О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2004 года N 193. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051 "О составах советов директоров некоторых акционерных обществ - национальных компаний и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 32, ст. 341) следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в пункте 1:
строку "Ашимов Нургали Садвакасович - первый вице-министр энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания:
"Измухамбетов Бактыкожа Салахатдинович - первый вице-министр энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан";
строку "Рахметов Нурлан Кусаинович - вице-министр финансов Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания:
"Искаков Марлен Нурахметович - председатель Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан";
строку "Орынбаев Ербол Турмаханович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания:
"Айтекенов Кайрат Медыбаевич - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан";
в пункте 2:
строку "Орынбаев Ербол Турмаханович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания:
"Айтекенов Кайрат Медыбаевич - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан";
в пункте 6:
строку "Орынбаев Ербол Турмаханович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания:
"Айтекенов Кайрат Медыбаевич - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан";
строку "Байдаулетов Нуржан Талипович - вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания:
"Байдаулетов Нуржан Талипович - председатель Комитета железнодорожного транспорта Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";
в пункте 7:
строку "Рахметов Нурлан Кусаинович - вице-министр финансов Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания:
"Искаков Марлен Нурахметович - председатель Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан";
в пункте 8:
строку "Рябченко Олег Григорьевич - первый вице-министр культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан, председатель" заменить строкой следующего содержания:
"Рябченко Олег Григорьевич - первый вице-министр информации Республики Казахстан, председатель";
в пункте 11:
строку "Орынбаев Ербол Турмаханович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания:
"Айтекенов Кайрат Медыбаевич - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 ақпандағы N 193 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кейбір акционерлік қоғамдар - ұлттық компаниялардың директорлар кеңестерінің құрамдары туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 32, 341-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
осы қаулыға 1-қосымшада:
1-тармақта:
"Әшімов Нұрғали Сәдуақасұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар бірінші вице-министрі" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"Ізмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар бірінші вице-министрі";
"Рахметов Нұрлан Құсайынұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"Ысқақов Марлен Нұрахметұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің төрағасы";
"Орынбаев Ербол Тұрмаханұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"Әйтекенов Қайрат Медібайұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі";
2-тармақта:
"Орынбаев Ербол Тұрмаханұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"Әйтекенов Қайрат Медібайұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі";
6-тармақта:
"Орынбаев Ербол Тұрмаханұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"Әйтекенов Қайрат Медібайұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі";
"Байдәулетов Нұржан Тәліпұлы - Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар вице-министрі" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"Байдәулетов Нұржан Тәліпұлы - Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Темір жол көлігі комитетінің төрағасы";
7-тармақта:
"Рахметов Нұрлан Құсайынұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"Ысқақов Марлен Нұрахметұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің төрағасы";
8-тармақта:
"Рябченко Олег Григорьевич - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім бірінші вице-министрі, төраға" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"Рябченко Олег Григорьевич - Қазақстан Республикасының Ақпарат бірінші вице-министрі, төраға";
11-тармақта:
"Орынбаев Ербол Тұрмаханұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"Әйтекенов Қайрат Медібайұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі".

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі