О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2003 года N 712-1
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1341
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2003 года N 712-1 "Об утверждении Плана мероприятий на 2003-2005 годы по реализации Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы" следующие изменения и дополнение:
в Плане мероприятий на 2003-2005 годы по реализации Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 1.1.З., в графе 6 цифры "2003 г. - 1400**" заменить цифрами "2004 г. - 766,5; 2005 г. - 633,5**";
в строке, порядковый номер 1.1.6., в графе 6 цифры "2004 г. - 1400**" заменить цифрами "2004 г. - 400";
в строке, порядковый номер 1.1.7., в графе 6 цифры "2004 г. - 1400**" заменить цифрами "2004 г. - 500";
в строке, порядковый номер 2.2.1., в графе 6 цифры "2004 г. - 12560**", "2005 г. - 12728**" заменить цифрами "2004 г. - 12264", "2005 г. - 12400**";
в строке, порядковый номер 2.3.1., в графе 6 цифры "2004 г. - 7500**" заменить цифрами "2004 г. - 6500";
в строке, порядковый номер 3.1.1., в графе 6 цифры "2004 г. - 41**" заменить цифрами "2004 г. - 40";
в строке, порядковый номер 3.1.2., в графе 6 цифры "2004 г. - 35**" заменить цифрами "2004 г. - 12,8";
в строке, порядковый номер 3.2.1., в графе 6 цифры "2004 г. - 132,7**" заменить цифрами "2004 г. - 116,9; 2005 г. - 80,5**";
в строке, порядковый номер 5.3.2.4., графу 6 изложить в следующей редакции:
"МЭМР: 2003 г. - 90; МИТ: 2004 г. - 1200; 2005 г. - 2500**";
в строке, порядковый номер 5.3.2.7.:
в графе 6  слова "МОН: 2003 г. - 972; 2004 г. - 1970**; 2005 г. - 2240**; МЭМР: 2003 г. - 457; 2004 г. - 948**; 2005 г. - 1085**; МИТ: 2003 г. - 541,04; 2004 г. - 698,83**; 2005 г. - 1440**; МСХ: 2003 г. - 853,617; 2004 г. - 1276,315**; 2005 г. - 1340,131**" исключить;
в графе 7 слова "Республиканский бюджет" исключить;
в строке, порядковый номер 5.3.3.8.:
в графе 6 цифры "2004 г. - 38,5**" исключить;
в графе 7 слова "Республиканский бюджет" исключить;
в строке, порядковый номер 5.3.3.10.:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработать Программу развития государственной системы обеспечения единства измерений на 2004-2006 годы";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 17 шiлдедегі N 712-1 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1341 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясын iске асыру жөнiнде 2003-2005 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 17 шiлдедегi N 712-1 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясын iске асыру жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 1.1.3-жолда 6-бағандағы "2003 ж. - 1400**" деген сандар "2004 ж. - 766,5, 2005 ж. - 633,5**" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 1.1.6-жолда 6-бағандағы "2004 ж. - 1400**" деген сандар "2004 ж. - 400" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 1.1.7-жолда 6-бағандағы "2004 ж. - 1400**" деген сандар "2004 ж. - 500" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2.2.1-жолда 6-бағандағы "2004 ж. - 12560**", "2005 ж. - 12728**" деген сандар "2004 ж. - 12264", "2005 ж. - 12400**" деген сандарман ауыстырылсын;
peттік нөмiрi 2.3.1-жолда 6-бағандағы "2004 ж. - 7500**" деген сандар "2004 ж. - 6500" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3.1.1-жолда 6-бағандағы "2004 ж. - 41**" деген сандар "2004 ж. - 40" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3.1.2-жолда 6-бағандағы "2004 ж. - 35**" деген сандар "2004 ж. - 12,8" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3.2.1-жолда 6-бағандағы "2004 ж. - 132,7**" деген сандар "2004 ж. - 116,9; 2005 ж. - 80,5**" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 5.3.2.4-жолдағы 6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭMPM: 2003 ж. - 90, ИСМ: 2004 ж. - 1200, 2005 ж. - 2500**";
реттiк нөмiрі 5.3.2.7-жолда:
6-бағандағы "БҒМ: 2003 ж. - 972; 2004 ж. - 1970**; 2005 ж. - 2240**; ЭМРМ: 2003 ж. - 457; 2004 ж. - 948**; 2005 ж. - 1085**; ИСМ: 2003 ж. - 541,04; 2004 ж. - 698,83**; 2005 ж. - 1440**; AШM: 2003 ж. - 853,617; 2004 ж. - 1276,315**; 2005 ж. - 1340,131**" деген сөздер алынып тасталсын;
7-бағандағы "Республикалық бюджет" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 5.3.3.8-жолда:
6-бағандағы "2004 ж. - 38,5**" деген сандар алынып тасталсын;
7-бағандағы "Республикалық бюджет" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 5.3.3.10-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Өлшемдер бiрлiгiн қамтамасыз ету мемлекеттiк жүйесiн дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын әзiрлеу";

в графе 6 цифры "2004 г. - 1294**; 2005 г. - 1800**" исключить;
в графе 7 слова "Республиканский бюджет" исключить;
в строке, порядковый номер 5.3.3.11.:
в графе 2 цифры "2004-2005" заменить цифрами "2004-2006";
в графе 6 слова "МИТ: 2004 г. - 633,5**" исключить;
в графе 7 слова "Республиканский бюджет" исключить;
в строке, порядковый номер 6.3., в графе 6 цифры "2004 г. - 10,9**; 2005 г. - 10,9**" заменить цифрами "2004 г. - 31,8";
после строки, порядковый номер 6.7., дополнить строкой следующего содержания:
"Итого:     2003 г. - 46667               Республиканский
2004 г. - 21847,5             бюджет".
2005 г. - 23122,5**
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

6-бағандағы "2004 ж. - 1294**; 2005 ж. - 1800**" деген сандар алынып тасталсын;
7-бағандағы "Республикалық бюджет" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 5.3.3.11-жолда:
2-бағандағы "2004-2005" деген сандар "2004-2006" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "ИСМ: 2004 ж. - 633,5**" деген сөздер алынып тасталсын;
7-бағандағы "Республикалық бюджет" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6.3-жолда 6-бағандағы "2004 ж. - 10,9**; 2005 ж. - 10,9**" деген сандар "2004 ж. - 31,8" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 6.7-жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Жиыны:        2003 ж. - 46667           Республикалық
2004 ж. - 21847,5         бюджет".
2005 ж. - 23122,5**
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі