О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2002 года № 62
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года № 1306. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 626
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2002 года N 62 "Некоторые вопросы, регламентирующие проезд автотранспортных средств по территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 2-3, ст. 18) следующие изменения и дополнения:
1) исключен постановлением Правительства РК от 31.12.2008  N 1345 (вводится в действие с 01.01.2009);
2) исключен постановлением Правительства РК от 31.12.2008  N 1345 (вводится в действие с 01.01.2009);
3) в Допустимых параметрах автотранспортных средств, предназначенных для передвижения по автомобильным дорогам Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
подпункты 2), 3), 4) и 5) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"2) для сдвоенных осей прицепов или полуприцепов с двухскатными колесами сумма осевых масс не должна превышать при расстояниях между осями:
от 0,5 метра до 1 метра                              12,5
от 1 метра до 1,3 метра                              15,0
от 1,3 метра до 1,8 метра                            16,5
равном или более 1,8 метра                           18,0;
3) для сдвоенных осей прицепов или полуприцепов с односкатными колесами сумма осевых масс не должна превышать при расстояниях между осями:
от 0,5 метра до 1 метра                              12,0
от 1 метра до 1,3 метра                              14,0
от 1,3 метра до 1,8 метра                            16,0
равном или более 1,8 метра                           17,5;
4) для трехосных осей прицепов или полуприцепов с двухскатными колесами сумма осевых масс не должна превышать при расстояниях между осями:
от 0,5 метра до 1 метра                              17,5
от 1 метра до 1,3 метра                              21,0
от 1,3 метра до 1,8 метра                            24,0
равном или более 1,8 метра                           26,5;
5) для трехосных осей прицепов или полуприцепов с односкатными колесами сумма осевых масс не должна превышать при расстояниях между осями:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 қаңтардағы N 62 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 1306 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 626 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 626 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автокөлік құралдарының жүріп өтуін реттейтін кейбір мәселелер" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 қаңтардағы N 62 қаулысына(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 2-3, 18-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Ескерту. 1) тармақшасы алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1345 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен ;
2) Ескерту. 2) тармақшасы алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1345 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен ;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарымен жүруге арналған автокөлік құралдарының рұқсат етілген өлшемдеріне:
14-тармақтың 2), 3), 4) және 5) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"2) қос сырғымалы доңғалақтары бар тіркемелердің немесе жартылай тіркемелердің қатарласқан біліктері үшін біліктер массаларының сомасы біліктердің арасындағы мынадай қашықтықтарда:
0,5 метрден 1 метрге дейін              12,5
1 метрден 1,3 метрге дейін              15,0
1,3 метрден 1,8 метрге дейін            16,5
1,8 метрге тең немесе одан көп          18,0-ден аспауы тиіс;
болғанда
3) бір сырғымалы доңғалағы бар тіркемелердің немесе жартылай тіркемелердің қатарласқан біліктері үшін біліктер массаларының сомасы біліктердің арасындағы мынадай қашықтықтарда:
0,5 метрден 1 метрге дейін              12,0
1 метрден 1,3 метрге дейін              14,0
1,3 метрден 1,8 метрге дейін            16,0
1,8 метрге тең немесе одан көп          17,5-ден аспауы тиіс;
болғанда
4) қос сырғымалы доңғалақтары бар тіркемелердің немесе жартылай тіркемелердің үш білікті біліктері үшін біліктер массаларының сомасы біліктердің арасындағы мынадай қашықтықтарда:
0,5 метрден 1 метрге дейін              17,5
1 метрден 1,3 метрге дейін              21,0
1,3 метрден 1,8 метрге дейін            24,0
1,8 метрге тең немесе одан көп          26,5-ден аспауы тиіс;
болғанда
5) бір сырғымалы доңғалағы бар тіркемелердің немесе жартылай тіркемелердің үш білікті біліктері үшін біліктер массаларының сомасы біліктердің арасындағы мынадай қашықтықтарда:

от 0,5 метра до 1 метра                              16,5
от 1 метра до 1,3 метра                              19,5
от 1,3 метра до 1,8 метра                            22,5
равном или более 1,8 метра                           24,5;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

0,5 метрден 1 метрге дейін              16,5
1 метрден 1,3 метрге дейін              19,5
1,3 метрден 1,8 метрге дейін            22,5
1,8 метрге тең немесе одан көп          24,5-ден аспауы тиіс".
болғанда
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі