О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2004 года N 22. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1120 (P041120)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 63) следующие изменения:
в пункте 3 цифру "4" заменить цифрой "5";
в Положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй подпункта 13) пункта 12 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 22 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1120 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 8, 63-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақтағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі туралы ережеде:
12-тармақтың 13) тармақшасының екінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі