Некоторые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2004 года N 261
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года
N 1255 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Комитет).
2. Утвердить прилагаемые:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 22.06.2005 N 607.
2) изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 22.06.2005 N 607.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 марта 2004 года N 261
Положение
о Комитете по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Сноска. Положение утратило силу постановлением Правительства РК от 22.06.2005 N 607.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 марта 2004 года N 261
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 22.06.2005 N 607.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.12.2014 № 1315 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 176 "Об утверждении Плана приоритетных мероприятий борьбы с наркоманией в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 6, ст. 57):
1) в пунктах 2 и 3 слова "наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции" заменить словами "наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел";
2) пункт 4 исключить;
3) в Плане приоритетных мероприятий борьбы с наркоманией в Республике Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденном указанным постановлением:
в тексте слова "КБНН МЮ", "АЗО" и "МКИОС" заменить словами "МВД", "МЗ" и "МИ".

Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 261 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 1255 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау жөнiндегi комитетi (бұдан әрi - Комитет) құрылсын.
2. Қоса берілiп отырған:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22 N 607 қаулысымен.
2) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтілсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 3 наурыздағы
N 261 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Pеспубликасы Ішкі істер министрлiгiнiң Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау жөнiндегі комитетi туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Ереженің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22 N 607 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 3 наурыздағы
N 261 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22 N 607 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.12.2014 № 1315 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа қарсы күрестің 2001-2005 жылдарға арналған басым iс-шараларының жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 ақпандағы N 176 қаулысында:
1) 2 және 3-тармақтардағы "Әділет министрлiгiнiң Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес" деген сөздер "Iшкi iстер министрлiгiнiң Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 4-тармақ алынып тасталсын;
3) көрсетілген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасында нашақорлыққа қарсы күрестiң 2001-2005 жылдарға арналған басым iс-шараларының жоспарында:
"ӘдМ НЕҚК", "ДСА" және "МAКM" деген сөздер "IIМ", "ДСМ" және "Ақпаратминi" деген сөздермен ауыстырылсын.