Об изменении административных границ города Талдыкоргана и Ескельдинского района Алматинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2004 года N 52
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Алматинского областного маслихата и акимата Алматинской области об изменении административных границ города Талдыкоргана и Ескельдинского района Алматинской области с включением в административные границы города Талдыкоргана части земель Ескельдинского района общей площадью 32253 гектара согласно экспликации, с сохранением целевого назначения земель и правового режима их использования.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Алматы облысы Талдықорған қаласының және Ескелдi ауданының әкiмшілік шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 қаңтардағы N 52 қаулысы
"Қазақстан Республикасының әкiмшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы 3аңының 10-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнің 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Алматы облыстық мәслихатының және Алматы облысы әкiмдiгінің Алматы облысы Талдықорған қаласының әкiмшiлiк шекараларына Ескелдi ауданының экспликацияға сәйкес жалпы ауданы 32253 гектар жерiн қосып, жердiң нысаналы мақсатын және оны пайдаланудың құқықтық режимiн сақтай отырып, Алматы облысы Талдықорған қаласының және Ескелдi ауданының әкiмшілiк шекараларын өзгерту туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi