О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2003 года N 301
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2004 года N 28. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года N 1301.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2004 года N 28 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года  N 1301   (вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2003 года N 301 "О некоторых вопросах закупа зерна урожая 2003 года" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 14, ст. 146) следующее изменение:
в Правилах закупа зерна урожая 2003 года, утвержденных указанным постановлением:
абзац четвертый подпункта 2) пункта 5 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 наурыздағы N 301 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 қаңтардағы N 28 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 1301 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.27.  N 1301  (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылғы егіннің астығын сатып алудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 наурыздағы N 301  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 14, 146-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2003 жылғы егіннің астығын сатып алу ережесінде:
5-тармақ 2) тармақшасының төртінші абзацындағы "жер пайдалану құқығын белгілейтін құжаттың көшірмесін" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі