саласындағы" деген сөзден кейін ", сондай-ақ тұрғын үй-коммуналдық саладағы" деген сөздермен толықтырылсын;
10) тармақша "қызметі" деген сөзден кейін ", сондай-ақ тұрғын үй-коммуналдық саласын" деген сөздермен толықтырылсын;
12) тармақшада "және құрылыс саласында" деген сөздер ", құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық салаларында" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 19-1-тармақпен толықтырылсын:
"19-1. Комитетте мыналар:
1) сәулет, қала құрылысы, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық сала мәселелері жөніндегі ғылыми-техникалық кеңес;
2) сәулет-қала құрылысы кеңесі;
3) техникалық проблемаларды шешуге және сейсмикалық төзімді құрылысқа байланысты мәселелерді қарау үшін сарапшылық комиссия құрылады";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс істері жөніндегі комитетінің құрылымында:
"Сәулет, жобаларды техникалық сараптау және тұрғын үй саясаты басқармасы" деген жолдағы "тұрғын үй саясаты" деген сөздер "құқықтық жұмыстар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Құрылыстағы экономикалық талдау және баға құрау басқармасы" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Тұрғын үй саясаты және тұрғын үй-коммуналдық сала басқармасы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі