О распределении сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета 2004 года на обеспечение функционирования общеобразовательных учебных заведений, переданных с баланса закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2004 года N 125
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемое распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2004 год в сумме 715830000 (семьсот пятнадцать миллионов восемьсот тридцать тысяч) тенге на обеспечение функционирования общеобразовательных учебных заведений, переданных с баланса закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 февраля 2004 года N 125
Распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на 2004 год на обеспечение
функционирования общеобразовательных учебных заведений,
переданных с баланса закрытого акционерного общества
"Национальная компания "Казакстан темiр жолы"
-------------------------------------------------------------------
N  !               Наименование                 !Сумма в тыс. тенге
п/п!                                            !
-------------------------------------------------------------------
1 !                     2                      !        3
-------------------------------------------------------------------
Алматинская область                             101 437,7
1   Начальная школа N 5 станции Коктума                       224,2
2   Начальная школа N 2 станции Жаланашколь                   356,5
Алакольского района
3   Средняя школа N 11 станции Дружба                       23217,2
Алакольского района
4   Средняя школа N 12 станции Айна-Булак                   14466,4
Коксуского района с пришкольным интернатом
5   Средняя школа N 13 станции Уш-Тобе                      32589,4
Картальского района с пришкольным интернатом
6   Средняя школа N 15 станции Алматы с                     30584
пришкольным интернатом
Акмолинская область                             144 934,2
7   Средняя школа-интернат N 1 станции Астана               49455,1
8   Средняя школа N 2 имени С. Серикова станции             41461,7
Есиль
9   Средняя школа N 3 станции Атбасар                       27432,7
10  Средняя школа-интернат N 30 станции Курорт-             26584,7
Боровое

"Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының теңгерiмiнен берiлген жалпы бiлiм беретiн оқу орындарының жұмыс iстeуiн қамтамасыз етуге 2004 жылға арналған республикалық бюджеттен мақсатты трансферттердiң сомаларын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 ақпандағы N 125 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берілiп отырған "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының теңгерiмiнен берiлген жалпы бiлiм беретiн оқу орындарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз етуге арналған 715 830 000 (жеті жүз он бес миллион сегiз жүз отыз мың) теңге сомасындағы мақсатты трансферттердiң сомаларын облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне 2004 жылға бөлу бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 2 ақпандағы
N 125 қаулысымен
бекiтiлген
"Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк
қоғамының теңгерiмiнен берiлген жалпы бiлiм беретiн оқу орындарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз етуге облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне
2004 жылғы мақсатты трансферттердiң сомаларын бөлу
___________________________________________________________________
Р/с|          Атауы                               |Сомасы, мың
N  |                                              |теңге
___|______________________________________________|________________
Алматы облысы                                   101 437,7
1.  Көктұма станциясындағы N 5 бастауыш мектеп         224,2
2.  Алакөл ауданы Жалаңашкөл станциясындағы N 2
бастауыш мектеп                                    356,5
3.  Алакөл ауданы Достық станциясы N 11 орта
мектеп                                           23217,2
4.  Көксу ауданы Айнабұлақ станциясындағы мектеп     14466,4
жанындағы интернатымен бiрге N 12 орта мектеп
5.  Қаратал ауданы Үштөбe станциясындағы мектеп      32589,4
жанындағы интернатымен бiрге N 13 орта мектеп
6.  Алматы станциясындағы мектеп жанындағы             30584
интернатымен бiрге N 15 орта мектеп
Ақмола облысы                                   144 934,2
7.  Астана станциясындағы N 1 орта мектеп-интернат    49455,1
8.  Есіл станциясындағы С.Серіков атындағы N 2
орта мектеп                                       41461,7
9.  Атбасар станциясындағы N 3 орта мектеп            27432,7
10. Бурабай курорты станциясындағы N 30 орта
мектеп-интернат                                   26584,7

Карагандинская область                           119 707,2
11  Средняя школа N 22 станции Караганда-                   48081,7
Сортировочная
12  Средняя школа N 23 станции Сары-Шаган                   31424,7
13  Средняя школа N 24 станции Балхаш                       20464,9
14  Средняя школа N 25 имени А.Ермекова                     19735,9
станции Агадырь
Южно-Казахстанская область                      163 476,1
15  Начальная школа N 2 станции Шой-Тобе                      479,8
16  Начальная школа N 3 станции Отрабат                       477,8
17  Начальная школа N 6 станции Костуин                       570,1
18  Начальная школа N 10 станции Талды-Кудук                   1391
19  Начальная школа N 13 станции Актас                          394
20  Начальная школа N 14 станции Шанак                        624,1
21  Начальная школа N 17 разъездов N 114, N 115                 996
22  Начальная школа N 21 станции Абаил                          904
23  Начальная школа N 31 станции Туркестан                  16616,6
24  Средняя школа-интернат N 31 имени Абая                  62408,8
25  Средняя школа N 32 станции Арысь                        51814,7
26  Средняя школа N 33 станции Шымкент с                    26799,2
пришкольным интернатом
Костанайская область                             49 016,9
27  Средняя школа N 28 поселка Кушмурун                     31145,2
28  Начальная школа N 33 города Костанай                    17871,7
Актюбинская область                             110 562,3
29  Средняя школа N 6 станции Шалкар с                      48477,9
пришкольным интернатом
30  Средняя школа N 5 станции Тогыз с                       17233,4
пришкольным интернатом
31  Средняя школа N 7 станции Жем с                           32222
пришкольным интернатом
32  Начальная школа N 26 станции Шокысу                      1154,2
33  Начальная школа N 28 разъезда N 79                        810,5
34  Начальная школа N 32 разъезда N 74                        753,5
35  Начальная школа N 33 станции Жылан                         1059
36  Начальная школа N 35 разъезда N 71                        644,7
37  Начальная школа N 36 станции Копмола                     1129,5
38  Начальная школа N 37 станции Улпан                        697,9
39  Начальная школа N 38 разъезда N 68                        775,1
40  Начальная школа N 42 станции Кайдауыл                    1618,6
41  Начальная школа N 44 станции Кауылжыр                       681
42  Начальная школа N 48 станции Кыргыз                       740,8
43  Начальная школа N 52 разъезда N 53                        770,9
44  Начальная школа N 53 станции Кенжалы                      770,9
45  Начальная школа N 59 станции Темир                       1022,4

Қарағанды облысы                                119 707,2
11. Қарағанды-Сортировочная станциясындағы N 22
орта мектеп                                       48081,7
12. Сарышаған станциясындағы N 23 орта мектеп         31424,7
13. Балқаш станциясындағы N 24 орта мектеп            20464,9
14. Ақадыр станциясындағы Ә.Ермеков атындағы
N 25 орта мектеп                                  19735,9
Оңтүстiк Қазақстан облысы                       163 476,0
15. Шойтөбe станциясындағы N 2 бастауыш мектеп          479,8
16. Отырабат станциясындағы N 3 бастауыш мектеп         477,8
17. Қостүйін станциясындағы N 6 бастауыш мектеп         570,1
18. Талдықұдық станциясындағы N 10 бастауыш мектеп      1391
19. Ақтас станциясындағы N 13 бастауыш мектеп            394
20. Шанақ станциясындағы N 14 бастауыш мектеп           624,1
21. N 114, N 115 разъездерге N 17 бастауыш мектеп         996
22. Абылай станциясындағы N 21 бастауыш мектеп            904
23. Түркістан станциясындағы N 31 бастауыш мектеп     16616,6
24. Абай атындағы N 31 орта мектеп-интернат           62408,8
25. Арыс станциясындағы N 32 орта мектеп              51814,7
26. Шымкент станциясындағы мектеп жанындағы
интернатымен бiрге N 33 орта мектеп               26799,2
Қостанай облысы                                  49 016,9
27. Құcмұрын кентіндегі N 28 орта мектеп              31145,2
28. Қостанай қаласындағы N 33 бастауыш мектеп         17871,7
Ақтөбе облысы                                   110 562,3
29. Шалқар станциясындағы мектеп жанындағы
интернатымен бiрге N 6 орта мектеп                48477,9
30. Тоғыз станциясындағы мектеп жанындағы
интернатымен бірге N 5 орта мектеп                17233,4
31. Жем станциясындағы мектеп жанындағы
интернатымен бірге N 7 орта мектеп                  32222
32. Шоқысу станциясындағы N 26 бастауыш мектеп          1154,2
33. N 79 разъездегі N 28 бастауыш мектеп                810,5
34. N 74 разъездегі N 32 бастауыш мектеп                753,5
35. Жылан станциясындағы N 33 бастауыш мектеп            1059
36. N 71 разъездегі N 35 бастауыш мектеп                644,7
37. Көпмола станциясындағы N 36 бастауыш мектеп        1129,5
38. Ұлпан станциясындағы N 37 бастауыш мектеп           697,9
39. N 68 разъездегi N 38 бастауыш мектеп                775,1
40. Қайдауыл станциясындағы N 42 бастауыш мектеп       1618,6
41. Қауылжыр станциясындағы N 44 бастауыш мектеп         681
42. Қырғыз станциясындағы N 48 бастауыш мектеп          740,8
43. N 53 разъездегі N 52 бастауыш мектеп                770,9
44. Кенжалы станциясындағы N 53 бастауыш мектеп         770,9
45. Темір станциясындағы N 59 бастауыш мектеп          1022,4

Западно-Казахстанская область                    26 695,6
46  Средняя школа N 21 станции Уральск с                   26 695,6
пришкольным интернатом
Атырауская область*                                 трансфертов
не требуется
Восточно-Казахстанская*                             трансфертов
не требуется
Жамбылская область*                                 трансфертов
не требуется
Кызылординская область*                             трансфертов
не требуется
Мангистауская область*                              трансфертов
не требуется
Павлодарская область*                               трансфертов
не требуется
Северо-Казахстанская область*                       трансфертов
не требуется
город Алматы*                                       трансфертов
не требуется
город Астана*                                       трансфертов
не требуется
-------------------------------------------------------------------

Батыс Қазақстан облысы                           26 695,6
46. Оpал станциясындағы мектеп жанындағы
интернатымен бiрге N 21 орта мектеп               26695,6
Атырау облысы*                                   Трансферттер
қажет емес
Шығыс Қазақстан облысы*                          Трансферттер
қажет емес
Жамбыл облысы*                                   Трансферттер
қажет емес
Қызылорда облысы*                                трансферттер
қажет емес
Маңғыстау облысы*                                трансферттер
қажет емес
Павлодар облысы*                                 трансферттер
қажет емес
Солтүстік Қазақстан облысы*                      трансферттер
қажет емес
Алматы қаласы*                                   трансферттер
қажет емес
Астана қаласы*                                   трансферттер
қажет емес

Всего:                                                715 830
-------------------------------------------------------------------
* Примечание: трансферты не требуются в связи с тем, что в данных регионах нет общеобразовательных учебных заведений, переданных с баланса закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы".

Барлығы:                                             715 830
___________________________________________________________________
* Ескерту: осы өңiрлерде "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының теңгерiмiнен берiлген жалпы бiлiм беретiн оқу орындары жоқ болуына байланысты трансферттер қажет емес.