О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 150аэ
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения:
в приложении 703 к указанному постановлению:
в пункте 1 слова "287652 тысячи тенге (двести восемьдесят семь миллионов шестьсот пятьдесят две тысячи тенге)" заменить словами "286170 тысяч тенге (двести восемьдесят шесть миллионов сто семьдесят тысяч тенге)";
в графе 4 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпрограмме 001 цифры "157" заменить цифрами "153".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 150аэ қаулысы
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 703-қосымшада :
1-тармақтағы "287652 мың теңге (екі жүз сексен жеті миллион алты жүз елу екі мың теңге)" деген сөздер "286170 мың теңге (екі жүз сексен алты миллион бір жүз жетпіс мың теңге)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 4-бағанында:
001-кіші бағдарламада "157" деген сандар "153" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі