О мерах по дальнейшему развитию рыночных отношений в электроэнергетике Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2004 года N 190
Сноска. Утратило силу, за исключением пункта 3, постановлением Правительства РК от 03.04.2009 № 465.
3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2000 года N 606 "О дополнительных мерах по повышению эффективности оптового рынка электрической энергии и мощности Республики Казахстан" (СAПП Республики Казахстан, 2000 г., N 20, ст. 223) внести следующие изменения:
пункт 1 исключить;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Определить основным предметом деятельности ЗАО "КОРЭМ" организацию централизованных торгов наличной (спотовой) электрической энергии.".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының электр энергетикасындағы нарықтық қатынастарды одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 ақпандағы N 190 қаулысы.
Ескерту. 3-тармағынан басқа күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 465 Қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасының электр энергиясы мен қуаты көтерме рыногының тиiмдiлiгiн арттыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 20 сәуiрдегi N 606 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 20, 223-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақ алынып тасталсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. "КОРЭМ" ЖАҚ қызметiнiң негiзгi мәнi қолда бар (спот) электр энергиясының орталықтандырылған саудасын ұйымдастыру болып белгiленсiн.".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі